Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 1:33 pm

ponosannavas je napisao/la:
čet maj 18, 2017 10:32 am
Jesam li ja jedini koji misli da protiv pitara u vezi moraju igrati Radinović i Blagoja radi brzine. Pitari imaju najbolju tranziciju u ligi. Najviše zbog DUlje koji ima dug korak kroz sredinu, a prate ga veoma lako i CRnkić i Hebibović. Ako izađemo sa Zebom i Bekrićem pretrčat će nas ko iz pič..
Da se citiram. Nisam ništa pisao ni nakon tekme ni prije ni za vrijeme tekme. Još me boli nešto u duši. I da poručim ovima što Bekirća prizivaše zajedno sa Zebom i da im kažem jebali ih Zeba i Bekrić zajedno.
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 1:33 pm

Sto se mene tice nervi su mi na granici.
Ja zelim mlade igrace, brze, borbene.... 2-3 igraca iz juniora, M. Stevanovicu produziti ugovor. Ostalo do 24.god pojacanja. Kondiciono ubiti Boga u njima, i malo raditi formaciji da lopta ide kroz sredinu. Nasa igra se ne mjenja 10 god., sve ide na krilo i ubacaj, a jedan spic u sesnest. Nama treba moderni vezni koji salje navodece lopte, mora negdje da izroni mali Amir. Znaci moja vizija, igrac sredine slican Amiru, kojeg nije strah da povuce, i kad svi ocekuju loptu na krilo, on je provuce kroz sredinu "Kokotu", 2-3 igraca iz juniora, Miroslava Stevanovica, jednog starijeg, iskusnijeg igraca Zeba neka ostane i sve ostalo da igraci ne prelaze 24 god. Kondiciono napucati i uigrati 10-tak akcija. Mislim da je to sasvim dovoljno da se vrati vjera u fudbal. Dovede li se Sesar od mene je pauza do boljih vremena.
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 1:38 pm

Niko se ne smije ni dovodit dok se ne razjasni status gospodina "utakmicu smo trebali riješiti u prvom poluvremenu" i pitarske neznalice Cenana!
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 1:38 pm

ponosannavas je napisao/la:
pon maj 22, 2017 1:33 pm
ponosannavas je napisao/la:
čet maj 18, 2017 10:32 am
Jesam li ja jedini koji misli da protiv pitara u vezi moraju igrati Radinović i Blagoja radi brzine. Pitari imaju najbolju tranziciju u ligi. Najviše zbog DUlje koji ima dug korak kroz sredinu, a prate ga veoma lako i CRnkić i Hebibović. Ako izađemo sa Zebom i Bekrićem pretrčat će nas ko iz pič..
Da se citiram. Nisam ništa pisao ni nakon tekme ni prije ni za vrijeme tekme. Još me boli nešto u duši. I da poručim ovima što Bekirća prizivaše zajedno sa Zebom i da im kažem jebali ih Zeba i Bekrić zajedno.
Ne znam sta se desava sa Radinovicem, ali frajera nigdje. Je li bio na klupi za ovu utakmicu, nisam upratio? Izgleda da nije...
Uredu je imati na terenu Bekrica i Zebu za zadnjih 20 do maksimalno 30 minuta. Odlican primjer u Tuzli, ganjao se rezultat. Eto proslo je i protv Zrinjskog, ali vracaj onda Blagojevica. On i najvise grijesi jer Markovic nista ne radi, a Zeba udaljen od njega, krila zakucana za liniju osim Mire ponekad. I sta ce onda Blagojevic, jos ionako nekonstantan i grijesi svako malo.
Uglavnom odlican post, sve si rekao. Imamo kroz sezonu najtromiji vezni red. Da je barem Radinovic igrao kao u prvom derbiju kroz sezonu, onda bi on i Blagojevic bili idealni.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 1:40 pm

Na stranu vise prica o Sesaru, pun mi je qrac svega ovoga.

Ko vodi glavnu rijec kad su transferi, sama filozofija oko gradjenja ekipe i igrackog kadra u pitanju? Cenan, Nikolic, ko? Imena i samo imena. Hocemo imena, ljudi preuzmite odgovornost.

Nemojte mi rec trener, jer bez obzira na trenere tu vizije i sistema nema! Uostalom i te trenere, ako vec nevaljaju, neko dovodi.

Sad me pljujte svi, ali meni je Cenan oduvijek ogavan bio sa onom svojom hinjskom, pitarskom facom i demagogijom. Ako ono zna dovest igraca ubijte me odma sad, jer prosto-prosirenu recenicu ne zna sastavit.

Sateliti i guzni haveri pojedinaca iz uprave nek preskoce post, diskutuje mi se samo s objektivnim ljudima.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 1:41 pm

Amidza je napisao/la:Na stranu vise prica o Sesaru, pun mi je qrac svega ovoga.

Ko vodi glavnu rijec kad su transferi, sama filozofija oko gradjenja ekipe i igrackog kadra u pitanju? Cenan, Nikolic, ko? Imena i samo imena. Hocemo imena, ljudi preuzmite odgovornost.

Nemojte mi rec trener, jer bez obzira na trenere tu vizije i sistema nema! Uostalom i te trenere, ako vec nevaljaju, neko dovodi.

Sad me pljujte svi, ali meni je Cenan oduvijek ogavan bio sa onom svojom hinjskom, pitarskom facom i demagogijom. Ako ono zna dovest igraca ubijte me odma sad, jer prosto-prosirenu recenicu ne zna sastavit.

Sateliti i guzni haveri pojedinaca iz uprave nek preskoce post, diskutuje mi se samo s objektivnim ljudima.
Hhhhh puuuu

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 1:41 pm

Al zanimljivo kako sve informacije ukazuju da se u subotu desila najveca kradja u historiji lige i to pod dirigentskom palicom Beusa i Bandica, a mi, ukljucujuci i mene, raspravljamo o Sesaru.

Kunem vam se, da je obrnuta situacija, pljustala bi saopcenja od Karamarka, Kolinde, Covica, Bake, Jagodica... A mi se jos usutili ko da smo mi nesto ukrali.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23660
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 1:42 pm

Idemo malo konstruktivnije pisati. Tipicni bosanski mentalitet, od sjaja do ocaja u sekundama. Pa znali smo ima 3 sedmice da nismo imali neku igru i nadali smo se da cemo nekako uvaljati Krupi gol. Ako ne njima, onda Sarajevu. Titulu jeste uzela najmanje losa ekipa i to uz svesrdnu pomoc prvo nas, pa onda sudija. Tipicno nase, pretjerujemo u svemu. Da smo odigrali remi na Kosevu, da je Ivan pogodio u 94 minuti ono sto je fulio, bili bismo najjaci, najbolji, najljepsi. Pa je li moguce da se nikada pameti necemo nauciti? Realno gledajuci, i da je pogodio, ne bi se nasa igra nista promjenila, ali eto uzeli bismo tu titulu. Samim tim, mozda gurnuli losu igru pod tepih. Ovako znamo tacno sta treba raditi i kako, jer kada te istina osamari, onda to cesto i boli, ali i nosi lijek. Zelje ce biti, i bez Slavke, Amara, Cenana, Misimovica i koga sve ne. Nezadovoljstvo jeste veliko, ja nisam spavao 2 dana i ispusio sam 4 kutije cigareta zbog ovoga svega, ali je li moguce da jednom brdovitom, balkanskom, malom narodu sve padne u vodu nakon jednog poraza, jedne izgubljene titule? Pa ljudi Zeljo je najveci u drzavi i nikakvi pitari ne mogu to promjeniti. Smeta nam pitarsko prcanje? Znamo svi kako su osnovani, sve je o tome receno. Isti simptom koji vidim kod nas, vidim i kod njih. Prije par dana su prijetili smrcu igracima, a danas slave kao da su prvaci. Nadjimo neku mjeru, nemojte pitarluka.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 1:42 pm

 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 1:44 pm

pile87 je napisao/la:
pon maj 22, 2017 1:41 pm
Amidza je napisao/la:Na stranu vise prica o Sesaru, pun mi je qrac svega ovoga.

Ko vodi glavnu rijec kad su transferi, sama filozofija oko gradjenja ekipe i igrackog kadra u pitanju? Cenan, Nikolic, ko? Imena i samo imena. Hocemo imena, ljudi preuzmite odgovornost.

Nemojte mi rec trener, jer bez obzira na trenere tu vizije i sistema nema! Uostalom i te trenere, ako vec nevaljaju, neko dovodi.

Sad me pljujte svi, ali meni je Cenan oduvijek ogavan bio sa onom svojom hinjskom, pitarskom facom i demagogijom. Ako ono zna dovest igraca ubijte me odma sad, jer prosto-prosirenu recenicu ne zna sastavit.

Sateliti i guzni haveri pojedinaca iz uprave nek preskoce post, diskutuje mi se samo s objektivnim ljudima.
Hhhhh puuuu

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Sta to treba da znaci?
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18962
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 1:45 pm

exbabilon je napisao/la:
pon maj 22, 2017 1:41 pm
Al zanimljivo kako sve informacije ukazuju da se u subotu desila najveca kradja u historiji lige i to pod dirigentskom palicom Beusa i Bandica, a mi, ukljucujuci i mene, raspravljamo o Sesaru.

Kunem vam se, da je obrnuta situacija, pljustala bi saopcenja od Karamarka, Kolinde, Covica, Bake, Jagodica... A mi se jos usutili ko da smo mi nesto ukrali.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
+1
Svi smo vidjeli nakon onog penala u Tz nad Ordagićem šta je bilo, niko nije spominjao penal nad Blagojom. Evo sad ova situacija sa Zrinjskim, mi smo tačno glup narod i glupi navijači.
Željezničar ante portas !
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 1:46 pm

Znaci da si pljuvac jer neargumentovano pljujes po Cenanu..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 1:47 pm

ponosannavas je napisao/la:
pon maj 22, 2017 1:33 pm
ponosannavas je napisao/la:
čet maj 18, 2017 10:32 am
Jesam li ja jedini koji misli da protiv pitara u vezi moraju igrati Radinović i Blagoja radi brzine. Pitari imaju najbolju tranziciju u ligi. Najviše zbog DUlje koji ima dug korak kroz sredinu, a prate ga veoma lako i CRnkić i Hebibović. Ako izađemo sa Zebom i Bekrićem pretrčat će nas ko iz pič..
Da se citiram. Nisam ništa pisao ni nakon tekme ni prije ni za vrijeme tekme. Još me boli nešto u duši. I da poručim ovima što Bekirća prizivaše zajedno sa Zebom i da im kažem jebali ih Zeba i Bekrić zajedno.
Druže to je sve jasno kao dan, pa mi isti problem imamo od prošle sezone, ne samo protiv pitara ali protiv njih to najviše dolazi do izražaja zbog igrača koje imaju (Dulja, Crnkić, Hebib pa i Hodžić). Prošle godine na Grbavici smo ih riješili zahvaljujući onoj silnoj galvanizaciji dok je to na Koševo već okopnilo pa samo i tad imali velikih problema.
Ove polusezone se to najviše primjetilo pored Sarajeva i protiv Krupe i MDK, realno ljudi imaju bolju tranziciju i poretljivije igrače od nas. Nije samo problem u Zebi, Bekriji, već i u Zakariću, Siniši, Markoviću pa i Miro nije taj igrač koji je okomit i koji traži dribling. Protiv nas se je lako braniti. U poređenju sa veznim redom pod Odinom palicom, mi smo napravili jedan evolucijski sunovrat
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 1:48 pm

Amidza je napisao/la:
pon maj 22, 2017 1:40 pm
Na stranu vise prica o Sesaru, pun mi je qrac svega ovoga.

Ko vodi glavnu rijec kad su transferi, sama filozofija oko gradjenja ekipe i igrackog kadra u pitanju? Cenan, Nikolic, ko? Imena i samo imena. Hocemo imena, ljudi preuzmite odgovornost.

Nemojte mi rec trener, jer bez obzira na trenere tu vizije i sistema nema! Uostalom i te trenere, ako vec nevaljaju, neko dovodi.

Sad me pljujte svi, ali meni je Cenan oduvijek ogavan bio sa onom svojom hinjskom, pitarskom facom i demagogijom. Ako ono zna dovest igraca ubijte me odma sad, jer prosto-prosirenu recenicu ne zna sastavit.

Sateliti i guzni haveri pojedinaca iz uprave nek preskoce post, diskutuje mi se samo s objektivnim ljudima.
Ćelavi i Cenan. Pitanje je da li je ovaj produžena ruka ljudi iz Uprave ili je samostalan, kako god treba da leti.
Samo jedan čovjek može biti odvojen od uprave da se niko ne miješa u sportski segment a to je OSIM AMAR!
Dogovorite se kako znate i umijete i vratite babuku!!!
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 1:50 pm

U kakvoj to vi zabludi zivte i lozite se da nam samo Amar moze dovesti "igracine" koje nam trebaju ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 1:54 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
pon maj 22, 2017 1:46 pm
Znaci da si pljuvac jer neargumentovano pljujes po Cenanu..
Dabogda ja grijesio.

Ako je stvarno on glavni i odgovorni za igracki kadar, sjeti se kakvi su sve poluinvalidi od igraca prosli kroz klub u zadnje vrijeme, sa ekspresno raskinutim ugovorima.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 1:55 pm

Pretjerujete, ali bas pretjerujete. Da ne kazem neku tezu rijec.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Tavas1921
Postovi: 209
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 11:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 1:55 pm

Amidza je napisao/la:
pon maj 22, 2017 1:54 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
pon maj 22, 2017 1:46 pm
Znaci da si pljuvac jer neargumentovano pljujes po Cenanu..
Dabogda ja grijesio.

Ako je stvarno on glavni i odgovorni za igracki kadar, sjeti se kakvi su sve poluinvalidi od igraca prosli kroz klub u zadnje vrijeme, sa ekspresno raskinutim ugovorima.
Haj se drug dobro informisi pa onda pisi. Isto ko da si juce poceo pratit klub..
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 1:56 pm

Amidza je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:
pon maj 22, 2017 1:46 pm
Znaci da si pljuvac jer neargumentovano pljujes po Cenanu..
Dabogda ja grijesio.

Ako je stvarno on glavni i odgovorni za igracki kadar, sjeti se kakvi su sve poluinvalidi od igraca prosli kroz klub u zadnje vrijeme, sa ekspresno raskinutim ugovorima.
Pa daj nam jedan primjer tog koji je ekspresno prošao kroz klub?

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 22, 2017 1:56 pm

"hinjava faca", "ogavan" i "igrače sigurno ne bira trener" nisu kritike. lijepo je samo što neki kofol konstruktivno registrovani pokazuju zašto su ustvari registrovani...
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], g 1 i 240 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija