Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:25 pm

Hervas je trazio raskid ugovora ne lazu
 
Avatar
Qwerty_1987
Postovi: 269
Pridružen/a: uto jun 21, 2016 3:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:27 pm

Sta je bilo, zna li neko nesto vise ?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6650
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:28 pm

Nije nam ovo trebalo pred derbi steta ali necemo nesto biti na gubitku.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:29 pm

E ja blentavog insana, čuj tražio raskid :r :rofl1:
Zadnja izmjena: Hurmasica, dana/u uto jul 19, 2016 6:30 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:29 pm

I sta ce bit sad? Necemo ga valjda pustit? Jel trenira veceras?
Cuva Bog Zelju svog!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:30 pm

Meni je ovo presmjesno i u isto vrijeme zalosno.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:31 pm

Ja kako sam cuo razlog je fakat smijesan
Zadnja izmjena: Charlie Sheen, dana/u uto jul 19, 2016 6:54 pm, ukupno mijenjano 5 puta.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:31 pm

Da ne odgovaram svakome ponaosob, ovo sto pisem je iskljucivo moj stav, a mozda posmatram stvari iz nekog drugog ugla od pojedinih.

Ja tu pricu da je sarajevski derbi izgubio car jednostavno ne prihvatam. Pa iako je ovdje evidentna razlika u godinama, jasno je da ovi mladji uglavnom pisu da jeste. Pa ovo sve sto i pisete ovdje i nacin na koji pisete je dokaz da sarajevski derbi nije izgubio car. Svi mi zelimo da se postujemo, cijenimo i sportski prcamo, zar ne? Svako ko je iole normalan ce se sloziti. U cemu je onda problem? Ja bih rekao u tome sto ta ogromna energija omladine nije indukovana u pravom smjeru i samim tim ona postaje destruktivna. Napisao sam to jednom vec, politicarima koji su na vlasti odgovara ovakvo status quo stanje, jer kada bi se omladina ujedinila, pa pocela konstruktivno da pomjera stvari u bilo kojoj sferi zivota, njihove fotelje bi bile nesigurne. To je jednostavno tako. Bice na ovom derbiju, kao i na svakom, dosta normalne raje i tih 500-1000 mladica koji bi da kidaju stolice ili sta ja znam vec, ne predstavlja nikako navijace Sarajeva. Uostalom kako ce i predstavljati neki balavac koji ima 17 godina veceg navijaca Sarajeva, od nekoga ko od 70tih, 80tih intenzivno prati i navija? Takvih idiota, kojih, a moramo biti iskreni i to reci, ima i kod nas mnogo, sa tom destruktivnom energijom, koja ne doprinosi ni klubu, ni zajednici, a niti njemu samom.

Isto tako, papaluk je nakon rata krenuo od njih, i te prigradske stakore, kao sto sam vec napisao, koji se cerekaju pored srusenog krova Zapada ili pjevaju o "slagiranom tati Osimu" treba odvojiti od ove normalne raje. Mnogo je ljudi 90tih, ma armije navijaca Sarajeva i Zelje izgubilo zivote, dijelove tijela u odbrani ovog grada. U odbrani Grdonja, Zuci, Dobrinje, na Grbavici smo ratovali jedni pored drugih i tada boja kluba apsolutno nije bila bitna. Sjetimo se malo i tih hrabrih ljudi prije ovog derbija. Sjetimo se malo njihove zrtve i toga sta su nam oni ostavili u amanet. Izmedju ostalog, pa i da ocuvamo sarajevski derbi. I dok god u meni ima zivota ja cu da navijam za Zelju i da mu pomazem, a to radim otkad znam za sebe. Dok god u meni ima zivota cuvat cu i necu dati na sarajevski derbi, kao jedan od simbola ovog grada, za koji smo odgovorni svi mi ponaosob. A znam da nisam sam, to vidim i po pisanju na ovoj temi. Cak i od ovih sto pisu da je derbi izgubio car, zato sto u tome vidim zaljenje za tim, a ako ima zaljenja, onda ti nesto i nedostaje. A, ako ti nesto nedostaje, onda si to i pozelio. A to je u svima nama, u svima nama koji cemo kada prelazimo cestu stati da pomognemo dedi, nani ili onemocalom da predje cestu, u svima nama koji cemo komsijama ponijeti kese. E pa zato kazem, nemojte pretjerivati sa pricom o mrznji i od sarajevskog praviti beogradski derbi.

To sto ce doci organizovano grupa balavaca koji imaju u prosjeku 17, 18 godina i mozda lomiti stolice ne predstavlja stav svih navijaca Sarajeva. Dosta njih ce biti na sjeveru, dosta normalne raje koja se i stidi te (pazite sad - sarajevske!) omladine. Edukujmo se medju sobom, utjecimo jedni na druge, jer niko nece sacuvati komsijski odnos osim nas samih. Mi znamo sta je krv i barem je nikad nismo bili zedni. Iako izgledaju zastarjele, istinske vrijednosti su uvijek univerzalne. Dobar komsiluk je jedna od njih.

Docekati ih, ispratiti sa 2-3 gola i prcati godinama zbog 3 vezane pobjede. Vuk sit i ovce na broju.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6650
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:31 pm

Dr. Kostic je napisao/la:I sta ce bit sad? Necemo ga valjda pustit? Jel trenira veceras?
Nema ga, kazu uhvatio sve pokemone u BiH hoce dalje.
Zadnja izmjena: SIMA_SIMAU, dana/u uto jul 19, 2016 6:32 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:32 pm

Jako, jako neozbiljno bi bilo dati mu sporazumni raskid ugovora, a s druge strane nemaš ništa ni od igrača koji želi da ide. Mislim da je za ovo kriva novija politika kluba da svaki igrač može dobiti sporazumni raskid kad god mu je k.urcu ćejf.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:32 pm

Charlie Sheen je napisao/la:Ja kako sam cuo razlog je fakat smijesan,vjerovatno mu se ukazala neka druga prilika.Napali mu sina kerovi.
he ćele budale haha
 
Avatar
Djulaga_
Postovi: 283
Pridružen/a: čet mar 03, 2016 10:38 pm
Lokacija: Melbourn
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:32 pm

Mi smo jedan cirkus od kluba :arrow:
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:33 pm

Bilo je vec par situacija gdje ne znas smijati se ili plakati, Capljic recimo, ali ovo bi bio vrhunac, bez odigrane utakmice raskid ugovora. Daj nek neko napise da se to nece desiti, ko da smo amaterski klub iz nizeg nivoa takmicenja..
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:33 pm

Gradski derbi u prvom kolu kao uvod u Ligu 12

Pročitajte više na: http://sport1.ba/gradski-derbi-u-prvom- ... u-ligu-12/" target="_blank
Željezničar ante portas !
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:33 pm

Djulaga_ je napisao/la:Mi smo jedan cirkus od kluba :arrow:
Onda nemoj navijat za nas i riješen problem
 
Avatar
Qwerty_1987
Postovi: 269
Pridružen/a: uto jun 21, 2016 3:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:34 pm

Zna li neko fkt istinu sta je sa Hervasom ?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:34 pm

LARS1921 je napisao/la:
Djulaga_ je napisao/la:Mi smo jedan cirkus od kluba :arrow:
Onda nemoj navijat za nas i riješen problem
Upravo tako ;)
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:35 pm

Kakav ba raskid ugovora, klub je ulozio u njega proso pripreme koje je klub platio za njega a on bi da ide. Nek plati klubu sve troskove ili nek ide na tribine, ali sporazumni raskid ni u kojem slucaju.
Alea iacta est!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:35 pm

Ja ne mogu da vjerujem da nam se ovo desava !

:rofl:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Djulaga_
Postovi: 283
Pridružen/a: čet mar 03, 2016 10:38 pm
Lokacija: Melbourn
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:35 pm

LARS1921 je napisao/la:
Djulaga_ je napisao/la:Mi smo jedan cirkus od kluba :arrow:
Onda nemoj navijat za nas i riješen problem
Ne, nego cu s odobravanjem klimati glavom na sve sto se desi.
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Sky1 i 61 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija