Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 13, 2018 2:30 pm

shzna je napisao/la:
sub jan 13, 2018 2:27 pm
Evo napokon jedan trač...
Kenan Hadzic pred potpisom
Ne pisi nista napasce te ovi sto ne vole bumove i f5
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 13, 2018 2:31 pm

phpBB [video]
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 13, 2018 2:31 pm

Uh valjao bi nam ovaj momak, gledao sam par puta Istru i svidjeli su mi se Ofosou sto se povezivao s konama i ovaj momak, mislio sam cak da je stariji, nadam se da ce past dogovor, imali bi onda na svakoj poziciji 2 podjednako kvalitetna igraca.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 13, 2018 2:35 pm

Ovaj isti Kvesic u najboljem dobu
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 13, 2018 2:40 pm

Ako se moze vjerovat' ovom videu onda ima fin centarsut i to sa obje noge. Mada mene podsjeca na Sinišu
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
salle86
Postovi: 5128
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 13, 2018 2:44 pm

Izlija je napisao/la:
sub jan 13, 2018 11:44 am
azbaha je napisao/la:
sub jan 13, 2018 10:51 am


Jest al sam cuo da je preskupo postavljanje tog sistema, nesto kao metar u zemlju je nekoliko milja, znas li nešto više o tome? Nemoj me tuć samo :ganja:
Kompletan REHAU sistem sa geotermalnim bušotinama i ugradnjom grijača na jednom NFL stadionu je koštao malo ispod 700.000 $, u cijenu nije uračunato postavljanje trave koja je iznosila dodatnih 150.000 $. Eh sad, malo ih je skupo izašlo jer se cijevi koje se postavljaju u teren proizvode u Italiji, nekih 20 kilometara cijevi ide po terenu kao grijači. Ono što je bitno još da dodam, imali su prije toga električno grijanje terena i klimatiziranje tribina te po njihovim izvještajima u razlici potrošnje el.energije kompletan sistem se otplatio za 18 mjeseci.
ti bi fakat trebao klubu poslati ove podatke, ako već nisi ili neko drugi nije
bez zajebbancije
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 13, 2018 2:55 pm

Definitivno nam trebaju drugi desni bek i u vezi jos jedan iskusniji igrac. To je minimalno sto tewbamo dovesti. Kenan Hadzic super opcija. Nadam se potpisu.
Zna li neko sto nisu igrali Sehici za juniore? Aldina sam vidio u trenerci izgleda povreda? Nadam se da nije neka ozbiljnija i da ce mozi igrati protiv Atletica. Fale obojica. Nije ni Hasanovica bilo. Osmanovic je odlican kad ga vec spominjrte, a. Dinu Hasanovics i Zajma ne dirajte. Nek ih. Dovri su. Imaju dovoljno kvalitete. Evo danss Dino odigra nekoliko dobrih duplih pasiva i istrca po krilu i lose ubaci ismijavaju ga raja. Projic cetiri puta centrirao koDino tad jednom i nista.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 13, 2018 2:57 pm

Dacic !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 13, 2018 2:57 pm

Minjore đe izvještaj
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub jan 13, 2018 2:58 pm

ponosannavas je napisao/la:Definitivno nam trebaju drugi desni bek i u vezi jos jedan iskusniji igrac. To je minimalno sto tewbamo dovesti. Kenan Hadzic super opcija. Nadam se potpisu.
Zna li neko sto nisu igrali Sehici za juniore? Aldina sam vidio u trenerci izgleda povreda? Nadam se da nije neka ozbiljnija i da ce mozi igrati protiv Atletica. Fale obojica. Nije ni Hasanovica bilo. Osmanovic je odlican kad ga vec spominjrte, a. Dinu Hasanovics i Zajma ne dirajte. Nek ih. Dovri su. Imaju dovoljno kvalitete. Evo danss Dino odigra nekoliko dobrih duplih pasiva i istrca po krilu i lose ubaci ismijavaju ga raja. Projic cetiri puta centrirao koDino tad jednom i nista.
Dobar je Dino danas bio. Cvrst, trazio loptu, zujo po lijevoj strani, dobrih pasova imo, simpaticno.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub jan 13, 2018 2:59 pm

LARS1921 je napisao/la:Minjore đe izvještaj
Kakav on otiso prije poluvremena
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 13, 2018 3:07 pm

Ovaj decko je zvijer
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 13, 2018 3:09 pm

Nama treba desni bek pa on kakav god da je.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 13, 2018 3:10 pm

Padobranac je napisao/la:
sub jan 13, 2018 2:11 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub jan 13, 2018 2:02 pm
Nema od Zaimovica igraca.
Ima ima, samo treba strpljenja
Nadam se, ali u ovom ocaju sto ne moze da zabije gol on jos vise se uvaljuje jer ne dodaje.
Danas 2 mrtve sanse je imao samo da doda on dribla golmana ili suta nidje veze iz mrtvog. Valjao bi njemu gol radi samopouzdanja, ali pored Zeke i Crnova sumnjam.
Zeko danas par puta na glavu bacao onog malog na desnom beku :D

Od ovih novih, mali iz Gorazda nejak. Zna on lopte, zna dugu loptu poslat ali je gubio duele.
Jusufi ne bas dobar.

Dacic jak igrac. Ne boji se skociti, uc u duel. Ozbiljno momka treba racunati kao rotacija Sinanu. Mislim da je on sljedeci junior koji ce dobiti sansu i iskoristiti je.

Meni Kemo izgleda kao da je nabio jos vise. Noge mu vece izgledaju, ne znam da li se varam, ali kao da je bas radio teretanu.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 13, 2018 3:11 pm

Ovaj Kenan Hadzic pola utakmica u sezoni odigrao na stoperu, pola na desnom beku. Igra sa obje noge i po videu, dobar u skoku.

Rodjen u Puli, a po imenu i prezimenu bi se dalo zakljuciti da ima i BH korijene (pretpostavljam), pa bi se moglo izganjati i nase drzavljanstvo što bi bilo jako bitno, jer od naredne sezone u zapisniku mogu biti maximalno 4 stranca.

Nisam gledao momka, osim na ovom videu sada.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 13, 2018 3:15 pm

Hadzic, sem bekovske, kao i Mehremic moze igrati i stopersku poziciju. Odlicno ! Nadam se da biti dogovoren prelazak. Jos zna i ubaciti, i to sa obje noge..
Daj jos veznog jednog i to je to..
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 13, 2018 3:17 pm

Kakav je Mehremic momci?
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 13, 2018 3:25 pm

Odlicno prvo poluvrijeme, drugo ocekivano dosadnije, puno se mijenjalo, ekipe su neizjednacene na pozicijama, ali moglo se ponesto vidjeti.
Juniori imaju fenomenalan vezni red. Dacica ubrzo vidim u kombinacijama za prvi tim, momak ima brzinu, visinu, tehniku, trudi se i u defanzivi. Hajdarevic i Sabanadzovic odlicni. Nisam skontao ko je na desnom beku, vidim kazete nije bilo nijednog Sehica danas :D
Velic fino, kapitenski, Zera opet zakomplikuje kada krene u kontra smjeru, mogao je u par navrata dodati. Ali, da budemo iskreni, dosta toga je islo danas preko njegove strane. Besirevic pravo dobro odigrao, nezahvalno je cuvati Zakarica, pa cak i u obicnoj prijateljskoj. Ima ga dosta i prema naprijed, iako slabo koristi desnu. Mujagic dade danas gol, ali mora jos mnogo da radi, vidi se da pada nekad s nogu od umora. Juce sam govorio, morat ce dosta da radi na sebi ove sezone, jer mu je ovo zadnji voz. Ima potencijala itekako. Osmica isto fino igrala u drugom poluvremenu, ne znam ko je igrac, veznjak uglavnom. I zar je Subo vezni, usao je umjesto Kurtovica u drugom. Inace, Kurtovic iz Gorazda se cini kao malo uplasen, cesto se zna nuditi rastrcati, pa se izgubi u prostoru onda i nema ga nigdje. Nekad se lose postavlja. Ima fine pasove. Uglavnom, nedovoljno je bilo onih 20 minuta da nesto vise zakljucim. Pravo finu odbranu je imao Dujmovic.

Od seniora, Crnov je ziv ljudi i to dobro igra. Kajkut odlican, iskusan igrac, strasno ce nam posluziti i ovu polusezonu. Ima osjecaj za gol, dobro se postavlja, fino razigrava. Puno je zivlji od Zebe alarahmetile koji ne moze meda nazalost. Mada, kod izvodjenja prekida na foru se vidi kako odlicne lopte salje. I dalje sam misljenja da u zadnjih 20 minuta svojim iskustvom moze pomoci. Mehremic me pozitivno iznenadio, izgleda fino dosta na terenu, ima ga prema naprijed, dosta brz bez obzira na visinu. U defanzivi komplikovao danas u par navrata. Graovac tenk, Bogi klasika, kao i Sinisa, standardno sto mozemo ocekivati od njega. Napad nam je jedan od glavnih aduta, tu su odlicni i Ubiparip i pogotovo Ramovic i Zakaric. Sada pored brzog Zeca koji svakoj ekipi moze napraviti problem i pobjeci, imamo Crnova koji je dosta razigran. Moci ce sigurno pomoci, nadam se da se uigra u potpunosti do lige za prvaka. Nisam skontao ko je usao na poziciju desnog beka u drugom poluvremenu. Hasanovic je okej, ako vec ostaje, moze posluziti za ne daj boze situaciju, ali misljenja sam da bi bilo dobro dovesti veznjaka. Zajmovic ima nevjerovatan potencijal u vidu odlicnih fizikalija, dobre tehnike, ali zavrsnica mu je katastrofa. Sve upropasti na kraju. Da li je to do blokade, sebicnosti ili ipak nema taj kvalitet da zavrsi kako treba akciju, ne znam. Ako ce ostati, podrzavam tu odluku, treba raditi s momkom, mozda dodje sebi. Cubara fino odigrao danas, dobro rjesenje, kao i Kemo, koji zna biti nesiguran. Njih dvojica su bas pojave na terenu. Jusufija nisam nesto primijetio.

Bitno je da je proslo sve bez povreda. Jedva cekam izvjestaj, da pogledam ponovo najinteresantnije momente.
Treba nam desni bek i pozeljno veznjak, osim ako Kurtovic ne potpise. Nedovoljno sam ga gledao da bi nesto vise mogao zakljuciti vezano za njega, to ipak samo trener moze kroz svakodnevne treninge, a i tu se nekad moze pogrijesiti u procjeni.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 13, 2018 3:26 pm

Dacic ce od polusezone biti sa seniorima.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 13, 2018 3:29 pm

Ovaj dobar bar po klipovima

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Miso Ensar, NEZALAGANJE, PlavaDobrinja1921, TheBlue i 91 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija