Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 3:00 pm

Ja budale ko jos normalan ostaje u raspaloj Slobodi
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 3:04 pm

Kako je samo glup.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 3:06 pm

Mozda izbjegava pritisak i nije spreman na konkurenciju, jer nema logike da on vec par godina ostaje u Slobodi, a hajmo reci da je prerastao Slobodu.
Jebga Amere poglup si.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 3:07 pm

A mozda i nije dao intervju...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 3:08 pm

Mozda je i nabijanje cijene, a mozda i ne ;)
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 3:08 pm

Sinoc smo izgledali dosta ozbiljnije nego protiv Zete. Ono je bilo razocarenje, mislim na revans gdje smo im sve poklonili. Prije se desavalo da se nesto napnemo, pa pokusaj napasti, a ljudi te ohlade s dva gola i bukvalno potope. Ocekivao sam nesto ovako od Petrovica. Mnogo discipline na terenu, malo rizika i jedna cvrsta utakmica. Vezni red je nazad izgledao odlicno osim one situacije kada je opet Ugljesa ispao na sredini, Graovac morao izaci iz linije, samo nas je sreca spasila jer je ono bio jako mali ofsajd. To nam se desava jos od one prijateljske utakmice sa Sirokim. Dobro je pa smo to smanjili, a smanjili smo jer je Ugljesa igrao pametnije i nije gubio kompas ganjajuci loptu po cijelom terenu. Bekovi nazad solidni, stoperi odlicni. Zeba pokazao da je majstor, ali opet nedostajalo je da se sve krunise zadnjim pasom. Tu smo grijesili tokom cijele utakmice, mada je i nas jedini napadac bio dobro zatvoren.

Ono sto ja vidim kao problem jeste spora tranzicija naprijed, a to bi nam dobro doslo u revansu kada bi trebali imati vise prostora naprijed. Stevo, Zeba, pa i Zakaric nisu igraci koji imaju tu brzinu da se lansiraju naprijed po osvojenoj lopti. Ja bih pokusao s Ramovicem u samom spicu kao neka lazna devetka. Mislim da nemamo sta traziti u skok igri protiv Aika ma ko igrao. Onda je logicno da trazimo sansu tamo gdje su oni tanki, a to je na zemlji, brze lopte i utrcavanje iza ledja odbrane. To bi mogli s Ramovicem.

Meni je stvarno bilo cudno sto nismo pokusali sa Zajmovicem sinoc u napadu, posebno jer je Dzenis usao umjesto Nikolica. Tu nisam vidio neku korist za ekipu. Bilo je dosta ubacaja sa strane, doduse jako losih, ali mislim da su igraci imali problem jer nisu znali kako da ubace i koga da traze unutra. Da je bio jedan spic poput Zajmovica sigurno bi imao sta traziti na neke ostrije lopte unutra. Jos jedna losa stvar jesu prekidi. Trebalo je nesto uvjezbati da se iznenadi protivnik jer u suprotnom nismo opasni. Jos jednom treba pohvaliti stopere koji su zaista odradili lavovski posao protiv onih sidrasa iz Aika. Mislim da su bez greske odradili utakmicu i svaka im cast.

Ja se nadam pojacanjima, nije bitno prosli ili ispali. Ovo je nacin na koji treba raditi, Evropa se mora svake godine izboriti, proci slabije ekipe, potuci se s ovim favoritima i nekada ce se nesto poklopiti. Bitno je da se svake godine igra, da raste koeficijent. Gledam jako tanki Maribor, na iskustvo ce proci Zrinjski, nosioci u trecem pretkolu, dobili neke Fince, ukoliko prodju imaju grupe Evropa Lige. Sve to jer su nekada imali srece i jer nemaju problem da svake godine igraju u Evropi. Slican primjer je i Dinamo. Ne kazem da trebamo biti poput njih, daleko smo od toga, ali kako neko napisa ranije ovi neki "uspjesi" u Evropi su vise plod slucajnosti nego jednog ozbiljnog rada. Nadam se da smo tu postavili stvari i da se tako gleda na buducnost. Ne treba ocekivati sve i odmah, ukoliko prodjemo Aik to ce biti vise nego odlicno, ali bitnije je ono poslije. Moramo uhvatiti jednu konstantu igranja u Evropi, napredovati u svakom smislu, a stvari ce se poklopiti jednom.
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 3:09 pm

storm_raider je napisao/la:
pet jul 14, 2017 3:07 pm
A mozda i nije dao intervju...
I mi se ložimo na ove seljačke televizije. Čuj Slon, pa jbt tih nema ni na Telemach d3 grande family packu :D
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 3:14 pm

Dajte Dinu Besirevica i Vukotica
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 3:16 pm

21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 3:16 pm

vrbanjusa je napisao/la:
pet jul 14, 2017 1:34 pm
Iskoristiti utakmicu protiv AIK-a da se još bolje uigramo za GOŠK
Treba u Svedskoj igrati sa drugim timom, a ove prvotimce odmoriti za GOSK :ganja:
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 3:30 pm

Jel bio jos neki lokalni medij...BBC...CNN...cuj slon :placeodsmijeha:
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 3:31 pm

Vise i Ordagica preko glave..

Od pocetka sam ga zelio u nasem dresu i to pravo, ali ova natezanja izmicu kontroli. Ako ti nije zelja igrati u najvecem klubu i za dobre pare za nase uslove, dovidjenja i prijatno vise.

Da je dobar igrac jeste, a da li je vrijedan da igra za 3 ili 4 puta vece pare od recimo Blagojevica... I da ga sedmicama cekamo, ne znam.

Ako ga dovedemo na kraju dobro nam dosao i sretno, ako ne, necu zaliti previse.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 3:31 pm

exbabilon je napisao/la:
pet jul 14, 2017 2:35 pm
Nema u mene optimizma sekunde. Aik nije svemirski brod, ali ako ih nismo uspjeli ugroziti u onakvoj atmosferi sinoc, bojim se da u Svedskoj ne mozemo puno vise od casnog poraza.

Od pocetka sam govorio da nam treba bilo kakva prednost da imamo nesto braniti tamo, makar i 4:3. Ovako, tesko..

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
Ma bas. Nek se zavrsi ovo kako treba i da napadnemo titulu!
1921-1987-2007
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 3:33 pm

Ponijela je nas sve ona atmosfera od sinoc.Nakon u miru pogledanog snimka ipak je slika malo drugacija.Tesko cemo mi ovo proci..Cuda su moguca ali mislim da nam je mnogo bolje da ostanemo na zemlji ,da ne bi trehnuli pa onda patnja,negativa itd
I da, kako neko rece ipak je Gosk nasa realnost.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 3:35 pm

Ako zelimo napasti titulu potreban nam je minimum neki klasa spic.. Ovako smo slabiji nego u prosloj sezoni ali, do duse, i konkurencija je..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 3:35 pm

Ordagić kada potpiše za nas prva izjava ide u stilu "dogovorili smo se za minutu"
21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 3:36 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
pet jul 14, 2017 3:35 pm
Ako zelimo napasti titulu potreban nam je minimum neki klasa spic.. Ovako smo slabiji nego u prosloj sezoni ali, do duse, i konkurencija je..
Ja bi kontaktirao Gotala opet, mozda to nekom izgleda glupo ali to je biznis, pregovori gdje svak pokusava izvuci najbolje za sebe.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 3:37 pm

vrbanjusa je napisao/la:
pet jul 14, 2017 3:35 pm
Ordagić kada potpiše za nas prva izjava ide u stilu "dogovorili smo se za minutu"
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: i od malena sam želio samo u Želji da igram
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 3:39 pm

Bravo za sport klub!
@pile slazem se.. Ako vec nema boljih opcija, probati opet.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 14, 2017 3:40 pm

pile87 je napisao/la:
pet jul 14, 2017 3:36 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
pet jul 14, 2017 3:35 pm
Ako zelimo napasti titulu potreban nam je minimum neki klasa spic.. Ovako smo slabiji nego u prosloj sezoni ali, do duse, i konkurencija je..
Ja bi kontaktirao Gotala opet, mozda to nekom izgleda glupo ali to je biznis, pregovori gdje svak pokusava izvuci najbolje za sebe.
I dao mu manje para nego prvi put, jbg.
Spic nam treba ko ozeblo sunce.
Zna li se zasto Zera nije bio u 18 sinoc?

Nadam se da ce Slavko umrtviti tekmu gore, i u drugom poluvremenu uvesti Ramovica uz Zeca koji ce kreirati pobjednicki gol za Zelju.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 127 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija