Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 10:39 pm

J Jaje
J Jug
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 10:40 pm

A mrzi ove s kobilje do bola :D hajd sto se ubio za klub, nego bi i za forum bio pun pogodak
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 10:40 pm

manja je razlika nego što prikazuješ. zakarić je prošle godine u ova doba prevagnuo da zrinjski uzme titulu. u slavenu nije puno igrao, ali to je jedna polusezona, ne dvije, nije bio ni povrijeđen ni van procesa...a subić u slobodi.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 10:42 pm

arelinho je napisao/la:
čet maj 25, 2017 10:30 pm
gavran je napisao/la:
čet maj 25, 2017 10:29 pm
kremenko je napisao/la:
čet maj 25, 2017 9:46 pm
Subic nije ni j od jaje.
Cekam dalje :kafa:
Ko kaze da je igrac u pitanju
+1 Čovjek je napisao jaje pa znači je da je jaje u pitanju.
To je direktiva iz Uprave on tome kako ćemo izlaziti u javnost po pitanju šta je starije Kokot ili jaje, svi pravi Željovci bi trebali prihvatit takav rezon..na idućem plenumu će se voditi diskusija o tome da li je Zemlja ipak ravna ploča i zašto se svemir širi
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 10:42 pm

Mislim da bi protiv Milana trebao poceti Stevo od prve minute.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 10:42 pm

To jest, ali Subic zadnju godinu igra a Zakaric ne igra. Lazem, igra pola godine ali igra kao da ne igra.
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 10:42 pm

kremenko je napisao/la:
čet maj 25, 2017 10:39 pm
J Jaje
J Jug
I ja mislim da je to u pitanju. I prije Krupe neke novine su javile da su dozvole i papirologija gotovi.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 10:42 pm

Jaozinho22 je napisao/la:
čet maj 25, 2017 11:19 am
storm_raider je napisao/la:
čet maj 25, 2017 1:03 am
Jaozinho22 je napisao/la:
čet maj 25, 2017 12:47 am
Na osnovu čega treba da ostane !? Zbog prokockane titule ? Zbog piqkaste igre ? Zbog tog što nije promovisao nijednog juniora ? Zbog tog što mu se igra svodi samo nabij na Miru kao i prethodna dva stručnjaka ? Zbog specijalne fizičke spreme o kojoj je vazio pola godine, na kraju FKŽ spreman kao i ekipe koje nemaju spešl trenera za kondiciju kakvim se on predstavljao ? Zbog tog što nema nikakvog napretka u igri i nakon dovedenih ciljanih akvizicija ? Zbog tog što izgledamo kao dom penzionera ? Zbog tog što je stručnjak za defanzivu a nama svaki iole prekid gol ?
Zbog toga sto je izborio Europu. Zbog toga sto mu igra ne svodi "samo nabij na Miru, kao i prethodna 2 strucnjaka", jer da vodi, bili bismo na 11 mjestu. Zbog toga sto bi bilo neozbiljno optustiti trenera, nakon pola godine, koji te je doveo do Europe, iako mu je to bio jedini cilj zacrtan. Zbog toga sto smo vec to radili i vrtili bismo se u krug. Zbog toga sto 90% ovo nije njegova ekipa i tek nakon ljetnih priprema cemo moci vidjeti sta i kako. Zbog toga sto necu sebi dozvoliti da gledam samo zadnje 2 utakmice (1 remi i 1 poraz). Zbog toga sto necu da dozvoli da mi sud o Slavki pravi Bogicevicev kiks u Tuzli, Kerlina ruka na derbiju ili Ivanov promasaj titule u 94 minuti na Kosevu. Zbog toga juniora nije ni mogao promovisati za ovih pola godine, jer smo se borili da osiguramo Europu. Tacno se zaboravlja da je covjek tu 5 mjeseci. Zbog toga sto smo potrosili dosta trenera, dobrih ljudi, Zeljinih vojnika i nemoguce je da nam ama bas nijedan nije valjao. Ocito i jeste problem sto su ljudi kratkovidni i kratko pamte, pa bi smjenjivali tek tako, kao na igrici. A da za promjenu pokusamo drugacije i da nekoga ostavimo 2 godine? Ako vec nije upalilo mijenjanje trenera kao na traci i lud covjek bi skontao da to nije dobra taktika. Ovo nije igrica, igraci nisu algoritmi koji instantno reaguju na vase kondicionale i parametre. Igraci se moraju navici na trenera i obrnuto - trener se mora navici na igrace i okruzenje. Samo razmislite, da je Ivan pogodio ono sto je morao, mi ne bismo ovu pricu vodili uopste. Pa nista u zivotu nije crno ili bijelo, ali izgleda da je kod nas Bosanaca sve tako.

Nisam ni ja zadovoljan, gorak je ukus, ali otpustiti Slavka bi bio potez amatera i pravio bi se cirkus. Vec smo taj cirkus prosli. Seferovic bi se trebao vratiti iz Kine veoma brzo, nadam se.
Evo storme da ti odgovorim.
Evropa nije bila prioritet ! Prioritet je bila titula ! Dakle cilj nijej ispunjen.
Neću ti tražiti izjave Misimovića u vezi ovog jer ih dobro znaš kao i ja.
Dalje, igra se svodi nabi na Miru, htio ti to ili ne. Baš bi volio vidjet statistiku koliko ima zračnih duela osvojenih po utakmici.Maximalno forsiran svaku utakmicu ! Ne znam samo odakle ti ideja da kažeš nešto takvo :( Ako ne vjeruješ idemo analizirat direktno utakmicu po utakmicu pa da vidimo na koga se nabija lopta il igramo od noge do noge kao Barca :lol:
Dalje, neozbiljno je otjerati trenera a nije neozbiljno ostavit čovjeka koji je izgubio bukvalno već osvojenu titulu. Treba ti 5 bodova iz tri utakmice i ti nisi u stanju da ih uzmeš. Matematički genije.
Dalje,kažeš da 90 % nije njegova ekipa !?
Krenimo redom.
Vedran
Siniša (Memija pušten, on dobio maximalnu šansu)
Štoperi. Slavko lično vratio Bogičevića i ličnoo izjavio za Oslobođenje da se nije dvoumio ni sekunde kad je Kerla u pitanju da li da se dovede ili ne.
Lijevi bek , Stanu vratio u ekipu, doveo Stojanovića !
Sredina,Blagojević,Marković,Hasanović,Zeba,Uglješa,Bekrić.
Desno krilo, najbolje u ligi !
Lijevo krilo, obojica došla u njegovom mandatu i Crnov i Zakarić.
Napadač, Prvi strijelac lige i Stevo Nikolić.
O čemu pričamo ? Bar pola ekipe je njegovo ! A ne 90 %, opet neka nelogičnost.
Dalje, pitanje je koliko je dobro po klub ostaviti čovjeka na klupi koji priča ono što navijači hoće da čuju a radi potpuno suprotno !
Neke od drugih ubleha.
Igramo kao Milan
Priča o nekoj kartoteci punoj megatalenata i igrača iz regiona. Mi dovodimo samo ono što je slobodno i ono što šutnu iz naše lige.
Priča i najava nekih grupnih faza !
Priča da ćemo nakon priprema i uigravanja biti bolji, NISMO BILI BOLJI ni mi ni igra !
Ostalo znamo. Mislim da ne moram dalje.
Ostanak Slavke u ovim okolnostima bi bilo krajnje nelogično i po nas i po njega. Jedino pod nekim okolnostima da mu se pojača stručni štab s dva Željina vojnika ! Da se vrati Sefer iz Kine i da se on pita za kondiciju ! Uslov minimalno 3 juniora u prvih 11. Svakako je broj stranaca smanjen. I da počnemo ličiti na klub na terenu a ne da ličimo na neku seosku zadrugu !
@Jao
Ja djelim tvoje mišljenje.
Kako god... ocekujem ako ne sada onda krajem septembra promjene u SŠ. Tek tada ce biti njesra.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 10:48 pm

Joj komentara allah te nagradio, jedan kaze vrati zeljkovica, drugi kae kosorica, a treci sta ce nam subić imamo bekrića i zebu na njegovoj poziciji :lol:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 10:48 pm

Choks je napisao/la:E jeste nas ovo sjebalo baš . Slavki svaka čast za izborenu Evropu , ali se ovo zaista moralo uzeti . Došli smo na vrh , imali 3 kola prije kraja 4 boda , kriv je . Sada da li da ostane ili ne , to je do ljudi u klubu . Ja bi mu pružio šansu . Ali jedino sto me nervira povratak uvijek istih igrača priželjkujemo . Pa dok ga vratimo u formu ode pola sezone . I Subic koji ce nam ***** . Daj neke mladje igrače , ili neke baš kapitalce na tim pozicijama . Kao da gledam i Memija se uskoro vraća i onda u krug sve tako . Nema naprijed tako . Mislim nemam nista protiv igrača ali treba puno da se vrate u formu ili da nadje neki motiv da igra ovdje kod nas. #1921
"imali 3 kola prije kraja 4 boda"

Cemu potreba da obmanjujes? Ili si sa racunom na vi? Najozbiljnije pitam.

Nama je potrebna kvalitetna kicma ekipe. Periferne pozicije je lakse uklopiti. To moramo znati. Subic je dobar igrac, ljevak, pokriva cijelu lijevu stranu i sigurno najkvalitetniji igrac tih performansi na toj poziciji.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 10:51 pm

kremenko je napisao/la:
čet maj 25, 2017 10:37 pm
gavran je napisao/la:
čet maj 25, 2017 10:29 pm
kremenko je napisao/la:
čet maj 25, 2017 9:46 pm
Subic nije ni j od jaje.
Cekam dalje :kafa:
Ko kaze da je igrac u pitanju
Ko kaze da nije :D
Sreca vam je pa nisam neko mudo ovdje :D ,za bombanje,lozenje i sl bio bi vam rudnik od heftu.
Samo kazem :kafa:
Sam ću se banovati kad uzmemo titulu u nedjelju
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 10:52 pm

Zakaric, Ugljesa i Miro su trebali biti nasi najbolji igraci ove godine. Od Ugljese je sigurno svako od nas ocekivao da nastavi igrati onako kako je i u Borcu, znaci bez straha, da povuce loptu i to je to. Poprilicno je brz, ima dug korak i sigurno da bi nam dobrodosao da nema taj nekakav problem u glavi mada vjerujem da se to moze lako rijesiti. Da je njega forsirao ko Kerlu, ovaj bi mozda usao u formu.
Zakaric je na pripremama bio nas najbolji igrac. Frajer je u onim pripremnim utakmicama znao uzeti loptu na nasoj polovini, proci 3-4 igraca i doci do prilike za centarsut. Kako je krenula sezona tako je i on poceo lose igrati, opet bog zna zasto. Imao je i kontinuitet igranja, ali mi se uvijek cinilo da je samo padao fizicki iz utakmice u utakmicu. Sa pravim Zakaricem i Ugljesom bi sigurno bili 30% bolji i volio bih gledati ih i iduce sezone. Ako smo prezivjeli Bogicevica i Kerlu u prvih jedanaest, onda bi sigurno mogli i ovu dvojicu.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 10:53 pm

Ma vala i ja bih Uglješu ostavio narednu sezonu. Da ima sindrom kurcobolje ima, al' siguran sam da se i to može riješiti ili barem svesti na neki minimum ako ništa drugo :D
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 10:54 pm

LARS1921 je napisao/la:
čet maj 25, 2017 10:48 pm
Joj komentara allah te nagradio, jedan kaze vrati zeljkovica, drugi kae kosorica, a treci sta ce nam subić imamo bekrića i zebu na njegovoj poziciji :lol:
:rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl: :rofl: :rofl:
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 10:55 pm

blueheart je napisao/la:
čet maj 25, 2017 10:34 pm
Ja bih volio kada bi mi kao klub donijeli neki član ili zakon da nam u prvom timu moraju igrati minimalno 3 igrača ispod 20 god. Jer kaze se da su nejaki neiskusni bla bla, a kako da ojačaju kada nema šanse da igraju. Mi moramo ići na rezultat ali i moramo uporedo davati ozbiljne šanse sto mladim igračima, jer mi njih moramo prodati do njegove 21-22 godine,max 23 god. sve poslije njihova cijena opada i teže ide prodaja.
I meni je ovo palo na pamet. Dvojica "naših" mladih u timu i dvojica ispod 25 godina sa strane u prvoj postavi. Jbg mi svi očekujemo milionske transfere od tih igrača te naše djece a nikako im ne damo priliku da igraju. To je isto ono trazis radnika sa iskustvom a niko neda Radniku šansu da stekne iskustvo.
Imam osjećaj da će Kemo i Dado biti top igrači sljedeću sezonu. Ima tu još Hasanovic, taj famozni Zeric, možda još neko od juniora + 2 naći u državi ispod 25 može se sigurno skupit dobra ekipa a imaš potencijal za naredne sezone i reklamiranog igrača za prodat.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 10:56 pm

gavran je napisao/la:
kremenko je napisao/la:
čet maj 25, 2017 10:37 pm
gavran je napisao/la:
čet maj 25, 2017 10:29 pm
Ko kaze da je igrac u pitanju
Ko kaze da nije :D
Sreca vam je pa nisam neko mudo ovdje :D ,za bombanje,lozenje i sl bio bi vam rudnik od heftu.
Samo kazem :kafa:
Sam ću se banovati kad uzmemo titulu u nedjelju
Jaje - ljuska - krov na Istokuslika

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 10:58 pm

Hurmasica je napisao/la:
čet maj 25, 2017 10:53 pm
Ma vala i ja bih Uglješu ostavio narednu sezonu. Da ima sindrom kurcobolje ima, al' siguran sam da se i to može riješiti ili barem svesti na neki minimum ako ništa drugo :D
Ja vjerujem da velika vecina igraca sa strane nije svjesna u kako velikom klubu igraju. Treba pripremiti kakvu prezentaciju i kad god dodje bujrum sjedi, pogledaj, upoznaj se sa klubom i pokusaj razumjeti. Ja kao navijac mogu prihvatiti da je neko ogranicen i da ne zna, ali ne mogu da prihvatim kurcobolju i da neko nece da trci i zalaze se
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 11:01 pm

arctg je napisao/la:
čet maj 25, 2017 1:01 pm
teatrale36 je napisao/la:
čet maj 25, 2017 12:52 pm
arctg je napisao/la:
čet maj 25, 2017 11:45 am
Mene živo zanima zašto ovi pametnjakovići i stručnjaci za sve i svašta, generali poslije bitke i uber poznavaoci fudbala nisu sve ovo pričali nakon utakmice sa Zrinjskim na Grbavici? Mislim, ako ste znali da je Slavko ubleha, ziheraš, karina i sl. zašto se odmah niste pobunili kada je doveden? Zašto cijelu sezonu niste govorili to što sada govorite? Zašto se uvijek čeka neki kiks pa da se uputi kritika? Zašto niko ne kritikuje nakon pobjede? Zašto ste nestrpljivi? Zašto prišivate stvari čovjeku koje su čista laž, izmišljotina, gluposti i idiotizmi? Zašto, kada u dubini svoje duše odlično znate da nije tako kako pričate, ali pričate da zadovoljite svoj ego i druge interese? Upravo to je ono što me najviše raduje: pojedinci se iz petnih žila napinju da sve popljuju i ocrne a u dubini duše znaju da lažu i da stvarno stanje nije tako.

Ova dvojica što su me citirali, nisam vas nigdje spomenuo i nisam vam ja kriv što ste se pronašli u mom postu. Preskočite me.
Prijatelju samo je igra crna , ostalo nije, ko moze reci za Istok, za Upravu da ne valjaju, ko tu moze traziti greske ja ne znam. Ali teren i igra ne valjaju,rezultati solidni ali uz onakvu igru sve se moralo kad tad obiti o glavu nazalost i da bogdo nije. Ja licno zelim da imamo sto bolje igrace i sto boljeg trenera a kako ce se on zvati i ko je nije me uopste briga.
Nisam nigdje napisao ništa o igri ili bilo kojem drugom segmentu. Mišljenje o tome ću zadržati za sebe ali ima od svega što se napisalo ovdje pomalo. Meni samo ide na jetru to što se šuti dok se pobjeđuje a udara svime na sve nakon kiksa. To nije objektivnost, to nije pravi način podrške Klubu.

I ti si me prozvao i doveo u pitanje moju podršku i ljubav prema Željezničaru. Ja to nisam nikada nikome uradio. To nije uredu sa tvoje strane, prvenstveno jer se ne poznajemo.
Nije tacno da se šutilo!
Mladost, haos na forumu. Sloboda, ŠB, Krupa obje tekme Kjukuša na Grbavici itekako se je kritikovalo. Hvaljen je za Slobodu i Zrinjski. *Onako* je bilo za ostale tekme. Gonjanje titule je jdini razlog zašto se nije glasnije govorilo slabostima.
Molim sve pobornike Slavke da ne mješaju kruške i kajsije :D : jer pisanje kontra Slavka nije pisanje kontra uprave. U prava ima bezrezervnu podršku! Pisanje kontra Slavka nije prizivanje Amara!
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 11:05 pm

@Model druže, samo se bojim tjeranja nakon 5 kola u novoj sezoni pa opet hajmo jovo nanovo u pola sezone,a znamo da nam to nije strano.
Što se tiče Subića,odličan igrač ali bi sigurno koristio više na lijevom krilu,Zakaru prebacit desno a dovest pristojnog beka,uz Subića i pravog Zakarića, Miru bi nekako lakše prežalili.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 25, 2017 11:06 pm

gavran je napisao/la:
čet maj 25, 2017 10:29 pm
kremenko je napisao/la:
čet maj 25, 2017 9:46 pm
Subic nije ni j od jaje.
Cekam dalje :kafa:
Ko kaze da je igrac u pitanju
Mister Gavrane, hocel biti sta trasu, il da opet cekamo 15 dana
Zadnja izmjena: Pompey, dana/u čet maj 25, 2017 11:08 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot], neroazzuro i 237 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija