Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:16 pm

exdomorocki je napisao/la:
iggy2377 je napisao/la:[
Ti ili si na nekim drogama ili nisi dobre glave koga ces pobjedit?Pogledaj raspored?Pogledaj igru pa budi objektivan
Pitarcino,ofiran si do bola,provaljen si
hahaha smijesan si
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:17 pm

Sasvim je dovoljno pogledati tebelu i vidjeti cinjenice. 9 utakmica 8 postignutih i 8 primjeljenih golova, te 12 bodova. Najavljena titula. Porazi kuci od Zrinjskog i Viteza bez postignutog gola, kao i poraz u Tuzli. Nerijeseno protiv nikad goreg Celika koji ce veoma tesko ostati u ligi, te nerijeseno u Doboju kod Kaknja. Mislim da zadnjih sest utakmica nismo stvorili pet sansi za postizanje gola. Ovo je tesko i gledati vise. Pored toga se povlacimo po sudu, sudije nas jebu kako hoce, igraci nam bojkotuju trenere, ponasanju se kao zadnji klosari i na terenu i van njega. Pu majku im *****. Ovo je nedopustivo.

Svi igraju fudbal?
Da, ali ne najave svi titulu na pocetku sezone pred svakim novinarom u drzavi, a poslije devet kola skupe dvanaest bodova. Ne uloze svi kao mi novca u ekipu, nemaju posjetu na stadionu, ne placaju iste cijene za karte i jos milion stvari. To je fraza koja se moze upotrijebiti kada jednu sezonu lose odradis i izgubis neki mec, ali ne moze svako kolo. Vitez bas igra lopte na sred Grbavice, dvicu nam uvalise i odose, kao i Zrinjski. A i Sloboda igra lopte pa im ne pogledasmo na gol. Ko ce sutra igrati fudbal? Brotnjo? Metalege? Vrbanjusa?
Hocemo li i mi zaigrati fudbal ako Bog da?

Penal?
Pa hajde da si napravio pritisak i covjeka natjerao da igra rukom onda mozes traziti izgovor u tome. Nismo valjda spali na to da nam igraci Mladosti poklanjaju penale iz nicega da bi mi zabili gol? Nadam se da im nikada nece svirati onakav penal. Neka se klosari potrude da zarade i taj penal.

Nema velike potrebe da se pise o ovim klosarima koji iz sedmice u sedmicu brukaju dres za koji je neko mnogo dao. Kako jebeni Faik Kolar rece prosjecna ekipa, danas u Doboju kod Kaknja zale za prosutim bodovima, sluzimo da Celik otikine poneki bod za produzenje nade za opstanak. Po ustaljenim procedurama nakupismo svega, uglavnom likove koji brukaju ime kluba kojem se blizi 100-ti rodjendan.
Kako neki nastupaju i ovdje ne smije se niko ni zaliti vise. Budi sretan sto mozes uzivati u srozavanju kluba.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:17 pm

sva prica o sudjenju je besmislena. nismo nista vise ni manje osteceni od drugih. sudije ne znaju pa kako koga zapadne.
od trojice "najboljih" mozes napraviti jednog solidnog sudiju. to je realnost.

nego, igraj majstore, trci, bori se, grizi, zubima kidaj, ori teren i zabij dva komada pa nek sudija "ne zna" i neka onda "silji".
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:23 pm

Ovo je najgori TIM Zelje od rata na ovamo u kojem igra jedan od najboljih igraca Zelje od rata na ovamo - Miroslav Stevanovic!
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:23 pm

Kostic je jedan amater! Ubleha! Prodan nama navijacima od upravljackih struktura koji su sa njegovim dovodjenjem sakrili katastrofalnu igracku krizaljku!
Kadetski trener!
Ubleha. 200 000 skupa ubleha.
Preko stele dosao, ubio nas nogama zajedno sa ovima sto su ga doveli.

Diata, Livaja, Joco, Bevab, Bekric, Pozder, Husic, Kostas, Bogicevic, Mailson, Lazic, Bocaccini, Severovic, Ugljesa, Halvadzic...nastavi niz.

Vrijeme, novac, strpljenje, buducnost, sve popisano sa ovim!
Sve!
Mi budale je li? Ne vidimo vlastitim ocima na sta ovo lici? Je li treba da nas srozaju do dna sa svojim pricama o magli, o svijetu koji se urotio protiv njih pa ne daju rezultate koje su zamisli?

Para nema! Jos za mjesec i to je to. Budžet preopterecen ublehama, zali boze zivaca!

I niko nista, pojeo vuk magarca. Kaze bit ce bolje, nisi nikakav navijac, za Zelju se navija i kada se za opstanak bori. Jeste ali u ligi sa Dinamom, Hakdukom, Zvijezdom, Partizanom a ne kada te mlate Vitez, Sloboda redovno, Celika mrtvog raspalog ne dobijes, seosku Krupu jedva a protiv seoske Mladosti slavis bod. Kada u pet utakmica pet puta u go opucamo. Akcije hebene ne mozemo da napravimo.

U ove ublehe vise ni mala djeca ne vjeruju!
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:24 pm

LARS i plavi1921 će odmoriti dan. Ohladite malo glave. Ko nastavi sa vrijeđanjem sagovornika ide u istom pravcu na duži period. Ukoliko ne znate pričati kao ljudi, nemojte nikako.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:24 pm

Neandertalac je napisao/la:
teteac8684 je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Na niske smo grane spali za kratko vrijeme. Ovako loseg Zelju ne pamtim kada sam gledao. Svaka utakmica patnja, jad, ocaj! Silovanje živaca nas navijaca!

Ublehe nam prodaju kao da smo svi vesla sisali, kao da nemamo oci pa ne vidimo ma sta licimo, strpljenje se zahtjeva nakon godinu i po ocaja!

Zadovoljavamo se kada ne izgubimo od Celika i Mladosti, kada gutavo dobijemo seosku ekipu Krupe. Seosku! Amatere!

Do kada vise!?
To taj `europski` Zeljo?!
Ta seoska ekipa Krupe, kako je ti nazivas, odigra 0-0 protiv lidera, cak bude i bolja...tako da bolje pogledaj malo i druge utakmice pa onda soli pamet ovdje...ima nas koji pratimo ovu nasu ligu...pozz
To mene ne zanima!
Mi smo institucija, Zeljo, oni su qarna, seoska ekipa. Tacka!

Hocu da se sprdamo sa njima. Te floskule sta su oni sa kim i kako su igrali me ne zanimaju.
Poenta je da smo mi ocajni. Iz kola u kolo isti nekad gori nekad malo bolji, nikakvih pomaka.

Na sta pojedini likovi svukose velikana u danima kada smo svi sa nadom u buducnost gledali, kada smo pomislili da konacno isplivavamo iz ove nase septicke jame. Kako smo samo naivni...
Oni su qarna koju niko nije dobio u 9 utakmica. Tacka...Njihovi igraci imaju iste plate (neki i vece) od nasih...tacka...Ne spinuj ovdje, ova utakmica je najmanji kiks od svih do sada, ovo je ok rezultat, pa ti to shvati kako hoces...Mi smo Zeljo i to stoji, ali i drugi sada rade, placaju, treniraju, ginu i njihov rezultat nakon 9 kola nije slucajan, vjeruj od nekoga ko je tu, blizu...da smo fulali u igrackom kadru jesmo, ali reci poslije ovoga danas nesto tako kao ti je u najmanju ruku bezobrazno...zivio
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:26 pm

Brat bratu neka priča šta ko hoće ali nema ovdje kvaliteta ljudi.
Nama sad fale dva igrača na sredini terena koji su vrhunski trkači, solidni defanzivno a još bolji ofanzivno (naravno za uslove PLBiH), lijevi bek, štoper i tek tada bi mogli nešto napraviti na terenu pa da igrom pobjeđujemo protivnike.

Slavko danas nakamaro defanzivaca, ko biva da na rođendan ne izgubimo. Hajde biće ovo bolje kad napadači budu iz par prilika davali gol tada će i njegova taktika biti bodovno kudikamo bolja.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:27 pm

Pa kome ti spinujes onda?
Kako su iste plate u Mladosti ili Krupi kao u Zelji? Sta treba neko da ti povjeruje u to?
Onda pogledaj koliko koji igrac ima godina, pa ces da vidis da ta Krupa ima vise od pola tima mladih igraca do 23 godine. Bas ono u sta smo mi vjerovali dok nismo dosli do para da bacamo na Bogija, Kosorica, Markovica, Blagojevica...kurca palca.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:27 pm

plavi1921 je napisao/la:Jesmo otjerali Sablju,Odovica,Capljica????????
Ma jok oni su sami otisli a oni nisu nikakvi zeljovci oni su karina kako vi kazete.
Pa svi su govorili da trebaju ici pa vrati se malo, remi sa slobodom poraz od mladosti isro ti se desavalo kad je Odovic otjeran poraz od radnika kuci, od borca u gostima sve u pet kola i svako je bio da se nesto mijenja, za Capljica je meni krivo sto je tako otisao, a Mulalica necu da spominjem osim sto sam svima zahvalan sto nije trener. Ovaj covjek je tek dosao, ovaj covjek pravi pitu od govana i trudi se da bude koliko-toliko ukusna, ovaj covjek ce napraviti jak tim samo ga treba podrzati jer koliko je jug objektivan pokazao je podrskom igracima i tjeranjem Kostica i tek danas su shvatili da su pojeli govno.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:28 pm

GoodisonPark je napisao/la:Brat bratu neka priča šta ko hoće ali nema ovdje kvaliteta ljudi.
Nama sad fale dva igrača na sredini terena koji su vrhunski trkači, solidni defanzivno a još bolji ofanzivno (naravno za uslove PLBiH), lijevi bek, štoper i tek tada bi mogli nešto napraviti na terenu pa da igrom pobjeđujemo protivnike.

Slavko danas nakamaro defanzivaca, ko biva da na rođendan ne izgubimo. Hajde biće ovo bolje kad napadači budu iz par prilika davali gol tada će i njegova taktika biti bodovno kudikamo bolja.
Drug sve stoji sto si rekao za ova dva igraca iz sredine ali da su stranci sa modernim pogledom na fudbal
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:29 pm

GoodisonPark je napisao/la:Brat bratu neka priča šta ko hoće ali nema ovdje kvaliteta ljudi.
Nama sad fale dva igrača na sredini terena koji su vrhunski trkači, solidni defanzivno a još bolji ofanzivno (naravno za uslove PLBiH), lijevi bek, štoper i tek tada bi mogli nešto napraviti na terenu pa da igrom pobjeđujemo protivnike.

Slavko danas nakamaro defanzivaca, ko biva da na rođendan ne izgubimo. Hajde biće ovo bolje kad napadači budu iz par prilika davali gol tada će i njegova taktika biti bodovno kudikamo bolja.
Ma ovo ti je isto kao sto je Odovic igrao. Preslikano. Cvrsto nazad, gore jedna ili dvije polusanse i to je to. Samo sto ne znam sta smo radili sve ovo vrijeme od Odovica do Petrovica i kome smo placali da igra i vodi ekipu. Ovo sve treba otjerati i onda slagati ekipu. Ovo je ocajno. Sramota za Zelju.
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:31 pm

Pod moranje nam je prolaz u kupu i pobjeda protiv Metalegea!
Kup da cisto ostane neka nada za jedan trofej, a Metalege da ostanemo u utrci za ligu za prvaka. Sve ispod 3 boda tu bi nam znacio i kraj te utrke.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:33 pm

Kako je Osim u svoj vakat ovakve ekipe pobjedjivao za 10.000 konvertiblinih maraka cccc
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:35 pm

sergejevic je napisao/la:Pa kome ti spinujes onda?
Kako su iste plate u Mladosti ili Krupi kao u Zelji? Sta treba neko da ti povjeruje u to?
Onda pogledaj koliko koji igrac ima godina, pa ces da vidis da ta Krupa ima vise od pola tima mladih igraca do 23 godine. Bas ono u sta smo mi vjerovali dok nismo dosli do para da bacamo na Bogija, Kosorica, Markovica, Blagojevica...kurca palca.
Vjeruj ti u sta hoces, ovo ti je istina...
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:36 pm

To ko spinuje takodje mozete maloj djeci prodavati sa tim svojim acc napravljenim za usmjeravanje misljenja na ovom forumu gdje se svaki pokusaj da se realno sagleda situacija kaznjava brutalno, hajkom nekih moderatora i vec navedenim laznim acc pojedinih no lifera.

Jest jest, imaju vece plate od nasih.
Sta sve izmialit necete. :rofl:

Ovom prilikom molim moderaciju da zaustavi ovakvo ponasanje i da prestane tolerisati hajku na forumu, vrijedjanje, psovke, banove jer ljudi pisu sta misle! Desetine Zrljovaca ne pisu iz ovog razloga, ne zele ljudi da se prepiru i bivaju marginalizirani, ponizeni, izvrjedjani!

Dobronamjerno pisem ovo, svi smo pozvani ovde, na forum Zeljovaca jer su nas tamo ovako usutkavali!
Ne tako davno!
Postujte to!

Odoviceva ekipa sa nasom djecom je svemirski brod za ovo sada!
Bajic Allah za ove sadasnje, Amir genijalac, Memija igracina, Dado profesionalac!

Ko god je kriv za ovo stanje, mora odgovarati!
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:36 pm

penal je bio jbg....

pozitivno: nismo izgubili, nismo primili go

negativno: nismo pobjedili, slaba realizacija, tromost, nezainteresovanost
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:41 pm

Preporucio bi nekima ovdje da se od danas prestave baviti Zeljom i da opcenito prestanu gledati fudbal. Ili da se drzite La Lige, Serie A, Bundeslige i Premier League. :) nije ova saban liga za vas :)
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:41 pm

Treba radikalno spustiti kriterije, pa ne biti nezadovoljan ovom današnjom utakmicom. Nažalost, ali s obzirom na naše dosadašnje rezultate ove sezone, podvig je to što nismo primili gol. Poražavajuće zvuči, ali od devet kola, ovo je tek treća utakmica bez primljenog gola, a u prethodnih pet zaredom smo primali. Kad se tome doda da smo protiv Čelika i Krupe primili golove iz penala, te da smo u ova tri kola osvojili 5 bodova a u prethodna tri nijedan, ispade eto da napredujemo... I dalje je sve to sporo, nedostojno kluba i uslova koje imamo. Kao ni većina, ja takvim napretkom ne mogu biti zadovoljan, trebat će mi opet par dana da se oporavim od utakmice. Jebote, koliko smo se na silu napinjali da bilo šta napravimo prema naprijed, sav sam bio napet, plašio sam se da ne dobijem bruh od naših akcija. :lol:
FK Željezničar 1921
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:46 pm

Neandertalac je napisao/la:To ko spinuje takodje mozete maloj djeci prodavati sa tim svojim acc napravljenim za usmjeravanje misljenja na ovom forumu gdje se svaki pokusaj da se realno sagleda situacija kaznjava brutalno, hajkom nekih moderatora i vec navedenim laznim acc pojedinih no lifera.

Jest jest, imaju vece plate od nasih.
Sta sve izmialit necete. :rofl:

Ovom prilikom molim moderaciju da zaustavi ovakvo ponasanje i da prestane tolerisati hajku na forumu, vrijedjanje, psovke, banove jer ljudi pisu sta misle! Desetine Zrljovaca ne pisu iz ovog razloga, ne zele ljudi da se prepiru i bivaju marginalizirani, ponizeni, izvrjedjani!

Dobronamjerno pisem ovo, svi smo pozvani ovde, na forum Zeljovaca jer su nas tamo ovako usutkavali!
Ne tako davno!
Postujte to!

Odoviceva ekipa sa nasom djecom je svemirski brod za ovo sada!
Bajic Allah za ove sadasnje, Amir genijalac, Memija igracina, Dado profesionalac!

Ko god je kriv za ovo stanje, mora odgovarati!
Acc napravljen za usmjeravanje misljenja...hahahaha...ziv i zdrav bio...necemo vise..budi pozdravljen...

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], kemo i 258 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija