Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 9:57 am

Hadzijalagic je napisao/la:
Morzhy je napisao/la:Ma kol'ko Slavko pogubio konce, ja ga za derbi ne bih krivio toliko. Derbi je takva utakmica gdje trener isključivo treba reći ko ide u igru, a ostalo se igrači mogu sami dogovoriti. Naši igrači su pi.ke, ne znam kako su mogli prešetati dvije ključne utakmice? Ovo što su oni uradili ne bi nam priredio najveći dušman, ali zaista. Još kad vidim u Bijeljini Kosorića kako pliva kod prvog gola i baš on pomilova igrača Zrinjskog kod penala skontam da je karma baš kurva i da je bilo suđeno da nas baš on iskara do kraja. Ova sezona je od prvog kola bila predviđena za fijasko i zaista ovo jeste fijasko jer ne vidim na koji način se nije mogla izboriti Evropa u ovakvoj konkurenciji, gdje je i 6. mjesto donosilo Evropu, obzirom da u tom slučaju 3.,4. i 5. ne bi mogli dobiti licencu ni pomoću filmskih trikova. Jebeni fijasko ste nam priredili...pizdurine jedne! Haram vam bilo svima, osim naravno Vedranu i Miroslavu. Ne želim više da vas gledam uopšte, da trošim vid na vas, stoko pi.kasta.

Ostavite Slavku, a otjerajte pi.cke, ne radi Slavke nego radi budućih pizdohana koji bi mogli odlučiti da šetaju pred armijom Manijaka. Posudite pare, organizujte akciju, skupićemo mi da se isplate otpremnine ovim idiotima. Ubacite ove juniore što su osvojili titulu, volićemo ih više od ovih karanana koje nam već dvije godine priređuju rezultatski fijasko. Dvije je.ene godine igrači Fudbalskog kluba Željezničar nisu odigrali dupli je.eni pas kako treba. MRŠ!
Imamo identicno misljenje o ovoj situaciji. Igraci kojima se noge odsjeku u kljucnim momentima. Isto i prosle sezone i ove. Bas teske pizdurine bez karaktera i samopostovanja. Slavki se, sto se derbija tice, moze zamjeriti samo guranje idiota Kerle. Na ostalo nije mogao uticati kad imamo 8 od 11 bezmudih hadalja u ekipi..
A Kerla je priča za sebe. Nogirao bih svakog uposlenika kluba koji je učestvovao u njegovom dovođenju i banovao svakog forumaša koji ga je prizivao. Debil pravi. Koliko je svijet nepravedan, kakvi talenti su završili k'o konobari, a ovakav balvan uze pare od fudbala...strašno strašno
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 10:00 am

Pompey je napisao/la:
pon maj 22, 2017 9:27 am
Brkoo je napisao/la:
pon maj 22, 2017 1:14 am
Protiv Radnika bih volio da vidim ovaj sastav: Kjosevski-Besirevic-Bogicevic-Osmankovic-Stanic- Sabanadzovic- Blagojevic- Zeric-Crnov-Miro-Lendric
Na klupi: Bobic, Zeba a ostalo juniori i kadet Hasanovic koji u drugom poluvremenu mijenja Lendrica.
Znam da je nemoguce ocekivati od Slavke nesto ovako ali lijepo je mastati..
Da ima muda, smjelosti i drskosti koju trener mora imati, izveo bi takav ili slican sastav. Pogotovo nakon brukanja u prethodna 2 kola. Ali.... to su sve mladici koji nemaju iskustva a takvi ne uspijevajuu ovoj ligi. Fali im snage, znanja, tamo-vamo,ovo-ono....
A ovim potezom bi definitivno pokazao ko je gazda, da nece trpiti nikoga bez obzira na ime, godine i primanja.
Ne mora ih vala ni zadnje kolo uvoditi, kad nije imao hrabrosti nista promjeniti tokom citave polusezone ne mora ni zadnju, daj nam Kerlu i Bogićevica da se oproste ko ljudi od Željinog dresa!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 10:07 am

U nedelju slavimo titulu..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 10:08 am

ChWilla je napisao/la:
pon maj 22, 2017 9:55 am
a koja je razlika ajzea? :D
Hoce li im se usvojiti ostavke, sta kontas? :D
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 10:10 am

ja te pitam koja je razlika... :D a uvijek može da se ne usvoji.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 10:10 am

Okolele je napisao/la:
pon maj 22, 2017 10:07 am
U nedelju slavimo titulu..
Ja vala titulu Zrinjskog ne mogu slavit a ti kako hoćeš.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 10:12 am

Okolele je napisao/la:
pon maj 22, 2017 10:07 am
U nedelju slavimo titulu..
Koju crnu titulu...
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 10:15 am

Stojanovicevu platu dati Miroslavu Stevanovicu, imas Stanu i Besirevica lijevo. Kerlinu platu dati Miri, imas Osmankovica. Blagojevic/Markovic/Radinovic (npr. jednog po slobodnom izboru) ista stvar, plata Miri jer imas Sabanadzovica, Bekric/ Zeba ista stvar, gurnes Zerica...koliko sam nabrao za novi ugovor? 150 milja?
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 10:17 am

Ne treba kukati, niko od nas nije ocekivao titulu poslije onakvog pocetka, ukazala nam se prilika, nismo je iskoristili. Idemo dalje. Naredna sezona ima predispozicije da bude fenomenalna, treba raditi mudro, jace neko ikad do sad. Izgubljena titula treba da nam bude motiv. Tek smo kao klub stali na noge, sad dolazi nase vrijeme. Nisam da se Slavko tjera, igrali smo bolje sa njim nego bez njega, to su cinjenice. Mozda je i on podlegao pritisku. Budmo realni, ovo je jedna od najjeftinijih ekipa Zelje od rata. Ne moze se od govana pita praviti. Treba mu dati sansu da krene od nule. Nije macak u vreci, znamo da je dobar trener. Moje neko misljenje je da bi mu mozda trebalo prikljuciit jos nekog asistenta.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 10:18 am

ChWilla je napisao/la:
pon maj 22, 2017 10:10 am
ja te pitam koja je razlika... :D a uvijek može da se ne usvoji.
Mislio sam na razliku izmedju neopozive ostavke i ove ponudjene.
Njima da se zaguzvalo oko "necega" vjerujem da bi podnijeli neopozive.

Kakve smo srece, uz neznanje, ove godine, Zrinjski ce izgubiti u Mostaru, mi cemo remizirati sa Radnikom, Sarajevo ce izgubit... Dok ce se titula dodijeliti Zrinjskom radi bolje gol razlike jer je, avaj, odluceno da u LZP gol razlika odlucuje prvaka.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 10:19 am

opet može da se ne usvoji, a može i da se usvoji i da ostaneš v.d. do novog izbora...shvataš.

ne cijepam dlake, nego mislim da se ni to ne bi desilo da nema nešto...nema razloga nikakvog. kad su oni pokazali trunku obraza i odgovornosti da priznaju grešku i za šta? nikad.
gradi željo boli te *****
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 10:24 am

Hoces reci da ovi iz saveza nemaju obraza? Kako te, bolan, nije stid? :kafa:

Jesmo li rezervisali Vjecnu? Ko pjeva na proslavi? Hoce li Slavko odrzati emotivan govor i pohvaliti se koliko je kila skinuo ocekujuci da mu se divimo?
Ide li famozna kartoteka u klupski muzej?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 10:26 am

I niko ni da uradi intervju sa ovima sto su ponudili mandate na raspolaganje?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 10:27 am

Dosta su se kritikovali igrači prje svega štoperi, ali ljudi dragi koliko je onaj Marković kriminalan igrač, brat samo ukopava igrače oko sebe kratkim poluvisokim jakim loptama, ne znam šta mu je zadnjih 6-7 utakmica..
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 10:28 am

storm_raider je napisao/la:
pon maj 22, 2017 10:26 am
I niko ni da uradi intervju sa ovima sto su ponudili mandate na raspolaganje?
To ce trajati do utakmice repke a onda po starome.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
mula
Postovi: 932
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 10:32 am

Razumijem one koji kukaju, jer imaju razloga. Bili smo na korak do titlule i nismo je osvojili.
Ja sam jedan od onih koji su zadovoljni drugim mjestom i izlasku u Evropu, jer kad vratim film na početak sezone i ona 3 vezana poraza, kvazitrenera i nekih nepoznatih igrača- u tom sam trenutku samo molio Boga da uđemo u ligu 6. Kada je Slavko došao donio mi je ponovo osmijeh na lice. U ligi je zaredao ogroman broj utakmica bez poraza, poboljšao je kvalitet igre.
Čovjek kada je došao postavljen je uslov Evropa i to smo dobili, sada bi pičkasto ispalo da nekom uručimo otkaz nakon što ispuni obećano. Mislim da je došlo vrijeme da se uprava malo više distancira od pojedinih navijača i njihovih svakojakih želja. Za svaki uspjeh potreban je kontinuitet kako bi se određena ideja pretvorila u praksu.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 10:34 am

Dobro neko rece, on strucnjak za fizicku spremu a 150 kila ima. Ne ide to nikako.
Ako ne mozemo privoliti neko jako provjereno ime tipa Amar, Meša ili neki jaki iz regiona, dati Admiru Adzemu nek nastavi sta je onda zapoceo jer je gospodin i Zeljeznicar od glave do pete, koji rijeci nije rekao na ono skidanje sa klupe na polusezoni nego nastavio da vodi juniore i osvaja trofeje. Uz njega u strucni stab Cicu i po mogucnosti jos jednog. Karic eto nek i ostane i naci nekog mega kvalitetnog kondicionog.
Naravno i Cenanu se zahvaliti. Jbg on je doveo Slavku, on je doveo ove igrace. Eh kad se sjetim DNK za Zeljeznicar. Joj tacno cu se objesiti. Evo treci dan prolazi a meni sve gore i gore sta nam uradise.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 10:34 am

Blago se tebi kad si zadovoljan drugim mjestom i Europom.
Sezona - malo je reci neuspjesna !
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 10:37 am

Ajzea je napisao/la:
pon maj 22, 2017 10:34 am
Blago se tebi kad si zadovoljan drugim mjestom i Europom.
Sezona - malo je reci neuspjesna !
Ko je zadovoljan drugim mjestom ove godine nek se ubije odmah...eto...ovo je blago je reci katastrofa sta smo upropastili!
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 10:44 am

Zadovoljan sam sto cu Europu napokon gledati na Grbavici, gdje ne bih bio. Mislio sam da to necu dozivjeti. E sad, znajuci sve okolnosti i kako smo ispustili titulu, naravno da nisam zadovoljan drugim mjestom.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 109 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija