Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:28 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned avg 27, 2017 12:18 am
Grbavica je napisao/la:
ned avg 27, 2017 12:11 am
nadam se da su večeras ovi "radikalni zagovarači igranja djece i tjeranja svakoga preko 20 godina" vidjeli da nije samo bitno da je igrač juče izvadio ličnu i da je "naše dijete". žerić je to pokazo večeras. trebaju da igraju NAJBOLJI. koliko god godina imali.



meni je ova formacija večeras bila ok. malo neuigrano (i puno veće i kvalitetnije ekipe se pate dok "savladaju" ovu formaciju). menalo zatvoren, a prošle sezone se svi sjećamo kupa i kako smo odgovorili na ovu njihovu formaciju sa 3 pozadi.
Vi ako mislite da će Žerić naučiti igra sjedeći na klupi , neće Bgm . Bajić je bio loš u početku stručnjaci rekoše . Osmanković očajan protiv Radnika bio , pa doda loptu igračima Goška , pogriješi protiv Mladosti, već sad kako igra osjeti se veliki napredak . Ali mislim da je psihički do Žere , treba neko porazgovarat sa njim , da se ne plaši zvižduka , psovki jer to je ovde najnoramlnija stvar. Neke stvari moramo istrpiti , draže su mi njegove greške nego Zebine koji je sam od sebe zajebao par napada , protiv Zebe ništa lično. Zamjeniti im uloge ovog od prve minuite , a Zebu od 75-te možda bude izgledao opasnije .
on se ne može porediti sa bajićem. bajić je igro desnog veznog u prvoj sezoni, neprirodnu poziciju, pa je opet imo bljeskova. u plzenu odigro fino, zabio ili je asistiro ne znam sad. ali najbitnije, radio je na sebi, trudio se, zato je sad tu gdje jeste. ja ne kažem da je žerić loš, da veze nema, upravo suprotno, mali žera je iznimno talentovan, ali on ovakav ne može igrati u prvoj postavi i biti oslonac ekipe. ja sam apsolutno nezadovoljan zebinom igrom, ono iz prvog poluvremena je moro zabiti. ali malo je i tužno da od dvije situacije pred golom širokog koje su hajmo reći bile ozbiljne je on kreiro. oba puta sa kajkutom. a loš. star. ogroman je broj onih koji su bili talentovani i ostali na tome. čak i oni puno talentovaniji od žere.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:28 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned avg 27, 2017 12:21 am
Hadzijalagic je napisao/la:
ned avg 27, 2017 12:19 am
A broj navijaca na nasem stadionu je najveci u drzavi i u ovoj i u prosloj sezoni.
Nemamo ni neku konkurenciju . OVi što nam mogu biti konkurenti su očajni . Al opet šta ljudi gledaju dobro je pa i ovoliko dođe realno . Samo je porastao broj bolesnika ima nas 3000-4000 koji ćemo biti tu svakako .
E jbg dok je Grbavica imala kapacitet 9 milja, 4 milje su bile pola stadiona skoro. Danas je kapacitet 13 hiljada, pa je stadion večeras izgledao sablasno. Zamisli kad ga aBd završimo, kapacitet 20 hiljada, a nas 4-5 milja dođe...mora se igra i rezultat unaprijediti, da ne kažem i iskorak u Europi napraviti. Teški i zahtjevni su Manijaci...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:31 am

nismo mi zahtjevni, nego većina blage veze o fudbalu nema, neki žive u prošlosti i kontaju da se takav fudbal još igra, a svima je zajedničko da nemaju jednu veoma bitnu stvar. naviku dolaska na utakmice.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:34 am

storm_raider je napisao/la:
ned avg 27, 2017 12:04 am
U ovo kolo smo usli kao prvi na tabeli i sa pobjedom na derbiju. Sa najavom Juga i raznih drugih infrastrukturalnih stvari i posjeta bude ovako sramna. Po meni, Uprava se samo mora zapitati, vrijedi li raditi ovo sto rade. Ne, hocemo i igru i rezultate. Eto naviknuti smo na tika-taku na Grbavici.. Ima tu i igre, dosta pomaka u odnosu na Slavka, rezultati su vec tu, djeca igraju, ali mi uvijek hocemo nesto vise. Sramota.
lijepo je gospodin SM rekao, "ne gradimo što volimo već što moramo"
i to fakat treba 100 puta poslušati pa razmisliti i skontati što i kako
trenutno od sadašnjeg juga mi imamo samo štetu
zaradimo od karti 10 milja, dadnemo savezu 5
izgradnjom novog bar ćemo imati nešto što će donositi profit, ti prostori ispod, kad budu u funkciji
a da ovi momci sad na jugu zaslužuju novu tribinu, dalo bi se o tome zaista prodiskutovati
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:35 am

Nije sramota sa Širokim, koji je tradicionalno nezgodan, odigrati X.
Sranje je to što stvarno loše igramo. Telefoniramo akcije, ništa da odigramo, tek pred kraj smo nešto na jedan dodir probali, odmah smo imali finu akciju sa lošim centaršutom. Kružimo, dajemo sigurne lopte u noge, kad dosadi, nabij na Sašu. Ništa.
Adžem priča o napretku, ja ga iskreno ne vidim previše, drag mi je jer gura naše omladince, ali me nervira oko Zebe nedodirljivog, stalnih rokada i taktiziranja nekih šahovskih, a naši ne znaju jedan drugog na dupli "pozvat". Tako dobiješ izgubljene likove u vremenu i prostoru.

I usput, ok, došao je dan pred teknu, a tu je tekmu najbolje odradio. Ostalo se igrao Murinja i nije ni nastavio ih uigravati, stalno rotira nešto, samo postajemo jednako neuigrani u više varijanti.

Izjave su mu također kao da gledamo različite utakmice, a to me uvijek brine.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:42 am

Veteran1965 je napisao/la:
ned avg 27, 2017 12:28 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
ned avg 27, 2017 12:21 am
Hadzijalagic je napisao/la:
ned avg 27, 2017 12:19 am
A broj navijaca na nasem stadionu je najveci u drzavi i u ovoj i u prosloj sezoni.
Nemamo ni neku konkurenciju . OVi što nam mogu biti konkurenti su očajni . Al opet šta ljudi gledaju dobro je pa i ovoliko dođe realno . Samo je porastao broj bolesnika ima nas 3000-4000 koji ćemo biti tu svakako .
E jbg dok je Grbavica imala kapacitet 9 milja, 4 milje su bile pola stadiona skoro. Danas je kapacitet 13 hiljada, pa je stadion večeras izgledao sablasno. Zamisli kad ga aBd završimo, kapacitet 20 hiljada, a nas 4-5 milja dođe...mora se igra i rezultat unaprijediti, da ne kažem i iskorak u Europi napraviti. Teški i zahtjevni su Manijaci...
Porastao je broj bolesnika , na to mislim . Uzmi prosjeke iz prošlih sezona , pogotovo na manjim utakmicama to je živi očaj bio , znaš sve ljude na stadionu .Ne znam kad smo zadnji put imali posjetui 2 milje i manje,ali s obzirom kakvu bazu navijača i ne bi se trebalo dešavati.
Ma mora sve to . Znam dosta ljudi koji ne dolaze još od ere Amara , jer nema napretka . Poslije Plzena čuješ ljude **** ovo svake godine ista priča . Teško nam je ugoditi , sve u svemu za BiH uslove smo primjer , samo kažem mi za sebe moramo više raditi na tome , jer sad konačno znamo gdje pare idu .
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:44 am

I još samo jedna stvar pa se odo definitivno "razbit" rakijom i zaboraviti (bar na kratko) sve ovo...mnogo Željo neprijatelja ima trenutno, ali ne bih širio priču o tome. Hoću da kažem da armija Manijaka bez obzira na sve stoji uz ovu upravu i podržava je. Osim sporadičnih negativnih skandiranja Ćenanu, na jednoj ili dvije tekme, svi su uz upravu i podržavaju je maksimalno. Prepoznaje se i te kako njihov pošten i transparentan rad, angažovanje, posvećenost, pa i rezultati na kraju krajeva.Kako pojedini mene ovdje prepoznaše kao seronju matorog, zamolio bi sve koji imaju ideju i razmišljanje da daju svoje mišljenje kako uprkos svemu broj navijača na našim utakmicama pada? Koji su razlozi? Ozbiljno je ovo pitanje, i tema za fakat dublju analizu, obzirom na sve aktivnosti oko izgradnje naše Grbavice, povećanja kapaciteta, poboljšanja uslova za navijače, kojih je sa druge strane malo obzirom na kapacitet stadiona...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:49 am

Leon_Professional je napisao/la:
sub avg 26, 2017 11:04 pm
Mujaga nije imao svoj dres kako sam primjetio, bilo je nalijepljeno nesto preko imena il mi se ucinilo.
Ja koliko znam, kod nas je broj 27 Osmankovic. A danas Mujagic sa brojem 27. Svasta :r
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:49 am

Grbavica je napisao/la:
ned avg 27, 2017 12:28 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
ned avg 27, 2017 12:18 am
Grbavica je napisao/la:
ned avg 27, 2017 12:11 am
nadam se da su večeras ovi "radikalni zagovarači igranja djece i tjeranja svakoga preko 20 godina" vidjeli da nije samo bitno da je igrač juče izvadio ličnu i da je "naše dijete". žerić je to pokazo večeras. trebaju da igraju NAJBOLJI. koliko god godina imali.



meni je ova formacija večeras bila ok. malo neuigrano (i puno veće i kvalitetnije ekipe se pate dok "savladaju" ovu formaciju). menalo zatvoren, a prošle sezone se svi sjećamo kupa i kako smo odgovorili na ovu njihovu formaciju sa 3 pozadi.
Vi ako mislite da će Žerić naučiti igra sjedeći na klupi , neće Bgm . Bajić je bio loš u početku stručnjaci rekoše . Osmanković očajan protiv Radnika bio , pa doda loptu igračima Goška , pogriješi protiv Mladosti, već sad kako igra osjeti se veliki napredak . Ali mislim da je psihički do Žere , treba neko porazgovarat sa njim , da se ne plaši zvižduka , psovki jer to je ovde najnoramlnija stvar. Neke stvari moramo istrpiti , draže su mi njegove greške nego Zebine koji je sam od sebe zajebao par napada , protiv Zebe ništa lično. Zamjeniti im uloge ovog od prve minuite , a Zebu od 75-te možda bude izgledao opasnije .
on se ne može porediti sa bajićem. bajić je igro desnog veznog u prvoj sezoni, neprirodnu poziciju, pa je opet imo bljeskova. u plzenu odigro fino, zabio ili je asistiro ne znam sad. ali najbitnije, radio je na sebi, trudio se, zato je sad tu gdje jeste. ja ne kažem da je žerić loš, da veze nema, upravo suprotno, mali žera je iznimno talentovan, ali on ovakav ne može igrati u prvoj postavi i biti oslonac ekipe. ja sam apsolutno nezadovoljan zebinom igrom, ono iz prvog poluvremena je moro zabiti. ali malo je i tužno da od dvije situacije pred golom širokog koje su hajmo reći bile ozbiljne je on kreiro. oba puta sa kajkutom. a loš. star. ogroman je broj onih koji su bili talentovani i ostali na tome. čak i oni puno talentovaniji od žere.
Mislio sam na davanje šansi , Bajić je uvijek bio u sjeni Hodžića , do dolaska Turkovića i onda konačno dobio šansu. Žera nesportski život i mnoge druge stvari bi ga mogle sjebati , ima primjer u familiji kako ne treba . To za Zebu su moje lične želje da vidim kako bi se Žera snašao na na toj poziciji . A Zeba kao Zeba učinak do sad je dobar šta više iznenadio me , samo jbg ja od Žere očekujem puno. Ne mislim da je bolji igrač ali da može postati od Zebe ako mu se da šansa , nije do sad ni imao sreće povrede stalno neki problem .
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:50 am

Ban @salle86 , 24h.
イビチャ・オシム
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:52 am

Jedina dobra stvar danas je taj jedan bod koji smo osvojili nekom sadakom. O igri ne bih ni slova.

Samo da se sjetim najmilijih Bjelici, klasični sudija sa zadatkom. Čitavu utakmicu je naginjao na stranu Širokog, a ono što je pomoćni mahnuo Mujagiću ne da nije ofsajd, nego je bio metar iza DVA igrača Širokog. I to bi bila gol šansa u 90toj minuti.
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:53 am

Izlija je napisao/la:
ned avg 27, 2017 12:50 am
Ban @salle86 , 24h.
Malo je to brate, banuj ga na 24 dana da odmorimo malo.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:56 am

Bila je jos jedna sumnjiva situacija kada je Zec izasao skoro 1 na 1 sa golmanom Sirokog u prvom poluvremenu. Sa istoka nije djelovalo kao ofsajd?
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u ned avg 27, 2017 12:56 am, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 1:06 am

Ma ja to nisam uopšte doživio kao uvredu. Iskreno pišem, ono što mislim i osjećam. Da li se to nekome sviđa ili ne iskreno me i ne zanima. Mada bi volio da mi na moje pisanje neko baci argumente da nisam u pravu, priznao bi grešku, i izvinuo se. Na žalost teško je naći kvalitetnu priču kontra mišljenja da igramo loše, i precjenjujemo protivnike. Da smo psihički tanki ko rizla. Da trener na klupi ostavi igrača koji je zadnje dvije tekme iznenadio sve nas, i svi smo se pitali gdje je do sada, i onda ga večeras ponovo nema (Zajmović). Da je Zeba nedodirljiv, da mjenjamo formaciju i ekipu svaku tekmu....govorim činjenice. I naglašavam da sam nezadovoljan i ljut. Mnogo je Manijaka koji misle isto kao i ja, pa i još kritičnije. Neki su i na forumima, ali šute ne žele doljevati ulje na vatru dodatno, a ja ne mogu šutjeti moram ovo izbaciti iz sebe.
Da se zna, svi smo uz upravu, podržavamo, i Adu podržavamo, ali ako se sa nečim ne slažemo, kažemo to otvoreno. Bolje ovako, nego iza leđa zar ne?
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 1:07 am

zašto je raja nervozna? Možda očekujete titulu, za koju realno imamo male šanse. Radije gurajte u kupu, ući u ligu 6, biti treći na tabeli i uzeti kup.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3919
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 1:11 am

Izgleda da je sreca sto nisam mogal naci link. Al opet, gdje je Zajmovic, pa odigrao je odlicno na derbiju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 1:17 am

Zabrinjavajuce je koliko su igraci staticni u trenutku kada nemaj loptu, a mi napadamo. Da situacija nije takva, mogli smo dva gola dati Sirokom bez vecih problema, da se imao ko stvoriti na suprotnoj stativi. Vecina igraca trckara u mjestu. Slabo se krecemo, sporo sve to izgleda. Lopta ne moze stici tebi u noge, moras se jednostavno kretati. I onda zbog nemoci bi se igraci odlucili na silna nabijanja gdje bi se gubile lopte ili dzaba trosili u duelima.

Nadam se da se necemo vracati na ovu formaciju jer nemamo bekovske igrace za toga i jos stosta, a nemaju ni igraci znanja. Dobro ce doci ova pauza Adzemu i ekipi.

Pod pretpostavkom da ce Taty potpisati i pokazati se kao relativno koristan za ekipu, na zimskoj pauzi treba dovesti stopera i desnog beka. Crnov se valjda do tada oporavi pa nam nece trebati krilo. Zajmovic je po meni trebao dobiti sansu umjesto Mujagica koji se odjednom nasao, i to u nekoj sedamdesetoj minuti. Izmjene su malo kasnile.

Raduje ovaj broj nasih igraca i to je odlicno. Samo da ne bude ovakvih eksperimenata u buducnosti i izmisljanja pozicija, jer smo u bliskoj proslosti sa par trenera vidjeli da to ne ide i ne trebamo i ne smijemo srljati u iste greske. I Ramovic bi napokon trebao zamijeniti Zebu i igrati od prve minute ako zelimo dobro nasem Zelji. Sabanadzovic vec zreo za ozbiljnog seniorskog fudbala, stvarno me pozitivno iznenadio i uz ovako raspolozenog Blagojevica moze napredovati. Zato mu je potreban jos jedan vezni, agilniji od Zebe, koji se nece skrivati kod aut linija i valjati svako malo, uklizavati da bi izmamio aplauz publike i slicno.

Sto se posjete tice, razumijem donekle sto je slabija, ali opet nema opravdanja. Svaku bi utakmicu trebao biti pun stadion, da grmi 90 minuta, a to uvijek nije slucaj. Da jeste, vidjeli bi kako bi to znalo ponijeti ekipu i kada ne ide.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 469
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 1:23 am

Ne znam za vas, ali po meni je Šabanadžović osjetno bolji igrač od Žere. Ne kažem da Žera nije talenat i da nije dobar ali ovaj mali će biti mašina ko i Amir. Jednostavno ili znaš ili ne. Šaban je pokazao da zna i tako ima neku mirnoću u igri a tek mu je 18. Bravo mali :D
 
vobznaazna
Postovi: 123
Pridružen/a: uto maj 09, 2017 12:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 1:24 am

Ado molim te probaj i uigraj ovu formaciju a udarna postava da bude ova
Veca

sinisa. Osmankovic. Grabovac. Projic.


Saban. Blagi.


Zakaric. Zec.

Ramovic.
Zaim.
Ramovic klasični polu spic.... Imas igrace samo za tu formaciju i ne izmisljaj toplu vodu vec iskoristi to i u pauzi uigraj imam osjećaj da bi s tom postavkom mljeli protivnike i imali igru...
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 1:25 am

Kad spomenu trku...nekada sam čini mi se pitao, kako se u Europi mjeri koliko je ekipa pretrčala za 90 minuta, odnosno koliko su igrači pojedinačno pretrčali? Koliko košta ta tehnika ili aparatura, i gdje se to može nabaviti. Smatram da bi to značajno unaprijedilo trku i angažovanost naših igrača, kada bi struka bila u stanju analizirati te stvari nakon utakmice, uz pregled i analizu cijele tekme.
Samo 5% i ni stolice više!!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 54 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija