Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2016 8:26 pm

Raja spustite lopticu.Ne treba nam frka nikakva.I Slavko a i Lendric su naši i sigurno su kao i mi zeljeli pobjedu.Slavkin palac gore vec su neki objasnili zbog cega je bio i tu raspravu treba završiti a Lendric jeste preletjeo u izjavi ali nigdje nije navijace spomenuo,moze se to protumaciti na razne nacine.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2016 8:26 pm

Neandertalac je napisao/la:
Neko me prozvao za Zubana. Da te/ vas uputim. Protiv Metallrgea Vukotić lično odnosi mu karte za zapad na noge, zovu ga i mole za pomoc, da proda nekoga..
Pa šta sad tu ne valja?
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2016 8:28 pm

Problem je u sto milja
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2016 8:29 pm

Čini mi se da je Lendrić utuvio sebi u glavu da smo ga mi baš uzeli na zub. Izgleda kao da mu je*emo sve evo već mjesec dana. Kao da misli da ima neprijatelja u nama i kada loše igra to ga još više frustrira.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2016 8:30 pm

LARS1921 je napisao/la:Problem je u sto milja
Nešto su ga dobro nagazili
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2016 8:30 pm

LARS1921 je napisao/la:
Okolele je napisao/la:Gdje se prva u srijedu sa Goraždom..

na Grbavici u 19h
E to ce biti atmosfera..Nas 2000 zaljubljenika na Jugu,pjesma,smijeh..Zastekavanje na jugo-zapad i slusanje prica okolo..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2016 8:31 pm

Grbavica je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:
Neko me prozvao za Zubana. Da te/ vas uputim. Protiv Metallrgea Vukotić lično odnosi mu karte za zapad na noge, zovu ga i mole za pomoc, da proda nekoga..
Pa šta sad tu ne valja?

Ko kaže da ne valja? Čitaj sve, imaš ispod pise;

Nakon one silne hajke i nakon što su ga izvarali za sto milja eura.
Toliko o obrazu nekih.
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2016 8:32 pm

Razocaran sam i ja igrom, ali pisete ovdje kao da dominiramo u derbijima godinama i to na Kosevu. Pa ljudi dragi, mi smo prosle sezone ostvarili prvu pobjedu gore u zadnjih 12 godina. Kakvi god da su, derbi je derbi. Pa oni kada su bili prvi, a mi bili u donjem dijelu tabele, znali smo pobjediti.

Evo jedan mustuluk, kada ste se toliko namracili, a nisam planirao do sutra; sport1.ba bi trebao prenositi utakmicu iz Gorazda. Nije 100% jos, ali je u posljednjoj fazi pregovora.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2016 8:32 pm

frajer nije pogodio iz igre od trećeg kola, danas je završeno dvanaesto. i dalje je starter, niko mu ne psuje, ne zviždi, šta hoće, šta je problem?
gradi željo boli te *****
 
Blueworld21
Postovi: 341
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2016 8:33 pm

Sta ti jos kaze Zuban pa da nam preneseš?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2016 8:34 pm

Ma Lendric je frustriran sam sobom i misli da je sam protiv svih. Mi smo previse digli njega, za jednog napadaca koji jedva primi loptu, a zabija u 30% utakmica, pa makar iz prve sanse, dok ostalih 70% utakmica ne moze iz 5.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2016 8:35 pm

Neandertalac je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:
Neko me prozvao za Zubana. Da te/ vas uputim. Protiv Metallrgea Vukotić lično odnosi mu karte za zapad na noge, zovu ga i mole za pomoc, da proda nekoga..
Pa šta sad tu ne valja?

Ko kaže da ne valja? Čitaj sve, imaš ispod pise;

Nakon one silne hajke i nakon što su ga izvarali za sto milja eura.
Toliko o obrazu nekih.
A šta su trebali uraditi po tebi?
Konstantno ponavljaš priču o legendama i njihovom angažmanu u klubu i onda kad se kontaktiraju, spominješ nekakav obraz. Jebote sam sebi kontriraš.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2016 8:36 pm

Prevare se ne prijavljuju forumu nego u tuzilaštvu.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2016 8:39 pm

Okolele je napisao/la: E to ce biti atmosfera..Nas 2000 zaljubljenika na Jugu,pjesma,smijeh..Zastekavanje na jugo-zapad i slusanje prica okolo..
SEKTOR D je zakon. Jedini lijek za ovu moju napacenu dusu..
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2016 8:40 pm

Nek stave džaba ulaz, ili nek smanje. Neće niko dat cenera za sjever
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2016 8:43 pm

ChWilla je napisao/la:frajer nije pogodio iz igre od trećeg kola, danas je završeno dvanaesto. i dalje je starter, niko mu ne psuje, ne zviždi, šta hoće, šta je problem?
Baš tako. Njega ne ide, to je svima jasno. On ima dobre kredite iz prethodne polusezone, te kad uzmem da nam je Stokić igrao u napadu kojem je bilo svejedno baš oko svega, onda baš i nemam razloga za pljuvanje. Svakako da Lendrić trči, hoće, želi, ali mu je killer instinkt na spavanju. Dodajmo tome utakmice kad nema adekvatnu podršku od veze, onda to ne liči ni na šta. Ali barem nije jebivjetar. Vidim po Stevi Nikolića da strpljivo čeka šansu, ima želju da igra. Znači imamo napadače koji nisu jebivjetri, to je nešto. Ali Lendrić, kao glavni napadač nije u formi, i to je*e stvari. Ali, uglavnom prethodno nabrojane stvari, bar kod mene ali vidim i kod drugih igrača, mi ne daju pravo da loše pričam o Ivanu. Jedino mogu reći da je zaslužio klupu, da malo on čeka svoju šansu, ali da sam mu neprijatelj to nikada.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2016 8:45 pm

mi ne pričamo loše o njemu, ali on počinje loše pričati o nama, totalna zamjena teza.
gradi željo boli te *****
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2016 8:46 pm

Lendric mozda ima kredita do Olimpika ...Kompletna ekipa danas jako losa, Stevanovic naravno odskace, Veca je spasio 2-3 opasne sanse pitara.

Nece moci ovako dalje, valja nama ici na gostovanje Siroko, Zrinskom, Vitezu, a opet kuci Olimpik, Sloboda, nijedna utakmica do pauze nece biti laka, pogotovo nama sa ovakvom igrom.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2016 8:46 pm

exbabilon je napisao/la:Ma Lendric je frustriran sam sobom i misli da je sam protiv svih. Mi smo previse digli njega, za jednog napadaca koji jedva primi loptu, a zabija u 30% utakmica, pa makar iz prve sanse, dok ostalih 70% utakmica ne moze iz 5.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
Inace mu se sanse redaju kao na traci. 11. kola proslo on samo protiv Radnika dobije upotrebljivu loptu.
Hocete Ronalda da uzme na centar loptu i zavrsi sve sam. Da nema Stevanovica ne bi ni ono protiv Radnika dobio.
Beganovic od 20 godina isto da si ga stavio na slow motion, a sa Stevom isti problem kao i sa Lendricem samo jos sporiji

Da se ne priča lose o Ivanu nije tacno. Ne mora se samo pricati na stadionu
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2016 8:49 pm

istini za volju protiv radnika je dobio četiri čiste šanse, a nije pogodio. to nije malo. a startao je i danas upravo zato jer su drugi lošiji.
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 233 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija