Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 26, 2016 6:39 pm

slika

Hoce li biti parodije ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 26, 2016 6:40 pm

ChWilla je napisao/la:ali stvarno odavno nisam vidio da neko ovako ispoštuje bivši klub kod gola... :D

recimo prošle godine zrinjski sarajevo 2 2 slavili su i bilbija i simeunović, ali nisu ovako... :D

levati mu zviždali na svaki dodir s loptom,i ja bih se radovao kao on,a i prije utakmice ima intervju na kliksu sa lendrićem gdje kaže da nema emocija prema zrinjskom i da je tu bio samo godinu dana.

uglavnom ova pobjeda je nešto najbolje što nam se moglo desiti,svaka čast svima po onakvom terenu smo ih razmontirali.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
pintol_TM87
Postovi: 440
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 10:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 26, 2016 6:41 pm

vidjeh i most a i cetvrticu :D
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 26, 2016 6:43 pm

pintol_TM87 je napisao/la:vidjeh i most a i cetvrticu :D
Poselami druga. Ljubim ga u ku.rac.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 26, 2016 6:43 pm

pintol_TM87 je napisao/la:vidjeh i most a i cetvrticu :D
Jest ti legla ona u 46. minuti :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
pintol_TM87
Postovi: 440
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 10:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 26, 2016 6:44 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pintol_TM87 je napisao/la:vidjeh i most a i cetvrticu :D
Poselami druga. Ljubim ga u ku.rac.
sloboda ga ceka :) alejkumusellam
Zadnja izmjena: pintol_TM87, dana/u sub nov 26, 2016 6:46 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5110
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 26, 2016 6:45 pm

ali pazite... mi pobjedimo dva puta zaredom i opet smo 5 vjerovatno... :D yebo ovu ligu...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 26, 2016 6:46 pm

Treba i onaj Celik nakantat, igrat ce sa 200% zara protiv nas, a nema im nikakve koristi, nit plata imaju nit stanarina, dzaba, kompleksi su to, ali mislim da ce to biti okej. Ono sto sam primjetio u odnosu na ostatak sezone, a da je strasno pozitivna promjena, jeste pritisak nasih igraca na sudiju. Prije su se svi setkali, sada trce na sudiju, na protivnicke igrace, nema vise mlako, bore se i ne daju na svoje saigrace!
Manijaci su danas bili odlicni, ultrasi se haman nisu culi u drugom poluvremenu.
Memija i ofanzivno i defanzivno danas prekucao! Stanic veoma borben, imao jedan odlican dribling gdje sam se iznenadio sta radi na toj neprirodnoj poziciji, iamo i gresaka, ali nema frke stvarno, jer je maksimalno borben bio, stoperi dosta solidno odigrali, puno ovo bolje izgleda nego sa Acom. Nismo imali uopste toliko unaprijed prodanih lopti, kao sto ih on zna izbijati napamet. Ovdje i kad se nabijalo na Lendrica, pokusavalo se u prazan prostor, a ne na glave stopera.
Vezni red odlican, Blagojevic i Markovic dosta toga uradili, Bekric odigrao utakmicu sezone, ucestvovao u sva cetiri gola, izborio penal, zabio golcinu, asistencija, izborio se za loptu kod cetvrtog gola. Vraca se nazad, nudi dobre lopte naprijed u prazan prostor, nudi se, trazi tu loptu, brzo je se rjesava. Odlican! Stevanovic je bio isto dobar, trudio se, iako mislim da on puno bolje igra na normalnom terenu. Meni je drago da toliko dobro igra komplet ekipa da se on toliko ne istice. Drago mi je sto je dao gol, sve se pise u statistikama. Vedran fenomenalno odbranio penal, imao par odlicnih istrcavanja, kupio lopte sto su oni nabijali izmedju nasih stopera, jer su uvidjeli da imamo malo tromiji stoperski tandem. On je vecinu tih lopti odlicno pokupio! Lendric trci, trudi se, najvise zasluzan za cetvrti gol, ne odustaje nikad, proslavio je pogodak kao da je mene pitao, toliko su mu zvizdali i psovali da je to nehumano. Papci jbg. I onaj ponisteni gol je njegov, dobro se snasao, ali eto, rekose sudije da je ofsajd, sto nema veze nikakve sa zivotom. Sudjenje kriminalno. Krizman danas isto mi se svidio, stvarno kada ima loptu u nogama, ne moze mu je niko uzeti, izborio je ja mislim on prekrsaj kod kojeg smo dali ponisteni pogodak. Vukao loptu prema naprijed, tu se i zakacio sa Colicem prgavim. I odmah uskocilo par nasih igraca, tako treba ;)
Igrace sto su usli kao izmjene nisam nesto pretjerano upratio, ali vidio sam da je tu bilo dosta trke i borbe, sto je super. Lazic je otisao i na desnu stranu, tada smo im tu dar mar napravili, Stevanovic, on, Memija i ja Lendric da je tu bio, nisu znali gdje udaraju, nasi na onakvom terenu radili dobre pasove, pa prodje ona lopta petom.

Stvarno sam prezadovoljan danasnjom predstavom. Bekric vec u dvije utakmice igra odlicno i to moze samo da raduje! Kako Petrovic spomenu upravu :palacgore:
Moze ova ekipa jos vise kada se uigra, i sa 3 do 4 pojacanja ovo ce biti jos bolje.

Iako je ovo danas stvarno odlicno bilo, protiv Celika ce biti to jedna teska utakmica, i zbog terena i zbog njihovog bunkera. Morat cemo ih pritiskati cijelu utakmicu, bez pauze, kao danas, puno trke i borbe, i rezultat nece izostati. Oni cim prime jedan, bit ce gotovi.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 26, 2016 6:46 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:ali pazite... mi pobjedimo dva puta zaredom i opet smo 5 vjerovatno... :D yebo ovu ligu...
Zato sljedece kolo dva para gdje igraju nasi konkurenti, a mi najvjerovatnije uzimamo tri bobe :)
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
igla
Postovi: 3647
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 26, 2016 6:47 pm

igla je napisao/la:Sutrašnja pobjeda, ako Bog da, bi mogla biti prekretnica na više načina za naš klub.
mora se iskoristiti ovaj momentum!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 26, 2016 6:47 pm

Koliko vidim po stranici saveza, Goran Popović neće igrati protiv nas zbog 3 žuta kartona.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 26, 2016 6:49 pm

Hurmasica je napisao/la:Koliko vidim po stranici saveza, Goran Popović neće igrati protiv nas zbog 3 žuta kartona.
Samo on yebo sebe. Igra i lijevog i desnog beka.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 26, 2016 6:50 pm

pintol_TM87 je napisao/la:vidjeh i most a i cetvrticu :D
Selam Samiru Bekricu, znas i sam da sam vjerovao u njega kada je malo ko. :D
Maestralna partija, ujedno je i igrac utakmice !
 
Avatar
Valter
Postovi: 1320
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 26, 2016 6:53 pm

Elegant je napisao/la:Da smo i mi rahat ovu sedmicu pred Celik.
Ja nisam bio rahat ni dok smo vodili 3:0 i imali igrača više. Tek poslije četvrtog počeo sam vjerovati u pobjedu.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Josip Bukal
Postovi: 30
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 3:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 26, 2016 6:54 pm

Zlatna pobjeda. Sad je sve moguce pa i titula. Memija dokazao klasu i povratak na pravi put. Nadam se da ce ova pobjeda smiriti strasti u upravi i ujediniti sve koji iskreno vole Zeljeznicar.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 26, 2016 6:55 pm

Kazu da je Samir nakon fenomenalnog pogotka poljubio grb, a zatim zadigao dres ispod kojeg se nalazila majica na kojoj je bilo ispisano: "Pisaj po Ajzaku sa foruma !".
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 26, 2016 6:58 pm

slika

!!!!!!
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3885
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 26, 2016 7:00 pm

Omčo fin osvrt :palacgore:
Da neki naš bivši igrač onako slavi pogodak protiv nas, ovdje bismo mu tabut u zemlju polagali.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
brile
Postovi: 272
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 26, 2016 7:00 pm

Sva cetiri ofanzivno orijentisana igraca zabila gol.

Ja fakat ne znam koga da izdvojim, Bocca i Markovic su me ocarali danas, Bekric kao nekada, Kjosevskom ce ova utakmica idealno doci za podizanje samopouzdanja, Lendric ubica, Bogi isto tako nije bio los, Memija i Blagojevic takodjer odlicni

Stanic i Krizman mozda za nijansu losiji od ostalih, a Stevanovic za nijansu ispod svog nivoa.

Naklon do poda za Slavka, a o Manijacima ja nemam rijeci, svaka cast.

Puna podrska upravi, samo nastavite raditi to sto radite i nemojte odstupati ni milimetar.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 26, 2016 7:01 pm

ŽEEEEEEEEELJOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 82 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija