Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 11:24 pm

exbabilon je napisao/la:
pet jun 29, 2018 11:05 pm
Ako nas Arezina ozbiljno ne unaprijedi ofanzivno, onda imamo problem.

Saban--Celo
--Arezina--

Vranjes i Hajdarevic ulaze u zavisnosti od protivnika, rezultata, zutih kartona u toku tekme...
Krila premalo ucestvuju u igri. Kombinuju s bekovima i to je sve. Moze se nekad uci u sredinu, odigrati dupli pas, malo poremetiti odbranu protivnika, a ne samo stajati uz liniju i cekati loptu.

Odbrana je problem isto jer je potpuno nova. Sinisa zabusava poslije povrede, ovaj lijevi bek mi se ne cini kriminalan ko Adi, ali tu je tek 2-3 dana. Stoperski par potpuno nov i neuigran, a Kemo u njemu i upitne kvalitete.

Helem, puno posla je pred ovom ekipom i trenerom. Na hajr.
Slazem se u svemu sa tobom. Odbranu necu ni da komentarisem,mene brine nasa igra prema naprijed.
Taj nazovimo najbolji vezni red lige,je toliko defanzivan da sve sto taj vezni red radi je dodavanje sa stoperima ,koji na kraju vise loptu u nogama imaju nego ovi ispred njih. Vranjes i ko krene naprijed,a Celo i Saban ni pod razno,i kad onda izvadis Vranjesa i ubacis Hareta,imas 3 vezna kojim treba viza za prelazak na protivnicku polovinu.
I kad na to dodas krila koja toliko malo ucestvuju u igri i kojim ne pada na pamet da ulaze u sredinu i da se ne lijepe za jebenu liniju ,vec da idu naprijed da jadni Krpic ima pomoc . Takodjer mi je zasmetalo,kad Siroki ganja,ganja sa dva napadaca i pravi pritisak na stopere,koji panicno nabijaju. Kod nas kad se ganja ,ganja Krpic,krila nasa 3 metra ispred bekova nasih stoje. Ja ne znam jeli do protivnika ali cesto nam se desava da nas ovako zatvore. Napune nam sredinu ,i izgledamo na terenu ko da nam fali bar 2 igraca. Ogromne praznine izmedju veze i napda,izmedju krila i spica. Mi samo kruzimo,dodaju se stoperi,pa dodje jedan od veznjaka,pa vrati nazad i tako non stop. Tako je protekla utakmica sa nase strane.
Zadnja izmjena: barbarez, dana/u pet jun 29, 2018 11:53 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 11:26 pm

Meni samo nije jasno cemu onoliko peljanje lopte. Pa jbmu mater odigraj odmah, sta cekas vise. Danas smo odigrali dvaput dobro i to kad se saban odmah lopte oslobodio i tako osvojio prostor. Saban je stvarno inteligentan, dosta kvalitetniji igrac od hajdarevica
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 11:51 pm

Sad čitam komentare srba i ljudi koje vole fudbal na članak u kojem Ivica komentariše neuspijeh Srbije na SP. I nevjerovatno koliko ga svi ljudi cijene na ovim prostorima, u cijelom svijetu, a jedino kod nas ga ismijavaju i nema šta ne..
tužno ali fakat.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 11:57 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pet jun 29, 2018 11:51 pm
Sad čitam komentare srba i ljudi koje vole fudbal na članak u kojem Ivica komentariše neuspijeh Srbije na SP. I nevjerovatno koliko ga svi ljudi cijene na ovim prostorima, u cijelom svijetu, a jedino kod nas ga ismijavaju i nema šta ne..
tužno ali fakat.
Ivicu ismijava neuka, neobrazovana stoka sitnog zuba , pretezno iz BiH, dok mu se Srbijanci, Hrvati, Crnogorci, Albanci, Slovenci, Austrijanci, Spanci, Japanci dive i postuju ga. Mi smo sa razlogom tu gdje jesmo, a takvi - kakvi smo, ni ne zasluzujemo bolje. I ovo kako je, bolje je nego sto zasluzujemo. Cuj ismijavati jednog Ivicu Osima, cija je jedna rijec prosla vise i iskusila bolje nego citava loza tih sto ga ismijavaju.

Sto se tice danas utakmice, necu da komentarisem rezultat, prijateljska je utakmica. Sto se tice igre, ne znam, Krcmarevic djeluje zadovoljno, zasto - stvarno ne znam.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 12:20 am

storm_raider je napisao/la:
pet jun 29, 2018 11:57 pm
Krcmarevic djeluje zadovoljno, zasto - stvarno ne znam.
Zadovoljan zato jer smo dobro prošli :ganja: :D
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 12:26 am

Krcma je probao nešto i zadovoljan je tim.
Vidi nesto sto mi ne vidimo. Za pocetak A i B plan i uigravanje više formacija kod mene ima prolaz.
Mora se presjeci više sa 4-5-1, dosta.
Igrači moraju naučiti nešto novo a posebno mladji.
Jel dao svima šansu?
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 12:28 am

Hoće li biti okačena tekma na kanalu sport1 na ytb, nisam bio u mogućnosti da pogledam? Vidim pozitivna stvar je Turčin i drago mi je zbog toga, a to oko Pavićevog državljanstva je ekstra stvar, samo da Pavić bude dobar. Isto tako mislim da se računa ubrzo na državljanstvo Blagojevića, pa neće biti problema. Doduše, ne vidim svrhu dovodjenja ovog Čurjurića iako ima finu karijeru iza sebe.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 12:36 am

Nije on nista probao.Mi nismo do lopte mogli doci 75 minuta.Ne igramo s Apolonom ,realno.**** prijateljsku utakmicu.Uopste nije bitna, ali ne moze se reci da je zadovoljan jer je nesto probao.Ja nisam nista vidio i ne znam sta je pozitivno od danas.Nema nikakvog alibija jer je protivnik u rangu s nama po svim parametrima , a danas je bio dosta bolji od nas.Nakon solidne utakmice protiv Goska danas smo izgledali bezidejno i nemocno.Ne treba puno pametovati, vidjet cemo sve u narednom periodu, a pravi test je Narva i tu sve pada u vodu i prijateljske i pojacanja i prosla sezona.Zato puna podrska.To je jedini put.
Modus vivendi !
 
Hare79
Postovi: 1229
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 12:38 am

Mozes naci snimak na youtube. Odgledah jos jednom drugo poluvrijeme. Sve vise sam ubijedjen.da Saban i Hajdar moraju biti standardni a da se vranjes i blagi rotiraju. S hajdarom i sabanom.nam je brzi protok lopte u sredini. Inace, danas krila zakazala totalno, jadan.Suljo gore nikakvu podrsku nije imao. Okomitost prema naprijed mora biti puno bolja, valjda ce biti s Arezinom i Curjuricem (Curokot lakse). Vrijeme nam nije saveznik al nadam se da ce se neke.stvari posloziti. Saban ce biti ekstra igrac, ako ode na vrijeme i bude imao srece kao.Dzeko.
 
Hare79
Postovi: 1229
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 12:40 am

Zaboravih napisati za turcina. Vidi se da je skolovan igrac i da ima potencijala. Nismo ga vidjeli prema naprijed, al je.danas bio konkretniji od Pavica.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 12:50 am

Meni je isto Turcin pouzdaniji izgledao od Pavica, a Pavic je bolji od Mehremica. Nema onih kardinalnih gresaka, ispada van svake pameti. Tek je i dosao, tako mozda i vise pokaze. Nasa ofanziva se trenutno samo svela na Zajmovica, sto je lose. On je ekstra igrac, ali lako moze da bude predvidljivo kad racunas samo na njega. Ipak mislim da ce Arezina dati dimenziju vise jer ima i pas i sut.
 
stila
Postovi: 92
Pridružen/a: sub nov 04, 2017 9:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 12:53 am

Ma ljudi mi smo sirokom bili glavna generalka i oni su usli 100 posto.
Nasi jos isprobavaju, pa majka mu stara dva nova igraca imamo u zadnjoj liniji koja se najteze uigrava.
Drugo dosla su jos dvojca tu ne racunam ovog turcina, pa mi jos nismo ni blizu ko ce biti u prvih 11.
Treba malo vremena, niko nije zadovoljan danasnjom predstavom,mora to leci na svoje mijesto.
Trece ljudi ne dovodimo mi klasne igrace koji se prilagode u 5 minuta.
Fakat treba imati malo sabura, iskreno sta me briga za rezultate i igru u pripremnim tekmama. Bitnije je da trener vidi mane, ko sta moze na kojoj poziciji i koje su mogucnosti nekih igraca i na osnovu toga iskristalise udarnu ekipu, a na osnovu te ekipe odredi taktiku.
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 12:53 am

Ma u vezi Šaban, Hajdarević i Arežina dok se Ramovič ne oporavi. Mene više brinu krila faliće Zakarić pravo a i Graovac naravno.
 
GhostFire
Postovi: 62
Pridružen/a: ned jun 24, 2018 7:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 12:55 am

cikazubo je napisao/la:
pet jun 29, 2018 10:37 pm
Sabanadzovic-Hajdarevic > Blagojevic-Vranjes
APsolutno se slazem
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 1:17 am

Sinoc sam pisao da je i Arezina gomilanje, jer to direktno utjece na minute nasa dva dragulja. Pisalo se danas o tome kako je Sabanu cijena pala, i neki se cude tome a to je bilo za ocekivati nakon njegove minutaze u prosloj polusezoni. Isto tako ce izgleda i sad biti, nakon ovog gomilanja veznjaka. Cijena i interes za Anela i Harisa ce slabiti i zbog toga smatram greskom ova danasnja dva dolaska Filipa i Ivana. Pogotovo Ivana koji je stranac, i to mi nikako ne ide u glavu kako i zasto on. Mi u odbrani imamo 3 stranca (Sinisa, Bakrac, Pavic), sto ostavlja jos samo jedno mjesto za stranca i to u 18 igraca, ne 11. Dakle ako na ovu trojicu dodamo Jovana koji ce uvijek biti tu, makar u 18 dolazimo do zakljucka da Ivan moze igrati eventualno u kupu gdje bi odmarali neke od ovih stranaca iz prve postave. Nepotrebno, neplanski i totalno glupo.

Turcin se danas pokazao okej, ali isto je veliki problem sto je stranac. Ako se on pokaze kao taj lijevi stoper u paru sa Bakracom, onda nemamo mjesta ni za Jovana u 18 jer nam se u odbrani, gdje je konkurencija najslabija,nalaze 4 stranca.

Mozda se eto rijesi oko Pavica to drzavljanstvo ali svejedno, ne svidja mi se nikako ova politika. Pogotovo Ivan, koji je visak i vec sad najblizi raskidu a da nije ni zaigrao.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 1:21 am

Dobro je pa smo već zaključili da je neko višak a nije prošlo ni 24 sata od njegovog dolaska
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 1:26 am

Bas tesko shvatljiv potez njegovo dovođenje, valjda ce i Slobu neko pitat šta je naumio. Ja sam se nadao da bi Osmanovic mogao isto ulaziti u rotaciju pomalo, kao i Eldar i Hasanovic ( dva igraca, ne Eldar Hasanovic) . Hasanovic mislim da je dosta slican igrac Ubiparipu, ako se vec ne misli dovesti napadac a planira se igrati 352 nekad.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 1:31 am

Blagojevic i Saban prvi pik. :kafa:
 
Vipla1921
Postovi: 350
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 10:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 1:33 am

Vala ovo veceras je ranko bilo.. Krenut ću redom.. Vecin gol, ima Veca refleks, spasio nas milion puta, mora popraviti ispucavanje i izlijetanja.. Ispucavanje moze popraviti, ali ovo drugo tesko.. Begović je recimo klasicni linijski golman, a meni je Seha bolji milion puta od Bege jer sve razgrne.. Opet ponavljam od nekad prije ne rade kvalitetni ljudi sa Vecom.. Siniša danas prelos, Seha ima slifa..Mogao bi on desetak tekmi sigurno odigrat ove sezone.. Odbrana neuigrana sto mi je i razumljivo, Bakrač mi se svida, petica ova isto dobra bi mogla biti.. Nadam se da sindikalac nece odigrat vise tekme u našem dresu.. Pavic nit smrdi nit mirise za prvi put, u svakom slucaju od parmaka Mehremica ne moze biti gori.. E sad sredina.. Vranješ ne moze biti u prvom planu nikako, al nikako.. Igra je puno brza kad naši mladići igraju Saban i Hajdar tu.. Za Dacica odavno govorim da se treba gurnuti, danas je to krilo bilo, strah me da ce s njim biti ko sa Zerom.. Može on igrat krilo, ali mali je bio fenomenalna desetka u op.. Svaki put kad sam gledao dečka kako igra uvijek sam bio zadovoljan.. Mali ima viziju, jak na lopti, velika karijera je pred njim ako pobjegne iz ovog sivila.. Hajdar i Saban mogu igrat zajedno definitivno, prica kako su mladi ne pije vode u ovom slučaju.. Blagi nijednu tekmu nije odigrao u paru sa Vranjesom kako treba ! Oni guse jedan drugog, a meni je Blagi puno bolja opcija od Stojana... Suljo extra spreman i s njim sam zadovoljan.. Zajima i Zeku ne stavljam u isti koš, ali imaju sličnih propusta u odbrani.. Igrači im prolaze, ostavljaju dosta prostora.. Međutim Zajim je jedan od naših boljih igrača, momak ima dug korak i ima sta ponuditi prvom sastavu, dok za Zeca ja već nisam siguran.. Sebicluk kod njega je ogroman, glup igrac, odbrana kod njega ne postoji, propuh živi.. Naprijed je brz, ali nema nista da ponudi nasoj igri.. Moralo bi se dosta ova promjeniti kod njega da postane neka bitna karika .. Što reče Leon kod svakog trenera igra slična manje više.. Međutim ne moze biti ni do igraca.. Slični su to igraci ko u Širokom pa kod njih prode Sabliceva 3-5-2 taktika.. Danas ono 4-3-3 je bilo užasno, 4-1-4-1 isto lose, tanki.. Potencijala ima nije da nema, ali da li ćemo uspjeti napokon da gledamo igru na Grbavici vidjet ćemo.. Meni je fascinantno da laici poput mene vide u nekim omladincima nesto sto treneri ne vide ili nece da vide.. Zbog plate i reputacije Vranješa, omladinci ne smiju iskihat.. Sa sutevima je počelo preseravanje odavno.. E sad kako objasniti ovog s Kipra sto nam je došao.. Kako ? Jel desetka frajer ? Jel imamo Sinana kad se oporavi tu, Arezinu isto, jel desetku igrao Dacic.. Ovaj i da je najbolji ne vidim nikakvu svrhu njegovog dolaska .. Fali ovoj ekipi jos poneki igrac, ali desetka sigurno ne.. Ovaj mi liči na Jusufija i njegov slučaj.. Nadat se najboljem druge nam nema..
Na jugu stojimo, zastave vijemo, barjake dižemo i baklje palimo..
 
Vipla1921
Postovi: 350
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 10:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 30, 2018 1:41 am

Rambo_Amadeus je napisao/la:
sub jun 30, 2018 1:26 am
Bas tesko shvatljiv potez njegovo dovođenje, valjda ce i Slobu neko pitat šta je naumio. Ja sam se nadao da bi Osmanovic mogao isto ulaziti u rotaciju pomalo, kao i Eldar i Hasanovic ( dva igraca, ne Eldar Hasanovic) . Hasanovic mislim da je dosta slican igrac Ubiparipu, ako se vec ne misli dovesti napadac a planira se igrati 352 nekad.
Hasanovic mi baca na Aguera, nekako ima njegovu kretnju.. Osmanovicu sam se i ja nadao posebno jos da se prodao ili Saban ili Hajdar i odmah bi Osmanovica gurnuo tu.. Eldar bi trebao dobiti minute isto.. Ova generacija bi nam trebala biti zlatna koka, momci su stvarno fenomenalni, a mi gomilamo igrace koji nam nista dobro nece donijeti.. Vranješ je fula, ovaj novi isto višak.. Njihove plate nisu male, za Vranješa znam, za ovog ne znam, samo pretpostavljam, a naši omladinci manje koštaju, a mogli bi nam pomoći znatno više..
Na jugu stojimo, zastave vijemo, barjake dižemo i baklje palimo..

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, SIMA_SIMAU i 70 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija