Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 1:06 pm

ChWilla je napisao/la:3084 ili 74 je sad broj stolica na jugu.
Cini mi se da je kapacitet bio nesto malo ispod 3 milje, vjerovatno smo prebacili 3 s postavljanjem dodatnih stolica, iznad a i b sektora..
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 1:07 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:kako lijepo izgleda ova stara zapadna tribina... tacno se vidi da je pravljena poslije prvog svjetskog rata... jos kad bi imao sjecanje na tu tribinu, ali nazalost nemam, iako me stari redovno vodio na tekme od 1989...

evo otisao nam i zapad 1992 :( otisao nam istok 2016. otice i jug za godinu dvije... jedino sto ce prezivjeti jeste sjever iz 1986. godine, znaci stadion kakvog poznaju prije 1986. nece vise postojati...
Ako se ikada bude trebalo "popraviti" sjever, to neće biti moguće, sjever će se morati rušiti i graditi iznova jer je zastario, tako da ni sjever neće preživjeti, sve će ako Bog da biti novo. :palacgore:
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 1:09 pm

ž'21 je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la:kako lijepo izgleda ova stara zapadna tribina... tacno se vidi da je pravljena poslije prvog svjetskog rata... jos kad bi imao sjecanje na tu tribinu, ali nazalost nemam, iako me stari redovno vodio na tekme od 1989...

evo otisao nam i zapad 1992 :( otisao nam istok 2016. otice i jug za godinu dvije... jedino sto ce prezivjeti jeste sjever iz 1986. godine, znaci stadion kakvog poznaju prije 1986. nece vise postojati...
Ako se ikada bude trebalo "popraviti" sjever, to neće biti moguće, sjever će se morati rušiti i graditi iznova jer je zastario, tako da ni sjever neće preživjeti, sve će ako Bog da biti novo. :palacgore:
Betonska konstrukcija ne mora :) ona moze jos pihihih samo krov :palacgore:
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 1:12 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:kako lijepo izgleda ova stara zapadna tribina... tacno se vidi da je pravljena poslije prvog svjetskog rata... jos kad bi imao sjecanje na tu tribinu, ali nazalost nemam, iako me stari redovno vodio na tekme od 1989...

evo otisao nam i zapad 1992 :( otisao nam istok 2016. otice i jug za godinu dvije... jedino sto ce prezivjeti jeste sjever iz 1986. godine, znaci stadion kakvog poznaju prije 1986. nece vise postojati...
Nazalost, tako je, ali vrijeme je za promjene i novi stadion. Zaista imam osjecaj i da ce novoizgradjeni imati smek stare Grbavice, tako da se ne brinem puno. I Rijecka Kantrida je legendaran stadion, pa prave opet novi, na mjestu iste, ali zadrzat ce svoj smek, prepoznatljive stijene. A jug, ako bude zdenki, imat ce veci kapacitet od trenutacnog sjevera, ako bude iste visine i istog nagiba, ili ako nista pet hiljada, sto je i previse. Ali neka stoji, kada se vec gradi, mozda za koju godinu to bude i malo, ko zna. Sad, zatvoreni video sistem nadzora i elektronski brojaci ulaznica, nisam upucen koliko je to eventualno skupo i koliko je izvodivo da se to uradi na nasem stadionu. Mozda ce se cekati da se zavrsi istocna tribina. To bi nam mnogo pomoglo, jer bi se sigurno poneka utakmica reprezentacije odmah igrala na Grbavici i vjerovatno bi se jos poneko ukljucio u finansiranje stadiona.
Sjever se nece rusiti niti se to ikada planiralo! Sasvim solidna tribina, ali naravno ona ce se modernizovati. Ima tu dosta radova, pocevci od vanjskih radova, novog krova, skidanja stubova, hidroizolacije, rada na poslovnim prostorima, platoa ispred. Bit ce tu mnogo radova kada dodje na red, ali van svake pameti je rusiti sjevernu tribinu. Ona je veoma dobra, ali trenutno ima nedostatke u vidu zapadne zdenke s koje se nista ne vidi, poprilicno loseg krova, pa je mrak na tribini u po dana i stubova od kojih mnogi nista ne vide. Kada se to sredi, bit ce odlicna, moderna tribina.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 1:12 pm

fk1921 je napisao/la:
ž'21 je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la:kako lijepo izgleda ova stara zapadna tribina... tacno se vidi da je pravljena poslije prvog svjetskog rata... jos kad bi imao sjecanje na tu tribinu, ali nazalost nemam, iako me stari redovno vodio na tekme od 1989...

evo otisao nam i zapad 1992 :( otisao nam istok 2016. otice i jug za godinu dvije... jedino sto ce prezivjeti jeste sjever iz 1986. godine, znaci stadion kakvog poznaju prije 1986. nece vise postojati...
Ako se ikada bude trebalo "popraviti" sjever, to neće biti moguće, sjever će se morati rušiti i graditi iznova jer je zastario, tako da ni sjever neće preživjeti, sve će ako Bog da biti novo. :palacgore:
Betonska konstrukcija ne mora :) ona moze jos pihihih samo krov :palacgore:
Možda sam se pogrešno izrazio, ali na to sam mislio :D
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 1:18 pm

Citam istok manji od sjevera...sto je po svakoj logici ipak nemoguce ako nista zbog duzone tribine.
A jug ce biti kao i sjever osim u slucaju da ga produze i da prave kop po uzoru na Dortmund.
U biti ostaje nam da vidimo kako ce to u konacnici izgledati i da uzivamo jer smo dovekali da krene ta izgradnja napokon poslije toliko price o istoj u zadnjih 20 godina.

Sent from my Plavo Sokocalo
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 1:21 pm

Omar500 je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la:kako lijepo izgleda ova stara zapadna tribina... tacno se vidi da je pravljena poslije prvog svjetskog rata... jos kad bi imao sjecanje na tu tribinu, ali nazalost nemam, iako me stari redovno vodio na tekme od 1989...

evo otisao nam i zapad 1992 :( otisao nam istok 2016. otice i jug za godinu dvije... jedino sto ce prezivjeti jeste sjever iz 1986. godine, znaci stadion kakvog poznaju prije 1986. nece vise postojati...
Nazalost, tako je, ali vrijeme je za promjene i novi stadion. Zaista imam osjecaj i da ce novoizgradjeni imati smek stare Grbavice, tako da se ne brinem puno. I Rijecka Kantrida je legendaran stadion, pa prave opet novi, na mjestu iste, ali zadrzat ce svoj smek, prepoznatljive stijene. A jug, ako bude zdenki, imat ce veci kapacitet od trenutacnog sjevera, ako bude iste visine i istog nagiba, ili ako nista pet hiljada, sto je i previse. Ali neka stoji, kada se vec gradi, mozda za koju godinu to bude i malo, ko zna. Sad, zatvoreni video sistem nadzora i elektronski brojaci ulaznica, nisam upucen koliko je to eventualno skupo i koliko je izvodivo da se to uradi na nasem stadionu. Mozda ce se cekati da se zavrsi istocna tribina. To bi nam mnogo pomoglo, jer bi se sigurno poneka utakmica reprezentacije odmah igrala na Grbavici i vjerovatno bi se jos poneko ukljucio u finansiranje stadiona.
Sjever se nece rusiti niti se to ikada planiralo! Sasvim solidna tribina, ali naravno ona ce se modernizovati. Ima tu dosta radova, pocevci od vanjskih radova, novog krova, skidanja stubova, hidroizolacije, rada na poslovnim prostorima, platoa ispred. Bit ce tu mnogo radova kada dodje na red, ali van svake pameti je rusiti sjevernu tribinu. Ona je veoma dobra, ali trenutno ima nedostatke u vidu zapadne zdenke s koje se nista ne vidi, poprilicno loseg krova, pa je mrak na tribini u po dana i stubova od kojih mnogi nista ne vide. Kada se to sredi, bit ce odlicna, moderna tribina.
Šmek Grbavici daju raja koja godinama livadama dolaze na tekme i treninge i tako njeguju vrijednosti zbog koji je Željo osnovan. Može nova Grbavica biti naj ti moderniji stadijon :).... ako se mi pomamimo i pohasimo đaba nam sve

@chile
probaj u mislima sjever razvuci u pravu liniju, ispravi coškove ;) pa onda tu liniju postavi od sadašnjeg sjevera do nove jugoistocne zdenke ;)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Qwerty_1987
Postovi: 269
Pridružen/a: uto jun 21, 2016 3:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 1:23 pm

Jel' ima šta od ovog što se spominje Zakarić ili je samo još na nivou mahalske ? :)

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Zeljo AP
Postovi: 67
Pridružen/a: sri maj 25, 2016 2:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 1:28 pm

1921.ba je napisao/la:https://www.facebook.com/1921.ba/photos ... 3135072873

slike su malo losije kvalitete jer nam je clan slikao mikrovalnom :shisha:
:lol: :lol: :lol: :rofl: :rofl:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 1:29 pm

Prvo kolo biće odigrano 23. i 24. jula, a posljednje kolo i to 18. jesenjeg dijela biće odigrano 3 i 4. decembra. Osim osamnaest kola u jesenjem dijelu sezone biće odigrani i jedan susret šesnaestine finala Kupa Bosne i Hercegovine, te dva osmine finala, a zanimljivo je da će se samo jedno od 18 kola odigrati u srijedu i to 4. koje je na rasporedu 10. avgusta. Proljetni dio sezone počinje 25. februara kada su na rasporedu utakmice 19. kola, a 1 i 2. aprila biće odigrana 1. kola Lige za prvaka i Lige za opstanak. Posljednje 10. kolo Lige za prvaka i Lige za opstanak na rasporedu je 27. maja.
slika
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 1:35 pm

Hoce li ovaj Grk ikako prisustvovati pripremama ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
rios
Postovi: 436
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 1:41 pm

Ne kontam,jel ovaj Boccaccini potpisao ili je dosao na probu ili sta? Inace,obzirom da ga je trenirao u Krki,trebalo bi da Kostic upucen odlicno u to sta i koliko moze,tako da sve pohvale/kritike za Boccaccinija i njegov kvaltiet ( ako postane clan Zelje i zvanicno ) moci ce se inputirati Milosu direktno.Nadam se i da Toskas trenira individualno dok rjesava tu papirologiju,vec par dana nije sa ekipom..

Druga stvar,znaci do kraja godine cemo igrati dva gradska derbija,dva puta sa Slobodom,dva puta sa Sirokim i dva puta sa Zrinjskim..Koliko sam zapamtio onaj raspored to je sve u prvih 18 kola ove godine..Znaci mi cemo ove godine poprilicno znati na cemu smo kad je liga za prvaka u pitanju,onu drugu ligu necemo spominjati logicno.Vrlo zahtjevno.

Bice zanimljivo vidjeti kako ce se snaci klubovi i igraci u novom formatu takmicenja.Dosad smo imali situaciju da npr. izmedju dva gradska derbija bud ei po 6-7 mjeseci razmaka,zimska pauza,odmori,promjene trenera i saigraca,a sad ce to sve biti u neka 2-3 mjeseca,a izmedju imas Slobdu,Siroki,Zrinjski..I ne samo mi,sve ovo vazi i za nase konkurente svakako.Vrlo vazna ce biti i psiholoska sprema igraca,nece biti mjesta za velika slavlja,opustanja ili ocajavanja i tugovanja.
Treneri ce takodjer biti pod velikim pritiskom,skoro pa da i nece biti prva na kiks neki,ekipa mora biti maximalno spremna jer svaka i pa najmanja sitnica moze biti skupo placena u ovakvom formatu.Umjesto dosadasnje cca. 4 teske utakmice u polusezoni,sad ce to biti 8,valja to pripremiti..Deifinitivno ce se i trenerski kvaltiet filtrirati kroz ovu ligu 12.

Jedini sigurni dobitnici su navijaci po meni,gledat ce se najmanje 18 vrlo jakih utakmica i to u kratkim intervalima,Stadioni bi trebali biti poprilicno dobro popunjeni,sa popunjenim tribinama i finansije postaju bolje,marketing bi takodjer trebao rasti,itd..Bice to sve skupa zaniljivo pratiti. :)
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !
 
crnamamba96
Postovi: 65
Pridružen/a: uto maj 17, 2016 5:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 1:41 pm

Da li neko zna tacne dimenzije terena na Grbavici? Na Wikipediji pise da su dimenzije 105 x 66 sto je sasvim OK, ali ima onih koji tvrde da je teren nesto manji. Bilo bi dobro ukoliko teren stvarno jeste manji, da se prosiri na 105 x 68, sto je standardna velicina koju zahtjeva UEFA. Prostor za duzi teren postoji prema juznoj tribini, a moze se i prosiriti po jedan metar prema istoku i zapadu pa da dodjemo do standarnih 68 metara. Ne sumnjam da uprava ne razmislja o ovome, ako ima potrebe, jer ovo je izvodljivo.
:kafa:
 
Avatar
sofronije
Postovi: 581
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 1:42 pm

E vidite u kakvoj drzavi zivimo. Opcina Centar nije imala potrebna sredstva za izgradnju lifta , pa je Osim htio finansirati ugradnju. Medjutim, tada je jedan od komsija koji je radio u Opcini to sve stopirao, zbog toga sto bi mu lift narusavao mir.
Spoiler:
slika
:zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 1:45 pm

crnamamba96 je napisao/la:Da li neko zna tacne dimenzije terena na Grbavici? Na Wikipediji pise da su dimenzije 105 x 66 sto je sasvim OK, ali ima onih koji tvrde da je teren nesto manji. Bilo bi dobro ukoliko teren stvarno jeste manji, da se prosiri na 105 x 68, sto je standardna velicina koju zahtjeva UEFA. Prostor za duzi teren postoji prema juznoj tribini, a moze se i prosiriti po jedan metar prema istoku i zapadu pa da dodjemo do standarnih 68 metara. Ne sumnjam da uprava ne razmislja o ovome, ako ima potrebe, jer ovo je izvodljivo.
:kafa:
Mislim da je protiv Slobode u kupu teren smanjen bio. Fino se to moglo vidjeti s Juga, smanjen je bio i do 5 metara mozda. Da li se poslije vracao ili sta vec, to ne znam.
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 1:45 pm

cikazubo je napisao/la:
Rodom s mejtaša je napisao/la:
Omar500 je napisao/la: Vjerovatno negdje oko pet hiljada, mozda je i vise, tesko je znati. Sjever ima veci kapacitet zbog zdenki. Uglavnom fin kapacitet, jos jug kad legne, divota ce to da bude :karanje:
Mada, ja cu cekati detalje, jer vidim promijeni se plan za istok, sto nisam ocekivao.
Jug ne smije ići ispod petaka nikako. Nama je onaj jug na Koševu odavno tjesan na derbijima i evropskim utakmicama. Petak je baš minimum minimuma, eh kad se sjetim da je tu nekad cener hladno stajao pa i više kad zatreba. Veće navijačke tribine kod nas nije bilo.
Ma kakvih 5000, pa sad nam je 2.900 kapacitet juga pa ga napunis samo za derbije i neke bas bitne utakmice i to uz A sektor koji ako je raspolozen ako nista stoji da ne narusava izgled tribine, 3500 do 4000 mjera ako zmemo u obzir te derbije i euro utakmice, 5000 mi nikad nebi napunili osim u nekom play offu i slicno, imao bi previse navijaca koji nece ni navijat ni nista, bolje manju tribinu gdje ce biti ljudi koji navijaju nego vecu gdje ce to bit po coskovima sjedenje i slicno..
Ma mora imati 5 milja kad se spusti do terena ko sjever. Ako neće imati nek ne diraju onda ništa. Stadion bi na kraju trebao imati kapacitet oko 20 milja, a to su ti ugrubo 4 petaka.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 1:45 pm

Bio je na zvanicnoj tekst da ce se dimenzije terena prosiriti pred novu sezonu.

Jedino sto mi upada u oci je ovaj Grk koji je potpisan a sad sređuje papire, ne trenira sa ekipom daj Boze da on stigne dok su jos na Kupresu.

Sutra se igra prijateljska sa Mladosti.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 1:49 pm

Leon_Professional je napisao/la:
crnamamba96 je napisao/la:Da li neko zna tacne dimenzije terena na Grbavici? Na Wikipediji pise da su dimenzije 105 x 66 sto je sasvim OK, ali ima onih koji tvrde da je teren nesto manji. Bilo bi dobro ukoliko teren stvarno jeste manji, da se prosiri na 105 x 68, sto je standardna velicina koju zahtjeva UEFA. Prostor za duzi teren postoji prema juznoj tribini, a moze se i prosiriti po jedan metar prema istoku i zapadu pa da dodjemo do standarnih 68 metara. Ne sumnjam da uprava ne razmislja o ovome, ako ima potrebe, jer ovo je izvodljivo.
:kafa:
Mislim da je protiv Slobode u kupu teren smanjen bio. Fino se to moglo vidjeti s Juga, smanjen je bio i do 5 metara mozda. Da li se poslije vracao ili sta vec, to ne znam.
Ne mozes ga brate mijenjati iz utakmice u utakmicu, znas valjda sa FM :mrgreen: Prosle sezone su dimenzije bile identicne k'o na Kosevu, ovaj put ce ga prosiriti jer nama to vjerovatno i odgovara buduci da se sve ekipe dolaze na Grbavicu braniti.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 1:50 pm

18 kola se igra u jesenjem dijelu. 4 kola iz glavnog dijela se prenose na proljece. Kad ovako pogledas, mi sve teske utakmice igramo na jesen. Na proljece nam ostaje Krupa u gostima, Mladost kuci, Metalege u gostima i Radnik kuci. Mislim da je ovo dobro za nas, jer cemo sve tesko zavrsiti do decembra i onda 4 lagane pobjede ostvariti pred playoff za prvaka. Ali zato je bitno da milos ekipu sad pripremi maksimalno. Mi u julu moramo biti pune snage pred derbi.

Evo cijelog rasporeda ove jeseni:

01 23.07.2016. Zeljeznicar Sarajevo - FK Sarajevo
02 30.07.2016. Olimpic Sarajevo - Zeljeznicar Sarajevo
03 06.08.2016. Zeljeznicar Sarajevo - NK Siroki Brijeg
04 10.08.2016. Sloboda Tuzla - Zeljeznicar Sarajevo
05 13.08.2016. Zeljeznicar Sarajevo - NK Vitez
06 20.08.2016. Zeljeznicar Sarajevo - Zrinjski Mostar
07 27.08.2016. Celik Zenica - Zeljeznicar Sarajevo
08 10.09.2016. Zeljeznicar Sarajevo - FK Krupa
09 17.09.2016. Mladost Doboj Kakanj - Zeljeznicar Sarajevo
10 24.09.2016. Zeljeznicar Sarajevo - Metalleghe BSI Jajce
11 01.10.2016. Radnik Bijeljina - Zeljeznicar Sarajevo
12 15.10.2016. FK Sarajevo - Zeljeznicar Sarajevo
13 22.10.2016. Zeljeznicar Sarajevo - Olimpic Sarajevo
14 29.10.2016. NK Siroki Brijeg - Zeljeznicar Sarajevo
15 05.11.2016. Zeljeznicar Sarajevo - Sloboda Tuzla
16 19.11.2016. NK Vitez - Zeljeznicar Sarajevo
17 26.11.2016. Zrinjski Mostar - Zeljeznicar Sarajevo
18 03.12.2016. Zeljeznicar Sarajevo - Celik Zenica
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 1:52 pm

ž'21 je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:
crnamamba96 je napisao/la:Da li neko zna tacne dimenzije terena na Grbavici? Na Wikipediji pise da su dimenzije 105 x 66 sto je sasvim OK, ali ima onih koji tvrde da je teren nesto manji. Bilo bi dobro ukoliko teren stvarno jeste manji, da se prosiri na 105 x 68, sto je standardna velicina koju zahtjeva UEFA. Prostor za duzi teren postoji prema juznoj tribini, a moze se i prosiriti po jedan metar prema istoku i zapadu pa da dodjemo do standarnih 68 metara. Ne sumnjam da uprava ne razmislja o ovome, ako ima potrebe, jer ovo je izvodljivo.
:kafa:
Mislim da je protiv Slobode u kupu teren smanjen bio. Fino se to moglo vidjeti s Juga, smanjen je bio i do 5 metara mozda. Da li se poslije vracao ili sta vec, to ne znam.
Ne mozes ga brate mijenjati iz utakmice u utakmicu, znas valjda sa FM :mrgreen: Prosle sezone su dimenzije bile identicne k'o na Kosevu, ovaj put ce ga prosiriti jer nama to vjerovatno i odgovara buduci da se sve ekipe dolaze na Grbavicu braniti.
Onda je pomjeren bio prema sjeveru, jer vidjela se izblijedjela linija.. :shisha:

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], South i 195 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija