Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
zlo87
Postovi: 15
Pridružen/a: ned jul 03, 2016 4:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 2:17 am

Kjosevski nije jedino dijete koje se zali na Kostica, to vam je 1000% tacna informacija da igraci nisu zadovoljni s njim. Jer to jedno dijete zivi u mojoj mahali i pricali smo. Nemojte mislit da mi je u cilju da unosim neki nemir i lazi i slicno, nisam od tog posla. Sarajevski fudbal je u velikom k.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 2:18 am

Neymar 11 je napisao/la:
Brkoo je napisao/la:
Charlie Sheen je napisao/la:Bezveze je skroz sto se sad iznose te stvari
Zasto se treba sutiti i gurati pod tepih, sve treba da se iznese sad, da se jednom za sva vremena zna kakav je ko i da se jednom zauvijek rijesimo mahale. Kad sam ja za Nedu Turkovica govorio kakav je ustvari mnogi mi nisu vjerovali, prica je isla u smjeru on je zeljovac, ovo ono, a on sa benjom,antolovicem i eldarom,stanom itd skoro pa najveca tetkica u gradu bio, sve informacije iznosili iz kluba,tracali druge saigrace, pricali protiv kluba itd.

Ako Vedran i jos neki pricaju treneru iza ledja, govore lose o njemu zasto bi se to presucivalo, on je dijete kluba i samim tim nedodirljiv? Sutnjom samo odobravamo ovakve stvari!
Zasto bi se sutilo o tome da se igraci prije utakmica rade to sto rade, ne svi ali vecina, najbolje je storm to objasnio. Zasto bi se sutilo o tome da je Kostic Memiji prije tekme sa Slobodom iz kese vadio stvari koje je doticni kupio i nanijetio da konzumira u autobusu, i onda se cudis sta je bilo od onakvog igraca sa pocetka karijere..

Najbolji je bio Amar iz razloga sto je znao kako treba sa stokom da se ponasa, pa ti vidi isplatil se tebi biti bez plate i trenirati odmah nakon utakmice ili nakon
povratka sa gostovanja..
sve stosi rekoo nazalost je istina +aco kapiten se priduzio sad veca ... na vrijeme to treba miske da sankcionise da na kraju ne bude kostalo to sve... :)
Suspenzija i cao pa nece nam oni krojiti ko ce nam biti trener ko njima kdgovara, a ko ne smradove ocisti iz ekipe. Nije bitno jel nase dijete jel kapiten jel ovo ili ono.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
w0st
Postovi: 140
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 2:20 am

Najjaci od svih su ovi sto traze da se Edis vrati :rofl1:
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 2:20 am

Charlie Sheen je napisao/la:
Brkoo je napisao/la:
Charlie Sheen je napisao/la:Bezveze je skroz sto se sad iznose te stvari
Zasto se treba sutiti i gurati pod tepih, sve treba da se iznese sad, da se jednom za sva vremena zna kakav je ko i da se jednom zauvijek rijesimo mahale. Kad sam ja za Nedu Turkovica govorio kakav je ustvari mnogi mi nisu vjerovali, prica je isla u smjeru on je zeljovac, ovo ono, a on sa benjom,antolovicem i eldarom,stanom itd skoro pa najveca tetkica u gradu bio, sve informacije iznosili iz kluba,tracali druge saigrace, pricali protiv kluba itd.

Ako Vedran i jos neki pricaju treneru iza ledja, govore lose o njemu zasto bi se to presucivalo, on je dijete kluba i samim tim nedodirljiv? Sutnjom samo odobravamo ovakve stvari!
Zasto bi se sutilo o tome da se igraci prije utakmica rade to sto rade, ne svi ali vecina, najbolje je storm to objasnio. Zasto bi se sutilo o tome da je Kostic Memiji prije tekme sa Slobodom iz kese vadio stvari koje je doticni kupio i nanijetio da konzumira u autobusu, i onda se cudis sta je bilo od onakvog igraca sa pocetka karijere..

Najbolji je bio Amar iz razloga sto je znao kako treba sa stokom da se ponasa, pa ti vidi isplatil se tebi biti bez plate i trenirati odmah nakon utakmice ili nakon
povratka sa gostovanja..
sto posto se slazem sa tobom,fazon je da se uvijek poslije poraza pojavljuju neke price,to se treba odma iznositi da smo pobjedili danas sigurno se o tome ne bi ni pisalo ni znalo.
Pa logicno je da ce nakon poraza ker se to odrazi ma igru, na pristup i na kraju krajeva na rezultat. Mislim molim te gospoda nije zadovoljna mislim ja bi ih ljudski skupio i slobodno nek kaze ko nije zadovoljan nek nadje do zime novi klub i sretno.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 2:21 am

MrRiccoli je napisao/la:
Neymar 11 je napisao/la:
Brkoo je napisao/la:
Zasto se treba sutiti i gurati pod tepih, sve treba da se iznese sad, da se jednom za sva vremena zna kakav je ko i da se jednom zauvijek rijesimo mahale. Kad sam ja za Nedu Turkovica govorio kakav je ustvari mnogi mi nisu vjerovali, prica je isla u smjeru on je zeljovac, ovo ono, a on sa benjom,antolovicem i eldarom,stanom itd skoro pa najveca tetkica u gradu bio, sve informacije iznosili iz kluba,tracali druge saigrace, pricali protiv kluba itd.

Ako Vedran i jos neki pricaju treneru iza ledja, govore lose o njemu zasto bi se to presucivalo, on je dijete kluba i samim tim nedodirljiv? Sutnjom samo odobravamo ovakve stvari!
Zasto bi se sutilo o tome da se igraci prije utakmica rade to sto rade, ne svi ali vecina, najbolje je storm to objasnio. Zasto bi se sutilo o tome da je Kostic Memiji prije tekme sa Slobodom iz kese vadio stvari koje je doticni kupio i nanijetio da konzumira u autobusu, i onda se cudis sta je bilo od onakvog igraca sa pocetka karijere..

Najbolji je bio Amar iz razloga sto je znao kako treba sa stokom da se ponasa, pa ti vidi isplatil se tebi biti bez plate i trenirati odmah nakon utakmice ili nakon
povratka sa gostovanja..
sve stosi rekoo nazalost je istina +aco kapiten se priduzio sad veca ... na vrijeme to treba miske da sankcionise da na kraju ne bude kostalo to sve... :)
Suspenzija i cao pa nece nam oni krojiti ko ce nam biti trener ko njima kdgovara, a ko ne smradove ocisti iz ekipe. Nije bitno jel nase dijete jel kapiten jel ovo ili ono.

tacno tako majstore ...samo Kosticu moramo svi pruziti podrsku da istraje u ovome i skloni ove sto bojkotuju...ako se na njemu kola slome nece valjati a vidis da ovi neki jedva docekali da tjeraju Kostica...kako je to sve uvezano..
Sent from my C5303 using Tapatalk
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 2:22 am

zlo87 je napisao/la:Kjosevski nije jedino dijete koje se zali na Kostica, to vam je 1000% tacna informacija da igraci nisu zadovoljni s njim. Jer to jedno dijete zivi u mojoj mahali i pricali smo. Nemojte mislit da mi je u cilju da unosim neki nemir i lazi i slicno, nisam od tog posla. Sarajevski fudbal je u velikom k.
Logicno mi je da nisu zadovoljni jer je covjek prvo debilima mjesec dana objasnjavao kako se neke vjezbe rade koje oni nikad nisu vidjeli osim mozda Miroslava. I naravno kad debilu deset puta objasnjavas jedno te isto iznerviras budes grub pa i opsujes sto je normalno pa su se ljepotani nasli uvrijedjenj

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 2:22 am

w0st je napisao/la:Najjaci od svih su ovi sto traze da se Edis vrati :rofl1:
Edis > Amar

slika>>>>>>>>>>slika
 
Avatar
zlo87
Postovi: 15
Pridružen/a: ned jul 03, 2016 4:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 2:24 am

MrRiccoli je napisao/la:
zlo87 je napisao/la:Kjosevski nije jedino dijete koje se zali na Kostica, to vam je 1000% tacna informacija da igraci nisu zadovoljni s njim. Jer to jedno dijete zivi u mojoj mahali i pricali smo. Nemojte mislit da mi je u cilju da unosim neki nemir i lazi i slicno, nisam od tog posla. Sarajevski fudbal je u velikom k.
Logicno mi je da nisu zadovoljni jer je covjek prvo debilima mjesec dana objasnjavao kako se neke vjezbe rade koje oni nikad nisu vidjeli osim mozda Miroslava. I naravno kad debilu deset puta objasnjavas jedno te isto iznerviras budes grub pa i opsujes sto je normalno pa su se ljepotani nasli uvrijedjenj

Sent from my C5303 using Tapatalk
u to ne ulazim, mozda je i tako, tako je kod nas sa Kodrom bili pa su ga bojkotovali.. Rustemovicu je znao 10 puta objasnit neke stvari..
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 2:24 am

delinjo je napisao/la:
Neymar 11 je napisao/la:
delinjo je napisao/la:nisam bio na utakmici iz opravdanih razloga pa istu necu komentarisati...ako je Bojkot nek Kostic kaze imenom i prezimenom ko su i koliko ih ima...svima podjeliti papire osim Mici (profesionalcu ne smeta trener,cunjevi i slicno)...Blagojevicu bio u timu bojkota ili ne dati vec ujutru papire i nabiti nogom iz istok "razloga" zbog kojeg je Bogicevic otisao...Vedranu takodjer dati papire zbog svojih komentara an fb svojoj raji i komentara opcenito na klub koji laje sve i svasta i izmedju ostalog na trenera Kostica....papire dati ujutru vec Ugljesi Radinovicu(ako je kurcobolja kao sto Kostic kaze ti u ZELJI ne zasluzujes igrati ...i legenede su se tjerale a ne ti balavac koji si jednu tuakmicu odigrao za nas klub)...papire ujutru dati takodjer Nikolicu (bio ne bio dio klana kvalitet nije za Zeljeznciar i samo zauzima nekome mejsto i prima platu koju ne zasluzuje)...isto vrijedi za dvojac Husic i Bevab...kapitensku traku uzeti Aci i dati je Mici momentalno a Aci takodjer dati papire jer je on covjek koji najvise mahala...provjereno znam to !!! PODRSKA UPRAVI I KOSTICU...ako treba sve igrace otjerati igrati sa juniorima ispasti iz lige necu im zamjeriti ali izbacite ovu mahalu iz Zelje molim vas ...sve do jednog ako treba...MILOS KOSTIC !!!
Delinho brate alal ti vjeraa na postu , toje ono stosi men reko za acu slazio bi se sa tobom sa vecinom ovde stosu rekla .. Brate ako moze raja da kasni u tuzlu na tekmu da po nakoj kisi i nevremenu , da kasne pritom jos navijaju za svoj klub trebaju i oni neka se pojedini igraci u pitaju neka se skontaju neka svate vise koje zeljo sta je zeljoo. Pod hitno sankcije uvest po dzepu opalit sto je amar radio , sem bosketa kome kapa do poda :)
ma tjerati samo ...
Ako sam ovo dobro skont'o, otjeraste vas dvojica Blagojevića, Kjosevskog, Radinovića, Nikolića, Husića, Bevaba i Kosorića, njih sigurno, a i ostale ako treba, sviju osim Miroslava, koji bi kao kapiten ostao sa juniorima. :lol:
FK Željezničar 1921
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 2:25 am

MrRiccoli je napisao/la:
zlo87 je napisao/la:Kjosevski nije jedino dijete koje se zali na Kostica, to vam je 1000% tacna informacija da igraci nisu zadovoljni s njim. Jer to jedno dijete zivi u mojoj mahali i pricali smo. Nemojte mislit da mi je u cilju da unosim neki nemir i lazi i slicno, nisam od tog posla. Sarajevski fudbal je u velikom k.
Logicno mi je da nisu zadovoljni jer je covjek prvo debilima mjesec dana objasnjavao kako se neke vjezbe rade koje oni nikad nisu vidjeli osim mozda Miroslava. I naravno kad debilu deset puta objasnjavas jedno te isto iznerviras budes grub pa i opsujes sto je normalno pa su se ljepotani nasli uvrijedjenj

Sent from my C5303 using Tapatalk
Ma bjezi, ovo sve objasnjava
Da je samo Osima na par sedmica dovest, sutili bi ko zaliveni
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 2:26 am

Sve u svemu i na Kosticu je da zna kako to izbalansirati, a i da ima muda pa da one za koje zna da ga sabotiraju ostavi na klupi pa makar to bio i Ivan Lendric (samo primjer dajem) jer se tako postavlja autoritet i takvih primjera je more u svijetu fudbala od alexa fergusona do trenera u manjim ligama

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 2:26 am

delinjo je napisao/la:
MrRiccoli je napisao/la:
Neymar 11 je napisao/la:
sve stosi rekoo nazalost je istina +aco kapiten se priduzio sad veca ... na vrijeme to treba miske da sankcionise da na kraju ne bude kostalo to sve... :)
Suspenzija i cao pa nece nam oni krojiti ko ce nam biti trener ko njima kdgovara, a ko ne smradove ocisti iz ekipe. Nije bitno jel nase dijete jel kapiten jel ovo ili ono.

tacno tako majstore ...samo Kosticu moramo svi pruziti podrsku da istraje u ovome i skloni ove sto bojkotuju...ako se na njemu kola slome nece valjati a vidis da ovi neki jedva docekali da tjeraju Kostica...kako je to sve uvezano..
Sent from my C5303 using Tapatalk
zato im netreba dopustit u inat tim takvim da kostu otjeraju, samoo sredit neke stvari i hladne glave uc sa zrinjom izac na teren i maltunut ih sto rece kostic , jedna pobjeda opet smo tu, ne treba to veci aci i dr igracima da mahalaju , bolje da sute da rade svoj poso opet cu ponovit ko debil neki ,ovo stocu reci , kada mogu momci kasnit na utakmicu u tuzlu svadjat se sa murijom i peglat pritom doc po nakom vremenu i bodrit svog zelju e mogu bogami i moraju oni. MILOS KOSTIC !!
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
w0st
Postovi: 140
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 2:28 am

LARS1921 je napisao/la:
w0st je napisao/la:Najjaci od svih su ovi sto traze da se Edis vrati :rofl1:
Edis > Amar

slika>>>>>>>>>>slika
Edis>Murinjo
Gledaj Murinja 65,6 % Wins
19,6 % Draw
14,8 % Losses
Nema pojma :rofl:
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 2:31 am

w0st je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:
w0st je napisao/la:Najjaci od svih su ovi sto traze da se Edis vrati :rofl1:
Edis > Amar

slika>>>>>>>>>>slika
Edis>Murinjo
Gledaj Murinja 65,6 % Wins
19,6 % Draw
14,8 % Losses
Nema pojma :rofl:
a Simeone ? :ganja:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 2:32 am

zlo87 je napisao/la:Kjosevski nije jedino dijete koje se zali na Kostica, to vam je 1000% tacna informacija da igraci nisu zadovoljni s njim. Jer to jedno dijete zivi u mojoj mahali i pricali smo. Nemojte mislit da mi je u cilju da unosim neki nemir i lazi i slicno, nisam od tog posla. Sarajevski fudbal je u velikom k.
Igraci moraju ispoštovati poslodavca a u ovom slucaju to je FK Zeljeznicar.Zadovoljni trenerom ili ne to je njihova licna stvar.Javno iznositi neke stvari koje su uperene protiv odredjene osobe a to ne potkrijepiti dokazom je djelo koje ima pravne posljedice.Kada se pisalo o onim smradovima iz SD masa ih nije smjeo ni a da napiše a kad su tracevi u pitanju pizde pišu.Ja volim Zelju i nijedan mi pojedinac nije iznad njega.Ranije sam svašta napisao i što treba i što ne treba i što mislim o njima zbog onoga što su veceras prikazali ali tracevima nije mjesto ovdje.Pa svak od nas moze sad napisati bilo šta i masa njih ce se uhvatiti na to.Nije lijepo ni pošteno.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 2:33 am

Pa jel moguce da ljudi mogu bit toliko retardirani. Halo bolan, ti si odlucio da ces se baviti fudbalom a to je jako zajebano i rizicno - radni vijek ti je pravo kratak a sanse za povredu ili neku drugu okolnost koja ce ti sjebati karijeru su poprilicne. Dakle morao bi se posvetiti tome maksimalno ozbiljno, posebno sto to zanimanje vjerovatno volis i logicno je da imas zelju da uspijes i s te sportske strane a ne samo finansijske. I ti se bunis zato sto ti je covjek koji zasigurno zna vise od tebe o tom jebenom fudbalu, za tvoje dobro zabranio jebeni cips/kolu ili sta vec. Pa levatino jedna idi molim te iz Zelje, ujutro odmah.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
w0st
Postovi: 140
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 2:34 am

Joj Zeljo sto ne pobjedi da mogu spavat aaa
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 2:34 am

STA UCINIO SI TI OD ZIVOTA MOOOOOOG
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 2:43 am

Da se prvo izvinem ako peglam al moram jos kvo napisati. Samo treba biti realan i postaviti ovako stvari. Pogledajmo nas sastav i pogledajmo gdje su ti igraci igrali i ko ih je trenirao i odma cemo biti svjesni da su to uglavnom mahalski klubovi ili klubovi iz inostranstva koji su se borili za opstanak pa iskreno i oni koji su u Zelji bili, a trenirali su kako su trenirali, a to je dolazak na trening, 10 minuta istezanja, 10 minuta trcanja i onda u dvije ekipe igraju do kraja treninga i hajmo kuci, znaci amaterski se radilo i kod nas (period amara ne uzimam u obzir on je imao svoj nacin), a pogotovo u ovim sto su igrali gdje su igrali. Eh sad dolazi trener koji uvodi novitete, prati se svaka sitnica, uvode se novi nacini treninga, nove vjezbe, novi rezimi i novi kriterijumi i logicno nema vise zezancije nego se radi kako se radi i onda na scenu stupaju ti koji su navikli na amaterskre treninge i da imaju zagarantovano mjesto u ekipi i eto odma belaja jer papci ne znaju vjezbe, ne kontaju, mora im se objasniti po deset puta sta i kako nekad i po dvadeset puta, a jos nemaju zagarantovano mjesto u ekipi i odma nije po njihovom. Mislim to da veca prica kako slovenac nema pojma, a sam on nema pojma izlijece ko muha bez glave ili aco koji otkad je igrao sa maskom je kita od igraca realno je glupo. Pravi sistem i pravi potezi koje trener vuce na treninzima se najbolje ogledajj u Miroslavu Stevanovicu koji je profesionalac, koji zna kako se trenira, koji je prosao skolu po svijetu samo takvu i zasto on nije nezadovoljan momak koji je od Sevilje dosao do Zelje pa zamislite kakav je to pad u karijeri ali momak igra, zasto on nije nezadovoljan trenerom vec igra i lijevo i desno, gore i dole, a postavlja se pitanje zasto, e pa zato braco moja sto je htjeli mi to priznati ili ne jedini PROFESIONALAC u nasoj ekipi kakvog cemo tesko opet gledati na Grbavici. Tu onda imamo i Lendrica koji ozivljava svoju karijeru i gine za svaki metar na terenu. Zato braco moja draga dok god nam budu igrali mahalci iz mahalskih klubova i dok se ne uspostavi sistem da kad si dosao u Zelju tako ti je, takvi su treninzi takav je autoritet, do tada cemo gledati sta gledamo i zato velika podrska MILOSU KOSTICU jer dosta je vise amaterizma u Zelji.

Sent from my C5303 using Tapatalk
Zadnja izmjena: MrRiccoli, dana/u pon avg 15, 2016 2:43 am, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 2:45 am

Vedrana trenira Karic

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 258 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija