Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
KrajPrice
Postovi: 544
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 9:57 am

Blagoje, Vojo i Hajdarevic su 70% ekipe.
Godine zivota svoga tebi dao sam! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 10:00 am

KrajPrice je napisao/la:
čet apr 12, 2018 9:57 am
Blagoje, Vojo i Hajdarevic su 70% ekipe.
A šta su onda Vedran( najbolji golman lige) , Graovac (najbolji štoper lige) , Zakarić (najbolji strijelac ekipe).. pa i Ramović?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 10:02 am

Kakva šteta zbog Ramovica prošli derbi je najbolji bio, puno će nam faliti na Koševu i Tuzli. Nadam se da će za krupu biti spreman.
 
Avatar
KrajPrice
Postovi: 544
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 10:03 am

Plava Porodica je napisao/la:
čet apr 12, 2018 10:00 am
KrajPrice je napisao/la:
čet apr 12, 2018 9:57 am
Blagoje, Vojo i Hajdarevic su 70% ekipe.
A šta su onda Vedran( najbolji golman lige) , Graovac (najbolji štoper lige) , Zakarić (najbolji strijelac ekipe).. pa i Ramović?
Grahovac ima zamjenu, Kemo bi solidno odradio posao. Ali ova 3 igraca nema sanse da bilo ko miijenja,
jesi li gledao ono jucer? Crnov, Mehremic, Hadzic, Sabanadzovic, Kajkut trenutno ne mogu igrati nikako.
Zaim moze dostojno Zakarica mijenjati, ne osjeti su puno.
Godine zivota svoga tebi dao sam! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 10:05 am

Jbg kad krene onda bas krene.
Prvo Sinisa pa Sinan.
Kad se oslonis na srecu ona te izda kad najvise treba.

Kad ce izvjestaj da vidim ko je ono promasio tamo kod Sjevera kad je Zakaric pucao. Nije se s Juga vidjelo kako treba.
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 10:10 am

Leon_Professional je napisao/la:Jbg kad krene onda bas krene.
Prvo Sinisa pa Sinan.
Kad se oslonis na srecu ona te izda kad najvise treba.

Kad ce izvjestaj da vidim ko je ono promasio tamo kod Sjevera kad je Zakaric pucao. Nije se s Juga vidjelo kako treba.
Ne znam na koju situaciju mislis, jednom je Vranjes (odbila mu se lopta od nogu, da je pustio mozda bi i isla u gol) a drugi put se Osmankovic i Kajkut nisu dogovorili ko ce sutnuti. Imate na SK3 reprizu trenutno, 65. minuta sad. Kasno sam se i ja sjetio slika
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 10:14 am

BlwD je napisao/la:
čet apr 12, 2018 10:10 am
Leon_Professional je napisao/la:Jbg kad krene onda bas krene.
Prvo Sinisa pa Sinan.
Kad se oslonis na srecu ona te izda kad najvise treba.

Kad ce izvjestaj da vidim ko je ono promasio tamo kod Sjevera kad je Zakaric pucao. Nije se s Juga vidjelo kako treba.
Ne znam na koju situaciju mislis, jednom je Vranjes (odbila mu se lopta od nogu, da je pustio mozda bi i isla u gol) a drugi put se Osmankovic i Kajkut nisu dogovorili ko ce sutnuti. Imate na SK3 reprizu trenutno, 65. minuta sad. Kasno sam se i ja sjetio slika
E ovo kad je Kajkut bio tu, vidio sam njeg i jos nekog. Znaci nije niko ni opucao tu loptu :(
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 10:15 am

Ma kakvi, glupa situacija bila do bola...
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 10:15 am

KrajPrice je napisao/la:
čet apr 12, 2018 10:03 am
Plava Porodica je napisao/la:
čet apr 12, 2018 10:00 am
KrajPrice je napisao/la:
čet apr 12, 2018 9:57 am
Blagoje, Vojo i Hajdarevic su 70% ekipe.
A šta su onda Vedran( najbolji golman lige) , Graovac (najbolji štoper lige) , Zakarić (najbolji strijelac ekipe).. pa i Ramović?
Grahovac ima zamjenu, Kemo bi solidno odradio posao. Ali ova 3 igraca nema sanse da bilo ko miijenja,
jesi li gledao ono jucer? Crnov, Mehremic, Hadzic, Sabanadzovic, Kajkut trenutno ne mogu igrati nikako.
Zaim moze dostojno Zakarica mijenjati, ne osjeti su puno.
Ma Graovac nema zamjenu.Pravi vodja na terenu, gine na svaku loptu, radi odlican posao i sigurno jedan od glavnih igraca u timu.Kemo moze samo umjesto Bogija
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 10:16 am

malta071 je napisao/la:
čet apr 12, 2018 9:56 am
djoxxx1921 je napisao/la:
čet apr 12, 2018 9:35 am
Prva greska uprave je ta sto nije ovu ublehu na klupi cekalo rjesenje o otkazu, sinoc odmah u tunelu poslije tekme. Pisi propalo, s njim na klupi necemo ni drugi zavrsit
Bravo. Nerjeseno protiv nalozenog protivnika koji nema za sta da igra u ostatku sezone, sa miksanim sastavom na svom terenu kad se lomi sezona i igramo svaki treci dan.
Nedopustivo!



Pa jel te sramota?
Ma odmah sve mjenjati...i tako svaki put kad nismo prvi sa bar 10 bodova ispred drugog...Nedo Bog da probamo ostaviti nekog trenera sezonu ili duže...
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 10:20 am

bez obzira na ishod ove, Adzem ima moju podrsku i za narednu sezonu. pa i onu nakon nje, na nevidjeno.

HAJDEEE ZELJOOOO!!!!

:zeljeznicar1:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 10:22 am

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 10:32 am

VIDEO/ FOTO: FK Željezničar – FK Sloboda 0:0

http://1921.ba/video-foto-fk-zeljeznica ... -00-2-4539
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 10:32 am

malta071 je napisao/la:
čet apr 12, 2018 9:56 am
djoxxx1921 je napisao/la:
čet apr 12, 2018 9:35 am
Prva greska uprave je ta sto nije ovu ublehu na klupi cekalo rjesenje o otkazu, sinoc odmah u tunelu poslije tekme. Pisi propalo, s njim na klupi necemo ni drugi zavrsit
Bravo. Nerjeseno protiv nalozenog protivnika koji nema za sta da igra u ostatku sezone, sa miksanim sastavom na svom terenu kad se lomi sezona i igramo svaki treci dan.
Nedopustivo!



Pa jel te sramota?
Bravo,
ekipa koja se bori za duplu krunu igra bez prilike protiv ekipe koja se bori za opstanak, kod kuce..

jel njih sramota!?
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 10:37 am

Jučer da smo bili u punom sastavu uzeli bismo ih najmanje 2:0. Nismo bili povezani ofanzivno kad je najviše trebalo, kad i stvorimo neki višak na 20-25 m od njihovog gola smo spori i nepovezani. Često se dešavalo da nam je lopta tu odskakala, nismo je mogli smiriti da pošteno nešto pokušamo.
Crnov fakat ne može meda, fizički je na nivou kadeta, koliko god da hoće i želi on ne može. Uspio sam odgledati drugo poluvrijeme, pa ne mogu govoriti ništa za prvo, ali po komentarima vidim da je bilo i gore. I meni bi logičnije bilo Žeru uvesti. Zajmović u ono malo što je odigrao pokazao unio više dinamike, nego tim za cijelo drugo poluvrijeme.
Meni ovaj rezultat nije toliko kritičan. Čini mi se @mula je pisao o tome da je Adžem odmorio značajne igrače, što je jako bitno, a vidjeli smo na djelu npr. Modića, Kemo i Anel su dobili više minuta. Raduje da se i Blagojević vratio.
Mislim da u punom sastavu u Tuzli smo bliže pobjedi/prolasku nego Sloboda.
Hoće li Sinan biti spreman za derbi?
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 10:38 am

Zeljo je napisao/la:
čet apr 12, 2018 10:15 am
KrajPrice je napisao/la:
čet apr 12, 2018 10:03 am
Plava Porodica je napisao/la:
čet apr 12, 2018 10:00 am


A šta su onda Vedran( najbolji golman lige) , Graovac (najbolji štoper lige) , Zakarić (najbolji strijelac ekipe).. pa i Ramović?
Grahovac ima zamjenu, Kemo bi solidno odradio posao. Ali ova 3 igraca nema sanse da bilo ko miijenja,
jesi li gledao ono jucer? Crnov, Mehremic, Hadzic, Sabanadzovic, Kajkut trenutno ne mogu igrati nikako.
Zaim moze dostojno Zakarica mijenjati, ne osjeti su puno.
Ma Graovac nema zamjenu.Pravi vodja na terenu, gine na svaku loptu, radi odlican posao i sigurno jedan od glavnih igraca u timu.Kemo moze samo umjesto Bogija
Nema ni Vedran zamjenu.
Isto tako ako zaista misliš da Zajmović može zamjeniti Zakarića, ili se lažeš da bi ti bilo lakše, ili jednostavno ne pratimo isti sport. Zaku u trenutnoj ekipi jedino na toj poziciji može zamjeniti Ramović ako bi odigrao kao što je igrao protiv Radnika.
Zajmović može isključivo biti zamjena Voji, te eventualno Zecu iako bi meni Žera bio prvi pik zamjene za Zeca.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 10:40 am

Stvarno se pretjeruje, od superlativa i karakterne ekipe do prije par kola su odjednom zbog 3 remija bezmudasi, bez karaktera, volje, trke.
Od takticara, znalca za djecu, napadacku igru, do nestrucnog, nesposbnog i zrelog za otkaz.
Pa koji vam je.
Jasno je da lutamo zadnjih par utakmica, ali jeste li fkt ocekivali da smo mi toliko beton ekipa da necemo imati krizu (3 remija).
Pratite li vi konkurente i kako igra taj Zrinjski, Siroki, sarajevo, kakve oni bekove/krila/stopere imaju, i kako takticki stoje iz utakmice u utakmicu?
Pa jbt Juventus koji ce uzeti 6 ili 7 titula u nizu svake godine ima krizu zbog koje se kasnije ganjaju s Napolijem/Romom ali opet to prebrode i uz podrsku kluba i navijaca uzimaju titule.
Protiv Slobode totalno izmijesan sastav sa debitantom Modicem kojem se zvizdi yebote zbog pogresnog pasa, sa Kajkutom, Crnovom, Ramovic se odma povrijedi i tu se sjebe koncepcija, na stoperu Kemo, desno prvi put Hadzic 90 minuta, pa jasno je meni da se trebalo dobiti i moglo se dobiti, ali bit toliko pesimistican i srati i pozivat se na proslu sezonu je bezobrazno vise, mozete vi mlatit praznu za slobodanku da je to ekipa iz lzo, ali ona je u polufinalu a ovi iz vrha nisu, nije slucajno tu sigurno.
Idemo dobit derbi i pokazat zasto smo prvi i jedini u igri za kup od vodecih ekipa u drzavi, pa da Vam zacepe usta/tastature ili sta vec.
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 10:43 am

Format je napisao/la:
čet apr 12, 2018 9:40 am
Ne znam kako je ovaj Hadzic igdje bio kapiten i kako je zavrsio kod nas kad smo hajmo reci postali ozbiljniji sa tim novim igracima. Stvarno odavno ne skolovanijeg igraca nisam gledao
I ja sam se puno vise nadao od njega misleći da je kapiten Istre bio, medjutim nista. Dosad Saša i Ado nista nisu pogodili sa pojačanjima, mozda Vranješ samo kao neku prolaznu ocjenu ostalo vrlo slabo da ne moze biti slabije pogotovo bekovske pozicije, pa ne treba ti tu neka pamet majka mu stara.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 10:44 am

Naprijed Željo ljubavi moja!
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 10:50 am

Ostanel +2 nakon derbija,mi smo prvaci.Idemo jos jace s podrskom,dobro je kmecanja vise!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 219 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija