Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 6:57 pm

Rodom s mejtaša je napisao/la:Mirso urgiraj nam kakvog dobrog štopera, pusti napadača. Šuplji smo nazad, a gore bit će šta bude.
pa kako su rekli kada je Grk dolazio da dolazi Italijan stoper neznam otkuda ovo za napadaca stevo jestar za rezerve trebali bi kakvog mladjeg naci za rezervu u napadu.
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 6:57 pm

Rodom s mejtaša je napisao/la:Mirso urgiraj nam kakvog dobrog štopera, pusti napadača. Šuplji smo nazad, a gore bit će šta bude.
Pa bice i onaj italijan stoper nas kud ces boljeg :P
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 6:59 pm

Nesto se razvuklo sa tim Italijanom. Pripreme pocele a njega nidje.
Bogi jede govna.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 6:59 pm

"Istina je da je Dino raskinuo ugovor i on odlazi u Željezničar. Nismo mu željeli praviti probleme, a sa Željezničarom je napravljen dogovor i u sljedećem transferu ćemo imati postotak. Nadam se da će Željezničar za Dinu biti dobra odskočna daska"

Kakav Pile i Super, ti si Mirso nas insajder !!
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 7:00 pm

Dje ste ba vidjeli Grka i Italijana da ne znaju igrat odbranu :DD:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 7:01 pm

Samo da se nadovezem Bevaba i ovu pricu oko njegovog eventualnog dolazaka. Zasto radije Dino nego Karamaric? Potencijal. Dino je igrac na kojem mozes zaraditi. Igrac koji se u buducnosti moze probiti u A-repku ako se pokaze. Hoce te mi reci kad Almir Bekic moze igrati tu a da Dino nemoze. Kramaric ce biti i proci ali mi na njemu nista necemo uzeti. Ali Dino i Husic su igraci koje bi mozda mogla i da tusnemo za neku finu lovu u buducnosti a la Josip Kvesic. Definitivno sam za dolazak Dine i eventualnog odlaska Kramarica.

Husic je u U21 igrao i lijevo krilo ali tada dok je igrao za Zvijezdu u repci nije bio nikakav kvalitet. Bio je jedan od najgoriji i ja sam ga bas dosta puta kudio. Ali momak ima iskustvo iz stabilne evropske lige i sigurno je da se poboljsao. Cak je bilo i price oko pozicije lijevog beka u ligi ali posto mu nije status u klubu bio dobar ja mislim da zato Mesa njega nije pozvao. Ali kako god imat cemo dva igraca koji su potencijal za reprezentaciju u buducnosti i to me raduje! Nebi volio da Husica bacamo naprijed jer radije bi na beka ga, ali kada bi uspili dovesti Subica mislim da bi to bio pun pogodak za lijevo krilo.
Zadnja izmjena: sajo10, dana/u sri jun 22, 2016 7:04 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 7:02 pm

Uh, sa Stevom Nikolicem bi imali paklen napad, kako na terenu, tako i na klupi. Ako su se Dadi okrenula ledja jer ima boljih, onda se mogu ledja okrenuti i Dzenisu, Stevo je sigurno bolji. Po lijevoj trani Husic, Bevab, Lazic i Kramaric, po desnoj strani Memija, dva Stevanovica i Halvadzic. U sredini 10 igraca svih profila, jos fali jedan stoper da pravimo lom. Komplet nova lijeva strana, valjda ce na dobro...
 
Avatar
braco
Postovi: 123
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 7:04 pm

Husić i Miroslav bi mogli biti veoma dobre opcije na krilima ako uzmemo u obzir da ćemo igrat 4-4-2. Pošto se u odnosu na formaciju iz prošle sezone izbacio jedan veznjak,a dodao napadač krila će morati imati dodatnu odgovornost u fazi odbrane. Miroslav je pokazao da može dobro odigrat i prema nazad,a o Husiću ne treba ni govorit što se tiče tog segmenta jer znamo da je igrač koji može jednako dobro odigrat u oba pravca. Bilo bi glupo od mene da kažem da zbog toga Kostić ne računa ozbiljnije na Halvadžića, ali čini mi se da Mirza nema tu defanzivnu odgovornost koja je itekako potrebna za krilo u 4-4-2 formaciji. Mada ne znači da Mirza na tome ne može poradit.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 7:06 pm

sajo10 je napisao/la:Samo da se nadovezem Bevaba i ovu pricu oko njegovog eventualnog dolazaka. Zasto radije Dino nego Karamaric? Potencijal. Dino je igrac na kojem mozes zaraditi. Igrac koji se u buducnosti moze probiti u A-repku ako se pokaze. Hoce te mi reci kad Almir Bekic moze igrati tu a da Dino nemoze. Kramaric ce biti i proci ali mi na njemu nista necemo uzeti. Ali Dino i Husic su igraci koje bi mozda mogla i da tusnemo za neku finu lovu u buducnosti a la Josip Kvesic. Definitivno sam za dolazak Dine i eventualnog odlaska Kramarica.

Husic je u U21 igrao i lijevo krilo ali tada dok je igrao za Zvijezdu u repci nije bio nikakav kvalitet. Bio je jedan od najgoriji i ja sam ga bas dosta puta kudio. Ali momak ima iskustvo iz stabilne evropske lige i sigurno je da se poboljsao. Cak je bilo i price oko pozicije lijevog beka u ligi ali posto mu nije status u klubu bio dobar ja mislim da zato Mesa njega nije pozvao. Ali kako god imat cemo dva igraca koji su potencijal za reprezentaciju u buducnosti i to me raduje! Nebi volio da Husica bacamo naprijed jer radije bi na beka ga, ali kada bi uspili dovesti Subica mislim da bi to bio pun pogodak za lijevo krilo.
:palacgore: Sasvim se slazem s tobom. Bevab je sigurno pojacanje. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
Amerigo
Postovi: 40
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 2:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 7:06 pm

Neandertalac je napisao/la:Sto se tice tima generalno, niko od nas ne moze reci da smo jaci ili slabiji.
Na papiru izgleda da smo jaci a morat ćemo sacekati da to vidimo na djelu pa da dajemo komentare.

Kad ja to kazem, svi ostali koji bi bacili neke sumnje u obliku komentara, sutite :-)
Ma pusti moj prijatelju upravu su ljudi ko da nije ovaj mogao doći prije 15 dana pa da budu gotovi papiri i još mu se kažu djevojka farba u crno stvarno nema smisla
Trebaju nam još tri stopera , dva vezna , dva lijeva i jedno desno krilo te dva napadača .....i naravno uza sve to 10 naših juniora ;) ;) ali ne ovi koji su potpisali nego drugi oni su nepravedno zapostavljeni ....
;) ;)

A sada ozbiljno nezzz za vas ali ja sam nekako neki umjereni optimista kad je upitanju cijela ova situacija u klubu i nekako bar za mene dokaz da nema protekcija je i činjenica da je mali Alihodžić dobio papire iako i nije loš igrač ali je valjda struka odlučila.......
Kako god da odluče i koga god da otpuste ili dovedu oni će odgovarati za rezultate ... Svakog mi je igrača našeg žao kad ide pa tako i Damira jer ja na Želju gledam kao na jednu veliku porodicu ali isto tako koliko god mi bilo teško priznati on poslijednje utakmice igra nekako mlako kao sa pola snage pa tako i ovu provjeru protiv olimpika ...
Na istoj vidim novog Šećerovića i Husića koji su novi i tek će se vidjeti koliko mogu ali grizu na terenu i bore se za mjesto dok naš Dado nekako kao da je siguran da je prvotimac pa polako ....
To je samo moje skromno mišljenje i nadam se da nikog uvrijedio nisam ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 7:10 pm

Eto Bevaba.

Larsone, pravi klip i postavljaj!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 7:13 pm

[video]https://www.youtube.com/watch?v=l13IIueLsoQ[/video]

Nije klip nešto, ali za prvu ruku moze proći :D ko hoce neki mec u fullu da pogleda neka se javi u pm
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 7:13 pm

Jaozinho22 je napisao/la:Trealo bi zaganjat ovog Dzsudzsaka,karijera mu je u velikom padu :kafa:
@Leon :palacgore:
@Model,hvala na pojašnjenju. Sad mi je jasnije :)
Slab ti brate ovaj Dzsudzsak, star :kafa:
 
Avatar
pintol_TM87
Postovi: 440
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 10:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 7:15 pm

izgubise pioniri od borca 2 0..steta
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 7:17 pm

Leon_Professional je napisao/la:
Jaozinho22 je napisao/la:Trealo bi zaganjat ovog Dzsudzsaka,karijera mu je u velikom padu :kafa:
@Leon :palacgore:
@Model,hvala na pojašnjenju. Sad mi je jasnije :)
Slab ti brate ovaj Dzsudzsak, star :kafa:
Los Dzsudzsak :kafa:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 7:22 pm

Znaci sad je vec gotovo. Dobrodosao Dino! :)
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 7:22 pm

Dosad 3947 članova, ako se učlane i ovi pridošli igrači haman nas 4000 :)
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 7:29 pm

sajo10 je napisao/la:Znaci sad je vec gotovo. Dobrodosao Dino! :)
da sutra je prestavljanje ide na Kupres ;)
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
amelaga
Postovi: 232
Pridružen/a: pon jun 13, 2016 5:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 7:31 pm

1921.ba je napisao/la:svi koji niste ne zaboravite im baciti unlike na facebook, vise nisu medijski partner
A još stavili su u meniju gore na vrhu "Standarno izdanje" i "Izdanje za RS". Samo mogu reci da je to zalosno, da ne kvarim post.
Zadnja izmjena: amelaga, dana/u sri jun 22, 2016 7:40 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 7:38 pm

"Bio bih sretan da potpišem za klub kao što je Željezničar, ali još uvijek nije sve definitivno gotovo. Sastao sam se sa ljudima iz kluba i preostalo je samo da dogovorimo male detalje i onda ću moći reći da sam i zvanično u Željezničaru", kazao je Bevab iz Zagreba za gg.ba i potom dodao: "Željezničar i Zagreb su se već dogovorili i mom bivšem klubu će umjesto odštete ići postotak od narednog transfera. Što se tiče drugih ponuda, ima naravno još opcija, ali Željezničar me najviše privukao. Vjerujem da će ovo, ako potpišem, biti dobar potez za moju karijeru i da će se vizija 'Evropske Grbavice' pretočiti u stvarnost. Uostalom, Željezničar je klub za kojeg navijam od malih nogu, stručni štab je odličan, a raduje me što je u klubu i Almir Seferović koji je odličan kondicioni trener", riječi su Bevaba.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 207 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija