Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 11:57 am

hardwell je napisao/la:
ned maj 07, 2017 11:51 am
shzna je napisao/la:
ned maj 07, 2017 11:46 am
Bobić
Siniša-Boka-Kostić-Subić
Tomić-Blagoje
Zakarić-Žerić-crnov
?
Bobić
Siniša-Boka-Kostić-Marković
Ordagić-Blagojević
Zakarić-Žerić-Crnov
?

Fakat koga u napad staviti, a da nije Obradović :P
nema od Markovica nista a Ordaga ima ugovor do zime.
Subi izganjat raskid i potpisat ako je moguce.

Sinoc su me Tomic i Katanec odusevili. Tomi ugovor istice, ali poskup je on, mada i igracina je..

Napadaca traziti vani, ovdje nema korektna zamjena.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 11:58 am

nedime dragi šta nam ovo rade, nedimeeeeeeeeeeeeee...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
salle86
Postovi: 5091
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 11:59 am

nešto malo o pojedinačnom učinku
VECA-malo je reći odličan, on kad je svoj njemu teško da možeš dati gol :)
štoperi-solidni, iako mnogi hvale BOKU meni je BOGIČEVIĆ bio bolji od dvojice, ali u zbiru dosta bolje nego tander bogičević&kerla
bekovi-SINIŠA odličan, odma nakon mire najbolji naterenu, očito da im je slavko rekao komplet zadnjoj liniji da ne komplikuju više blizu našeg gola već da čiste loptu, par odličnih intervencija čak i kad je kasnio do kraja šprintao i ispratio svog igrača. STANA bar po meni jedna od lošijih partija u zadnje vrijeme ali nije bio toliko loš koliko je prethodne odigrao odlično, da se razumijemo
krila-MIRO prekucao, bukvalno nema izgubljene lopte, nekad mi se čini da ima bolji skok od pitera krauča :D ...CRNOV solidan, ima u glavi ali nema još u nogama. ZAKARIĆpo meni krivac za ovaj gol zrinjskog, nije ispratio "svog" igrača. naprijed tanko
veza-ZEBU su tukli cijelo vrijeme, nakon one povrede nije isti kao prije nje ali opet igrač koji nam je falio u prvom dijelu. iako mnogi hvale BEKRIĆA, ne znam ali on po meni nema mjesta više zaista. kad je u pitanju igra u mjestu možda najjači igrač lige (onaj šut sa početka drugog ide u prilog tome) ali jednostavno njemu je u glavi čim primi loptu, kako će pasti. ne nasjeda više niko na to, često se zna desiti da sudije i onaj pravi prekršaj ne sviraju jer je simulator. par puta usporio akciju. da ne ispadne da je sve loše, definitivno nije ali bar ja od njega očekujem više a ne samo ovo. MARKOVIĆ dobar, gol i asistencija, ne treba ništa dodati više. BLAGOJEVIĆ opet imao onih svojih greškica kad hoće da izmišlja toplu vodu.
U vrhu LENDRIĆ odradioono što treba, zabio gol, par puta ganjao ko lud štopere :) . STEVO onako, reklo bi se odradio što je trebalo i ništa više.

u suštini, 3 boda koja vrijede ko 6 :D

EDIT: zaboravih napisati, posjeta sramna, ali pozitivna strana je što je sinoć onih 8 hiljada bilo onakvi kakvi treba da budu željovci...možda bolje 8 onakvih nego +2 dodatnih "stratega"
Zadnja izmjena: salle86, dana/u ned maj 07, 2017 12:05 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 12:00 pm

Hoćemo izvještaj, hoćemo izvještaj!
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 12:01 pm

LARS1921 je napisao/la:
ned maj 07, 2017 11:57 am
shzna je napisao/la:
ned maj 07, 2017 11:46 am
Bobić
Siniša-Boka-Kostić-Subić
Tomić-Blagoje
Zakarić-Žerić-crnov
?
Ozegovic a more i klempavi Mudrinski :lol:
Drazic iz Vozdovca jucer odlicno protiv Zvezde odigrao. Ali ali ...
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 12:02 pm

Samo jedno ime znam - Stokić Joco jedan je od nas.

phpBB [video]


Dodji i nastavi gdje si stao!
Zadnja izmjena: shzna, dana/u ned maj 07, 2017 12:04 pm, ukupno mijenjano 1 put.
1987
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 12:03 pm

Zakaric se defanzivno mora popraviti, ono je njegov gol
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 12:06 pm

Onaj Zukanović već stavio na transfermarktu da Stevanović odlazi iz Želje, hajde Miro prošvrljaj, zajebi ga

I nije upisao Miroslavu asistenciju sinoć :D
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 12:08 pm

godrina je napisao/la:
ned maj 07, 2017 12:03 pm
Zakaric se defanzivno mora popraviti, ono je njegov gol
Nisam bas pratio kod gola Zrinjskog, da li je to opet on pogrijesio, koji mu je ovo put za redom ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 12:11 pm

Nećemo ići iz krajnosti u krajnost, Zakarin gol koliko i Vecin.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 12:13 pm

elegant tebra umoriš li se kad
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 12:14 pm

Miro ostani!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 12:14 pm

Bezveze je fakat na nekoga krivicu svaliti zbog onog gola jučer. Odbila se lopta do igrača Zrinjskog na peterac i gol, jebiga. Ko se mogao nadati da će lopta onako otići.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 12:15 pm

I jos jednom duboki naklon Sinisi Stevanovicu, sinoc scena da se najezis, ostalo nas stotinjak na jugu stadion prazan, samo Zeba i Sinisa zagrljeni ispred ograde a sa juga se pjeva Sinisi, nije mu bilo lako nakon smrtnog slucaja ali je stisnuo zube i odigrao i to odlicno.

Zakuhalo se juce na tekmi Metalaca i Olimpica, navodno postoji i snimak kako im se nudilo da prodaju utakmicu, da se jednom vise hoce rijesti neka afera, ali kao da gledam zavrsice savez kao i sa puncem i pitarima ispod stola sve..
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u ned maj 07, 2017 12:20 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 12:17 pm

**** ba greške hajmo licitirat ko treba doći, ko će dočekat prelazni rok
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 12:21 pm

Da ne zaboravim jedan veliki aplauz Sjevernoj tribini :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak:
za ono navijanje na poluvremenu
イビチャ・オシム
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 12:21 pm

hardwell je napisao/la:
ned maj 07, 2017 12:06 pm
Onaj Zukanović već stavio na transfermarktu da Stevanović odlazi iz Želje, hajde Miro prošvrljaj, zajebi ga

I nije upisao Miroslavu asistenciju sinoć :D

Pregovara se, nista jos nije gotovo. ;)
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
phily
Postovi: 428
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:37 pm
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 12:23 pm

ako Miro ostane to ce biti najvece pojacanje, dati mu platu koju zeli i ako treba jos je povecati, onakvog igraca necemo uskoro gledati na nasim terenima.
"Na granici smo grubosti. Spremni smo. Mi se ne sklanjamo prepotenciji. MI SMO ZELJO !!!"


boccaccio

:zeljeznicar1:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 12:25 pm

Kad god sretnete Miroslava bilo u kaficu ili na Vilsu dobacite mu "MIRO OSTANI". Zlatan je to momak, osjeća on sve ovo i nije mu sigurno svejedno i lako, nadam se da će naši odriješiti nekako kesu, vrijedi nam više nego 3 nova zvučna imena. Slično i Partizan uradi s najbolji igračem, Leonardo već plakao oprostio se od navijača, kad odjednom ostaje, novi ugovor 500k eura godišnja plata, i evo ih na krilima tog Leonarda stigoše nestvaran zaostatak i sad su pred titulom slično kao i mi..
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 07, 2017 12:29 pm

Fascinantno je koliko zracnih duela Miro uzme. Steta sto mu ona nije sjela, ponijelo ga poslije dobrog poteza, a krivo mi i zbog Crnova, opet sam bio na lijevoj stativi, kao i u derbiju kada je Lendric sutao. Sto posto bi zabio Crnov. Dobro se krece.
Sto se Bekrica tice, jeste on sporiji, ali neko je spomenuo da previse simulira, ne bih se slozio s tim. U drugom poluvremenu u jednom navratu dobi on loptu i umjesto da krene naprijed, stade i zagradi se jer je znao, pretpostavio da neko trci na njega s ledja mu, tu se odlicno zagradio, zadrzao loptu i krenuo dalje. Izborio je dosta prekrsaja, a najbolji momenti su kada povuce loptu prema naprijed. Spor, ali ne moze mu niko nista. Trebalo nam je ovog iskustva u veznom redu i Zeba, Bekric i Markovic su odlicno obavili zadatak, kao i kasnije Blagojevic. Bit ce ovo jos bolje sljedece sezone. Borbenost je najbitnija, sto se danas pokazalo. Slobodu bi razbili da smo ovako igrali. Samo ozbiljan pristup. Pokazali smo zelju i pobijedili veoma jaki Zrinjski, koji je mogao i vise primiti golova da smo bili prisebniji u zavrsnici.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 66 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija