Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
gost_manje
Postovi: 220
Pridružen/a: ned apr 02, 2017 12:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:21 pm

Pa šta se onda koji ku.rac bunite za današnju igru i rezultat vi koji kažete da je bolje da igramo EL? Da smo pobijedili danas 99% vam se želja ne bi ispunila. Da još 300 godina živim nikad neću shvatiti.. znate li kolika je razlika npr. u lovi koju donosi jedan i drugi scenario?
 
dukela
Postovi: 54
Pridružen/a: ned maj 07, 2017 7:38 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:22 pm

Morzhy je napisao/la:
ned maj 14, 2017 8:16 pm
dukela je napisao/la:
ned maj 14, 2017 8:10 pm
Morzhy je napisao/la:
ned maj 14, 2017 8:07 pm
Eki išlo se na bod i cilj ispunjen??? Pa zahvalite se Koljiću, a ne strašnoj postavci i taktici pomoću koje je cilj ostvaren...čuj išlo se na bod. E kud ga ne dade pa da vidimo kako bi to mi napali na lavoru pitare...sramota nad sramotama pred ovolikim Manijacima...fuj
Zato sad oni znaju da će uzet bod na Koešvu i gotovo titula je tu. Po mom mišljenju Slavko ako ne osvoji titulu treba da ide s klupe. Koliko će uzet bodova i kako nas ne zanima.
Ako budu ovako šetali uzet će karinu na Koševu, a ne bod. Ovi gore će poginuti da te zajebu za titulu
Zato ima trener. Mogao je danas pobjediti i titula je tu. Njegova svaka izjava igrači ovo, igrači ono, a Zakarić svaku igra a od Širokog je treba da sjedi na klupi do kraja sezone. Bekrića drži na klupi skoro cijelu sezonu, fol nešto pametuje. Žerića nigdje nema i da ne idemo dalje.
Ako ćemo realno on je prvi zato što je Zrinjski smjenom Marinovića skoro bio mrtav a ne zato što je ovaj neki "trener". Onda na kraju njemu ne treba kondicioni trener on sve može sam a oni se vuku ko krepane mačke svaku drugu utakmicu jer nisu spremni a ne da neće da igraju. Opet moram na Zakarića dečko ne mož0e napraviti sprint na 100 metara znači smiješno.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:24 pm

samo_plavo je napisao/la:
ned maj 14, 2017 8:18 pm
Od onakvog sjaja prošle subote, do ovog. Neću da širim negativu, ali moram se istresti. Osjećam se pojebano i popišano. Još uvijek ne mogu da shvatim da nismo pobijedili. Eto, toliko sam bio ubjeđen da nema šanse da ćemo prokockati ovo. Ne razumijem šta je u glavama igrača. Je li fakat toliki problem da ne shvataju da smo danas mogli završiti 95% posla za titulu. Ne znam jesmo li uopšte uputili šut u okvir gola u drugom poluvremenu... Ovo danas je velika sramota. Bruka! Vidim neki pišu da ćemo dobiti kone. Sa ovom igrom nećemo sigurno. Ovi igrači nemaju muda! Bezveze se krivi i Petrović. Čovjek nema igrače. Velika čistka će ovdje trebati, osvojili titulu ili ne. Vidjeli smo i danas zašto Boccaccini nije dobijao veću minutažu. Što se tiče stopera ne zna se koji je gori, realno. Bekovi ništa bolji. Ovaj Stojanović bi bio dobra rezerva u Olimpiku. Stanić danas ništa bolji od Stojanovića. Niko me ne može ubijediti da Dino Hasanović ne bi odigrao 5 puta bolje od Markovića i Blagojevića danas. Zakarić naograisao. Ovaj posao koji on radi ili bolje rečeno ne radi bi bolje odradili mi sa foruma. Koliko smo svršavali kad je potpisao... On ne zaslužuje da nosi dres Želje. Lendrić odsječen, kao i Bekrić i pored postignutog gola. Da se zahvalim Miroslavu Stevanoviću. Danas nije bio ni blizu svog nivoa, ali je jedini koji se borio i koji je želio pobjedu. Naravno, uz Vedrana Kjosevskog. Moj Veca ti da imaš normalne igrače i odbranu... Danas smo vidjeli koliko nama znači Zajko Zeba. Bukvalno, on nam je pola ekipe.

Nadam se da igrači čitaju forum.
Treba da vas bude stid ovih hiljadu bolesnika koji su došli da gledaju ovu bruku. Treba da vas bude stid ovih svih legendi koji su vas pratili i podržali i ovog što ste danas priredili. Ne volim da pljujem i da širim negativu, ali danas sam razočaran i rekao bih mnogo toga. Zar nije bilo motiva da igrate danas? Danas smo mogli da proslavimo titulu, a ovako ćemo još puno živaca da izgubimo. A vas Bogičeviću, Blagojeviću, Zakariću i ostali boli ona stvar.
Ne znam kako ste imali obraza otići pred navijače, ako uopšte jeste. Kako su mogli doći podignute glave i pogledati ljude u oči.
Nas ne zanima kako, ali mi titulu hoćemo na Grbavici. Propišajte krv, ali na derbiju morate pobjediti. Kad ste nam danas mogli ovo prirediti, ima da nas usrećite i vratite nam izgubljene živce.
Samo donesite titulu i jebite se svi iz Želje. Manekeni pičkasti!
A ovi koji prigovore Petroviću imaju problem s mozgom. Eto toliko. Ima sigurno i njegove krivice, ali nemamo pravo ništa da mu kažemo, jer nas je vrati iz mrtvih.
Oni će večeras mirno spavati, mi nećemo.
Igrači su prolazni, a Željo i Manijaci su vječni!
Svaka cast! Samo Slavki zamjeram sto nije Dino igrao.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:24 pm

Meni je prvo kriv onaj ko stavi u svlačionicu papir na kojem piše: "Sretno šampioni 2017." Pretpostavljam da se to stavljalo svakom igraču pojedinačno na mjesto u svlačionici, ako griješim neka me neko ispravi.

Nije dovoljno što si ionako podcijenio Krupu i već upisao tri boda već hoćeš da igrači izađu još više rezervisani i da sjebu utakmicu koja bi nam vjerovatno donijela titulu
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:26 pm

gost_manje je napisao/la:
ned maj 14, 2017 8:21 pm
Pa šta se onda koji ku.rac bunite za današnju igru i rezultat vi koji kažete da je bolje da igramo EL? Da smo pobijedili danas 99% vam se želja ne bi ispunila. Da još 300 godina živim nikad neću shvatiti.. znate li kolika je razlika npr. u lovi koju donosi jedan i drugi scenario?
dobijes 300 hiljada kao prvak, i jedno pretkolo to ti je jos 300 hiljada Eura,i budes razguljen (sa ovakvom igrom i trenerom) 7:0 na RENOVIRANOJ Grbavici.
 
gost_manje
Postovi: 220
Pridružen/a: ned apr 02, 2017 12:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:29 pm

iggy2377 je napisao/la:
ned maj 14, 2017 8:26 pm
gost_manje je napisao/la:
ned maj 14, 2017 8:21 pm
Pa šta se onda koji ku.rac bunite za današnju igru i rezultat vi koji kažete da je bolje da igramo EL? Da smo pobijedili danas 99% vam se želja ne bi ispunila. Da još 300 godina živim nikad neću shvatiti.. znate li kolika je razlika npr. u lovi koju donosi jedan i drugi scenario?
dobijes 300 hiljada kao prvak, i jedno pretkolo to ti je jos 300 hiljada Eura,i budes razguljen (sa ovakvom igrom i trenerom) 7:0 na RENOVIRANOJ Grbavici.
A za drugo mjesto dobiješ ___ hiljada, za još jedno pretkolo ___ hiljada, i budeš razguljen _:0 na renoviranoj Grbavici. Ti dopuni prazna mjesta, čisto da znamo računicu. :D

Dakle, bolje biti drugi i malo razguljen nego, nego prvi i puno razguljen. Uz pretpostavku o tvojoj genijalnosti i vidovitosti pa znaš da će tako biti.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:29 pm

Prvi smo i dalje dva boda fore,sve je u nasim rukama.Manijaci kapa dole,upeklo sunce murijja korektns fin izlet,mirisalo je sve na pobjedu ali jebes ga,nema vremena za analise to nam je sto nam je.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:30 pm

Glupa priča, čuj bolje ne uzeti titulu nego uzeti...Bože baci ciglu i budi precizan
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:31 pm

hardwell je napisao/la:
ned maj 14, 2017 8:24 pm
Meni je prvo kriv onaj ko stavi u svlačionicu papir na kojem piše: "Sretno šampioni 2017." Pretpostavljam da se to stavljalo svakom igraču pojedinačno na mjesto u svlačionici, ako griješim neka me neko ispravi.

Nije dovoljno što si ionako podcijenio Krupu i već upisao tri boda već hoćeš da igrači izađu još više rezervisani i da sjebu utakmicu koja bi nam vjerovatno donijela titulu
Iskreno ja mislim da su ovi igrači toliko mentalno slabi da im tebaju takvi papiri da ih podsjete da možda nešto i imaju u nogama, mislim da njima pred svkau tekmu treba poseban tretman za dizanje samopouzdanja. Beskičmenjaci, naravno ne svi ali dobar dio.
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u ned maj 14, 2017 8:32 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:31 pm

E ako su se stavljati ti papiri u svlacionicu...karma je kurva, isti scenarij kao sa finala kupa protiv Borca i one majice osvajaci kupa...ne kazem da smo samo zbog toga izgubili, jer mi smo i poveli sto je najgore.

Valja nam sada derbi odigrati, levati se nalozili pravo, to je sigurno.

Uvijek je bolje igrati LP nego EL. I u EL te neko moze nabusiti, niko ti ne garantuje. Ako cemo odmah skidati gace, ne trebamo ni ici u europu, glupo razmisljanje. Treba najmanje bod sada uzeti na Kosevu i uzeti ovu titulu, kada smo vec tako blizu.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
fcz
Postovi: 4127
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:32 pm

Treba biti realan, nama slijedi unistavanje u kom god evropskom takmicenju igrali. Mozes proci eventualno ono jedno bezvezno kolo u EL gdje igraju Sanmarinjani i Lihtenstajncani, ali svaki sljedeci ce nam ogaditi fudbal.

Ali barem ta titula nesto znaci, majku joj *****. Ovako Zrinjski ako je osvoji, a sve su prilike da hoce, polako preuzima primat u nasem fudbalu.

A na kraju krajeva, kad ga vec pusis u Evropi, bolje ga je ispusiti u LP za puno vecu lovu.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:32 pm

Onda najbolje da nam vrate intertoto kup, da završimo deveti i da igramo protiv HNK Cibalije i ne obrukamo se
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
dukela
Postovi: 54
Pridružen/a: ned maj 07, 2017 7:38 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:33 pm

Ljudi dragi nas je Široki razgulio na Grbavici. Trebali smo onda osvojiti kup i biti drugi jer nemamo šanse u ligi prvaka. A kad smo ispali iz Kupa, šta će nam Kup nižerazredno takmičenje.
Računica jasna prvi si posljednja četri kola i do kraja je ostalo tri kola ako ne osvojiš titulu, treneru pakuj kofer s igračima koje je on izričito tražio a ne moj babo.Paša teku s 5.000 igrača i goni se u pm. E jesam se iznervirao u pm...i još ove komentare ne mogu da vjerujem fakat.
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:33 pm

žalosti me činjenica da ćemo uskoro ostati bez dvojice igrača a raduje me da ćemo isto tako ostati do evropskih utakmica ostati bez pola ostalih
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:35 pm

kremenko je napisao/la:
ned maj 14, 2017 7:00 pm
Siroki uzima kup.
Iduce kolo Radnik protiv Zrinjskog nema nikakvog motiva da odigra bilo sta. Jos ce ih podmazati (glupani kod nas nece).
Nas ce komsije sjebati i pobjediti nas.
Sloboda u zadnjem kolu skida gace u Mostaru samo da nas sjebe.
Titula cao.
kremenko je napisao/la:
ned maj 14, 2017 7:05 pm
Glupanima u upravi...ovo se kupuje i zavrsava posao :palacgore:
D.B.Cooper je napisao/la:
ned maj 14, 2017 6:57 pm
Onaj promasaj Koljica u 90+ je dokaz da je ovo sve nastimano ...
fcz je napisao/la:
ned maj 14, 2017 6:51 pm
Titula cao. Sline slinave, sramota.
fcz je napisao/la:
ned maj 14, 2017 7:07 pm
Prestanite mastati o tituli, ona je danas izgubljena, pitanje je samo gdje ce, ali vjerujem u Mostar. Igraci su nas danas pljunuli u facu, obrukali su grb koji nose i nadam se da nijednog nakon ove sezone vise necemo gledati. Ne stvoris niti jednu jedinu priliku protiv mrtve Krupe i hoces titulu. Jadno i bijedno.
BabOsim je napisao/la:
ned maj 14, 2017 6:52 pm
Krupo hebem ti sve, dabogda se ugasili
iggy2377 je napisao/la:
ned maj 14, 2017 6:56 pm
PERMANENTNI n.....m te za ovakvu igru jeb.. nas cijelo proljece ..i svaku utakmicu strepimo, nismo ni zasluzili titulu.bolje uzeti drugo mjeste i ici u Europ ligu jer su laksi protivnici, sa ovakvom igrom i ovakvom postavom negine nam 7 komada ko god da dodze ako budemo u LS
Dr. Kostic je napisao/la:
ned maj 14, 2017 7:30 pm
Sta vam je ljudi opustite se titulu uzimamo. Opet sami odlucujemo o njoj. 0-0 I na kosevu I gotovo. Takva nam je drzave da nmg I siroki I zrinjski uzeti trofeje. Sad je red na nas.
:zid:

A ja sam još gluplji što sve ovo čitam i živciram se...

Loša utakmica, nismo zaslužili ni ovaj bod. Spasio nas Kjosevski, plus na kraju smotani Koljić, trebali smo zijaniti za ovakav pristup u drugom poluvremenu. Umjesto da sve polako privodimo kraju, mi se provukosmo s bodom. I dalje smo u solidnoj situaciji na tabeli pred zadnje dvije utakmice, ali smo zamalo usrali sve ono dobro što smo napravili u prošlom kolu.

Ne kontam ove likove što već skidaju gaće pred derbi protiv onakvog Sarajeva. Mislim, ne kontam to predavanje protiv bilo kakvog Sarajeva, a pogotovo protiv ovog sad. Eto, njihov očajnički motiv da nama sjebu titulu je veći od našeg motiva da uzmemo titulu? Još pogotovo ako zijane kup, a to je i realno da će se desiti, jer će Široki poginuti za Evropu, a ovi već sad ne mogu da hodaju od borbe za duplu ćunu.
FK Željezničar 1921
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:35 pm

E cuj bolje biti drugi nego prvi hahahaha. Pa sa ovakvom igrom bi nas i neki ribari iz San Marina rasuli u prvom pretkolu lige evrope. Jedno pretkolo LP donosi otprilike isto kao dva pretkola LE a malo je nerealno ocekivati da mozemo opet izbaciti nekog Ferencvarosa i igrati trece pretkolo.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:39 pm

gost_manje je napisao/la:
ned maj 14, 2017 8:21 pm
Pa šta se onda koji ku.rac bunite za današnju igru i rezultat vi koji kažete da je bolje da igramo EL? Da smo pobijedili danas 99% vam se želja ne bi ispunila. Da još 300 godina živim nikad neću shvatiti.. znate li kolika je razlika npr. u lovi koju donosi jedan i drugi scenario?
Navijače ne bi trebala interesovati lova nego igra i borba na terenu,
(naši imaju najmanje 3 puta veću lovu od igrača Krupe pa ih momci razvališe)
a i o lovi se može pričati, zar misliš da je veća lova 1 tekma LŠ nego 2 da ne govorimo o 3 EL
Nema frke, niko neće prestati navijati za Želju zbog ovog danas ali ovo je sramota igrača,
babo da mu kaže (bilo kojem) da je dobro igro laže ga
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:42 pm

Jesmo li igrom danas zasluzili pobjedu - nismo
Hocemo li biti sampioni - naravno
Hebote imamo 2 boda vise od drugoplasiranog i 2 kola do kraja
Koji nam je
PS vidio dam Aldina the Legend kako se sunja medju postovima
5. - 7. Okt 1992.
 
gost_manje
Postovi: 220
Pridružen/a: ned apr 02, 2017 12:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:42 pm

SanMan je napisao/la:
ned maj 14, 2017 8:39 pm
gost_manje je napisao/la:
ned maj 14, 2017 8:21 pm
Pa šta se onda koji ku.rac bunite za današnju igru i rezultat vi koji kažete da je bolje da igramo EL? Da smo pobijedili danas 99% vam se želja ne bi ispunila. Da još 300 godina živim nikad neću shvatiti.. znate li kolika je razlika npr. u lovi koju donosi jedan i drugi scenario?
Navijače ne bi trebala interesovati lova nego igra i borba na terenu,
(naši imaju najmanje 3 puta veću lovu od igrača Krupe pa ih momci razvališe)
a i o lovi se može pričati, zar misliš da je veća lova 1 tekma LŠ nego 2 da ne govorimo o 3 EL
Nema frke, niko neće prestati navijati za Želju zbog ovog danas ali ovo je sramota igrača,
babo da mu kaže (bilo kojem) da je dobro igro laže ga
Naravno, sve se slažem - al nije valjda da misliš da će nas neko rasuti u LP uz očajnu igru, a ako slučajno odemo u EL da ćemo mi nekog rasuti uz 180 minuta lepršave igre? Daj molim te.. smiješno i žalosno je što uopće polemišemo o tome...
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 8:49 pm

Imaju li kone suspendovanih?
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], South i 221 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija