Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 4:48 pm

chile je napisao/la:Ne mozete porediti prodaju igraca iz Srbije i BiH. Samo pogledajte uspjehe njihovih mladjih reprezentativnih selekcija i nasih. A tu je najveci broj skauta i menadzera, narocito jacih i ozbiljnijih ekipa.
Pored toga i njihove ekipe mnogo bolje kotiraju u eurotakmicenjima od nasih.
Tek kada upadnemo u grupne faze eurotakmicenja i mlade drzavne selekcije naprave iskorak mozemo ocekivati ozbiljnije transfere.

Sent from my Plavo Sokocalo
E, pa sad, da bas kotiraju 'mnogo bolje', ne bih se slozio. Partizan je igrao grupnu fazu LP ali kada? Posljednjih godina su (Srbija) skoro na istom nivou kao BiH s neznatno boljim rezultatima zbog koeficijenta. Mislim da su jos uvijek u pitanju 'stare zasluge', s uspjesnim transferima jos Stankovica, Ivanovica, Kezmana itd. koji su opravdali ulozene milione iako su posljednji poput one bukve sto su uvalili Liverpoolu teski promasaji. Prodaja Cimirota, Bajica i Hadziahmetovica iz PL BiH najava su boljih dana i iz BiH po tom pitanju.
Zadnja izmjena: Dominic, dana/u pet maj 13, 2016 4:49 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 4:48 pm

Hurmasica je napisao/la:Porodično proljeće Plavih: Učlani članove porodice uz popust od 20%

http://fkzeljeznicar.ba/porodicno-prolj ... -20/20166/" target="_blank

to je to

:zeljeznicar1: :palacgore:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 4:52 pm

Dominic je napisao/la:
chile je napisao/la:Ne mozete porediti prodaju igraca iz Srbije i BiH. Samo pogledajte uspjehe njihovih mladjih reprezentativnih selekcija i nasih. A tu je najveci broj skauta i menadzera, narocito jacih i ozbiljnijih ekipa.
Pored toga i njihove ekipe mnogo bolje kotiraju u eurotakmicenjima od nasih.
Tek kada upadnemo u grupne faze eurotakmicenja i mlade drzavne selekcije naprave iskorak mozemo ocekivati ozbiljnije transfere.

Sent from my Plavo Sokocalo
E, pa sad, da bas kotiraju 'mnogo bolje', ne bih se slozio. Partizan je igrao grupnu fazu LP ali kada? Posljednjih godina su (Srbija) skoro na istom nivou kao BiH s neznatno boljim rezultatima zbog koeficijenta. Mislim da su jos uvijek u pitanju 'stare zasluge', s uspjesnim transferima jos Stankovica, Ivanovica, Kezmana itd. koji su opravdali ulozene milione iako su posljednji poput one bukve sto su uvalili Liverpoolu teski promasaji. Prodaja Cimirota, Bajica i Hadziahmetovica iz PL BiH najava su boljih dana i iz BiH po tom pitanju.
https://en.wikipedia.org/wiki/FK_Partiz ... n_football" target="_blank

u zadnjih 10 godina 6 grupa EL/kupa UEFA i jedna CL. kod nas cijela država - nikad ništa.
gradi željo boli te *****
 
Lampard
Postovi: 40
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 10:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 4:52 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
Lampard je napisao/la:Ma definitivno sam protiv kamera, cisto iz razloga sto gotivim taj Ultra svijet i kad bi ih podrzali postali bi smijurija u svijetu. Realno gledajuci kod nas na tribinama nema sra*a, naravo u poredjenju sa nekim drugim aman razvijenijim zemljama koje su to po nasim medijima prevazisle. Helem nejse strah me ishoda navijaca Ferencvarosa da ne kazem bbb jer su oni ekstreman slucaj. Pozdrav sankcionisanju pojedinaca ali opet ako zelimo da imamo ozbiljnu navijacku grupu trebalo bi se nekako fiktivno borit protiv toga. Ne znam sta bih rekao iskreno. S licne strane ponasanja na stadionu nista protiv nemam, ali eto sve ima svoju publiku i ma da kod nad ozbiljne grupe nakon 2008 nema
mozes li mi objasniti sta znaci "Ultra svijet"? po cemu se on prepoznaje?

grijesis sto mislis da bi se neko zbog kamera smijao. taj "Ultra svijet" je pokriven kamerama vec dva desetljeca ako ne i duze.
Taj ultra svijet se bori protiv toga fantomkama, rukavicama cak i presvlacenjem na stadionu. Neki cak i bojkotuju, nije suština u tome. Ima post ispod koji ti govori o nasim Ultrasima. Ne zelim raspravljat ovu temu, strasno sam neutralan. Samo mi je krivo sto su nasi kvaziultrasi polovina posjecenosti i znam da stoka ne bi dolazila ako se ne moze na tribini drogirat i slicno. Sa onim mentalitetom "sta on meni ima s*at, necu ni ic nikako"
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 4:56 pm

Dominic je napisao/la:
chile je napisao/la:Ne mozete porediti prodaju igraca iz Srbije i BiH. Samo pogledajte uspjehe njihovih mladjih reprezentativnih selekcija i nasih. A tu je najveci broj skauta i menadzera, narocito jacih i ozbiljnijih ekipa.
Pored toga i njihove ekipe mnogo bolje kotiraju u eurotakmicenjima od nasih.
Tek kada upadnemo u grupne faze eurotakmicenja i mlade drzavne selekcije naprave iskorak mozemo ocekivati ozbiljnije transfere.

Sent from my Plavo Sokocalo
E, pa sad, da bas kotiraju 'mnogo bolje', ne bih se slozio. Partizan je igrao grupnu fazu LP ali kada? Posljednjih godina su (Srbija) skoro na istom nivou kao BiH s neznatno boljim rezultatima zbog koeficijenta. Mislim da su jos uvijek u pitanju 'stare zasluge', s uspjesnim transferima jos Stankovica, Ivanovica, Kezmana itd. koji su opravdali ulozene milione iako su posljednji poput one bukve sto su uvalili Liverpoolu teski promasaji. Prodaja Cimirota, Bajica i Hadziahmetovica iz PL BiH najava su boljih dana i iz BiH po tom pitanju.
Prije godinu dvije svjetsko prvenstvo im klinci osvojise, a o euroizletima ChWilla ti je vec napisao...
Tako da tu ama bas nikakve isporedbe nema i ovih 500k kada uzmemo trebamo se nogom u dupe udarati kakav nam je rejting i ekipa i igraca u fudbalskom svijetu.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 5:02 pm

chile je napisao/la:
Dominic je napisao/la:
chile je napisao/la:Ne mozete porediti prodaju igraca iz Srbije i BiH. Samo pogledajte uspjehe njihovih mladjih reprezentativnih selekcija i nasih. A tu je najveci broj skauta i menadzera, narocito jacih i ozbiljnijih ekipa.
Pored toga i njihove ekipe mnogo bolje kotiraju u eurotakmicenjima od nasih.
Tek kada upadnemo u grupne faze eurotakmicenja i mlade drzavne selekcije naprave iskorak mozemo ocekivati ozbiljnije transfere.

Sent from my Plavo Sokocalo
E, pa sad, da bas kotiraju 'mnogo bolje', ne bih se slozio. Partizan je igrao grupnu fazu LP ali kada? Posljednjih godina su (Srbija) skoro na istom nivou kao BiH s neznatno boljim rezultatima zbog koeficijenta. Mislim da su jos uvijek u pitanju 'stare zasluge', s uspjesnim transferima jos Stankovica, Ivanovica, Kezmana itd. koji su opravdali ulozene milione iako su posljednji poput one bukve sto su uvalili Liverpoolu teski promasaji. Prodaja Cimirota, Bajica i Hadziahmetovica iz PL BiH najava su boljih dana i iz BiH po tom pitanju.
Prije godinu dvije svjetsko prvenstvo im klinci osvojise, a o euroizletima ChWilla ti je vec napisao...
Tako da tu ama bas nikakve isporedbe nema i ovih 500k kada uzmemo trebamo se nogom u dupe udarati kakav nam je rejting i ekipa i igraca u fudbalskom svijetu.
Nisu mi nepoznati rezultati crno-belih, rekoh posljednjih par godina da su razlike male u klupskim dometima, ali dobro sada...
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 5:07 pm

ChWilla je napisao/la:
Dominic je napisao/la:
chile je napisao/la:Ne mozete porediti prodaju igraca iz Srbije i BiH. Samo pogledajte uspjehe njihovih mladjih reprezentativnih selekcija i nasih. A tu je najveci broj skauta i menadzera, narocito jacih i ozbiljnijih ekipa.
Pored toga i njihove ekipe mnogo bolje kotiraju u eurotakmicenjima od nasih.
Tek kada upadnemo u grupne faze eurotakmicenja i mlade drzavne selekcije naprave iskorak mozemo ocekivati ozbiljnije transfere.

Sent from my Plavo Sokocalo
E, pa sad, da bas kotiraju 'mnogo bolje', ne bih se slozio. Partizan je igrao grupnu fazu LP ali kada? Posljednjih godina su (Srbija) skoro na istom nivou kao BiH s neznatno boljim rezultatima zbog koeficijenta. Mislim da su jos uvijek u pitanju 'stare zasluge', s uspjesnim transferima jos Stankovica, Ivanovica, Kezmana itd. koji su opravdali ulozene milione iako su posljednji poput one bukve sto su uvalili Liverpoolu teski promasaji. Prodaja Cimirota, Bajica i Hadziahmetovica iz PL BiH najava su boljih dana i iz BiH po tom pitanju.
https://en.wikipedia.org/wiki/FK_Partiz ... n_football" target="_blank

u zadnjih 10 godina 6 grupa EL/kupa UEFA i jedna CL. kod nas cijela država - nikad ništa.
Upravu ste bolje kotiraju od nas i to niko ne spori,al opet imas jednu Shkendiju iz Makedonije koja prije par godina prodaje najbolje igraca u Wolfsburg za 700 hiljada eura,imas par klubova iz Crnogorske lige koju su zaradili puno vise nego mi,evo i par primjera :
Kada su u pitanju transferi fudbalera iz crnogorske lige, rekord drži Marko Bakić, fudbaler Fiorentine. Njega je Mogren 2012. godine prodao Torinu za tri miliona eura. Da budvanski klub itekako dobro posluje, potvrđuje i transfer Petra Grbića iz Mogrena u Olimpijakos 2011. godine. Vrijednost transfera iznosila je milion eura. Osim Mogrena, Zeta je takođe primjer dobre transfer politike. Ovaj klub je 2005. godine Olimpijakosu prodao Marića za milion eura, da bi dvije godine kasnije Darko Marković prešao iz Zete u Pahtakor za 700 hiljada eura. Podgorička Budućnost je najbolju prodaju obavila u sezoni 2010/2011, kada je aktuelni crnogorski reprezentativac Fatos Bećiraj prešao u Dinamo iz Zagreba za obeštećenje od 650.000 eura.
Znaci nije samo liga u pitanju ima i drugih stvari,uglavnom da ne pravimo raspravu neku,meni je samo cudno da Cukaricki dobije prvu ponudu od 1.200.000 eura za svog napadaca,a mi prvog strijelca lige,potencijalnog reprezntativca prodajemo za 500.000 eura u dvije rate !! Ovo je dokaz da smo mi u velikom sranju !(mislim na ligu ) :mrgreen:
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 5:12 pm

Pa yebi ga, veci dio Europe je jos u mislima da je ovdje lose bas, da je rat ucinio svoje i slicno. Doduse, vratimo li se par sezona unazad kada su (u tom trenutku najbolji u ligi) igraci odlazili za 50 do 100 hiljada KM svima je jasno bilo kakvo je stanje u nasem fudbalu. Malo napredujemo, ali nista ne moze preko noci, nazalost..
Zadnja izmjena: Minjore, dana/u pet maj 13, 2016 5:13 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 5:13 pm

Malo poštovanja za FAMILIJU s juga,nema potrebe za izrazima "krezubi" "dva zuba u glavi" "mole da ih puste na stadion" itd itd.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 5:14 pm

npr. ta veza partizan - benfika je krupni i organizovani kriminal. dosta od tih iznosa vam nema puno veze sa fudbalom i fudbalskim zaslugama, niti završi u samom fudbalskom klubu...za one koji su ih realizovali ti transferi nisu promašaj, ne :mrgreen:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 5:15 pm

Minjore je napisao/la:Pa yebi ga, veci dio Europe je jos u mislima da je ovdje lose bas, da je rat ucinio svoje i slicno. Doduse, vratimo li se par sezona unazad kada su (u tom trenutku najbolji igraci u ligi) igraci odlazili za 50 do 100 hiljada KM svima je jasno bilo kakvo je stanje u nasem fudbalu. Malo napredujemo, ali nista ne moze preko noci, nazalost..
Upravu si ti Minjore i ja stvarno ne mislim nista lose,samo mi krivo sto mi ne mozemo vece pare uzeti :mrgreen:
Kad se sjetim Jahica zeludac mi se okrene..al opet s konama ne moze niko,oni su prekucali s Komazecom i Velkoskim !! :ganja:
 
Lampard
Postovi: 40
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 10:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 5:17 pm

Jaozinho22 je napisao/la:Malo poštovanja za FAMILIJU s juga,nema potrebe za izrazima "krezubi" "dva zuba u glavi" "mole da ih puste na stadion" itd itd.
Ma daj o kakvoj familiji pricas, generacija 9 je bila familija! Ovo se ne smije poredit s njima
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 5:20 pm

Jaozinho22 je napisao/la:Malo poštovanja za FAMILIJU s juga,nema potrebe za izrazima "krezubi" "dva zuba u glavi" "mole da ih puste na stadion" itd itd.
+1
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 5:21 pm

Lampard je napisao/la:
Jaozinho22 je napisao/la:Malo poštovanja za FAMILIJU s juga,nema potrebe za izrazima "krezubi" "dva zuba u glavi" "mole da ih puste na stadion" itd itd.
Ma daj o kakvoj familiji pricas, generacija 9 je bila familija! Ovo se ne smije poredit s njima
Jel bolje ovako ili kao u prvoj polusezoni ? Situacija je daleko od bajne, al sta ocekivati kad samo par starijih pokusava iznjeti s ovim mladjim cijeli teret, a zna se kakvih problema je bilo.. Tako da ipak malo respekta.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 5:22 pm

Dominic je napisao/la:
chile je napisao/la:
Dominic je napisao/la: E, pa sad, da bas kotiraju 'mnogo bolje', ne bih se slozio. Partizan je igrao grupnu fazu LP ali kada? Posljednjih godina su (Srbija) skoro na istom nivou kao BiH s neznatno boljim rezultatima zbog koeficijenta. Mislim da su jos uvijek u pitanju 'stare zasluge', s uspjesnim transferima jos Stankovica, Ivanovica, Kezmana itd. koji su opravdali ulozene milione iako su posljednji poput one bukve sto su uvalili Liverpoolu teski promasaji. Prodaja Cimirota, Bajica i Hadziahmetovica iz PL BiH najava su boljih dana i iz BiH po tom pitanju.
Prije godinu dvije svjetsko prvenstvo im klinci osvojise, a o euroizletima ChWilla ti je vec napisao...
Tako da tu ama bas nikakve isporedbe nema i ovih 500k kada uzmemo trebamo se nogom u dupe udarati kakav nam je rejting i ekipa i igraca u fudbalskom svijetu.
Nisu mi nepoznati rezultati crno-belih, rekoh posljednjih par godina da su razlike male u klupskim dometima, ali dobro sada...
Kako brate male, razlike su svemirske. :D
Evo ti Partizan zadnjih sest sezona:

2010-11 - Grupna faza Lige Prvaka
2011-12 - Play off Europa Lige
2012-13 - Grupna faza Europa Lige
2013-14 - Play off Europa Lige
2014-15 - Grupna faza Europa Lige
2015-16 - Grupna faza Europa Lige

Dakle, od zadnjih sest sezona u cetiri su bili ucesnici grupnih faza a samo u dvije su dozivjeli "neuspjeh" i ispali u Play-offu.
U tih zadnjih sest sezona, samo je jedan bh. klub (zvrkovi) uspio jednom dobaciti do Play-offa.

Znaci nebo-zemlja.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 5:26 pm

cikazubo je napisao/la:
Lampard je napisao/la:
Jaozinho22 je napisao/la:Malo poštovanja za FAMILIJU s juga,nema potrebe za izrazima "krezubi" "dva zuba u glavi" "mole da ih puste na stadion" itd itd.
Ma daj o kakvoj familiji pricas, generacija 9 je bila familija! Ovo se ne smije poredit s njima
Jel bolje ovako ili kao u prvoj polusezoni ? Situacija je daleko od bajne, al sta ocekivati kad samo par starijih pokusava iznjeti s ovim mladjim cijeli teret, a zna se kakvih problema je bilo.. Tako da ipak malo respekta.
Ma najlakše im je srat sa strane ;)
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 5:31 pm

Kamere će se postaviti prije ili kasnije i nema svrhe raspravljati o tome. Da se ja pitam postavio bih odmah neke lažne koje nisu skupe uopšte (4 komada 35KM) da pokrivaju mjesta za gostujuće navijače pa bi gosti bili mirni ko bubice :ganja:

Što se tiče transfera ovaj Pavlović je strašan igrač i nedavno je sam pobjedio Zvezdu na Marakani, ljevak podsjeća na našeg Bajića. Ide to i kod nas lagano prema gore, sada se nadam i većoj kvaliteti u ligi i omladinskim kategorijama tako da će transferi rasti iz godine u godinu.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 5:33 pm

@fcy, govorimo valjda o srbijanskom fudbalu a ne o Partizanu koji koristi dobar koeficijent za EL a vidjeli smo kako se i tu proveo prosle godine. Poanta je da jesu bolji, ali nekako ne bih to glorificirao. Sta cemo o Svicarskoj koja je stalni ucesnik grupne faze LP a osim Bazela mnogi balkanski klubovi mogu igrati s ostatkom lige i igraju ravnopravno, kao i s holandskom, izuzev PSV i Ajax-a donekle.
 
Lampard
Postovi: 40
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 10:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 5:35 pm

Jaozinho22 je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:
Lampard je napisao/la: Ma daj o kakvoj familiji pricas, generacija 9 je bila familija! Ovo se ne smije poredit s njima
Jel bolje ovako ili kao u prvoj polusezoni ? Situacija je daleko od bajne, al sta ocekivati kad samo par starijih pokusava iznjeti s ovim mladjim cijeli teret, a zna se kakvih problema je bilo.. Tako da ipak malo respekta.
Ma najlakše im je srat sa strane ;)
U kopu sam od prve utakmice ove sezone
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 5:35 pm

kako se proveo, trebao proći dalje iz grupe da živković nije napravio individualnu glupost...
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 192 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija