Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 13, 2017 10:00 am

Opet stream ne radi..

slika
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 13, 2017 10:19 am

Kod mene radi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 13, 2017 10:22 am

Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 13, 2017 10:25 am

Poznato ko će dijeliti pravdu na revanš utakmicama Kupa BiH

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/pozn ... -bih/77695
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 13, 2017 10:33 am

Dugo te nije bilo Seki
1921-1987-2007
 
Avatar
mula
Postovi: 932
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 13, 2017 10:35 am

Utakmicom protiv Metalege mogu biti zadovoljan. Nemam niti jedan razlog na zamjerku u igri. Imali smo dominaciju u igri od prve do posljednje minute. Svi igrači su odigrali iznad prosjeka osim Zakarića i Lendrica(promašen penal, promašaj 1na1 sa golmanom).
Na uzašnom terenu i ekipe koja se kvalitetno brani sa 11 igrača teško je igrati i zabiti gol.

Paralela sa utakmicom Sarajevo- ŠB

Gledao sam u isto vrijeme dvije utakmice. I Sarajevo me pozitivno iznenadilo svojom igrom, koja je za razliku od prošlih utakmica znatno bolja. Imaju realno najboljeg igrača na poziciji polušpica u ligi Harisa Duljevića(moje mišljenje), jedini igraču ligi koji uzme loptu na sredini terena i predribla 2,3 ili4 igrača i pravi razliku. Ostatak ekipe Sarajeva se bori, ali nemaju neki poseban kvalitet igračkog fonda, osim jednog igrača ostalo je Bgm prosjek. Za razliku od nas koji imamo 4 ili 5 ekstra kvalitetnih igrača(Zeba, Lendrić, Blagojević,Stevanović) i mnogo bolji fond igrača na klupi.

Eh sad ono što me najviše raduje, a to je dokaz u istinitost riječi Slavka Petrovića koje su pretvorene u djelo.Željo fizički daleko najspremnija ekipa u ligi.Gledajući paralelno dvije utakmice itekako se primjeti razlika u Zelji i SA. Sarajevo je bukvalno bilo premoreno od 70min, a fudbaleri Želje su djelovali od početka do kraja skoro pa isto, što je realno i rezultiralo onim pogotkom u zadnjim minutama. Nije to bila sreća. "Sreća u fudbalu ne postoji"-Zinedine Zidane
Zadnja izmjena: mula, dana/u pon mar 13, 2017 10:44 am, ukupno mijenjano 1 put.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 13, 2017 10:38 am

Metalege @mula

Odavno nam Jakupović nije sudio..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
mula
Postovi: 932
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 13, 2017 10:44 am

Okolele je napisao/la:
pon mar 13, 2017 10:38 am
Metalege @mula

Odavno nam Jakupović nije sudio..
:palacgore:
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 13, 2017 11:13 am

@mula,

moram se sloziti s tobom samo uz jednu stavku koju MORAMO poboljsati... dati gol na vrijeme i ne odvesti utakmicu u neizvjesnost... ja bi voliko da pobjedjemo redovono sa 2-3 razlike ove slabije protivnike (dobro, sad ih vise i nemamo do kraja prvenstva) ali isto tako EFIKASNOST mora biti na mjestu...

btw, veca sada vec 545 minuta bez primljenog golau prvenstvu!!! rekord guse od 1270 minute bi mogao biti srusen ove sezone!!!
100/94/37/34 - i to je to!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 13, 2017 11:15 am

daj ba jovane ne baksuziraj... :D

samo još 725 minuta fali jelde... :D
gradi željo boli te *****
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 13, 2017 11:17 am

Tesko ce biti srusiti taj rekord jos 7 utakmica bez primljenog gola ako sam izracunao dobro.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 13, 2017 11:18 am

jos 8 cijelih utakmica i 6 minuta devete utakmice :D mada kako brani, sto da ne?

kad bi svaku pobjedili po 1-0, ja zadovoljan
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
mula
Postovi: 932
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 13, 2017 11:18 am

jovanmaksimovic je napisao/la:
pon mar 13, 2017 11:13 am
@mula,

moram se sloziti s tobom samo uz jednu stavku koju MORAMO poboljsati... dati gol na vrijeme i ne odvesti utakmicu u neizvjesnost... ja bi voliko da pobjedjemo redovono sa 2-3 razlike ove slabije protivnike (dobro, sad ih vise i nemamo do kraja prvenstva) ali isto tako EFIKASNOST mora biti na mjestu...

btw, veca sada vec 545 minuta bez primljenog golau prvenstvu!!! rekord guse od 1270 minute bi mogao biti srusen ove sezone!!!
Jbg, svak bi volio zabiti gol kada je to najbolje za ekipu,ali i druge ekipe se nešto pitaju na terenu. I oni imaju igrače, stručni stab, trenere, taktike itd, a ruku na srce nemamo mi na drastično veliki odnos kvaliteta u odnosu na druge ekipe.
Mislim da taj rekord necemo srušiti, jer sada dolaze ozbiljn protivnici, gdje će biti teško ne primiti gol.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 13, 2017 11:25 am

mula je napisao/la:
pon mar 13, 2017 10:35 am
Utakmicom protiv Metalege mogu biti zadovoljan. Nemam niti jedan razlog na zamjerku u igri. Imali smo dominaciju u igri od prve do posljednje minute. Svi igrači su odigrali iznad prosjeka osim Zakarića i Lendrica(promašen penal, promašaj 1na1 sa golmanom).
Na uzašnom terenu i ekipe koja se kvalitetno brani sa 11 igrača teško je igrati i zabiti gol.

Paralela sa utakmicom Sarajevo- ŠB

Gledao sam u isto vrijeme dvije utakmice. I Sarajevo me pozitivno iznenadilo svojom igrom, koja je za razliku od prošlih utakmica znatno bolja. Imaju realno najboljeg igrača na poziciji polušpica u ligi Harisa Duljevića(moje mišljenje), jedini igraču ligi koji uzme loptu na sredini terena i predribla 2,3 ili4 igrača i pravi razliku. Ostatak ekipe Sarajeva se bori, ali nemaju neki poseban kvalitet igračkog fonda, osim jednog igrača ostalo je Bgm prosjek. Za razliku od nas koji imamo 4 ili 5 ekstra kvalitetnih igrača(Zeba, Lendrić, Blagojević,Stevanović) i mnogo bolji fond igrača na klupi.

Eh sad ono što me najviše raduje, a to je dokaz u istinitost riječi Slavka Petrovića koje su pretvorene u djelo.Željo fizički daleko najspremnija ekipa u ligi.Gledajući paralelno dvije utakmice itekako se primjeti razlika u Zelji i SA. Sarajevo je bukvalno bilo premoreno od 70min, a fudbaleri Želje su djelovali od početka do kraja skoro pa isto, što je realno i rezultiralo onim pogotkom u zadnjim minutama. Nije to bila sreća. "Sreća u fudbalu ne postoji"-Zinedine Zidane
Druze ako ti je ono dobra igra onda definitivno nismo gledali istu utakmicu. Po meni je ono jedna od najlošije odigranih utakmica ove sezone protiv ekipe koju bi trebali dobiti 3 razlike, bezidejno, sporo, mlitavo, sa ziheraškim pristupom trenera,jedino dobro je 3 boda i idemo dalje ali definitivno nesto se mora mjenjati u igri. Mislim da bi se trebali poceti rotirati igraci , rekli su 22 podjednaka igraca a mi igramo sa 11 stalno istih, a i u tih 11 onaj dan samo su 2-3 igrača odigrali na razini Želje ostali su bili žalosni.
Nadam se da ce u srijedu biti bolje i pobjeda bar sa dva gola razlike.
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 13, 2017 11:29 am

nama je opet problem taj pritisak, u svaku utakmicu ulazimo kao da moramo pobjedit pa otuda i strah ubacit nekog drugog
sad se opet ocekuje teska utakmica a itekako zelimo u polufinale
ja bi sad u prvoj volio vidjet zerica, radinovica umjesto markovica i boccu na mjesto bogicevica
sumnjam da ce se slavko kockat sa musom ali i on zasluzuje priliku, opet smo najtanji na poziciji lijevog krila valjda ce zaka izdrzat ovaj tempo
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 13, 2017 11:30 am

ja u srijedu zadovoljan i sa 0-0 ili 1-1... ne zaboravite igramo protiv najneugodnije tradicije koju imamo...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 13, 2017 11:30 am

Teska tekma, teska pobjeda ali pobjeda. Po onom terenu je nemoguce smisleno igrati, a mi smo ekipu koja nam je jesenas na Grbavici pravila dosta problema, stjerali na njihovu polovinu i nismo im dali da osutaju po golu.
Realizacija jeste slaba i Slavko defitivino mora rijesiti izvodjaca penala, kada je Zajko u igri grijeh da ga iko drugi puca taj penal iako je Lendric na Grbavici zabio iz penala Metalegeu.
4 tekme, tri pobjede i remi moramo biti zadovoljni.
Ono sto nije OK i to moram istaci je da nam se desavaju iste greske od Edisa i prosle godine. Kao imamo rotaciju ali ne rotiramo, izmjene su sablonske i nema plana B kada se radi o probijanju bunkera a to bi znacilo prelazak u novu formaciju novi zadaci za odredjene igrace. Igra nam pocinje liciti na Edisovu a to je forsiraj desnu stranu i Lendrica dok ne crknu.
Sada u odnosu na prije godinu imamo lijevu stranu koju je krpio Memija, imamo desetku koja je najbolja u ligi koja zna promijeniti stranu, koja i igra defanzivu. Imamo uigran napad ali ipak imamo dosta problema. Prvi stoper Boccacini u 4 utakmice nije dobio sansu i tu vidim dugorocno problem jer ce Bocca otici na ljeto kada isktene posudba, Kerla je svakako tu do ljeta i opet ostajemo na neiskunom Kemi (koji nikako ne dobija sansu da stekne iskustvo a kvalitet svi kazu da ima) i nasem nobelovcu Bogicevicu koji je ruku na srce daleko od ozbiljnog stopera za nivo kojem mi tezimo sto zbog godina sto zbog sporosti.
Rezultat nas prati i to je dobro, zalaganje je na nivou i to je takodjer dobro, fizicka sprema nije bas na nivou na kojem sam mislio da ce biti poslije cuvenih Slavkovih priprema jer nas je Mladost ubila kuci trkom.
Idemo dalje, ceka nas revans kupa gdje nema odmora pa utakmica sa istom ekipom koju godinama nismo uspjeli dobiti na Grbavici. Ako vec moram birati neka u srijedu bude 1-1, a u subotu 2-0 pa da mirni idemo dalje u nove radne pobjede.
Prednost je sto je i Radnik umoran, imao je tesku tekmu protiv Slobode i koliko sam vidio nisu vise onako tvrda ekipa kao sto su bili dok ih je Slavko vodio.
I dalje su nezgodni, ali igraju ofanzivnije nego prije godinu. Ekipa su koja tezi nadigravanju, bez klasicnog bunkera pa nas ceka dobra tekma jer se mi ne znamo zatvoriti niti imamo igrace koji ce igrati na kontre osim Miroslava. Zaka bi morao i vec je trebao skinuti par kg i mozda bi u kupu bilo dobro probati sa Musom na toj strani prije svega zbog brzine ili prebaciti Miru lijevo da pomaze Stanicu u defanzivi a Musa da ostane sa Sinisom.
Blagoje odmara za vikend i to ce biti prilika za Ugljesu da pokaze sta zna jer vjerujem da taj decko ima potencijal a dokazao ga je na derbiju prvo kolo kada je sam razbio cijeli vezni red Sarajeva.
Sto se tice kritika, draza mi je pobjeda u tvrdoj i negledljivoj igri nego poraz u nasoj leprsavosti.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 13, 2017 11:32 am

Stream za istok stao, vrti snimku od sinoc ... :|

Jakupovic nam sudi u srijedu.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 13, 2017 11:39 am

Elegant je napisao/la:
pon mar 13, 2017 11:32 am
Stream za istok stao, vrti snimku od sinoc ... :|

Jakupovic nam sudi u srijedu.
I meni,a Storm rece da njemu da radi?
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 13, 2017 11:44 am

ni za dijasporce ne radi izgleda :D
100/94/37/34 - i to je to!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 53 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija