Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 1:43 pm

Eric Cantona je napisao/la:
ned avg 06, 2017 1:42 pm
LARS1921 je napisao/la:
sub avg 05, 2017 11:37 pm
I šta bi sa spikerom, jel zaspao il umro, pročitao sponzore i ufatio se noge
Ko god misli da je lako biti spiker, i čitati onolike sponzore neka siđe dole i uhvati se mikrofona.
:rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 1:44 pm

Eric Cantona je napisao/la:
ned avg 06, 2017 1:42 pm
LARS1921 je napisao/la:
sub avg 05, 2017 11:37 pm
I šta bi sa spikerom, jel zaspao il umro, pročitao sponzore i ufatio se noge
Ko god misli da je lako biti spiker, i čitati onolike sponzore neka siđe dole i uhvati se mikrofona.
Najjace! Kljucaj temu admine na nekoliko sati! :klanjase2: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 1:45 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned avg 06, 2017 1:20 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
ned avg 06, 2017 12:54 pm
Leon_Professional je napisao/la:Stavljati Kemu na zadnjeg veznog u nekim ozbiljnim planovima i buducim tekmama je dokaz da se razumis u fudbal kao Mara u kriv *****.

Grob te **** ko sve moze pisati i mislit da je najpametniji.
Pa vidis da ga je Adzem hladno stavio na tu poziciju a tebi smetaju misljenja forumasa.


@neroazzuro boli drug njih vecinu neka stvar podrzavamo li ih ili ne, mislim na ove na terenu.
Ma jedno je staviti u jednoj tekmi a drugo je mlatiti ono sto se mlati.
Ej Buskec, mirnoca. Odmah sastav se pravi Kemo zadnji vezni. :zid: :zid: :zid:

P.S A i editovo sam post bas zbog ovog sto si ti napisao pa malo bolje objasni :D
Covjek probao, imao neku ideju. Ne ide i sta sad, eto vidjeli smo da ne ide ovako. Ovaj barem pokusava, nesto rotira kad vidi da ne ide. Doduše ovo su potezi kada ispadneš genijalac jer se dobro poklopi, ili ispadnes idiot kao u ovom slucaju.
Zadnja izmjena: Rambo_Amadeus, dana/u ned avg 06, 2017 1:49 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 1:46 pm

Eric Cantona je napisao/la:
ned avg 06, 2017 1:42 pm
LARS1921 je napisao/la:
sub avg 05, 2017 11:37 pm
I šta bi sa spikerom, jel zaspao il umro, pročitao sponzore i ufatio se noge
Ko god misli da je lako biti spiker, i čitati onolike sponzore neka siđe dole i uhvati se mikrofona.
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 1:54 pm

Leon_Professional je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:
ned avg 06, 2017 12:54 pm
Leon_Professional je napisao/la:Stavljati Kemu na zadnjeg veznog u nekim ozbiljnim planovima i buducim tekmama je dokaz da se razumis u fudbal kao Mara u kriv *****.

Grob te **** ko sve moze pisati i mislit da je najpametniji.
Pa vidis da ga je Adzem hladno stavio na tu poziciju a tebi smetaju misljenja forumasa.


@neroazzuro boli drug njih vecinu neka stvar podrzavamo li ih ili ne, mislim na ove na terenu.
Ma jedno je staviti u jednoj tekmi a drugo je mlatiti ono sto se mlati.
Ej Buskec, mirnoca. Odmah sastav se pravi Kemo zadnji vezni. :zid: :zid: :zid:

P.S A i editovo sam post bas zbog ovog sto si ti napisao pa malo bolje objasni :D
Ne znam sta trebam objasniti. Po nekom mom poimanju klasicni defanzivni vezni je neko poput Rahimica, Zahirovica iz najboljih dana, Zolotica, bar za formaciju koju Ado preferira. Neko pametan, sa motorom u guzici da radi prljavi posao i olaksava posao defanzivi. Neko zbog koga ce centralni i ofanzivni vezni imati vise prostora za kreiranje napada i neko ko ce biti u stanju ispravljati njihove pogresne pasove i ispadanja u ofanzivi. Mi takvog nemamo osim Dine Hasanovica koji je inferioran sa tehnikom i u skok igri. Osmankovic je stoper ali po mom poimanju blizi je igracu koji moze raditi taj prljavi posao neko Ugljesa ili Blagojevic. Ja bih volio da smo doveli takvog igraca, nekog kvalitetnog i iskusnog ali nismo.. Nisam nikakav strucnjak al mislim da je za ovu ligu i ovo sto Ado preferira takav igrac neophodan..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 2:02 pm

Eric Cantona je napisao/la:
ned avg 06, 2017 1:42 pm
LARS1921 je napisao/la:
sub avg 05, 2017 11:37 pm
I šta bi sa spikerom, jel zaspao il umro, pročitao sponzore i ufatio se noge
Ko god misli da je lako biti spiker, i čitati onolike sponzore neka siđe dole i uhvati se mikrofona.
:rofl: :rofl:

Prestanite glumiti i hrakati po svemu dobrom što ste uradili, dovedite pojačanja jer smo dno dotakli !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 2:06 pm

rodrigo87 je napisao/la:
ned avg 06, 2017 1:22 pm
Kapiten je napisao/la:
ned avg 06, 2017 12:53 pm
TheTacTica je napisao/la:Kratko bi da opisem jednu cestu pojavu gdje sfrustrirano iskompleksirani bikovi, koji ocito nemaju pravo glasa u svojoj kuci ili jednostavno imaju komplex zapstavljenosti i manjka pažnje, odnosno centra pažnje, pa citavu utakmicu pokusavaju da budu smjesni komentirajuci svaki detalj na glas bez obzira slusalo se to nekom ili ne, vrjeđajući igrače i svog i protivničkog tima, kao i sve ostale aktere utakmice na brutalan i najprimitivniji način ( misleci da je to nekom smjesno i zanimljivo ). Jucer sam sjedio ispred takvog jednog bika koji je prodornim iritirajucim glasom zacinio jucerasnju losu utakmicu komentarisuci svaki detalj na glas i ako direktno nije pricao nisakim, nego jednostavno na principu svi me moraju slusati. Ono kao za prvi maj odes negdje na izletiste sa porodicom i dodje lola i pusti kalesijske zvuke gori hala i brdo se trese pa ti vidi. Ne govorim o navijacima koji iziritirani nizom losih poteza, losom partijom iznervirani losim odnosom zagalemi u pojedinim trenutcima, govorim o tipovima koji jednostavno nemaju nikakav cilj niti im na facama mozes vidjeti promjenu raspolozenja kada govore pozitivno ili negativno. Dobro bi bilo obzirom da forum ima toliko utjecaja na dovodjenje odvodjenje, izgradnju, otkaze itd itd., da malo utice i na ovo korak po korak .... :)
Da nisi u A sektoru mozda bio ?
Ja sam bio od 60te minute u A sektoru, dosao sjeo zbog vrtoglavice neke. A onaj papak mi je zgadio tih pola sata.
Eh da ste vi bili na jugozapadu.. Da čujete jednog gospodina od 60.keka.. Sam, gricka košpice,ali svaki komentar je baš onako da se čuje do B sektora.. Ponovio je jedno 30 puta Željo moja, tugo moja.. Neću više nikad doći.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5135
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 2:14 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
ned avg 06, 2017 1:54 pm
Leon_Professional je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:
ned avg 06, 2017 12:54 pm

Pa vidis da ga je Adzem hladno stavio na tu poziciju a tebi smetaju misljenja forumasa.


@neroazzuro boli drug njih vecinu neka stvar podrzavamo li ih ili ne, mislim na ove na terenu.
Ma jedno je staviti u jednoj tekmi a drugo je mlatiti ono sto se mlati.
Ej Buskec, mirnoca. Odmah sastav se pravi Kemo zadnji vezni. :zid: :zid: :zid:

P.S A i editovo sam post bas zbog ovog sto si ti napisao pa malo bolje objasni :D
Ne znam sta trebam objasniti. Po nekom mom poimanju klasicni defanzivni vezni je neko poput Rahimica, Zahirovica iz najboljih dana, Zolotica, bar za formaciju koju Ado preferira. Neko pametan, sa motorom u guzici da radi prljavi posao i olaksava posao defanzivi. Neko zbog koga ce centralni i ofanzivni vezni imati vise prostora za kreiranje napada i neko ko ce biti u stanju ispravljati njihove pogresne pasove i ispadanja u ofanzivi. Mi takvog nemamo osim Dine Hasanovica koji je inferioran sa tehnikom i u skok igri. Osmankovic je stoper ali po mom poimanju blizi je igracu koji moze raditi taj prljavi posao neko Ugljesa ili Blagojevic. Ja bih volio da smo doveli takvog igraca, nekog kvalitetnog i iskusnog ali nismo.. Nisam nikakav strucnjak al mislim da je za ovu ligu i ovo sto Ado preferira takav igrac neophodan..
To bi bilo tako da mi umjesto 1 napadača imamo 2, ili da umjesto 2 ofanzivna vezna imamo centralnog, jednog ili dvojicu. Ovako nama zadnji vezni osim što mora smetati protivničkim igračima, on mora i kreirati igru, tačnije uzeti loptu na 30m od našeg gola i prenijeti je do 30m od gola protivnika. To sinoć je trebao biti Kemo a on nije taj kalibar, nema taj osjećaj da povuče naprijed, već se okreće nazad uvijek, zato su nam akcije opet gradili štoperi.
Može i onako u nuždi, ali onda ti mora Zeba ili Žerić biti taj organizator, moraju se vraćati nazad, a u ovoj formaciji sa jednim špicem ti onda jednostavno nemaš igrača koji će ući u priliku. Jedino da imaš Mesija koji će uzeti loptu, trčati i driblati sa njom sve red sobom nekih 50m i ući u gol šansu ili asisteniju...pa eto
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 2:15 pm

Cenane gdje su pojačanja?
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 2:15 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
ned avg 06, 2017 1:54 pm
Leon_Professional je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:
ned avg 06, 2017 12:54 pm

Pa vidis da ga je Adzem hladno stavio na tu poziciju a tebi smetaju misljenja forumasa.


@neroazzuro boli drug njih vecinu neka stvar podrzavamo li ih ili ne, mislim na ove na terenu.
Ma jedno je staviti u jednoj tekmi a drugo je mlatiti ono sto se mlati.
Ej Buskec, mirnoca. Odmah sastav se pravi Kemo zadnji vezni. :zid: :zid: :zid:

P.S A i editovo sam post bas zbog ovog sto si ti napisao pa malo bolje objasni :D
Ne znam sta trebam objasniti. Po nekom mom poimanju klasicni defanzivni vezni je neko poput Rahimica, Zahirovica iz najboljih dana, Zolotica, bar za formaciju koju Ado preferira. Neko pametan, sa motorom u guzici da radi prljavi posao i olaksava posao defanzivi. Neko zbog koga ce centralni i ofanzivni vezni imati vise prostora za kreiranje napada i neko ko ce biti u stanju ispravljati njihove pogresne pasove i ispadanja u ofanzivi. Mi takvog nemamo osim Dine Hasanovica koji je inferioran sa tehnikom i u skok igri. Osmankovic je stoper ali po mom poimanju blizi je igracu koji moze raditi taj prljavi posao neko Ugljesa ili Blagojevic. Ja bih volio da smo doveli takvog igraca, nekog kvalitetnog i iskusnog ali nismo.. Nisam nikakav strucnjak al mislim da je za ovu ligu i ovo sto Ado preferira takav igrac neophodan..
Ovo je gluhi telefon.
Nisam tebi rekao da objasnis, nego sam ja editovao post a ti si me citirao izmedju toga pa si napisao to sto si napisao.

A ako cu se nadovezati na ovo tvoje onda ovo sto Ado preferira zahtjeva zadnjeg veznog koji igra lopte i koji zna organizovati nesto. Ni Dino ni Kemo nisu takvi.
Evo i Sale je to objasnio sa vise recenica i detaljije.

@Rambo, post nije upucen Adi i ne opisuje Adu. Da ne bude zabune.
I da ne bude zabune niko Kemi nista ne govori zbog partije.
Procitajte sta sam prvo napisao.
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u ned avg 06, 2017 2:16 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
vobznaazna
Postovi: 123
Pridružen/a: uto maj 09, 2017 12:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 2:16 pm

Veca

Proic Grabovac Kemo. Sinisa


Blagi. Zeric


Zaka. Stanice

Ramovic


Zec

Jedina logična razumna i prihvatljiva formacija bez ikakvih izmisljanja i preseravanja i svojih licnih vizija jedino za tu formaciji imamo ekipu i donekle igrace
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 2:19 pm

Sinišu ne želim više vidjeti ni na tribinama.
Farbo bi ti meni stepenice na novom Jugu..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
vobznaazna
Postovi: 123
Pridružen/a: uto maj 09, 2017 12:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 2:21 pm

Plava Porodica je napisao/la:
ned avg 06, 2017 2:19 pm
Sinišu ne želim više vidjeti ni na tribinama.
Farbo bi ti meni stepenice na novom Jugu..
Zelio ili ne mi boljeg nemamo ni ja stanu ne zelim ni na klupi vidjet a sinisu pogotovo jes da ga je Ado ubio u pojam u roku 15 dana
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 2:24 pm

E da je problem samo u sinisi. Imamo 30+ amatera koji kontaju da su igracine a mrtvi bogalji koji boli qurac za nas. Amateri svatite da ste amateri i pokušajte nas uvjeriti i dokazati da ste dostojni nositi dres velikana. Farbali bi oni meni svi stepenice na novom jugu
Cuva Bog Zelju svog!
 
vobznaazna
Postovi: 123
Pridružen/a: uto maj 09, 2017 12:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 2:28 pm

Meni bi blagi nosio farb za stepenice jer bi ovi mogli i pauzu napravit dok on donese do odredišta toliko je pokretan da je kran za njega brzi voz
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 2:29 pm

Nas voz je odavno stao.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 2:30 pm

Znam da citas Cenane dovedi pojacanja ili odlazi dosta više Cenane
Cuva Bog Zelju svog!
 
vobznaazna
Postovi: 123
Pridružen/a: uto maj 09, 2017 12:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 2:32 pm

Haveru bojim se da je tu najmanje do cenana
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 2:38 pm

Citam forum Arsenala, jer sam bio iznenadjen da Seo ne igra, kad no naidjem na istu kuknjavu i kod njih. Wenger out, zasto ovaj igra, zasto ovaj nije tu.. itd hahaha. Braca forumasi isti, gdje god se nalazili i koji god jezik pricali :D :D
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 06, 2017 2:42 pm

Nema para, nema ni Ordagića, Vukotića, Subića, Markovića, Beširovića, Obradovića, ne kontam kako Čenan može biti kriv što nema instant pojačanja, jedino da ih iz svog džepa plaća.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 336 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija