Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 5:23 pm

pa jednog znamo a drugog ne znamo.

jeste vala čudno što u jednom danu potpisuju dvije desetke po poziciji, a imamo jednu iz juniorskog staža i jednu ekstra na rehabilitaciji, ali do septembra-oktobra. ali lik je svugdje igrao, nije imao nikakvih prekida, i sad je odigrao polusezonu u prvoj rumunskoj i u drugoj kiparskoj (završili prvi i u ušli u prvu). u prvoj je igrao tri godine stalno.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 5:25 pm

Ima li još neko problem sa forumom preko tapatalka? Odjednom se ne mogu logovati i izbacuje mi poruku da se radi na otklanjanju problema?
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 5:26 pm

:placeodsmij :placeodsmijeha: :rofl: :rofl: eha: e
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18962
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 5:26 pm

Tapatalk će biti isključen neko vrijeme, dan/dva, da se proba riješiti problem sa obavjestima, ovo što vraća stranicu nazad.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 5:32 pm

Da hoce tekma pocet :D
Turbulentan dan.

P.S Profa trpa igrace u Maribor.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 5:35 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 29, 2018 5:32 pm
Da hoce tekma pocet :D
Turbulentan dan.

P.S Profa trpa igrace u Maribor.
Kako mi je taj lik odvratan, kad se pocne svadjati sa rajom na fejsu, i faliti kako je on zaradio para i para
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 5:36 pm

AsharaK je napisao/la:
pet jun 29, 2018 5:26 pm
Tapatalk će biti isključen neko vrijeme, dan/dva, da se proba riješiti problem sa obavjestima, ovo što vraća stranicu nazad.
Hvala drug. Ja kont'o da nije šta do mene.
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 5:36 pm

Meni se vise ovaj Ćurokot svidja nego Arezina, njemu predvidjam sankciju kluba najkasnije do kraja godine jer je budaletina koju nismo trebali ako smo vec ovog doveli. Nadam se da cemo uzeti fine pare za jednog omladinca a klub je ispao glup kao tocak ako nije prodao Sabana za 700.000 eura, tj. 1 milion eura, sto bi bila zvanicna cifra i fin napredak, cime bi u **** stavili i druge igrace, pogotovo ako je taj klub (ukoliko nije izmisljotina kao sto mislim da je bila i za Lendrica i navodno odbijanje basnoslovne cifre) iz neke od jacih evropskih liga pa bi ubijali i procente u buducnosti. Raja prica da se Saban popravio, jaci i tak, pa hajde da ga vidimo na ovim novim terenima, zajedno sa Hajdarevicem, a nek se ovi starci rotiraju, nek i Anel i Hajdar nekad odmore, pa da ih prodamo na kraju za po milion eura obojicu. Na hajr nam bilo
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1278
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 5:40 pm

exdomorocki je napisao/la:
pet jun 29, 2018 5:17 pm
Šta su ti forumski stručnaci,realni i prepoznatljivi po stručnosti!
Bacaju kolektivnu drkicu na Filipa a ispljuvaše Ivana(kao i Zaima onomad).
Pošto ja fakat pojma nemam oko fudbalske igre,molio bih da mi neko stručnije malo objasni otkud takav jaz prema ovom igraču?
Ono što znam su slijedeće činjenice a to su:
Circa 100 utakmica u HNL
Preko 80 utakmica 1.liga Kipar
Polusezona u 1.liga Rumunije
Fićo ima 75 Pl BiH
8 utakmica HNL
4 utakmice poljska 2.liga
Karijera FC Uskoplje,Olimpic,Rudar P.,Rudeš,Mladost DK,Zrinja
Kod Ivana: Juniorski staž u Hajduku i Dinamu
Senior Hajduk,Zagreb,Zadar i 5-6 godina ino karijera

Jedan Bogotac drugi kloc,kako **** vas hljeb onaj ražov,kako?
:palacgore:
Ja kako sam krenuo sa ovim blokiranjima pojedinaca, bojim se da će mi na kraju samo Gavran ostati neblokiran :ganja:
 
Vipla1921
Postovi: 350
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 10:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 5:47 pm

Ni meni ne moze tapatalk i nikako na forum nisam mogao uci preko mobitela i pokušam preko računara i vidim da moze.. Ovo danas je klasicno nagomilavanje igraca i da ode neki od omladinaca, jer omladinci nisu ofanzivni vezni, a ovaj to jeste, kao što i Arezina jeste, kao što i Dacic to jeste.. Mislim da od Dacica u ovoj sezoni nema nista na osnovu ovih dolazaka.. Sad ce ubrzo tekma protiv Sirokog pa da vidimo, protiv Goska sam bio zadovoljan s nekim stvarima u prvom dijelu, u drugom razočaran skroz.. Nadat se najboljem druge nam nema..
Na jugu stojimo, zastave vijemo, barjake dižemo i baklje palimo..
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 5:53 pm

Kakva je situacija dole, hoce li se odigrat utakmica?
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 5:54 pm

Definitivno me je ovo iznenadilo. Vidjet cemo sta ce igrati Curjuric na kraju. Za Arezinu se potvrdilo, moze pomoci sigurno. Meni je krivo sto Jovicica ne dovedosmo, a ne dvije desetke jer bih volio da Dacic dobije nesto prilike. Ali ok, mozda se fakat prodaje neki veznjak kao sto neko spomenu...
Uglavnom, nasi momci moraju imati minutazu jer to kvalitetom, radom i zalaganjem zasluzuju. Najvise tu mislim na Hajdara i Sabana, ali i na ostale koji se dokazu.

Siroki je ozbiljan protivnik, i sto je jos bitnije, igrat ce se na odlicnom terenu. Jedva cekam utakmicu, odlicno sto ce biti stream :palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 5:58 pm

Hoce li Antonio biti u sastavu.
Mene bas interesuje kakav ce nam biti novi bek :D
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 6:00 pm

Života vam, je li igramo mi još neku tekmu poslije Širokog ili je to to do generalke sa Veležom? Da ne tražim sad..
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24761
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 6:01 pm

Hurmasica je napisao/la:
pet jun 29, 2018 6:00 pm
Života vam, je li igramo mi još neku tekmu poslije Širokog ili je to to do generalke sa Veležom? Da ne tražim sad..
Ne igramo. Širokom je ovo generalka
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 6:01 pm

Ja ne znam da postoji neki zvanican podatak da je nesto odbijeno za Sabana,pa cak i tih 700 hiljada. Raja to uzima zdravo za gotovo, a mozda je postojala mogucnost da se u nekoj prici izmedju nekih klubova ponudi neka cifra po procijenjenoj vrijednosti tog kupca, sto bi klub mozda odbio u tom trenutku, a mozda ne bi. Druga, stvar, nigdje zvanicno nema kolika je otkupna klauzula konkretno za Sabana. Dakle tih pola miliona je fleksibilno cak i do 10 miliona ako bi ga za toliko uspjeli prodati- Fora je sto ga za toliko ne mozes prodati jer niko ne nudi taj novac, pitanje je sta ko i koliko nudi ako uopste nudi.. U varijanti gdje ne sijevaju bas milionske ponude ,a u cilju kluba,pa svakako i igraca da dobije inostranu karijeru, kad kao mlad jedino odavde moze i da se proda i napravi nesto od sebe, onda je korisno razmotriti najbolju ponudu koja bi dosla. Procijeniti da li bi dosla neka bolja ponuda i koliko je obostrano vrijedno cekanja za takvo nesto.
To sto postoji ogroman potencijal u jednom igracu koji je tako mlad i sto je taj igrac u nasem klubu, jednostavno ne izdvaja takvog igraca od milion drugih igraca slicnog kalibra i godina u raznim evropskim ligama i koji nadolaze u svom potencijalu. Jedina prednost je sto smo mi jeftiniji,i sto ga tako mozes prodati ,jer ti ponuda ne dolazi. Onog dana, kad klub bude dovoljno samoodrziv, onda ce moci da se cjenka nevezano za ponudu. Pa neko ponudi pola miliona, a ti jednostavno kazes, ne ide ispod 5 miliona,kad budete ozbiljni sa ponudom javite se slobodno da porazgovaramo....u svakom drugom slucaju prica ide drugacije. Neko ponudi pola miliona, ti ili prihvati opciju ili dovedi u opasnost egzistenciju i jednog i drugog. Znaci i kluba i tog igraca. Za onu prvu opciju trebace jos vremena. Sa infrastrukturom koja dolazi i sa ovim boljim terenom ,polako se sticu uslovi za sve to. Samo siru sliku pogledati.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 6:02 pm

LARS1921 je napisao/la:
pet jun 29, 2018 6:01 pm
Hurmasica je napisao/la:
pet jun 29, 2018 6:00 pm
Života vam, je li igramo mi još neku tekmu poslije Širokog ili je to to do generalke sa Veležom? Da ne tražim sad..
Ne igramo. Širokom je ovo generalka
:palacgore:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 6:06 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 29, 2018 5:58 pm
Hoce li Antonio biti u sastavu.
Mene bas interesuje kakav ce nam biti novi bek :D
Suti, sto se lijevih bekova, ne smijem vise nista ni govorit, ni prognozirati :D
A sto si za Jovicica rekao, fakat je velika steta sto ga ne dovedosmo, ali razlog vise da guramo Dzindu sto je vise moguce. Ne moze odmah u prvi tim, a Kemo nije neki top kvalitet za europe, ali meni je drag igrac jer je borben i salje dobre lopte. Bolje ne dovodit nikog osim ako nije kalibar Graovca na tu poziciju, neka Kemo i Dzindo imaju minuta.

@boka
odlican post :palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 6:07 pm

boccaccio je napisao/la:
pet jun 29, 2018 6:01 pm
Ja ne znam da postoji neki zvanican podatak da je nesto odbijeno za Sabana,pa cak i tih 700 hiljada. Raja to uzima zdravo za gotovo, a mozda je postojala mogucnost da se u nekoj prici izmedju nekih klubova ponudi neka cifra po procijenjenoj vrijednosti tog kupca, sto bi klub mozda odbio u tom trenutku, a mozda ne bi. Druga, stvar, nigdje zvanicno nema kolika je otkupna klauzula konkretno za Sabana. Dakle tih pola miliona je fleksibilno cak i do 10 miliona ako bi ga za toliko uspjeli prodati- Fora je sto ga za toliko ne mozes prodati jer niko ne nudi taj novac, pitanje je sta ko i koliko nudi ako uopste nudi.. U varijanti gdje ne sijevaju bas milionske ponude ,a u cilju kluba,pa svakako i igraca da dobije inostranu karijeru, kad kao mlad jedino odavde moze i da se proda i napravi nesto od sebe, onda je korisno razmotriti najbolju ponudu koja bi dosla. Procijeniti da li bi dosla neka bolja ponuda i koliko je obostrano vrijedno cekanja za takvo nesto.
To sto postoji ogroman potencijal u jednom igracu koji je tako mlad i sto je taj igrac u nasem klubu, jednostavno ne izdvaja takvog igraca od milion drugih igraca slicnog kalibra i godina u raznim evropskim ligama i koji nadolaze u svom potencijalu. Jedina prednost je sto smo mi jeftiniji,i sto ga tako mozes prodati ,jer ti ponuda ne dolazi. Onog dana, kad klub bude dovoljno samoodrziv, onda ce moci da se cjenka nevezano za ponudu. Pa neko ponudi pola miliona, a ti jednostavno kazes, ne ide ispod 5 miliona,kad budete ozbiljni sa ponudom javite se slobodno da porazgovaramo....u svakom drugom slucaju prica ide drugacije. Neko ponudi pola miliona, ti ili prihvati opciju ili dovedi u opasnost egzistenciju i jednog i drugog. Znaci i kluba i tog igraca. Za onu prvu opciju trebace jos vremena. Sa infrastrukturom koja dolazi i sa ovim boljim terenom ,polako se sticu uslovi za sve to. Samo siru sliku pogledati.
Kao i uvijek, u srz.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3885
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 6:19 pm

Čini mi se da je Misimović u jednom izlaganju potrvrdio da je bila opcija prodaje u suradnji s agencijom. Sad se ne mogu sjetiti je li precizirao koje su brojke bile u pitanju.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Diverzant, Google [Bot] i 142 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija