Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:45 pm

rodrigo87 je napisao/la:
sub avg 26, 2017 11:39 pm
Utakmicom ne pretjerano nezadovoljan. Medjutim, nesto sto ne mogu presutiti je atmosfera na stadionu. Gdje ste Zeljovci veceras? Sta treba uraditi da neki dodju na stadion? Praviti tribine svakih par mjeseci, pa da napunis stadion? Dobili tri utakmice u nizu, posljedna derbi, a na Grbavici četiri i po hiljade ljudi?! Ljudi najave novu tribinu, raja nezadovoljna! Ponekad pomislim da i ne zasluzujemo ovo sto nam se desava oko stadiona. Velika sramota. A i atmosfera na Jugu ocajna. Od utakmice sa Goskom pa na dalje. Veliki podbacaj. Time sam bas razocaran.
Idemo dalje, pauza ce nam bas prijati.
Fino receno. Veceras je falio sjever koji je prosli put spasio stvar. Od juga svakako odavno nista nema... Posjeta je ocajna, bas losa vecer.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:46 pm

GMAZ1921 je napisao/la:
sub avg 26, 2017 11:00 pm
Kakvi forumski znalci,jbte.
Onaj bi tjerao....
Drugi bi prestao graditi....
Treći bi mlade igrace,pa sad kuka...
Ja koliko se sjećam ovaj nas je Siroki raznio zadnje 3,a imali smo jaci sastav.
Imate li obraza prozivati Adu,koji je uzeo ekipu bez treninga i jednog,hoćete kontinuitet a nakon 6 kola trazite skalp,sram da vas bude.
E cuj delegata,nemoj graditi,klocino jedna neotesana!
:klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:

bravo
najradije bih opsovao ovim koji nakon jednog meča kenjaju, a nakon jedne pobjede su najglasniji u pjevanju one "šampione, šampione, ale ale aleeee"
fuj
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Valter
Postovi: 1313
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:46 pm

Trenutno dijelimo drugo mjesto, dali smo do sada osam golova ali mislim da smo ekipa koja je u ovih sest kola stvorila najmanje prilika za gol ( jos kad se ne bi racunala utakmica protiv Goska). Veceras jedna poluprilika Zebe i to je sve. Uvijek sam bio protiv brzopletih smjena trenera, nisam bio ni za smjenu Ode, ni za smjenu Kostica i Slavke jer mislim da nam je potreban kontinuitet na tom mjestu, ali takodjer nisam bio zadovoljan postavljanjem Adzema za sefa struke. Volio bih da grijesim ali po meni je Adzem dobar za omladinski pogon, ali prvi tim treba da vodi neko sa vise znanja. Bice aBd u nastavku i novih pobjeda ali kada ce igra postati gledljiva vidjecemo. Neko je ovdje napisao da bi od postojeceg kadra najboljj vezni red bio: Blagojevic, Saban i Ramovic bez Zebe koji ih gusi i ja se potpuno slazem. Ako Adzeme nemas muda i znanja da to guras e je.bi ga. Mislim da ne znas ni sam do pola sata pred utakmicu sa kojom formacijom bi krenuo.

Sto se tice pobornika malog Zere ja nisam imao priliku vidjeti pogubljenijeg igraca u ovo utakmica sto je odigrao. Nekako sticem utisak da bi on platio Adzemu da ga ovaj ne ubacuje na teren. Ne sumnjam da momak posjeduje odredjeni talent, ali ako uskoro ne pokaze barem dijelic toga ne vidim zasto mu davati vjse prostor. Mali Saban treba da mu bude primjer iako vjerujem da je ovaj prvi umislio da je igracina za Anela.

A sto se tice juga, baklji, topovskog udara sta vise reci : "Nisu krivci primitivci sto su ..., krivi smo mi sto smo se sklanjali".
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:46 pm

A sta je fakat sa jugom? Totalna anemija uz nebulozu sa dvije baklje i topovskim u teren..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:48 pm

Durgo je napisao/la:
sub avg 26, 2017 11:30 pm
Leon_Professional je napisao/la:
Reha1921 je napisao/la:
sub avg 26, 2017 11:14 pm
Bravo Minjore Proja vcrs bukvalno sam igrao po lijevoj strani Zeba se uvlacio u sredinu Kajkut se jedino izvlacio i pomagao mu kolko je mogao a najebem se Bogicevicu svega zenskog u porodici stvorio je sam Sirokom bar 3 sanse svojim greskama Graovac po meni najbolji jbg glup faul napravio i dobio crveni ali opet bio je najbolji
A ko je igrao s Zakaricem desno?

Zasto cudjenje da je Projic sam bio na lijevoj strani? To je formacija, nismo igrali s krilima, igrali smo s 2 napadaca, 3 veznjaka, i 3 stopera.

@veteran, bek desno je bio Zakaric koji to nije, Projic je bek al nije za ove formacije. U sredini trebas imat Kantea, a mi takvog igraca i razaraca nemamo. Sinisa bio stoper a to nije.
Da sad ne ulazimo u uigranost, nego samo ovako po igracima. Znaci nemamo igrace za ove formacije i to je to, ugiranost je nesto drugo sto ne treba pominjati s cinjenicom da 4-5 dana uigrava se ova formacija.
Zakaric je bio desno sa Sinisom, realno Sinisa nije nikakvog stopera igrao.. Zec je vise bio takodjer desno. Sasa u sredini vecinu vremena... Zajko je par puta otisao lijevo i to je to... Projic je 80 minuta bio sam na lijevoj strani i naprijed ni nazad...

I mislim da je malo nerealno spominjati Kantea i slicne igrace, mi ne igramo protiv Liverpoola da nam treba Kante, igramo protiv odron ekipa..

Al eto, svako ima svoje vidjenje zato i postoji forum :)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Kakvim Sinisom? Sinisa igrao stopera, sta vam je ljudi. Ovo je formacija bez krila sa Ful Bekovima i 3 stopera.

Eto uhvatio si se Kantea, nije bitno ime, bitan je profil igraca koji tu treba igrati. Eto bas sam ja mislio daj Kantea da igra protiv Sirokog.
Bgm i ja kazem, svako moze reci iako ocito ne konta bas mnogo :)

Al hajd da ti objasnim, raspolozen sam vcrs da vise ne bude zabune medju pojedinim koji ocito ne kontaju ovu formaciju ili ne vide, ne znam eto sta je.

Grafika, jasno se vidi kakva je ovo formacija. Jedan igrac drzi cijelu desnu stranu, a drugi lijevu
slika

Evo postavka na terenu. Jasno se vidi, eto malo sam i crtao.
slika

slika
Dva napadaca i Zeba ofanzivni vezni. Nit je Zeba bio krilo, nit je Zec bio desno. To sto se Zeba izvlacio lijevo nekad i ostavljao rupu u sredini, sigurno nije dio formacije i sigurno nije trebao biti tamo sa Projicem.

slika

3 stopera, 2 ful beka a tto su Projic i Zakaric, dva vezna Blagi i Saban. Mislim da je sve jasno.

Onako na brzinu. Imate snimak sad.
Ima formacija sa 5 nazad i sad krilima isto, al to mi nismo igrali, a nismo ni 4-5-1 igrali. :bih:

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

Treba ic uciti. :ganja:
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:48 pm

heisenberg je napisao/la:
sub avg 26, 2017 10:57 pm
Igrali su Sabanadzovic, Hasanovic, Mujagic, Zeric, igrao bi i Osmankovic da nije povrijedjen, Zajmovic je igrao u zadnjim utakmicama... Ramovic je puno falio

Htjeli smo da sto vise igraju juniori, mladji igraci.. Naravno da ce zato rezultat trpiti
Po meni je to, samo ispravan put. Ado pusti ove fubalske magove, koji bi opet dovodili smeće iz Zrinskog
Radije gledam našu djecu nego matore starohane koji se vuku po terenu. Rezultat će doći.
Zadnja izmjena: Zvaka72, dana/u sub avg 26, 2017 11:49 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3558
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:49 pm

Ljudi stvarno vam svaka cast ako ste uspjeli vidjeti formaciju 352.

Majke mi nisam ironican. Ja sam na grbavici svaku tekmu i stvarno pratim zelju dugo, al ja sam veceras jedino primjetio da imamo 2 napadaca a nemamo lijevu stranu...

Ne znam koja je to formacija al ja sam vidio projica da pogide lijevo, ni sam nije znao sta igra...

Ovi ostali su svi bili u sredini (par metara jedan od drugog) i malo blagojevic povuceniji (kao i obicno)...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:50 pm

Zeljo mi je najvazniji,zaboli me i za Adzema i za ostale.Oni kojima je ovaj Zeljo iz zadnjih pet kola dobar ne vole Zelju i ne misle mu dobro.Oni koji na svaku ovdje upucenu kritiku iskacu ko ping pong loptice i nešto i nekoga brane ili mrze Zelju ili to rade iz neke koristi jer kako drugacije objasniti da neko zeli ovakvog Zelju.
U upravi imamo pametnih ljudi koji moraju nešto poduzeti da se stvari u sportskom segmentu pocnu kretati u smjeru koji ce podici kvalitet ekipe,automatski ce se popraviti igra na terenu a samim tim ce se privuci i gledaoci i sponzori.Na tome se mora poceti raditi vec sutra jer ako bude drugacije bojim se da cemo se ove godine grcevito boriti za izlazak u Evropu.Moj prijedlog je da se plate usluge neke renomirane konsultantske kuce koja ce izanalizirati našu igru i sve drugo što je utjecalo na igru i rezultat u ovih svih šest kola.Obavezno da izanaliziraju i posljednjih 5-6 izjava šefa strucnog štaba koje je davao neposredno poslije utakmica jer i te izjave mogu puno toga reci.Savjete i preporuke koje ce oni dati poslije svih analiza shvatiti ozbiljno i krenuti u popravku svega onoga što je dovelo do ovakve loše igre u ovih zadnjih pet kola.Sve se da popraviti ako znaš gdje je kvar.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:52 pm

slika
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:52 pm

Adzem je skontao da u ovoj formaciji mozemo lakse da igramo s njima i fakat jest tako bilo, sjetite se kupa i sta su nam uradili. Sad sto mi nemamo igraca to je druga stvar. Bogicevic ako ostane poslije januara kod nas ne znam cemu ovo sve. Zec me odusevio, puno trke i zalaganja samo nije imao lopti. Projica kritikujete momak imao Zebu na krilu :D zeba dok dođe s centra na krilo na njemu 3 igraca. Zeric ogromno razocarenje.
Sabanadzovic odlican, samo mu fali fizicki da malo ojaca. I ono sto je mene bas obradovalo reakcije stadiona na skoro svaki njegov potez pa i greske.
Bit ce bolje poslije pauze.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:53 pm

storm_raider je napisao/la:
sub avg 26, 2017 11:43 pm
Eh da, debelo sam razocaran posjetom. Kome mi stadion pravimo???

I manite se te price da Adzem glumi Amara. Ko ga zna, zna da ovako prica oduvijek.
Posjeta je očekivana. Ne znam što se čudite. Mnogo je razloga za to. Prvo, na derbiju jesmo pobijedili, ali igra je bila poprilično loša. Drugo, vrijeme je godišnjih odmora. Treće, lijepo je vrijeme, mnogi su izašli vani negdje. Četvrto, generalno su ljudi nezadovoljni - izgubili titulu na onakav način, otišli najbolji igrači, a nismo doveli adekvatne zamjene, loše igramo... Peto, a možda i najbitnije, jesu rezultati klubova iz regije. Dok svi napreduju, ljudi vide da mi tapkamo u mjestu. I da, jesmo najavili izgradnju juga, ali nismo rekli "gradnja počinje tad i tad", već si samo predočio plan, skicu... A ljudi su vidjeli do sada puno skica...

Nemoj me pogrešno shvatiti, i ja sam ljut zbog posjete, ali ovo jesu realni argumenti... A za Adžema i ja govorim to isto dugo već, ali ljudi ne shvataju očito.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:54 pm

Onaj idiot Bjelica je ubjedljivo najgori sudija u ligi..Frajer nikakvog osjecaja nema za igru i milion gresaka tokom utakmice ima..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:54 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
sub avg 26, 2017 11:46 pm
A sta je fakat sa jugom? Totalna anemija uz nebulozu sa dvije baklje i topovskim u teren..
Nove pjesme. Jedna pjesma po 15 minuta , pola raje je ne zna . Gluposti oko pojedinačnih baklji treba kazne naplaćivati pojedincu uvesti neki sistem nešto , one stvari se moraju sprečavati. I sama igra je anemična , tako da i to utiče na raju .
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:55 pm

i moram fakat dodati, jedino što me ono baš nervira je to izvođenje auta
pa majku mu jeebem zar je to fakat posebna nauka, kako i kome...
ako ne znate, a ne znate, vježbajte svaki dan, nek im Adžem crta ako treba ali nemoj da gledam bezveze bacanje lopte u bunar
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:59 pm

tanki smo ko rizla
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:59 pm

kvalitet je napisao/la:
sub avg 26, 2017 11:53 pm
storm_raider je napisao/la:
sub avg 26, 2017 11:43 pm
Eh da, debelo sam razocaran posjetom. Kome mi stadion pravimo???

I manite se te price da Adzem glumi Amara. Ko ga zna, zna da ovako prica oduvijek.
Posjeta je očekivana. Ne znam što se čudite. Mnogo je razloga za to. Prvo, na derbiju jesmo pobijedili, ali igra je bila poprilično loša. Drugo, vrijeme je godišnjih odmora. Treće, lijepo je vrijeme, mnogi su izašli vani negdje. Četvrto, generalno su ljudi nezadovoljni - izgubili titulu na onakav način, otišli najbolji igrači, a nismo doveli adekvatne zamjene, loše igramo... Peto, a možda i najbitnije, jesu rezultati klubova iz regije. Dok svi napreduju, ljudi vide da mi tapkamo u mjestu. I da, jesmo najavili izgradnju juga, ali nismo rekli "gradnja počinje tad i tad", već si samo predočio plan, skicu... A ljudi su vidjeli do sada puno skica...

Nemoj me pogrešno shvatiti, i ja sam ljut zbog posjete, ali ovo jesu realni argumenti... A za Adžema i ja govorim to isto dugo već, ali ljudi ne shvataju očito.
Svi ti argumenti su nebitni, barem meni, barem kada igra Zeljo. Ja godisnji prema Zelji ravnam. Jedino je to da smo kao ljudi govna i da smo vjecito nezadovoljni. Bavimo se posljedicama, a ne uzrocima. Ne shvatamo da smo mi i samo mi krivi za stanje u drzavi, a ne politicari. Glup, ogranicen, neuk narod.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 26, 2017 11:59 pm

Izgledalo je da pogide jer je do sebe kao stopera imao Bogicevica, a Zakaric do sebe stopera Sinisu koji je vise i isao naprijed i ucestvovao u akcijama, dok Bogicevic to ne zna raditi jer je prirodno stoper i nije stoper za ovu formaciju.
Mogu u ovakvoj formaciji i stoperi igrati, sto je vcrs Sinisa radio, to su radili Chelini, Bonuci, Aspilicueta, Kolasinac pa dodju i u sansu da dodaju, i ne rijetko su na protivnickoj polovici.
Kod nas su stoperi bili kao stoperi u 4-5-1, stojali na svojoj polovici, nekad Sinisa krene naprijed i bas nam je taj 1 stoper viska bio manjka u napadu. :D
A i to sto Zeba ide na krilo, bjezi i pravi rupu u sredini, to je do njeg, nije do postavke.
Tako je bilo i kod Slavka, pa smo kod 4-5-1 imali 3 igraca na lijevoj strani.

Ma bjezi odo ucit. :ganja:

Podrska Adi kao i svima do sad, vidjet cemo do kad ce biti da on nema vremena dati pecat ekipi. Idemo 2 sedmice raditi i nek bude na bolje.
Ado nemoj biti tvrdoglav i zadrt, nekako sticem dojam da si takav, a i nemoj biti veci od onog sto jesi.

VTZ :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u ned avg 27, 2017 12:01 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:00 am

storm_raider je napisao/la:
sub avg 26, 2017 11:43 pm
Eh da, debelo sam razocaran posjetom. Kome mi stadion pravimo???

I manite se te price da Adzem glumi Amara. Ko ga zna, zna da ovako prica oduvijek. Skinite mu se sa one stvari vise. Prvi na tabeli, pa najavimo Jug, cijelu sedmicu citamo pozitivne vijesit o Zelji i jedva 4500 ljudi. Sramota!
Pravo pitanje, šta je sa posjetom? U nekim sezonama, kada nismo mogli boda sa strane donijeti, u Dolini je na lošijim tekmama i manje atraktivnim protivnicima bilo više raje. Neko se mora zapitati zašto je tako. Kao prvo raja moli da se tekme igraju nedeljom naveče, jer je to najbolji termin, naročito u ovim ljetnim mjesecima. Kao drugo igra koju gledamo, fakat vrijeđa inteligenciju, i znam baš dosta raje koja se pita šta im (nam) ovo treba u životu.Nakon večerašnjeg izdanja milja najmanje neće doći na slijedeću tekmu. Još zijani od Radnika, dodatno manje raje.
Takođe još mnoge boli pušiona titule prošle sezone, i ne dolaze na tekme od početka sezone. Dakle mnogo je više negativnih stvari koje utiču na posjetu. Prezentacija izgradnje tribine je sjajna, ali očito je nedovoljna da animira raju dodatno. Uprava mora baš razmisliti o ovome....
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:02 am

Necu da pretjeram i budem bezobrazan, ali ako iko uticajan ima na forumu a da je na jugu nek mi objasni kakva je trenutno furka na tribini, stalno nesto prepjevavaju neke pjesmice s estrade, na poluvremenu se rasipa pola kopa zbog lose atmosfere i ubitcnih pjesmica, pola neladasnje postave s tribine danas je na istoku i sjeveru, protiv Borca ekstremna dominacija Lesinara od momenta ulaska pa do izalska sa stadiona, iz utakmice i utakmicu je losije, stanje na terenu se ne prati a nekad je najveci impuls i pritisak dolazio upravo sa juga direktno do igraca na teren, prosla sezona je bila vrlo dobra sto se tribine tice al pred sami kraj pa evo do danas anemija teska, depresivne i spore pjesme, topovski bacen u teren plus tri baklje, dobicemo kaznu 5 milja a neko ce od usta kasnije odvalit milju da pomogne klubu s desetogodisnjom a mnogi ce i pogurati upravo momke iz kopa tim kartama, i sta je onda trenutno smisao ove tribine osim sto su furka sami sebi ?
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u ned avg 27, 2017 12:04 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 27, 2017 12:03 am

Poslije jednog remija kući, kažu: "ne treba graditi" "nemojte graditi" . :oops1:
Topovski udar. :oops1:
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], cipiripi, Diverzant, Google [Bot] i 218 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija