Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 1:40 am

Evo jedna stara od mene,ide uz pivu...

Neka ljubi se istok i zapad
neka ljubi se sjever i jug
skini prasinu sa starog kofera
i krenimo na put
krenimo ka tituli...
phpBB [video]
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 1:41 am

Kako me nerviraju ovi baletani u našoj ligi, ista stvar u petak sa Ahmetovićem, frajer prošao i onda skoči da penal izvuče...
Eto koliko znači bod protiv Slobode i Stevin gol.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 1:42 am

Plava Porodica je napisao/la:
ned maj 07, 2017 1:38 am
@leone jesi na vakat stigo na tekmu? :D
Jok! Stigao poslije Lendrinog gola, ne znam koja je minuta tacno bila.
Ne zalim ni sekunde. :ganja:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 1:45 am

Leon_Professional je napisao/la:
ned maj 07, 2017 1:42 am
Plava Porodica je napisao/la:
ned maj 07, 2017 1:38 am
@leone jesi na vakat stigo na tekmu? :D
Jok! Stigao poslije Lendrinog gola, ne znam koja je minuta tacno bila.
Ne zalim ni sekunde. :ganja:
S obzirom kad si u semizovcu bio dobro si i do tad stigo :ganja:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 1:48 am

Ludilo braco,al nikad nervozniji nisam bio na utakmici. Za mene igrac utakmice SINISA STEVANOVIC. Markovica ne racunam heheh. I sta kaze kosooka prcija. Ako uzmemo sve tri sampioni smo hahahah. Uzecete vi balabustana.
Zadnja izmjena: fanaticZeljin, dana/u ned maj 07, 2017 1:49 am, ukupno mijenjano 2 puta.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
D.B.Cooper
Postovi: 117
Pridružen/a: sub feb 18, 2017 7:48 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 1:48 am

Idemo nova tema : Koga prizeljkujete u 2 pretkolu Lige prvaka :kafa:
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 1:54 am

polahko, ništa još nije gotovo.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 1:58 am

D.B.Cooper je napisao/la:
ned maj 07, 2017 1:48 am
Idemo nova tema : Koga prizeljkujete u 2 pretkolu Lige prvaka :kafa:
hoćemo legiju iz varšave, ako budu šampioni.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 2:02 am

Fakat treba malo stati na loptu.. I prosle godine u ovo doba smo imali "sigurnu Evropu" i isli na derbi rastereceni , gdje bi i pored poraza imali sve u svojim rukama. I dobijemo neocekivano i pitare, i kad smo samo trebali zavrsiti posao mi zadnja 3.kola use.remo sve. Polahko, veceras sutra proslaviti, i polahko spremat se put Krupe.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 2:05 am

Grbavica je napisao/la:
ned maj 07, 2017 1:54 am
polahko, ništa još nije gotovo.
sve je gotovo Grbavice.....i sta kazes na igru talijana naseg .... ? :D :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 2:08 am

delinjo je napisao/la:
ned maj 07, 2017 2:05 am
Grbavica je napisao/la:
ned maj 07, 2017 1:54 am
polahko, ništa još nije gotovo.
sve je gotovo Grbavice.....i sta kazes na igru talijana naseg .... ? :D :D

do desete minute je napravio 3 greške, popizdio sam :D
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 2:10 am

Grbavica je napisao/la:
ned maj 07, 2017 2:08 am
delinjo je napisao/la:
ned maj 07, 2017 2:05 am
Grbavica je napisao/la:
ned maj 07, 2017 1:54 am
polahko, ništa još nije gotovo.
sve je gotovo Grbavice.....i sta kazes na igru talijana naseg .... ? :D :D

do desete minute je napravio 3 greške, popizdio sam :D
hahahhahah voli te brat....ne bi ga pohvalio da Messija u djep stavi nasao bi mu manu :D :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 2:16 am

Najviše pobjeda uzastopno: Željezničar (8)
Najviše mečeva bez primljenog gola uzastopno: Željezničar (7)
Najveći niz bez izgubljenog meča: Željezničar (15)
Najbolja posjeta u ligi: Željezničar
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 2:27 am

šalim se, u odnosu na kerlu korektno je odigro. malo je znao da izleti naprijed bespotrebno, povuče ga valjda, ali sve u svemu pozitivan utisak. dobre su mu bile oke škarice pred našim golom kad je očistio loptu. uostalom ko i cijela ekipa. svi su bili korektni, griješili su, ali nakon onakve borbe stvarno im se nema šta zamjeriti.
a što se tiče igre, pa ne znam, meni nije bilo loše. raja kuka kako su nas zbili nazad, ali niko ne spominje da je zrinjski promjenio formaciju, da je igro 3-5-2, pa i 3-4-3 u pojedinim situacijama, ali da opet nije bio ni blizu gola i neke šanse. i onda u takvom odnosu snaga normalno i logično je da se zgusneš pozadi, da čistiš te lopte, jer je lakše pokriti prostor kad su svi u blizini nego da izađemo visoko pa da onda mešanović koji je brži od obojice štopera jedva dočeka neku loptu u prostor. ovako je to korektno urađeno, bez ikakvog bespotrebnog komplikovanja, lijepo je pošalješ na tribine ili na 20 metara od njihovog gola, ukradeš po minute i imaš vremena ponovo za konsolidaciju. a ne ko u tuzli, iz nekih gluposti i početničkih grešaka da primaš golove.

sviđa mi se ovo što salkan reče za taj posjed i jalovo kruženje oko šesnaesterca, nema hajra od toga. yebi ga, to može barcelona jer taj sistem ubijanja protivnika u pojam davanjem tih kratkih pasova igraju 100 godina, a i imaju igrače koji u svakom momentu mogu napraviti višak tako što će proći jednog dvojicu igrača ili će jednostavno dati mesiju koji će nanizati pola odbrane i zabiti ili asistirati. mi kad smo god probali sa tim kruženjem i dodavanjem lijevo desno, ništa postigli nismo. ionako je ovdje igra generalno spora, još dok lopta pređe od lijevog beka preko veznjaka do desnog beka ili obratno, protivnik iskopa rovove i ukopa se, pa ti ostane samo da kružiš. ovako oštro, brzo, u dva, tri pasa da lopta dođe do krila koji je gura u njihovu avlju, ili da veznjak gurne neku loptu u prostor između odbrane. i to je to, veoma jednostavno. mi moramo naučiti tako da igramo, jednostavno, kratko, bez puno peglanja i usporavanja igre. salko to pokušava usaditi našim igračima i vidi se to, ali može bolje. puno bolje. evo kod gola markovića, bekrić je usporio akciju koja se mogla ranije i drugačije odigrati, ali sreća pa markoviću sjede lopta kako treba i prelomi se sve u našu korist.
kad moj stari koji je inače golem kritičar ovog našeg fudbala na moje pitanje kako je to izgledalo na tv kaže :"pa eto nije dobro, ali blizu je dobrog", znači da smo bili fini ili što bi amar reko sexy :D


odužih ja pofino u ove kasne sate, a svi spavaju neće niko čitati :rofl1:
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 2:33 am

evo ja procitao....odlicno zapazanje kolega....vidi se da znas gledati fudbal :)
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 2:39 am

Neda mi se spavati pa sam procitao.. :DD: :D
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 2:41 am

Grbavica je napisao/la:
ned maj 07, 2017 2:27 am
šalim se, u odnosu na kerlu korektno je odigro. malo je znao da izleti naprijed bespotrebno, povuče ga valjda, ali sve u svemu pozitivan utisak. dobre su mu bile oke škarice pred našim golom kad je očistio loptu. uostalom ko i cijela ekipa. svi su bili korektni, griješili su, ali nakon onakve borbe stvarno im se nema šta zamjeriti.
a što se tiče igre, pa ne znam, meni nije bilo loše. raja kuka kako su nas zbili nazad, ali niko ne spominje da je zrinjski promjenio formaciju, da je igro 3-5-2, pa i 3-4-3 u pojedinim situacijama, ali da opet nije bio ni blizu gola i neke šanse. i onda u takvom odnosu snaga normalno i logično je da se zgusneš pozadi, da čistiš te lopte, jer je lakše pokriti prostor kad su svi u blizini nego da izađemo visoko pa da onda mešanović koji je brži od obojice štopera jedva dočeka neku loptu u prostor. ovako je to korektno urađeno, bez ikakvog bespotrebnog komplikovanja, lijepo je pošalješ na tribine ili na 20 metara od njihovog gola, ukradeš po minute i imaš vremena ponovo za konsolidaciju. a ne ko u tuzli, iz nekih gluposti i početničkih grešaka da primaš golove.

sviđa mi se ovo što salkan reče za taj posjed i jalovo kruženje oko šesnaesterca, nema hajra od toga. yebi ga, to može barcelona jer taj sistem ubijanja protivnika u pojam davanjem tih kratkih pasova igraju 100 godina, a i imaju igrače koji u svakom momentu mogu napraviti višak tako što će proći jednog dvojicu igrača ili će jednostavno dati mesiju koji će nanizati pola odbrane i zabiti ili asistirati. mi kad smo god probali sa tim kruženjem i dodavanjem lijevo desno, ništa postigli nismo. ionako je ovdje igra generalno spora, još dok lopta pređe od lijevog beka preko veznjaka do desnog beka ili obratno, protivnik iskopa rovove i ukopa se, pa ti ostane samo da kružiš. ovako oštro, brzo, u dva, tri pasa da lopta dođe do krila koji je gura u njihovu avlju, ili da veznjak gurne neku loptu u prostor između odbrane. i to je to, veoma jednostavno. mi moramo naučiti tako da igramo, jednostavno, kratko, bez puno peglanja i usporavanja igre. salko to pokušava usaditi našim igračima i vidi se to, ali može bolje. puno bolje. evo kod gola markovića, bekrić je usporio akciju koja se mogla ranije i drugačije odigrati, ali sreća pa markoviću sjede lopta kako treba i prelomi se sve u našu korist.
kad moj stari koji je inače golem kritičar ovog našeg fudbala na moje pitanje kako je to izgledalo na tv kaže :"pa eto nije dobro, ali blizu je dobrog", znači da smo bili fini ili što bi amar reko sexy :D


odužih ja pofino u ove kasne sate, a svi spavaju neće niko čitati :rofl1:
Evo ja procitah i još dupli tekst citam pa mozeš racunati da su nas dvojica procitala.Uvijek se mogu trazit mane al nema potrebe.Mi koji pamtimo i nekog drugog Zelju,kao tvoj stari,mozemo uvijek srati kako ovo nije Zeljo kakav bi trebao biti a ako se iz prošlosti vratimo u sadašnjost i našu stvarnost onda moramo biti presretni i stanjem na tabeli a i igrom veceras.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 2:46 am

zahvaljujem vam na izdvojenom vremenu :D
ovako ja dobijem inspiraciju kad se sve slegne u kasne sate. tako je bilo i za one pasarele odnosno prilaze sjevernoj tribini što sam crto i projektovo u gluho doba :D


@loša :D ja sam se uvijek trudio da budem realan, pa i oko te priče od želji od prije i želji sad. lijepo je sjećati se tih stvari, ali to vrijeme je prošlo i na nama je da ovo što sad imamo iskoristimo na najbolji mogući način i da izvučemo maksimum. znači ako ne može polufinale kupa uefa, daj makar titule da osvajamo, pa će nekad možda doći i grupne faze. od sanjanja i života u prošlosti nema ništa i posebno mi je drago što ljudi koji vode klub razmišljaju i rade po tom principu. prošlost ne treba zaboraviti, treba je cijeniti, učiti iz nje, ali sadašnjost i budućnost su preče i zato hajmo zasukati rukave da ih uljepšamo. pun je k. ovih u našoj ligi što žive od prošlosti a ustvari su ruševine od klubova.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 2:50 am

e cuj losa hahahahahahhahahahahahhaa
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 2:57 am

rambo brate sto brisses postove :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], kvalitet i 210 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija