Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 25, 2018 10:44 pm

bianco blu je napisao/la:
sri jul 25, 2018 10:40 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
sri jul 25, 2018 9:56 pm
Samo me malo boli ova šutnja "zvaničnog" Juga i Manijaka, kao da su suzdržani na sve dobre stvari koje se dešavaju, kada se moglo protiv pisanog Travnika praviti ludilo u gradu, karausel i po mostovima poruke, nije mi jasno da sada ovo prolazi u tišini. Oni su ti koji trebaju nahajcati te derbi, evropa navijače, a ne rade to. Čini mi se da su nezadovoljni iz nekog razloga se čeka greška i mislim da ako sutra bude negativan rezultat, ne do Bog, bice negodovanja.
daj ba, uozbilji se.
Ovdje pišete kao da je Jug naveći neprijatelj Želje.
Šta imaju furat raju, svakako će biti pun Jug.
Raju treba furat na utakmice protiv Radnika, Zvijezde, Krupe itd... na europske ne treba, jer su tribine su svakako pune.
ja isto mislim..njihovo je da navijanje sa juga bude na nivou

i da malo smanje onaj razglas :D
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 25, 2018 10:45 pm

Hajde Zeljooooooooo


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 25, 2018 10:48 pm

Kolko nam ono treba tacno para za reflektor ?
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 25, 2018 10:49 pm

19tm87 je napisao/la:
sri jul 25, 2018 10:48 pm
Kolko nam ono treba tacno para za reflektor ?
10 k bez pdv-a,oko 12 k sa pdv-om
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 25, 2018 10:53 pm

The Desert Fox je napisao/la:
sri jul 25, 2018 8:56 pm
:(
Spoiler:
Sjedim sa momkom koji je član ove grupe od prvog dana i skime sam skupa prošao jednu eru debelog drugarstva te momcima koji su uključeni u našu priču godinama, a danas rasuti po cijelom svijetu i ono što nas prenijelo nakratko, prenosim u kratkim crtama.
Dobili smo batine u našem gradu, nekad 98. kada je Željo bio gost a mi kao školarci nosali neke plavo-bijele dresove sa baščaršije ili su nas stariji članovi porodice učili da je najveći klub u državi Željezničar a ne CZ ili Dinamo. Išarali smo naš trans i glupirali se kao balavci pored 500 navijača koliko je brojala lokalna grupa. Skupa sa našom starom rajom trčali u Žepče, Posušje, Bihać, gledali Drinu u Puračiću, Leotar u Trebinju, Široki za ukletu titulu koje nije bilo. Bilo je i loših stvari za grupu kada je gorio u Tuzli `02., i dobrih kada nas je „nedavno“ bilo 15 u Mariboru ili tri krcata kombija protiv Borca u borbi za Titulu.. Agencije u Lukavcu su napunile 4 autobusa protiv Newcastlea, a Skoplje i Petrovac smo šarali danima prije. �Plzen, Budimbešta, Prijedor, Banja Luka, Bijeljina, Zenica, Gradačac, Mostar. Pa Derbiji sa Ibrinim passatom. Visla, Lilestrom, Litex, nama kao klincima su to bila prava „gostovanja“.
Malo nostalgija puca ali nije strašno. Od tog šaranja po platnu 98. iza zgrade, kada nas je bilo 10ak dječaka vršnjaka koji upisuju strednje škole i postavljaju zastavu nekada poslije rata na Grbavici uz tada istaknute poput, JU, Torcida Sarajevo, kasnije uz definisane podgrupe Curva Sud, ULFE, FF, Vendetta, itd., pa sve do danas, žrtvovali smo se, gradili priču, pješačili, da bi pjevali i navijali. Naša svaka domaća utakmica na Grbavici u jednom smjeru je skoro 150 kilometara. Odlična druženja, zavide nam na to posebno drugovi iz grada. Iz Sarajeva kontaju samo oni koji znaju kako je svaku utakmicu u dva smjera gaziti 300 km. Nismo se nikad gurali i eksponirali a ipak smo čitali u novinama članke „dolaze i navijači iz drugih gradova, Goražda, Lukavca, Konjica.. A nas nikad nije bilo više od 15-20 na „pravim“ utakmicama. Doduše svake godine unazad 2...
Nekolicina koji smo nosili ovu priču i vibracije oko koje se kasnije skupilo i društvo iz okolnih gradova kantona i formirala priča Manijaka Tuzlanskog Kantona, nažalost danas zbog privatnih obaveza koje su nas rasule po cijelom svijetu, porodica i sve manje posvećenosti drugarstvu i grupi, te generalno vibracija koja dolazi od „jezgre“ do podgrupa, ukratko obavještavamo da Lukavac više nepostoji i sve naše naredne posjete tribini i utakmicama su individualnog karaktera. Odlučili smo da kažemo da nije vise to to.
Imali smo viziju za budućnost, da prenesemo ovo sto smo mi bili na mladje generacije nažalost nismo uspjeli.
Nailazili smo na poteškoće, a isto tako nismo željeli da neko voli Željezničar iz furke ni ti da odvlačimo momke od lokalnog kluba.
Onako ukratko koliko se može opisati situacija jer ni sutra nećemo biti na jugu zajedno kao nekada.
Ja kao pojedinac mislio sam da nikad neće doći ovaj trenutak ali niko ne zna sta život donosi.
Svi smo mi prolazni samo Željo je vječan.
Hvala Svima,
MI SMO ŽELJINI ŽELJI JE NAŠ.
Manijaci Lukavac 1998-2018
slika
Lijepe male krpe i atomski jaki TM87 :(
Steta steta, kakve su ekipe tu stajale prije samo par godina..
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2991
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 25, 2018 10:55 pm

Mislim da je suma p.ickin dim i da ce veoma brzo biti skupljena. Svaka "zdrava" ideja se brzo sprovede u djelo, a po pojedinim komentarima vidimo koliko ima kvislinga u nasim redovima.

Budimo slozni i pomozimo nasem Klubu koliko god ko moze.

SAMO JE JEDAN, GRIJEHA JE VRIJEDAN
Alea iacta est!
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 25, 2018 10:56 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
sri jul 25, 2018 10:41 pm
teatrale36 je napisao/la:
sri jul 25, 2018 10:36 pm
Dimitrije113 je napisao/la:
sri jul 25, 2018 10:02 pm


Ne znam ko se uopste usudjuje da ne stavi Blagojevica na ovakvoj utakmici u prvih 11!
Covek koji je nezamenljiv u defanzivi i koji zna da povuce i proigra. Stvarno me je strah. A Krcmarevicu i Zebi svaka čast ako ovako pobedimo!
Odjednom ko da ne računaju vise na Blagojevića? Nas najbolji veznjak po meni mora igrati.
Povreda je upitanju, valjda nece da rizikuju ako nije 100% fit
Nadam se , bojim se da za nasu ligu ne bude on taj stranac viška? Hajde u Europi može igrati neograničen broj stranaca ali ovo glupo pravilo o ograničavanju broja stranaca nas može koštati opet nekoga haosa u ekipi.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 25, 2018 10:58 pm

Uvijek će biti neko umoran, povrijeđen ili suspendovan, a on dobija naše državljanstvo
Željezničar ante portas !
 
ForzaLjoZe
Postovi: 137
Pridružen/a: čet apr 19, 2018 9:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 25, 2018 10:59 pm

Ja mislim da nikada nije prepoznat, ni iskoristen potencijal grupa iz drugih gradova. Zalosno je sto ova sudbina ceka i druga mjesta. Da li Brcko vise dolazi poslije frke u Vogosci? Ovo je ta prica o klincima kojih je sve manje, i ono njih malo sto ne zanima Zeljo.
Melis je brat i zauvijek ostat ce, kao i Lukavcani
Odjebi Rusmire!
NAPOLJ UPRAVI!
Svi na Grbavicu!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 25, 2018 11:05 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sri jul 25, 2018 10:06 pm
Kad bi covjeku ispricao za akcije ovo, pitao bi se sta vama to treba u zivotu. Sta imate vi od toga sto ce neko od nas imati godisnju , licna stvar pojedinca i sad ovo za reflektor, to bi uprava trebala.. ali sreca pa imamo lobotomce.
Ljudi vi ste Zeljo, i nesto cemu nove generacije moraju teziti, cast mi je biti dio ovog foruma.
Mnogo me je ljudi pitalo sto mi to treba zadnjih dana. Zato sto sam sebican. Sebicno zelim da Zeljo bude najbolji i da svi mi budemo uz Zelju. To mi u moderaciji svi zelimo, onako sebicno. To nam je jedina korist i interes. Da budemo bolji sutra od danas. I tako iznova, svaki dan, svaki sat. Zeljo je zaista jedna borba, sa previranjima i izviranjima, ali uvijek sa sretnim krajem. Jer je protkana ljubavlju, nadanjima i ceznjom.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Benjoza
Postovi: 139
Pridružen/a: uto jun 07, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 25, 2018 11:10 pm

Svi svi svi!!!!! Samo jednu zelju !!!!!!! Ajmoooooooo!!!! :baklja: :baklja: :baklja:
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 25, 2018 11:11 pm

BlueSide je napisao/la:
sri jul 25, 2018 10:44 pm
bianco blu je napisao/la:
sri jul 25, 2018 10:40 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
sri jul 25, 2018 9:56 pm
Samo me malo boli ova šutnja "zvaničnog" Juga i Manijaka, kao da su suzdržani na sve dobre stvari koje se dešavaju, kada se moglo protiv pisanog Travnika praviti ludilo u gradu, karausel i po mostovima poruke, nije mi jasno da sada ovo prolazi u tišini. Oni su ti koji trebaju nahajcati te derbi, evropa navijače, a ne rade to. Čini mi se da su nezadovoljni iz nekog razloga se čeka greška i mislim da ako sutra bude negativan rezultat, ne do Bog, bice negodovanja.
daj ba, uozbilji se.
Ovdje pišete kao da je Jug naveći neprijatelj Želje.
Šta imaju furat raju, svakako će biti pun Jug.
Raju treba furat na utakmice protiv Radnika, Zvijezde, Krupe itd... na europske ne treba, jer su tribine su svakako pune.
ja isto mislim..njihovo je da navijanje sa juga bude na nivou

i da malo smanje onaj razglas :D
Jest vala ,džaba kompleksašima pisat da kvare utakmicu sa tako jakim razglasom a i navijanje. Tom ko se dere na megafon važnije je da se njegov glas čuje nego da pjesme zvuče kako treba. I to između ostalog razlog što su nam Manijici nikad gori u istoriji. Sve su više važni sami sebi nego našem klubu. Sreča pa su pravi navijači tu a pojedinci ako misle da su puno bitni žive u zabludi.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 25, 2018 11:14 pm

cipiripi je napisao/la:Mislim da je suma p.ickin dim i da ce veoma brzo biti skupljena. Svaka "zdrava" ideja se brzo sprovede u djelo, a po pojedinim komentarima vidimo koliko ima kvislinga u nasim redovima.

Budimo slozni i pomozimo nasem Klubu koliko god ko moze.

SAMO JE JEDAN, GRIJEHA JE VRIJEDAN
Nije bas da je mala suma, al ja se nadam da cemo uspjeti.

Gledao sam objave svih drugih sportskih stranica i niko nije objavio ovo osim sport1. Vjerujem da je razlog spominjanja ovog portala u objavi.

Nadam se da ce otvoriti paypal racun brzo, jer ce nam definitivno trebati velika pomoc ekipe sa vana.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
dzidzikovac
Postovi: 26
Pridružen/a: ned dec 10, 2017 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 25, 2018 11:17 pm

Ovi nisu jaci od AIK-a a malo nam je falilo da ih prodjemo da je onaj nije izbacio s gol linije gore. Tako da ne vidim razlog da se ovi nazivaju nekim apsolutnim favoritima, ili jacim za 3 klase... nadam se da cemo sutra uzeti i preuzeti tu ulogu favorita, i vjerujem da ce presuditi to ko bude imao vecu zelju za prolazak dalje a ne sumnjam da smo to mi :)
 
Kasapin
Postovi: 14
Pridružen/a: ned feb 26, 2017 3:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 25, 2018 11:20 pm

I naprijed plaviiii pjesma se oriiiii :baklja: :baklja:
 
Bosanski lonac
Postovi: 521
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 25, 2018 11:28 pm

Sutra utakmica
Puna Grbavica
Apolonu dvica
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 25, 2018 11:29 pm

zastavnik je napisao/la:
sri jul 25, 2018 9:15 pm
Uplaceno 50km djeca i ja iz Spanije. Hajmo braco ovo podrzati
Usvoji me :(
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 25, 2018 11:32 pm

Objavljeno je oko 5 h da je prodano 5 000.
 
plavi_sokak
Postovi: 64
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 25, 2018 11:34 pm

CURVA je napisao/la:
sri jul 25, 2018 11:30 pm
Sto nije objavljeno koliko je prodano karata danas
Mozda da raja ne bi razmisljala koliko je ostalo i isplati li se doci
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 25, 2018 11:35 pm

Bice zeznuto bez Sinise i pogotovo Blagojevica. Ne znam da li sigurno pocinje ili nije dovoljno spreman, ali ovo su tekme za njega i jako mi je zao ako ne bude mogao igrati. Po meni nas najbolji igrac i jedini uz Zajmovica koji moze napraviti prevagu u jacim tekmama. Onda se uzdam u Dzenu, nek ih valja kao i ove u nasoj ligi, ima kvalitet za to. Vidjet cemo eto i Vranjesa na svojoj poziciji, u Gabeli je bio odlican, i on moze rijesiti tekmu. Nek nam je sretno.
Svaka cast ovom forumu na svemu. Primjer prave price.
Modus vivendi !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 127 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija