Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 17, 2018 5:17 pm

Tako, kazu, bilo na radio prijenosu.

A i Dudic izjavio hvala publici sto je prepoznala kakva su desavanja bila na terenu...
1987
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 17, 2018 5:18 pm

Haklapuc je napisao/la:
sub feb 17, 2018 5:10 pm
Brkoo je napisao/la:
uto dec 19, 2017 3:29 pm
Kako bolan nije gledalo, pa lik je igrao i za Velez i za Olimpic, bio jedan od najgorih lijevih bekova u ligi..

Glupost je to sto si napisao @Grbavica. Kad bi doveli nekog lijevog beka koji ima kvalitet niko a ne bi rekao. Dovodimo krampu i onda se ocekuje da ljudi to prihvate. Mozemo dovesti Kvesica, Burekovica, nekog stranca koji ima kvalitet, ne mora to biti Jasarevic ali mi dovodimo igraca koji nema kvalitet i koji je losiji od Projica..
Kako znas koliko sam ga puta gledao kad me ne poznajes uopste? Gledao sam ga dovoljno puta da mogu reci da je bio jedan od najlosijih bekova u ligi. Covjek se dovodi u vezu sa nasim klubom i ja ga komentarisem, sta je problem?

Ovakve igrace poput ovog Adija cu uvijek popljuvati pa taman da mi je rodjeni brat u pitanju. Cak i sami interes za ovakve igrace je katastrofa.

Ja kad pisem o strancima mislim o igracima koji su prevage, bar za ovu ligu, takvi igraci ne kostaju par stotina hiljada eura godisnje, to su spinovi. Mi sad u ekipi imamo igrace koji su stranci a koji nemaju kvalitet. To sto se nekome ne svidja istina je druga stvar..
Čisto da se podsjetimo kakvi znalci pljuju igrače.
Prije nego sto smo ga doveli lik igrao samo 11 minuta u citavoj polusezoni. Klubove mijenjao ko carape. Dok je igrao u nasoj ligi bio jedan od gorih bekova u ligi. Sta sam pogrijesio u ovome sto sam napisao.
Pozitivno me iznenadio i nek samo nastavi ovako i on a i ostatak ekipe i nece biti sretnijeg covjeka od mene..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 17, 2018 5:18 pm

rano su počeli trošiti džokere. a ne mogu ni oni sve završiti. nisu ni prošle godine. mi smo im pustili da to bude bitno...
gradi željo boli te *****
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 17, 2018 5:19 pm

Momak je tada imao 19-20 godina, popljuvati nekoga unaprijed nakon što ga nisi gledao pet godina je za mene apsurdno. Bilo je ljudi koji su i branili Adija, govorili da se malo pričeka s pljuvanjem, da ga prvo treba vidjeti na djelu.
Uglavnom su uvijek isti forumaši strpljivi, dok ovi drugi nikako da nauče na svojim greškama. Prvo Zakarić kad je tek došao i igrao očajnu polusezonu, pa zatim Ramović, a evo i Adi je na dobrom putu da im dokaže koliko pojma nemaju o fudbalu.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 17, 2018 5:20 pm

Haklapuc je napisao/la:
sub feb 17, 2018 5:19 pm
Momak je tada imao 19-20 godina, popljuvati nekoga unaprijed nakon što ga nisi gledao pet godina je za mene apsurdno. Bilo je ljudi koji su i branili Adija, govorili da se malo pričeka s pljuvanjem, da ga prvo treba vidjeti na djelu.
Uglavnom su uvijek isti forumaši strpljivi, dok ovi drugi nikako da nauče na svojim greškama. Prvo Zakarić kad je tek došao i igrao očajnu polusezonu, pa zatim Ramović, a evo i Adi je na dobrom putu da im dokaže koliko pojma nemaju o fudbalu.
Dobro, Ramovic nije bio pljuvan, mozda neko nekad provukao, recimo @Grbavica, ali on je imao razlog.

Njegov igrač nije imao mjesta pored Sinana, pa je morao pljuvati :kafa:
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 17, 2018 5:23 pm

Brkoo je napisao/la:
sub feb 17, 2018 5:18 pm
Haklapuc je napisao/la:
sub feb 17, 2018 5:10 pm
Brkoo je napisao/la:
uto dec 19, 2017 3:29 pm
Kako bolan nije gledalo, pa lik je igrao i za Velez i za Olimpic, bio jedan od najgorih lijevih bekova u ligi..

Glupost je to sto si napisao @Grbavica. Kad bi doveli nekog lijevog beka koji ima kvalitet niko a ne bi rekao. Dovodimo krampu i onda se ocekuje da ljudi to prihvate. Mozemo dovesti Kvesica, Burekovica, nekog stranca koji ima kvalitet, ne mora to biti Jasarevic ali mi dovodimo igraca koji nema kvalitet i koji je losiji od Projica..
Kako znas koliko sam ga puta gledao kad me ne poznajes uopste? Gledao sam ga dovoljno puta da mogu reci da je bio jedan od najlosijih bekova u ligi. Covjek se dovodi u vezu sa nasim klubom i ja ga komentarisem, sta je problem?

Ovakve igrace poput ovog Adija cu uvijek popljuvati pa taman da mi je rodjeni brat u pitanju. Cak i sami interes za ovakve igrace je katastrofa.

Ja kad pisem o strancima mislim o igracima koji su prevage, bar za ovu ligu, takvi igraci ne kostaju par stotina hiljada eura godisnje, to su spinovi. Mi sad u ekipi imamo igrace koji su stranci a koji nemaju kvalitet. To sto se nekome ne svidja istina je druga stvar..
Čisto da se podsjetimo kakvi znalci pljuju igrače.
Prije nego sto smo ga doveli lik igrao samo 11 minuta u citavoj polusezoni. Klubove mijenjao ko carape. Dok je igrao u nasoj ligi bio jedan od gorih bekova u ligi. Sta sam pogrijesio u ovome sto sam napisao.
Pozitivno me iznenadio i nek samo nastavi ovako i on a i ostatak ekipe i nece biti sretnijeg covjeka od mene..
Dok je u sezoni prije toga odigrao većinu utakmica i u Slovačkoj i u Austriji. Nisi ti ništa pogriješio, trebaš konkurisati u klubu za posao skauta za kapitalce koji ne koštaju stotine hiljada eura.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 17, 2018 5:24 pm

Ovaj Mehremić meni baca malo na Kolarova, po načinu igre, kretanja... :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 17, 2018 5:24 pm

A ovi sto se kao nasladjuju zbog navijaca koji su bili nezadovoljni pristupom u prijateljskim su mi najjaci. Ko da za razlicite klubove navijamo, ili bar za isti klub ali u razlicitim tekmama, pa evo Zeljo je pobijedio kad sam ja navijao, a nije kad si ti.

Na istoj smo strani svi.
Zadnja izmjena: exbabilon, dana/u sub feb 17, 2018 5:25 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 17, 2018 5:25 pm

LARS1921 je napisao/la:
sub feb 17, 2018 5:20 pm
Haklapuc je napisao/la:
sub feb 17, 2018 5:19 pm
Momak je tada imao 19-20 godina, popljuvati nekoga unaprijed nakon što ga nisi gledao pet godina je za mene apsurdno. Bilo je ljudi koji su i branili Adija, govorili da se malo pričeka s pljuvanjem, da ga prvo treba vidjeti na djelu.
Uglavnom su uvijek isti forumaši strpljivi, dok ovi drugi nikako da nauče na svojim greškama. Prvo Zakarić kad je tek došao i igrao očajnu polusezonu, pa zatim Ramović, a evo i Adi je na dobrom putu da im dokaže koliko pojma nemaju o fudbalu.
Dobro, Ramovic nije bio pljuvan, mozda neko nekad provukao, recimo @Grbavica, ali on je imao razlog.

Njegov igrač nije imao mjesta pored Sinana, pa je morao pljuvati :kafa:
Na insinuacije i medijske podvale ne želim da reagujem, to pričaju zli jezici :D
A nisam ga mogo hvaliti kad nije igro ništa specijalno, ali ga pljuvo nisam. Nijednog Željinog igrača, osim možda sindikalca :rofl1:
Vidiš kako me @brko napade, a ja branio Adija, konta on ja gluposti pišem :kafa:
Ali ljudi ja imam jedno pitanje, kako dalje bez legende? :cry:
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 17, 2018 5:26 pm

Grbavica je napisao/la:
sub feb 17, 2018 5:25 pm


Na insinuacije i medijske podvale ne želim da reagujem, to pričaju zli jezici :D
A nisam ga mogo hvaliti kad nije igro ništa specijalno, ali ga pljuvo nisam. Nijednog Željinog igrača, osim možda sindikalca :rofl1:
Vidiš kako me @brko napade, a ja branio Adija, konta on ja gluposti pišem :kafa:
Ali ljudi ja imam jedno pitanje, kako dalje bez legende? :cry:
I u zrinjskom se pitaju kako
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 17, 2018 5:28 pm

Raskovat ćemo ih u sred mostara živi bili pa vidjeli
Udri jače manijačeee
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 17, 2018 5:30 pm

Joj Voje i asistencije jooooj
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 17, 2018 5:31 pm

Ma joj valja sad docekati utakmicu sa slobodankom a prvo 1921.. :D
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 17, 2018 5:33 pm

Ipe na tebe je red.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 17, 2018 5:33 pm

Graovac je dobio zuti karton?
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 17, 2018 5:33 pm

Omar500 je napisao/la:
sub feb 17, 2018 5:33 pm
Graovac je dobio zuti karton?
Jes

On, Mujagic, Zakaric, Zec po 2 zuta koliko sam uspio pohvatat
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 17, 2018 5:39 pm

Rezija, moze li pjesma za Voju UbiBogaoca?
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 17, 2018 5:40 pm

kakav vojo ne zabija golove
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 17, 2018 5:40 pm

ne treba ni letiti u oblacima, prvenstvo zbog toga što je protivnik dosta slabiji nego jesenas, a i tad je ipak bio peta ekipa. razloga za radost će biti još, samo smireno i pametno naprijed. i razlučiti BITNO od NEBITNOG. u tome je poenta i onoga sa sekiranjem...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 17, 2018 5:41 pm

Honda izdati nikada nece
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 33 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija