Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
staaarinavijac
Postovi: 608
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:04 pm

Sad uglavnom titula zavisi od rezultata Zrinjskog ...
Osim forsiranja Stevanovića , nisam vidio neki sistem igre u ovoj utakmici ...

Na šta li će sve ovo izaći ? ...
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:04 pm

Omar500 je napisao/la:
ned maj 14, 2017 6:59 pm
Zeljo1921 je napisao/la:
ned maj 14, 2017 6:58 pm
Sta se gleda u slucaju da budemo imali isto bodova kao Zrinjski na kraju?
Medjusobni omjer, tu smo bolji. Treba nam bod s Koseva i pobjeda protiv Radnika.
Haj dobro je bar to. Mozda i Zrinjski kiksa u Bijeljini.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:05 pm

Naši izašli kao na trening utakmicu...strašno strašno. Je li moguće da su ovako prešetali utakmicu?
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:05 pm

LARS1921 je napisao/la:
ned maj 14, 2017 6:58 pm
iggy2377 je napisao/la:
ned maj 14, 2017 6:57 pm
PERMANENTNI n.....m te za ovakvu igru jeb.. nas cijelo proljece ..i svaku utakmicu strepimo, nismo ni zasluzili titulu.bolje uzeti drugo mjeste i ici u Europ ligu jer su laksi protivnici, sa ovakvom igrom i ovakvom postavom negine nam 7 komada ko god da dodze ako budemo u LS
skontali smo
Lars nemoj sta zamjeriti ali mi ga je vise pun K...C
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:06 pm

D.B.Cooper je napisao/la:
ned maj 14, 2017 6:57 pm
Onaj promasaj Koljica u 90+ je dokaz da je ovo sve nastimano ...
Trebal vise za bana? Debilcino!
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:06 pm

E stvarno su me iznervirali i igrači i Petrović pored ovakve podrške da ne navališ i zabiješ još jedan kad su bili na koljenima. Tačno mi žao ovih naših momaka koji nisu stajali sa pjesmom pa zbog njih se moralo pobjediti. Jbg
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:06 pm

Zeljo1921 je napisao/la:
ned maj 14, 2017 7:01 pm
dell21 je napisao/la:
ned maj 14, 2017 6:59 pm
Ako ne možemo x na Koševu ili pobijediti čestitati Zrinjskom titulu i zdravo. Nema se sta nervirati poljuvati idemo dalje.
Istrpiti još dva kola pa ćemo vidjeti.
A sta cemo vidjeti? opet baliti na pojacanja tipa Zakaric i cupati kosu uz debila Bogicevica. Realno losi smo i ovo stanje na tabeli je splet nekih milion okolnosti.
Boli me neka stvar jesmol loši ili ne 1 smo na tabeli i to je bitno. Ako svrsavas na pobjede od 3_4 -0 onda prestani pratiti ovu ligu. A ti prvi ćeš svrsavati kad osvojimo titulu sa ovakvom igrom. Iskreno ja hoću kao što sam i kad smo harali sa amarom.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4114
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:07 pm

Prestanite mastati o tituli, ona je danas izgubljena, pitanje je samo gdje ce, ali vjerujem u Mostar. Igraci su nas danas pljunuli u facu, obrukali su grb koji nose i nadam se da nijednog nakon ove sezone vise necemo gledati. Ne stvoris niti jednu jedinu priliku protiv mrtve Krupe i hoces titulu. Jadno i bijedno.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:07 pm

Uglavnom, Miro i Veca odlicni, ovo ostalo...moze jos Bekric dobiti prolaznu i to je to. Katastrofa stvarno, pocetak drugog poluvremena, imamo inicijativu, umjesto da ga das i da miran bdues, oni kao da su se prepali. A kada smo primili gol, ne znaju sta ce s loptom, Miro mora igrati i plejmejkera i centralnog veznog i lijevo krilo, ma sve. Pa nije carobnjak covjek jbt.

Bgm, ako su se uz ovoliku podrsku navijaca, veterana kluba prepali protiv Krupe, strah me za derbi. Rekao bih da se igra gore na iks, ali dzaba kada ne znamo ni to, stoperi i dva zadnja vezna su pokretni i okretni ko baba u ranim osamdesetim godinama xD
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:07 pm

kremenko je napisao/la:
ned maj 14, 2017 7:05 pm
Glupanima u upravi...ovo se kupuje i zavrsava posao :palacgore:
Uhvatite se bagera,nacrta,tlocrta i sponzora i dovedite nekoga ko ce zavrsavati ovakve stvari...
FUJ !
Yebalo te štimanje.
 
gost_manje
Postovi: 220
Pridružen/a: ned apr 02, 2017 12:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:07 pm

staaarinavijac je napisao/la:
ned maj 14, 2017 7:04 pm
Sad uglavnom titula zavisi od rezultata Zrinjskog ...
Osim forsiranja Stevanovića , nisam vidio neki sistem igre u ovoj utakmici ...

Na šta li će sve ovo izaći ? ...
:pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak:

Ti već halalio derbi, a? Kad bi bilo onako kako vi ovdje to predstavljate, i kako pitari pišu, iz derbija bismo i mi i oni odnijeli po 0 bodova.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:08 pm

Igraj Radniče i Slobodo za prestiž, ne skidajte ćeGa :D
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:08 pm

Fuj, ***** im sve od neba do zemlje, pickice retardirane i bez muda. Sve uslove imaju krv ti ***** i opet te krupa ubije a utakmica ti titulu haman donosi. Da sam na mjestu Slavke pjeske bi se oni meni vratili u Sarajevo, a kad dodju uzeti im i platu..

Manijaci :klanjase2: :klanjase2: :zeljeznicar1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:08 pm

kremenko je napisao/la:
ned maj 14, 2017 7:05 pm
Glupanima u upravi...ovo se kupuje i zavrsava posao :palacgore:
Uhvatite se bagera,nacrta,tlocrta i sponzora i dovedite nekoga ko ce zavrsavati ovakve stvari...
Ne kupuje se nista, ne znam kako mozes to i izgovoriti. Ne kupuje se, nego se igra muski fudbal. Imas 0-1, igraj katanaćo ako treba, muski, u kost, ne daj igracima da disu, prati svaki pokret. To se radi, kakva kupovina. Bolje da se raspadnemo odmah i rasformiramo, nego da ikad kupujemo nesto kao Svinjci i Pitari.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:09 pm

Po ko zna koji put, mozete izmijeniti cijelu ekipu za sljedecu sezonu, sto se mene tice i Petrovica mozete zamijeniti, ali kako znate i umijiete zadrzite Miru Stevanovica!!! Karakter koji on pokazuje, iz utakmice u utakmicu, bez opravdanja i izuzetka je nesto na cemu treba graditi ekipu i renome Zeljeznicara!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:09 pm

sramota je ljudi dragi da igras tekmu za titulu i ne napravis prilike jos te ljudi razvale....ali ne bi ja tu Slavka krivio iako sam njegov kriticar ono sto je imao to je ubacio i igrali smo kako jedino i mozemo.....sad sto je igrace drmala kurcobolja to je drugo...tuzno je da smo dosli u situaciju da ovo sve propustimo i izgubimo ali eto ...pred vise od hiljadu svojih navijaca ...njihovih 160 navijaca uz normalno sudjenje ti ne mozes prilike napraviti....jbg moramo u svoju avliju gledati..
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:09 pm

Zabi nam ga naš nesuđeni igrač....ako me sjećanje služi, Barić je bio jedan od onih sa famoznog Odinog spiska pojačanja...
Drugo poluvrijeme je antipropagand fudbala, tako izaći i odigrati 45 minuta znajući šta ti znači pobjeda je nedopustivo

Živim za dan kad će Bogičević otići iz kluba.
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:10 pm

storm_raider je napisao/la:
ned maj 14, 2017 7:09 pm
Po ko zna koji put, mozete izmijeniti cijelu ekipu za sljedecu sezonu, sto se mene tice i Petrovica mozete zamijeniti, ali kako znate i umijiete zadrzite Miru Stevanovica!!! Karakter koji on pokazuje, iz utakmice u utakmicu, bez opravdanja i izuzetka je nesto na cemu treba graditi ekipu i renome Zeljeznicara!
+ 100001
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
dukela
Postovi: 54
Pridružen/a: ned maj 07, 2017 7:38 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:10 pm

Danas smo trebali izgubiti. Izvadio nas je Kjosevski i možemo biti sretni što je završilo ovako. Teren jako težak za igru. Koliko se sjećam imali smo jedan šut u okvir gola to je sramota za ekipu koja hoće titulu. Čelo preloše sastavlja ekipu. Mrtvi Zakarić igra skoro svaku a nije zaslužio da bude među 20.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 14, 2017 7:10 pm

fcz je napisao/la:
ned maj 14, 2017 7:07 pm
Prestanite mastati o tituli, ona je danas izgubljena, pitanje je samo gdje ce, ali vjerujem u Mostar. Igraci su nas danas pljunuli u facu, obrukali su grb koji nose i nadam se da nijednog nakon ove sezone vise necemo gledati. Ne stvoris niti jednu jedinu priliku protiv mrtve Krupe i hoces titulu. Jadno i bijedno.
To je to.Kao sto napisah maloprije,cak i da osvojimo titulu sa ovim amaterima i igrom koju igramo,jednostavno ne mogu podnijeti 4-5 komada u LPu.Ne mogu.Je.bo svaku titulu dok ne budemo imali igrace i igru koja ce nas dostojno prezentovati u Evropi...Treba da nam se ljudi opet smiju,a nema neozbiljnih ekipa u LPu. :oops1: :oops1:
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Blueee1921, cipiripi, Google [Bot], igla, Occasionally, SIMA_SIMAU, svabo, vinston.cercil i 85 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija