Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 09, 2017 10:00 am

ChWilla je napisao/la:
uto maj 09, 2017 9:55 am
"vrhunski" je vala teška riječ. mlađi jeste, može još napredovati, ali "vrhunski"...teško.
Ma dobro sad kako ko rezonuje kod nas taj termin. Ali medju top 5 veznjaka bi sigurno nasao mjesto.

Za Sesara je vrhunski. :D
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 09, 2017 10:02 am

drtooth je napisao/la:
uto maj 09, 2017 9:57 am
Sto se tice ovih clanskih, bilo bi dobro ako neko moze predloziti ljudima koji odrzavaju zvanicnu, da naprave opciju da upises broj clanske i izbaci ti do kad vazi, a i bilo bi lijepo imati info koliko imamo clanova sa vazecim clanskim.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Meni su vala poslali poruku da trebam produžiti.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 09, 2017 10:03 am

u istim godinama sesar je bio i više "vrhunski" i ostavio za naše uslove dobar transfer u tursku.

sad što tome ima pola decenije... :D
gradi željo boli te *****
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 09, 2017 10:06 am

godrina je napisao/la:
uto maj 09, 2017 10:02 am
drtooth je napisao/la:
uto maj 09, 2017 9:57 am
Sto se tice ovih clanskih, bilo bi dobro ako neko moze predloziti ljudima koji odrzavaju zvanicnu, da naprave opciju da upises broj clanske i izbaci ti do kad vazi, a i bilo bi lijepo imati info koliko imamo clanova sa vazecim clanskim.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Meni su vala poslali poruku da trebam produžiti.
Meni je prije dva mjeseca istekla i od tad sam dobio sigurno jedno 4-5 poruka, odo baš danas da produžim, pa me zanima ako ne zna mogu li tražiti novu jer su na ovoj jedva dva slova od imena ostala ?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 09, 2017 10:06 am

Sve si rekao zadnjom recenicom.
Citirat cu jednog ziherasa : "novine od jucer su strasno stare novine" :kafa:
 
dukela
Postovi: 54
Pridružen/a: ned maj 07, 2017 7:38 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 09, 2017 10:25 am

pintol_TM87 je napisao/la:
uto maj 09, 2017 9:57 am
Ja kad vidim postove prica se da ce biti dvicau mostaru..pa hoce bit ce al bas ce nesta neko stimat..vidjeli smo vas koliko ste cmizdrili ovdje i jadali kod tekme sloboda -zrinjski i na kraju vidoviti strucnjaci, znalci, mafije se spustise na zemlju..nemojte biti pitari oni imaju te teorije zavjere i ostala sranja..angazujte se i u subotu u krupu i gore podrzite momke..nas ne zanima vise ni sarajevo ni zrinjski mi smo prvi i sami sebi odlucujemo..ako ne mozemo dobiti krupu i radnik ne zasluzujemo ni biti prvaci..
Tačno se slažem s tobom. Samo gledati sebe i napredovati. Ove priče kojima se daje na značaju samo ljudima stvaraju nervozu a niko nema nikakav dokaz o namještanju osim lične dosade. Onda kad pola prognoza padne u vodu nigdje nikog nema.Svi u Krupu i bolje hajcat raju da krenemo u što većem broju djece mi nego da raspredamo praznu vunu.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 09, 2017 10:42 am

medždžidemmoje titulajnaša
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 09, 2017 10:43 am

kontranogama je napisao/la:
pon maj 08, 2017 11:15 pm
@model kume sta to ti trazis nake sa iskustvom mjenjanja katetera. Ocito da sex nije glavna stvar.
Jeste se svezali na ovo 40 kuka :D
Ja lijepo , diskretno napisao DO 40 :ganja:
Znaci more sve u zakonskim okvirima :D , od 15 do 40 :DD:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 09, 2017 10:44 am

i ti visoko postavio ciljeve. sve iznad 40 je neuspjeh sportskog segmenta...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 09, 2017 10:50 am

ChWilla je napisao/la:
uto maj 09, 2017 10:44 am
i ti visoko postavio ciljeve. sve iznad 40 je neuspjeh sportskog segmenta...
ZA takvo nesto mora biti vanserijski talent i u vrhunskoj kondiciji :D
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 09, 2017 11:22 am

Nastavili gdje smo stali. Mozda im Sesar ima nas DNK. **** ih Sesar. Ovo ljeto se mora odraditi prelazni rok da valja. Pogotovo kada se vidi sta titula u sljedecoj sezoni donosi.
Dino Besirevic nije los, bolji je od Ugljese. Barem mu nije mrsko zivjeti. Ali ima ugovor do 2019 i platiti za njega bi bilo suludo. Pogotovo kada nam treba 3 stopera, 2 beka, 2 krila, 1 ofanzivni vezni i 1 napadac. I sto je najgore moraju svi biti top pojacanje. Uzeti Sesara pored Petraka je za plakati
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 09, 2017 11:29 am

Imaju ljudi koji brinu o igračima i koji će ispaštati u slučaju grešaka...Žalili smo se za Bogićevića i Stanica što su vraćeni a ljudi će nam aBd titulu donijeti...Sestara ima slifa eh sad je sve na Slavki..Beširević po meni jedan od boljih veznjaka...najvjerovatnije Uglješa odlazi jer ga nema ni u kadru zadnjih par utakmica...žao mi je zbog njega jer sam u njega nade polagao al mrsko mu živjeti...ja sam čuo i da je u opcijama dolazak Veselinovica iz Slobode...zbog toga ne igra često jer ugovor nije produžio...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 09, 2017 11:31 am

a petrak je kao top pojačanje...

ekipa koja sa +11 dođe na -4 na nama nema top pojačanja za nas. ima igrača koji bi nam dobro došli, ima možda i više dobrih igrača nego mi, ali top individualnih pojačanja zaista nema. mi svi pričamo marković prosječan, a on riješi utakmicu protiv njih, pričamo bekrić star i prevaziđen, a on ih potopio na njihovom terenu...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 09, 2017 11:36 am

Vrag je napisao/la:
uto maj 09, 2017 11:22 am
Nastavili gdje smo stali. Mozda im Sesar ima nas DNK. **** ih Sesar. Ovo ljeto se mora odraditi prelazni rok da valja. Pogotovo kada se vidi sta titula u sljedecoj sezoni donosi.
Dino Besirevic nije los, bolji je od Ugljese. Barem mu nije mrsko zivjeti. Ali ima ugovor do 2019 i platiti za njega bi bilo suludo. Pogotovo kada nam treba 3 stopera, 2 beka, 2 krila, 1 ofanzivni vezni i 1 napadac. I sto je najgore moraju svi biti top pojacanje. Uzeti Sesara pored Petraka je za plakati
Ne tako davno, smo srali sta ce nam Markovic kada je tek dosao a Ugljesa je docekan kao Mesi. Sada je situacija totalno drugacija. Sesar je igrac koji zna lopte a igra na poziciji gdje se cesto dobijaju kartoni, pa jeli potrebno na toj poziciji imati igraca za rotaciju da te ne mora glava boliti ko ce uci i da ti igraci nakon malo jaceg tempa popadaju. I zar nije potrebno pustiti Slavku da skroji ekipu po svom nahodjenju, valjda je to zasluzio. Ja sam misljenja da bi nam Sesar donio dosta dobrog u ekipu.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 09, 2017 11:44 am

Citam razna nekakva "pojacanja", nama trebaju novi igraci tj. pojacanja sto ce nesto NOVO donjeti nasoj igri,koji ce nam ogumoguci CAK i promjenu formacije(jer je ova postojeca vise izbljedila i procitana)
Igraci koji koji su za barem 30% bolji od ovih odlazecih, mi samo tako i sa tim razmisljannem mozemo napraviti iskorak u euro utakmicama.
A ovo dovodzenje iz nase lige ili iz regiona, to je sve macak u vreci, od 10 igraca mozes ubosti jednog ili dvojcu.
I drugo, vise bi volio da smo uzeli kup a titulu sljedece godine, zasto-zato sto sa ovakvom igrom mozes proci u nasoj ligi ali vani nikako, volio bi da grjesim ali sam max realan i objektivan.
Mi smo svaku utakmicu do kraja strepili da neprimimo gol do zadnje minute,to u euro utakmicama neprolazi
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 09, 2017 11:44 am

Ako Cean dovede Šestar-a sto se mene tice, a bogami i dosta starije raje isto misli, moze odmah da se kupi sa pozicije na kojj sjedi. Hem pokazuje da nema pojma sta nam trebaa, hem nije nauciJo nista od primjera Jahic i slicni starohani.
O nepotizmu da ne govorim.
Sa ovim preko 30 pravimo invalidski dom a ne ekipu.
Nadam se da je ipak ovo suplja naseg istrazivackog novinarstva
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 09, 2017 11:46 am

Model1964 je napisao/la:
uto maj 09, 2017 11:44 am
Ako Cean dovede Šestar-a sto se mene tice, a bogami i dosta starije raje isto misli, moze odmah da se kupi sa pozicije na kojj sjedi. Hem pokazuje da nema pojma sta nam trebaa, hem nije nauciJo nista od primjera Jahic i slicni starohani.
O nepotizmu da ne govorim.
Sa ovim preko 30 pravimo invalidski dom a ne ekipu.
Nadam se da je ipak ovo suplja naseg istrazivackog novinarstva
Sta ako Slavko kaže hoću Sesara jel' on treba reći ne treba ti on.
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 09, 2017 11:48 am

Da li neko zna gdje zivi porodica Vlatka Konjevoda?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 09, 2017 11:48 am

Model1964 je napisao/la:
uto maj 09, 2017 11:44 am
Ako Cean dovede Šestar-a sto se mene tice, a bogami i dosta starije raje isto misli, moze odmah da se kupi sa pozicije na kojj sjedi. Hem pokazuje da nema pojma sta nam trebaa, hem nije nauciJo nista od primjera Jahic i slicni starohani.
O nepotizmu da ne govorim.
Sa ovim preko 30 pravimo invalidski dom a ne ekipu.
Nadam se da je ipak ovo suplja naseg istrazivackog novinarstva
Sesar 27
Besirevic 23
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 09, 2017 11:51 am

Sada se sakrivati iza Slavke nije uredu.
Koji ce racku onda Cenan, moze to i Hare
Bog me ne moze ubjediti da ga Slavko zeli.
Cojk citav zivot radi sa mladim igracima a kad dođe kod nas promjeni plocu.... hajte molim vas
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 211 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija