Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 30, 2017 12:16 am

Borbenost, hvala za istu. Onako i jos jace svaku tekmu i kakav god rezultat da bude, imat cete podrsku. A zbog sutnje na kraju se dobro zapitajte.

Manijaci #1 Balkana!
1987
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 30, 2017 12:16 am

Kakva je stopercina ovaj Graovac momak na zemlji s loptom predobar igra pametno dobili smo ogromno pojacanje u odbrani o Zakaricu ne treba ni pricati prevara od igraca igra 0 mora ovo bolje a vrhunac veceri kad Zajko daje kapitensku traku onom uhljupu nacitanom atmosfera prejaka Manijaci :klanjase2: :klanjase2:
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3952
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 30, 2017 12:16 am

ja sam zadovoljan, bravo Zeljo
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Babuka
Postovi: 62
Pridružen/a: sub jun 03, 2017 11:51 pm
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jun 30, 2017 12:17 am

pile87 je napisao/la:
pet jun 30, 2017 12:14 am
exdomorocki je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:
čet jun 29, 2017 11:47 pm
Ne treba prerano govoriti, ali ne kontam šta seru navijači Zrinjskog za Graovca, pa čovjek odlično odigrao. Imao je samo dvije greške koje sam ja vidio, napucavanje pred kraj, sreća nekako opet kod Vece završi, i onaj dugi pas preko Zakarića
Ne znam ko sta kaze,Graovac na debiju je bio TOP!!!
I više od toga, donio je mirnocu u zadnju liniju i Bogi mnogo bolje izgleda sa njim.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Igra covjek fudbala ne nabija ko kerla vjeruj mi sindikalac izgleda bolje samo zato sto je ovaj dobar stoper.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 30, 2017 12:18 am

Ja mislim da vi želite reći da Graovac izgleda odlično pored Bogičevića :kafa:



:D
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 30, 2017 12:19 am

Vala Zakaric nije bio los,fino su na jugu rekli,nema vise dizanja u zvijezde,Asim veliko pojacanje i po meni smo igrali bolje nego prije
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 30, 2017 12:20 am

LARS1921 je napisao/la:
pet jun 30, 2017 12:18 am
Ja mislim da vi želite reći da Graovac izgleda odlično pored Bogičevića :kafa:



:D
slika
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 30, 2017 12:20 am

Dobro se spremiti za revans pa da ugostimo AIK koji je odigrao 0:0 izgleda da su ovi otacani tvrda ekipa mozda oni cudo naprave u gostima.

Nacitani je procitao igru Zete. :D
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
krajisnik87
Postovi: 528
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 10:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jun 30, 2017 12:21 am

Plavi orkestar je napisao/la:Moze li mi neko rec koji je zadnji dan uplata za Podgoricu.
Ja mislim da je utorak zadnji dan a uplacuje se od 10 do 12 i od 18 do 20 sati

Cjena puta je 60KM + ulaznica

Više informacija na samim uplatama.
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 30, 2017 12:21 am

Krstanovic zabija ko veliki, izgleda da se forum zajebao sto je blokirao transfer :D

Ma Zrinjski stvarno ima srece sa stoperima, pa valjda im nije tesko palo sto je Graovac otisao. Ovo za sada je stvarno ekstra.

Ne znam jeste li obracali paznju, ali meni se tako svidjelo kako je Zera odigrao. Bas sam obratio paznju na njega kad je usao. Kao sto rece @Leon, on i Ramovic bi morali iznijeti veci dio sezone na svojim plecima. Fino je izlazio i vracao loptu nazad po primanju, bez ikakvog bespotrebnog zadrzavanja lopte. Odmah ide distribucija, fin pas, lagan za iskontrolisati.

Bez obzira sto je Bogicevic danas bio okej, mora lagano ici ka klupi. On kao opcija sa klupe je ekstra stvar, a ako nece, neka ide. Isto i za Zebu vazi. Okej, europa, mislim da nam je dobro doslo njihovo iskustvo protiv Zete. Mada ja bi u revansu Zeru stavio u prvu, fakat mi izgleda zrelo za prve postave.
Zadnja izmjena: Omar500, dana/u pet jun 30, 2017 12:22 am, ukupno mijenjano 1 put.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 30, 2017 12:22 am

Elegant je napisao/la:
pet jun 30, 2017 12:20 am
Dobro se spremiti za revans pa da ugostimo AIK koji je odigrao 0:0 izgleda da su ovi otacani tvrda ekipa mozda oni cudo naprave u gostima.

Nacitani je procitao igru Zete. :D
Nisu oni tvrda ekipa, nego je AIK qarina u napadu (za sada). Jedna od najlosiji napada u Svedskoj. Rijetko kad zabiju dva gola na mecu. Ali zato tesko primaju golove, vrlo tesko.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 30, 2017 12:22 am

Jao tek sad vidim kako je krcat istok i jug. Fenomenalno!!!

Jedinu sansu su nam napravili kad je Stani igrac pobjegao. Sreca pa promasi, taj gol bi nas pokopao.
Ne znam kako moze napisati neko da je Stana dobar bio..

Zakaric nema samopouzdanja to je evidentno. Bogi se jednom izdera na njeg, on onako sjeba se, pade totalno.
Nekako mora vratiti samopouzdanje, gol da uvali ono na kraju, bas bi mu pomoglo. Mora mu i ekipa pomoci, a ne dernjava. Bolje rjesenje u tom slucaju bi bio da je Bogi rekao : Ajde Zaka, nema veze idemo jako!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 30, 2017 12:22 am

Igrači i kolektiv Fudbalskog kluba Željezničar zahvaljuju se svim navijačima koji su prisustvovali susretu protiv Zete.



https://fkzeljeznicar.ba/ukupan-prihod- ... -km/26953/
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 30, 2017 12:22 am

Eh da utakmice traju 60 minuta sve bi bilo super :)

poslije 60minute i poslije naseg gola smo odigrali katastrofa... golubarnici stajali na terenu, a mi ili zbog naredbe sefa ili nekoga drugoga igrali bunker na bunker
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 30, 2017 12:23 am

Prelijepa noc na našoj Grbavici.
Momcima čestitke za borbenost, voljni momenat, igru... Kako smo završili sezonu, ovo je odlično. Utakmica bila extra zanimljiva, ja sam zadovoljan. Šteta što nije ušla još koja, visio je taj drugi gol u zraku. Iskreno se nadam da će ekipa imati isti ili bolji pristup u revanšu i prolaz neće biti upitan.
Vedran - nije ni imao nekog posla realno, loš na ispucavanju lopte
Siništa - odradio posao više nego korektno
Stoperi - odigrali bez greške, Bogi aferim, Graovac beton
Stana - standardno, ispada ponekad, ofanzivno je možda mogao više večeras
Uglješa- majstor, ali budala bez lopte, lik je preagresivan kad izgubi posjed, ganja frajera 3 puta džonom da ga ubije :D
Marković - za ovo što je igrao nije pokazao ništa, prijem lopte truba
Blagojević - solidan, njegovo standardno prodavanje lopte na sredini uvijek mana
Zeba - po meni odigrao dobru utakmicu, brate majstor je, ima te poteze, driblig, mahalski bezobrazluk, s obzirom koliko su ga tukli i koliko ima u nogama nemam mu šta zamjeriti
Zakarić - trudi se momak, treba mu dati više podrške, motiva, znalac je, odličan šut, ali djelovao spor i pogubljen
Zec- Mašina, prva utakmica i odmah se vidi da će biti pojačanje, baš je Zec :D
Lendra - odradio svoje, drago mi je zbog ovacija koje je dobio, drago mi je što su se tenzije smirile, šteta bi bilo da se ne oprostimo na lijep način
Žera i Nikolić - ništa posebno, malo su i odigrali

U suštini, permanentno sam zadovoljan prikazanim, da ne tražimo puno mana, ide ovo na bolje, puna podrška kako god završilo.

Atmosfera prelijepa, koreografija premočna, zbog SK imali su ljudi šta i da vide. Definitivno smo sa posjetom i navijačima daleko daleko ispred svih kad je naša država u pitanju. Volim Te Željo!!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 30, 2017 12:23 am

Ja sam poslije tekme napisao da skolovanijeg stopera od Graovca poodavno nisam vidio. Najvise volim takve igrace, sve skolski, mirno, bez panike urade.

Koreografija je vrhunska, ja bolju koreografiju odavno nisam vidio.
Parola, raja pomazite, sta je pisalo? Ima li slika?

I da, najupecatljiviji dio je pjevanje Grbavice. Mislim da se nikad "jace" nije otpjevala. Ima li ko snimak?

I jos jedno pitanje, je li ono veceras snimak na SK2 u 1:55?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 30, 2017 12:24 am

LARS1921 je napisao/la:
pet jun 30, 2017 12:22 am
Igrači i kolektiv Fudbalskog kluba Željezničar zahvaljuju se svim navijačima koji su prisustvovali susretu protiv Zete.



https://fkzeljeznicar.ba/ukupan-prihod- ... -km/26953/
e haj sad mi lars reci jel nam prosjek bio 1000 manje prosle sezone nego li na ovoj utakmici protiv zete?

pun jug, pun istok, pun zapad i to nam prosjek bio prosle godine??? :D

7000 malo morgen
Zadnja izmjena: Bosnia, dana/u pet jun 30, 2017 12:25 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 30, 2017 12:25 am

Kako mi je drago sto su momci veceras ispostovali, mada bilo je i ocekivati naravno. Jug, ako mogu da dam svoj utisak, je bio besprijekoran. Svaka cast, kada god atmosfera "padne", jug je dizao. Takodjer, veceras su se cule neke stare pjesme i to mi je jako drago. Svaka cast momci!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 30, 2017 12:25 am

Šta mislite hoće li nas Uefa lupat po ušima za stepenice, sa istoka se vidjelo da jug to i nije baš ispoštovao, osim možda stepenica na jugoistoku
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 30, 2017 12:25 am

Ne znam, meni je ova utakmica licila na neki zaokret. Do sad nismo pokusavali igrati po zemlji, danas jesmo, okej grijesilo se, al to je zato sto fali uigranosti. Jel neko primjetio da su krila vecinu vremena ulazila u sredinu, ostavljali prazan prostor bekovima i pokusavali sa sutevima? To je ono sto me raduje, a itekako ima lufta za napredak.
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 34 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija