Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 3:29 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
Okolele je napisao/la:Bokačini i Uglješa u idelanom timu 1.kola forumasa sa gg.ba..
kao da su oni nesto relevantni u sportskom svijetu... ne spominji ih ocati :ne:
Relevantni ili ne Bokačo i Uglješa i jesu bili najbolji.. :kafa:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 3:36 pm

Okolele je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la:
Okolele je napisao/la:Bokačini i Uglješa u idelanom timu 1.kola forumasa sa gg.ba..
kao da su oni nesto relevantni u sportskom svijetu... ne spominji ih ocati :ne:
Relevantni ili ne Bokačo i Uglješa i jesu bili najbolji.. :kafa:
ma to ne spori niko, samo te govnare od portala mi se spominji, dize mi se kosa od njih... :psujem:
100/94/37/34 - i to je to!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 3:42 pm

baxuz87 je napisao/la:A vi što predlažete kavez jel idete na gostovanja? Nema smisla ljudi pa sutra će nama neko napravit takav kavez pa nas ko životinje satjerat tamo.
:palacgore:
Isti oni ce srati sto nam je karta na Otoci 10KM. I hoce lafo bolji fudbal. Ovi jesu gamad i to kakva ali svaka steta se naplati i to je to. Recimo divno je u tuzlu otici gdje buseve parkiras kao kad bi kod nas gostujuci parkirali buseve kod robota i pjeske do stadiona. Pogledas 70 minuta a das 30KM za takvo gostovanje. Isto kao sto je bilo divno gledati sa tuzlanske trave utakmicu dok nisu uradili ove tribine. Dabogda nama dali u oktobru 5% ulaznica ili ti ga oko 1600 karti po 10 maraka pa da vidis onda kukanja i kako smijesno bi izgledao derbi...
Treba nekad i biti realan u zivotu..
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 3:45 pm

Rukovodstvo Fudbalskog kluba Željezničar i rukovodstvo najvećeg domaćeg osiguravajućeg društva, Sarajevo Osiguranje d.d., obnovili su uspješnu saradnju potpisivanjem ugovora o sponzorskoj i reklamno-propagandnoj saradnji.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
CARSONIO
Postovi: 290
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 2:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 3:50 pm

boccaccio je napisao/la:Ne znam, nema se nesto posebno pisati o narednoj utakmici. I dalje smo nepoznanica sami sebi, ali bi prema ambicijama trebali uzeti Olimpic.
Za ocekivati je da bude promjena u nasem sastavu, povratak dvojca nakon kazni i da vidimo kako ce to s njima izgledati. Isto tako puno trke na terenu bi trebala biti timska odrednica u svim kolima, a kad je tako onda nema puno zime. Dati sve od sebe svakako plus individualni kvalitet koji u nasoj ekipi svakako ne manjka bi tako trebao doci do izrazaja. Ne mislim da cemo igrati lijepo za oko, Olimpic ce gledati da se sto bolje odbrani jer im nismo bas pozeljan protivnik,imaju tezak raspored u ova dva pocetna kola i oni ce se nadati da mogu osujetiti nas plan. Medjutim, realno kvalitetniji jesmo, a samo to treba uz puno zalaganja pokazati na terenu.
Ova bi utakmica, inace, trebala biti nesto laganija u smislu da treba da se iskoristi za sto bolje uigravanje linija uz pobjedu na kraju, jer predstoje dva teska kola koja bi mogla ciniti nasu odrednicu u smislu kakvi cemo biti na pocetku sezone i da li nase ambicije imaju smisla. Iako je svaki zaostatak moguce nadoknaditi, ja se nadam da nama takva vrsta nadoknade nece trebati i da cemo uci hrabro i sa ciljem da pobijedimo u naredna tri kola. To bi nas ucvrstilo medju kandidate a siroku ekipu sa dovoljnim kapacitetom za ovu ligu imamo, pa ce nam Kostic pokazati malo jasniju sliku svog nauma i bice nam preglednije koje ce igrace vise forsirati u nastavku ovog prvenstva. Iz utakmice u utakmicu bi to sve trebalo izgledati bolje i to je logicna pretpostavka kroz bolju uigranost.
Dakle, Olimpic i ta utakmica bi trebala biti sansa za nasu ekipu, da dobro otvori gostovanja, da se bolje uigramo pred dva vazna susreta koja slijede iza ovog kola i na kraju krajeva da se malo bolje osjeti rad naseg strucnog staba nama koji cemo to sve budno pratiti.
Sve osim pobjede bio bi veliki neuspjeh.
Sve se slazem sa tobom ali bojim se da nam ova sezona nista novo nece donijeti i da cemo u svakoj utakmici strepiti do zadnjeg zvizduka :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 4:06 pm

@minjore ja o tome trubim jos od prije derbija. Svi me napadose, mogu zamisliti price u oktobru da oni nama daju 5%..
Isto je prošle sezone Prica bila, sto nam je cener karta na lavoru.
Slabo ko prati Želju na gostovanju, a ovde bi kaveze pravili..

Nego sto nam Olimpik cenku spuca, a ja im prosle sezone non stop isao na tekme, kad god Zeljo ne igra isti dan.. Petak bilo :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 4:11 pm

Ovaj iz Kanade mali isti Nedo..
Spoiler:
slika
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 4:12 pm

boccaccio je napisao/la:Ne znam, nema se nesto posebno pisati o narednoj utakmici. I dalje smo nepoznanica sami sebi, ali bi prema ambicijama trebali uzeti Olimpic.
Za ocekivati je da bude promjena u nasem sastavu, povratak dvojca nakon kazni i da vidimo kako ce to s njima izgledati. Isto tako puno trke na terenu bi trebala biti timska odrednica u svim kolima, a kad je tako onda nema puno zime. Dati sve od sebe svakako plus individualni kvalitet koji u nasoj ekipi svakako ne manjka bi tako trebao doci do izrazaja. Ne mislim da cemo igrati lijepo za oko, Olimpic ce gledati da se sto bolje odbrani jer im nismo bas pozeljan protivnik,imaju tezak raspored u ova dva pocetna kola i oni ce se nadati da mogu osujetiti nas plan. Medjutim, realno kvalitetniji jesmo, a samo to treba uz puno zalaganja pokazati na terenu.
Ova bi utakmica, inace, trebala biti nesto laganija u smislu da treba da se iskoristi za sto bolje uigravanje linija uz pobjedu na kraju, jer predstoje dva teska kola koja bi mogla ciniti nasu odrednicu u smislu kakvi cemo biti na pocetku sezone i da li nase ambicije imaju smisla. Iako je svaki zaostatak moguce nadoknaditi, ja se nadam da nama takva vrsta nadoknade nece trebati i da cemo uci hrabro i sa ciljem da pobijedimo u naredna tri kola. To bi nas ucvrstilo medju kandidate a siroku ekipu sa dovoljnim kapacitetom za ovu ligu imamo, pa ce nam Kostic pokazati malo jasniju sliku svog nauma i bice nam preglednije koje ce igrace vise forsirati u nastavku ovog prvenstva. Iz utakmice u utakmicu bi to sve trebalo izgledati bolje i to je logicna pretpostavka kroz bolju uigranost.
Dakle, Olimpic i ta utakmica bi trebala biti sansa za nasu ekipu, da dobro otvori gostovanja, da se bolje uigramo pred dva vazna susreta koja slijede iza ovog kola i na kraju krajeva da se malo bolje osjeti rad naseg strucnog staba nama koji cemo to sve budno pratiti.
Sve osim pobjede bio bi veliki neuspjeh.
Sve stoji sto si napisao ali mislim da ce Kostic puno igraca rotirati iz vise razloga da se svi uigraju (citaj kup,kartoni, povrede,umor itd) i jos nesto siguran sam da ce stalno mijenjati formaciju igre da se nikad nece znati koja ce se igrati da ima vise opcija.
Trebat ce vremena hvala bogu ima tek je pocelo i bit ce ovo iz kola u kolo sve bolje
I jos jedno svaka cast na napisanom
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 4:15 pm

Željezničar u svoje redove doveo potencijalnog mladog reprezentativca

Pročitajte više na: http://sport1.ba/zeljeznicar-u-svoje-re ... entativca/" target="_blank
Željezničar ante portas !
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 4:17 pm

AsharaK je napisao/la:Željezničar u svoje redove doveo potencijalnog mladog reprezentativca

Pročitajte više na: http://sport1.ba/zeljeznicar-u-svoje-re ... entativca/" target="_blank
Jel ovo Boom ? :kafa:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 4:27 pm

diego1921 je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:Željezničar u svoje redove doveo potencijalnog mladog reprezentativca

Pročitajte više na: http://sport1.ba/zeljeznicar-u-svoje-re ... entativca/" target="_blank
Jel ovo Boom ? :kafa:
Ovo sam ja jucer postavio, ali bitnije je bilo pisati o Dulji :kafa:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 4:28 pm

Ma to zbog raje sa s1 postavimo, da uberu koji klik, lajk i tako :shiha:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 4:32 pm

AsharaK je napisao/la:Ma to zbog raje sa s1 postavimo, da uberu koji klik, lajk i tako :shiha:
:palacgore: Normalno, ali prije svega da i odgovorim @diego1921 da li je to taj BUM..
Mada slabo ko i iskomentira o ovom nasem potezu, cas izuzecima. Valjda mali bude materijal za prvi tim :zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u sri jul 27, 2016 4:43 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 4:35 pm

Plava Porodica je napisao/la:@minjore ja o tome trubim jos od prije derbija. Svi me napadose, mogu zamisliti price u oktobru da oni nama daju 5%..
Isto je prošle sezone Prica bila, sto nam je cener karta na lavoru.
Slabo ko prati Želju na gostovanju, a ovde bi kaveze pravili..

Nego sto nam Olimpik cenku spuca, a ja im prosle sezone non stop isao na tekme, kad god Zeljo ne igra isti dan.. Petak bilo :D
kao neko ko je isao po raznim vukojebinama,ko je gledao protiv Slobode tekmu sa nekog igralista ...tj vise nisam gledao ...kazem da i pored toga treba napraviti kavez i za njih i sve navijace dok ne napravimo stadion ...eh kad mi brate dignemo istok da raja normalna sa sjevera moze na istok preci ...da im mozes dati tribinu to je ok...ovo znaci ne pisem zbog divljanja nego zbog naseg trenutnog kapaciteta stadiona...ipak je nasih bruku ostalo ispred stadiona...a oni bi uredno usli da su ovi dobili 5 %...mi smo prinudjeni na to dok nam je ovakav kapacitet stadiona...pa eto ni oni nama na kosevu ne bi drugacije dali da nije situacija kakva jeste veliki stadion ....treba i to uzeti u obzir jbg...u ostalom se apsolutno slazem sa tobom !!
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 4:39 pm

Ja bi volio ovaj sastav : Fejzic - Sinisa, Kosoric, Boccaccini, Bevab - Blagoje, Secer, Lazic, Zera - Pozder, Lendra.
Htio bih da vidim kakav je Secerovic. Za Lazica ne znam da li je spreman 100% i da li ce konkurirati za sastav, ako nije onda moze umjesto njeg Ugi.
Kako jucer i rekoh, mislim da je ova tekma s Olimpikom idealna da Zera dobije sansu.
Olimpic moramo dobiti radi samopouzdanje.

P.S. koji sam ja kloc zaboravio Miroslava staviti. :ne:
Umjesto Lazica ide Micoo
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u sri jul 27, 2016 4:46 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 4:40 pm

Olimpic bi mogao ispasti ove sezone.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 4:41 pm

da mi dobijemo prvo ovaj Koraj za samopouzdanje :D

https://www.youtube.com/watch?v=LgRuZaOBiUg" target="_blank
https://www.youtube.com/watch?v=18Yoi4rsXoM" target="_blank

kad su bili kod nas
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 4:50 pm

storm_raider je napisao/la:Olimpic bi mogao ispasti ove sezone.
Samo ih cudo moze spasiti.
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 4:50 pm

https://nkkoraj.wordpress.com/historija-kluba/" target="_blank

Ma svaka njima cast.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 4:51 pm

storm_raider je napisao/la:Olimpic bi mogao ispasti ove sezone.
Gracica zajebao onaj Turcin pravo ! Ne znam sto Dino nije kod njih otisao na posudbu,bolje bi mu bilo .

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Zaki87 i 191 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija