Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 3:35 pm

e bravo minjore i ja sad kontam dal zaima probat u spicu..
MIRZA RASCIC
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 3:37 pm

KeepTheBlueFlag je napisao/la:
pet jul 27, 2018 1:13 pm
Anel jedan od boljih sinoc....
Apsolutno se slazem s tobom.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 3:45 pm

Livaja karatic adilovic bevab zadnja linija celika sa agilnim jamakom... ako ovo ne dobijemo neka se raznesu kolektivno
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 3:49 pm

Idemo Čelika dobiti vrlo bitna utakmica da pred derbi sa Zrinjskim uđemo sa 6 bodova..Zrinjski nije ni približno ozbiljan kao prethodne dvije sezone..Protiv Čelika treba trkače ubaciti i odmah na startu riješiti utakmicu po mogućnosti..Jedva čekam da se Sinan oporavi..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 3:49 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
pet jul 27, 2018 3:45 pm
Livaja karatic adilovic bevab zadnja linija celika sa agilnim jamakom... ako ovo ne dobijemo neka se raznesu kolektivno
realno.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 3:58 pm

vala ja bih sve odmorio što se može odmoriti, jer po meni ništa nije izgubljeno i treba odmora ovim što su igrali.
fejza-sehic-bogi-kemo-pavic-hare-celo-zec-arezina-jazvic-krpic

arežina i bogi bi svakako bili klupirani za revanše, jedino krpa i pavic bi igrali svaku od pocetka do kraja, dok hare i ćelo nisu cijelu.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 3:59 pm

Minjore je napisao/la:
pet jul 27, 2018 3:28 pm
Fejzic
Sehic - Rodin - Bakrac - Pavic
Hajdar - Blagoje
Veseli - Arezina - Zec
Zajmovic
To je to. Čurjurića bih stavio umjesto Arežine al' fakat bi to za čovjeka previše utakmica u kratkom periodu bilo.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 3:59 pm

cinjenica da smo podjeljeni u misljenju da li je Anel odigrao dobro ili lose, dovoljno govori sama po sebi.
zasto nam se misljenja ne razilaze kada je u pitanju Curjuric ili Bakrac?

generalno mislim da je Anel "prefino" dijete bez imalo fakinluka u sebi. to je njegov najveci "problem" na terenu. zbog odgoja on ima previse postovanja prema starijim i samo ga to koci u ovom prelaznom periodu iz juniora u seniore. nema u njemu one drcne mladalacke otresitosti. zbog toga na terenu izgleda kao djecak kojeg su stariji stavili u ekipu jer im pajdo nije dosao na termin. tako i igra, sa puno straha.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 4:01 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pet jul 27, 2018 3:58 pm
vala ja bih sve odmorio što se može odmoriti, jer po meni ništa nije izgubljeno i treba odmora ovim što su igrali.
fejza-sehic-bogi-kemo-pavic-hare-celo-zec-arezina-jazvic-krpic

arežina i bogi bi svakako bili klupirani za revanše, jedino krpa i pavic bi igrali svaku od pocetka do kraja, dok hare i ćelo nisu cijelu.
fakat nisi ironičan da se može proći. čini mi se po stilu da nisi :D
gradi željo boli te *****
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 4:06 pm

AsharaK je napisao/la:
pet jul 27, 2018 3:17 pm
Joj pogleda izvještaj, kakve smo golove primili :D :D
Znaci Booooožeeee... tek na ovom izvještaju iz pravih uglova kad vidis tek mi sad nije dobro...
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 4:11 pm

Kuda li ovo sve ide i vodi... Gledaj ponovo statusa i komentara stručnjaka sa juga :r
Kakav mozak moraš biti da juče pred utakmicu objaviš članak "uprava Želje podnosi ostavku", čuj da Bog da poginuo Bogičević... Bez obzira na sve, nije lijepo. Komentari još gori, onaj hoće da svi poginu, onaj ne da na Kjosevskog riječi...
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 4:13 pm

ForzaLjoZe je napisao/la:
pet jul 27, 2018 2:57 pm
Kako je izgledalo biti na stadionu sa suprotnih tribina? Da li je jug polozio?
Vidio sam neciju primjedbu na pjesme koje su se pjevale. To je posebna prica. Losa, godinama se krojila gdje se preslik melodija radio iz stranih zemalja, na stranim jezicima. To je posebna nauka, ali bi mi se ljudi smijali ovdje da pisem o vokalizaciji, muzickom i teskocama u nasem jeziku.
Bas sve ti dajemo pjesmu definitivno treba remontovat ili penzionisat.
Kakav je jug bio dovoljno govori rupa praznih stolica u u drugom poluvremenu ondje iznad transparenta sloboda navijacima.Navijanje oke bilo prvih 15-20 min., kasnije lose bas kad je trebala podrska igracima oni pjevali pjesme koje nisu mogle biti vjetar u ledja al bas nikako.Takodjer da se nije mogla neka fina koreografija dici s kartonima ili nesto slicno nije mi jasno.Jedino pozitivno sto su vratili veliki broj transova pa izgleda kao prije, al svi u crnom i pjesme jug je samo jedan..nista specijalno.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 4:13 pm

ChWilla je napisao/la:
pet jul 27, 2018 4:01 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pet jul 27, 2018 3:58 pm
vala ja bih sve odmorio što se može odmoriti, jer po meni ništa nije izgubljeno i treba odmora ovim što su igrali.
fejza-sehic-bogi-kemo-pavic-hare-celo-zec-arezina-jazvic-krpic

arežina i bogi bi svakako bili klupirani za revanše, jedino krpa i pavic bi igrali svaku od pocetka do kraja, dok hare i ćelo nisu cijelu.
fakat nisi ironičan da se može proći. čini mi se po stilu da nisi :D
nisam boga mi..
vjerujem fakat u prolaz ako se sve posloži.
previše svi precjenjujete ekipu apolona koja je sinoć samo iskoristila naše mane, odnosno udarila gdje nas najviše boli. uzela posjed lopte, radi dizelne veze, i odlično skautirala da smo protiv goška igrali sa grdosijom od 1,95 na desnom beku, i čovjek pošalje brzog lijevog beka te ispomoć u vidu najboljeg tehnički jakog igrača na terenu papoulisa, i cijelo prvo poluvrijeme nam prave belaje po toj strani.
i pored vidno osakaćene ekipe na svim dijelovima terena, oni su imali tri šanse. dvije su dali, iz treće stativu pogodili.
mogu sa sigurnošću tvrditi nakon tri pregledane utakmice apollona da nisu kvalitet za grupne faze europske lige, i to će se potvrditi.
ja vjerujem u nas, realno šanse su nekih 10%, ali eto što ne bi pokušali totalnu kontru odigrati od sinoćnje partije. izbaciti sve brze igrače, postaviti se visoko pa kud puklo da puklo.. jal petica, jal utakmica u egalu ništa izgubiti nećemo. ali bar ćemo ostaviti pozitivan dojam, i moći ćemo graditi ekipu.
meni defanziva naša najviše optimizma daje i za sljedeći četvrtak, i za zrinjski, i za cijelu sezonu.
e hajde sad da se nadogradimo i posložimo naprijed kako treba, a imamo vrlo zanimljiv roster naprijed. bez pretjeranih zvijezda, tzv individualaca, gdje bi se moglo koristiti svaki od njih zavisno kako se utakmica odvija.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 4:14 pm

Jao drugog gola hahahahahhahaha, aj kakav debil brata mi. Ma ovo je cirkus Bgm, da nije tuzno bilo bi smijesno
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 4:15 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pet jul 27, 2018 3:58 pm
vala ja bih sve odmorio što se može odmoriti, i po meni ništa nije izgubljeno i treba odmora ovim što su igrali.
fejza-sehic-bogi-kemo-pavic-hare-celo-zec-arezina-jazvic-krpic

arežina i bogi bi svakako bili klupirani za revanše, jedino krpa i pavic bi igrali svaku od pocetka do kraja, dok hare i ćelo nisu cijelu.
Upravo ovo kontam. Mozda sam lud, ali da ovima jos nije gotovo. E sad ako su se nasi u glavi vec halalili to je druga prica.Na Kipru oba krila ofanziva bekovi deganziva kao sto i treba biti. Hrabro i makar ne izgubiti ako vec nece ganjati.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 4:17 pm

Koliko je kvota na dvicu na kipru Larse ? Ne kladim se evo godinu dana al u cetvrtak ide dvica na fesliju.
 
Avatar
mula
Postovi: 932
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 4:20 pm

Ove sezone najvece sanse za titulu ima Sa i Zrinski.
Razlog je jednostavan, ostao je skoro isti sastav
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 4:21 pm

a vala koliko god da su nam sakrili loptu sami smo ih sebi zabili. kakve su ovo šanse uopšte.
gradi željo boli te *****
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 4:21 pm

Minjore je napisao/la:
pet jul 27, 2018 4:17 pm
Koliko je kvota na dvicu na kipru Larse ? Ne kladim se evo godinu dana al u cetvrtak ide dvica na fesliju.
slika
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 4:23 pm

Zrinjski po prvi put u europi ne pokazuje da su prvi favoriti.
protiv legije i maribora se moglo vidjeti da igraju ozbiljan fudbal, a ono protiv spartaka je očaj očaja. jučerašnje nemam šta komentarisati jer nisam gledao.
što se tiče sarajeva, sigurno su jači nego prošle godine, razliku pravi aladin šišić koji je najbrži igrač lige a nije flop. fino ubacuje momak a i zna se kretati. eh sad da li su favoriti, jesu, koliko i mi.
i mi smo jači ove godine nego prošle.
samo da se posložimo.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 128 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija