Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 10:05 pm

Jbt kakvo genijalne ideje..cuj ne treba ici na kosevo..eto njima cemo naškoditi ako ne odemo. Pa valjda idemo da podrzimo svoj klub i valjda treba da nas bude što više, da pravimo euforiju da hajcamo raju..ko nece nemora neka ne ide i neka suti ali jok treba pisati na svakom moguce mjestu nece ici i siriti crnjake, ovaj nece zbog pitara onaj nece zbog Kajkuta.....i sta imamo, imamo prosjek u ove tri utakmice 2-3 hiljade
Ajmo napuniti sve sto nam daju i podrzati ove momke, pobijediti ih i tako pomesti kljukusu kompletnu
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
Zeljo1921*
Postovi: 39
Pridružen/a: sub jul 22, 2017 9:23 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 10:13 pm

Ma ide onaj ko je naucio a onaj ko nece da ide on nece otici i da nam igraju ronaldo i messi sta vam je ba, bezveze prica.
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 10:28 pm

Ovaj "kulturni" zapad gori nego mi,Hansa-Herta
 
Dozvoli
Postovi: 18
Pridružen/a: ned jan 29, 2017 11:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 11:16 pm

LARS1921 je napisao/la:
pon avg 14, 2017 5:47 pm
Postavljeni snimci mečeva

viewforum.php?f=67
[/quote

Svaka cast! :D
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 11:30 pm

ko hoce da ide nek ide, ne shvatam poentu "ubjedjivanja" nekog preko foruma.. uostalom posjete sve govore
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 11:48 pm

1921.ba je napisao/la:ko hoce da ide nek ide, ne shvatam poentu "ubjedjivanja" nekog preko foruma.. uostalom posjete sve govore
Forum gori dok igra Zeljo u dolini slika


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2017 11:57 pm

Onako malo vezano uz temu...nek shvati ko kako hoće.

Imam finih već 30 kuka, Željinih utakmica od 95-e pa do sad, nekih 22 godine, pa vjerovatno preko 250. Lično to smatram finim brojem :)
Nekih se sjećam ko da su bile juče a ustvari ima i 15+ godina, nekih iz prošle recimo sezone se ne sjećam, itd itd.
Stadion Grbavica je za mene lično drugi dom, bukvalno ma kako to možda nekom izgledalo kao fraza, otrcano.
Valjda je sudbina kurrva tako htjela da obje europske utakmice ove godine zbog posla preskočim. A posao gledam da uskladim tako da sam slobodan bar vikendima kad su domaće utakmice. Koliko se može.
Radovao se ko malo dijete svakoj ugrađenoj stolici na istoku, svakom koraku ka dozvoli da se europa igra tu, u svojoj kući. A ne kao gost, a lafo domaćin.
Svaki odlazak na onaj po meni najmrži stadion mi se da skraćivao život za godinu, svaki put kažem nema me slijedeći put, pa opet slažem.
Jednostavno ništa me lijepo nije vezalo za njega, iako se tu x puta slavilo, ali nije to to. Nekako najkraće kako bih opisao osjećaj, isto ko kad ideš na dženazu, ne ide ti se ali je red.
Pa onda ti tih par sati pokvare dan.

Glupo je nekome reći ne treba ići, ili treba. Glupo je mjeriti nečija osjećanja po tome ideš ili ne. Svako ima svoj razlog za koji misli da je ispravan.
Moj lično cilj je biti svaki meč na Grbavici, pa ako moram "žrtvovati" derbi onda nema dileme. Jednostavno se ne vidim više gore, imam "svoju kuću" u koju ko pravi domaćin ulažem kad god i koliko god mogu :) a komšiji za kojeg znam da me baš i ne voli, nema potrebe da želim da mu crkne krava ali svakom svačije, daleko im kuća...
A vjerujem da i moj Željo ima više koristi od mene ovako.
Jer derbi dođe i prođe, ali Željo ostaje, ostaju i dalje utakmice koje treba doći, protivnici koje treba "pogledati"...nebitno da li se zovu Sarajevo, Zrinjski, Široki ili Borac, Sloboda, Mladost, Gošk, Vitez, Čelik, Krupa, Radnik...jer svi su oni nebitni, samo je JEDAN bitan. ŽELJO
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 15, 2017 12:04 am

Model1964 je napisao/la:
pon avg 14, 2017 7:54 pm
Rambo_Amadeus je napisao/la:
pon avg 14, 2017 7:39 pm
Plavi orkestar je napisao/la:
pon avg 14, 2017 6:49 pm


Te njihove,kako ih ti nazva,prave navijace kuci vodite pa nek vam po kuci lome i pale a da se ja pitam nikad ni jedan od njih nebi ušao više na Grbavicu.Vi zaboravili ono trganje i paljenje stolica i uništavanje svega što su mogli uništiti ili niste nego bi vi krivicu za ova dešavanja oko karti da svalite na nas.Zašto???Ono što ima malo i njih normalnih komotno mogu na Istok sa našom rajom.
Naglasio sam pravi navijaci, ne znam po cemu ti takvi spadaju u prave navijace.
A za istok, zasto ne ostavit' neki prostor za njihove porodicne ljude da dovedu djecu na utakmicu. Derbiji na koševu sa starim najljepše uspomene. Zasto nekoj djeci to uskratit.
Istok je nasih đepova djelo i tamo za pitare nema mjesta.
Neka kupe kartu i dodu bez klubskih obiljzja na bilo koju tribinu.
Za navijace sa obiljzjima KAhVEZ i 5% KRAJ PRICE😆
Na tom istoku nase napadnu jer nisu po cejfu ostalih navijaca, sta bi tek bilo sa komšijama pa i bez obiljezja :D
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 15, 2017 12:19 am

Pregled kola

phpBB [video]
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 15, 2017 12:23 am

Sta ovo nije snimljeno sve, ne vidi se onaj rezervni golman Viteza. Uvreda za profesionalnog igraca :D
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 15, 2017 12:57 am

Kuadija treba ispratiti. Vjerovatno nije na ovom nivou, ali i 70 posto ovog je dovoljno :D a i uvijek mi je bio ok igrač
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 15, 2017 1:06 am

Treba i Zilkica ispratiti i on je zabio gol u ovom kolu, ima i u Mladosti neki Zahirovic, treba i na njega obratiti paznju, i u Zrinjskom neki Stojkic zabio gol u ovom kolu, sve to treba fino ispratiti..
joj kad se sjetim koliko su neki ovog Zilkica prizivali nakon jedne dobre utakmice protiv Sarajeva, cak ga gurali i u reprezentaciju :doktor:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 15, 2017 1:17 am

Kažem treba pratiti, ne stavljam ga na krilo umjesto Zakarića. :D
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 15, 2017 1:30 am

Svasta je prodefilovalo kroz nas klub pa je raja u zadnje vrijeme oprezna, pa cak i preko mjere.

Ja garantujem da bi nam Kuadio dao ruke, zadnjih pola sata na umornog protivnika, na gostovanjima kad se opredijelimo za kontre i slicno. Nije svaka utakmica ista, nije svaki protivnik isti, ali ovaj momak je bas nezgodan za cuvanje, brz, okretan...

Ali rezon je nije se nametnuo u Sarajevu i Zrinjskom, sta ce nama... A ljudima iz Zrinjskog nije bila sramota dovesti Benju, Todorovica, Kajkuta, Bilbiju, pa sad Pezera i tako dalje. Ali hajde, forum zna.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 15, 2017 1:41 am

Prica da se ne ide na Kosevo je glupa. Ako ima momaka kojima nije bilo mrsko putovati na utakmicu protiv GOSK-a sa drugog kraja drzave, pnda ostale ne trrba pogadjati ovo pbavjestenje borda frendova i slicne stvari.
Trebamo biti svjesni ds je njima veci uspjeh kad smo mi losi nego kad je njihov klub bolji. Kad kazem jjihov klub, mislim na klub za koji navijaju, znaci Tanovu prciju.
Ti si mi sve na svijetu!!!
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 15, 2017 1:42 am

Gledao sam citavu utakmicu Celika i mogu vam reci da je Kuadio zvjercuga!Dugo nesto onakvo dobro nisam vidio u nasoj ligi!
S obzirom da ima amaterski ugovor,dovest ga hladno na polusezoni.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 15, 2017 1:58 am

Pa i jesmo se bili uvalili u probleme jer smo dovodili igrace nakon 1 ili 2 dobre utakmice. Neka on tu igru 10 puta ponovi kroz sezonu. lako ce ga biti dovesit.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 15, 2017 2:07 am

On je dobar u ekipi koja je losija i gdje je on najbolji, glavni igrac i sve ide na njeg.
Nije da nije pravio probleme skoro svaki put, ali ovo mu je prvi mec.
Ko zna kakav je timski igrac. Treba se on jos dokazati.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 15, 2017 2:13 am

Imamo Zeca koji je donekle slican igrac. Ako bude razvaljivao ovu polusezonu, onda okej, bilo bi ga dobro dovesti. Simpatican igrac, ali opet kazem, imamo Zeca i ne treba nam jos jedan slican igrac na krilnoj poziciji za tip igre koji gajimo. Rijetko kad igramo na kontre, tj tranzicija nam je nula poena :D , a ne znamo kakav bi Kouadio bio na postavljenu odbranu. Prodje i Zec igraca, pa se malo izgubi, ne zna sta bi sa loptom :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 15, 2017 2:28 am

Igrača treba "snimiti" dok ne odigra tih 10-20 dobrih utakmica. Kad on uveže taj broj dobrih utakmica poraste mu apetit, a i onda nisi više jedini koji želi tog igrača, tako da te izađe možda i duplo skuplje.
Ko nas je kleo, nije dangubio.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, cipiripi i 103 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija