Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 10:25 am

Sljedeci prelazni rok dovesti još jače igrače za prvih 11. A klupu ko yebe ionako nam ne treba.

Ne može me niko ubijediti da par momaka sa klupe i iz juniora ne može odigrati neku značajnu rolu, ako nista da smetaju. Ovi postojeci nakon teskih psihickih i fizickih utakmica u kratkom periodu ne mogu ni smetati. Vecina njih zna lopte samo im treba dati priliku, a ne moze bolja prilika nego kad imas ovakav raspored.
Zao mi je opet sto cu ovo napisati, ali Adžem me razocarao jer je ostao bez muda zadnjih mjesec-mjesec i po. U mladjim selekcijama taktika ne igra veliku ulogu i tu se Ado zaglavio.
Smatram da je on iskljucivi krivac za ovo jer odavno se vidi problem u igri, a kada imas problem u igri igraci ti izgledaju ovako kako izgledaju. Ovo nije njiihova bezvolja, oni hoce ali ne stima igra. Nazalost vjerovatno je titula izgubljena. Optimista sam u zivotu i fudbal nam je ponudio mnoge nezaboravne trenutke, ali u ovoj zemlji u kojoj živimo i u ovoj ligi koju igramo mislim da "lopta nije okrugla". Propustili smo sami jos jednu sansu za titulu, no o tom neka analiziraju oni koji trebaju.

Mi sada terbamo uraditi brzu analizu, dozvati igrace i osvojiti kup jer smo jednostavno bolji ali nece nam se niko skloniti, moramo se oznojiti.

Na kraju krajeva ostaje zal za titulom ali kad sve na kraju saberemo i podvucemo crtu ovo je jedna od ljepsih godina za Želju iza rata. Dobili smo mnogo na infrastrukturi, dupla bi bila slag na tortu, ali ne trebamo biti nezadooljn ni kupom kojem se iskreno nadam.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 10:26 am

Hajmo mi mobilizirati snage za Zrinjski pa fino popuniti tribine.
Od kukanja nema nista, jos 4 kola do kraja 3 boda razlika a prvi nam dolazi.
U dobroj atmosferi oni padaju a onda zadnja 3 kola bez kalkulacija totalna ofanziva.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 10:28 am

Ako bude odluceno da se trener mijenja, Adu bih vratio u omladinski pogon (opet), jer je tu radio odlican posao.

A hajde sada fino da se dogovorimo i Zrinjski pobjedimo. Nase je da popunimo tribine. Ja iskreno jedva cekam tu utakmicu, pozelio sam Grbavicu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 10:28 am

Kako stvari stoje nema nista ni od punih tribina osim sto bi nam koji dinar donijele.. To smo vidjeli protiv Sirokog. Mozda bi bolji bili pred praznim..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 10:31 am

Ne znam zašto klub na plati ima 20 igrača ako igraju samo njih 13-14
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 10:33 am

Pisi trofej KARINA i ove sezone
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 10:33 am

Da su jucer dobili sad u petak bi bile sigurno pune tribine, bila bi euforija medju rajom.Sada su svi razocarani i ocekujem oko 4 5 hiljada u petak.Nazalost...
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 10:33 am

kremenko je napisao/la:
ned apr 22, 2018 10:31 am
Ne znam zašto klub na plati ima 20 igrača ako igraju samo njih 13-14
Juventus ima 54 na platnoj listi.

Pa ybt s kim ces trenirat ako nemas preko 20 igraca, povrede, forma, ponasanje, kartoni, fkt se svakakve gluposti pisu.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 10:34 am

Titula je izgubljena u Mostaru..

Ja u petak ocekujem 3 milje bolesnika..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk


Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 10:36 am

cikazubo je napisao/la:
ned apr 22, 2018 10:33 am
kremenko je napisao/la:
ned apr 22, 2018 10:31 am
Ne znam zašto klub na plati ima 20 igrača ako igraju samo njih 13-14
Juventus ima 54 na platnoj listi.

Pa ybt s kim ces trenirat ako nemas preko 20 igraca, povrede, forma, ponasanje, kartoni, fkt se svakakve gluposti pisu.
Sarkazam? :kafa:
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 10:36 am

a da nije u mostaru, sa ovakvim pristupom bi bila u bijeljini ili širokom...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 10:42 am

U petak 4 hiljade plafon, a i to je previše koliko su ubili volju u svima nama. Ipak mi bolesnici ćemo doći i potajno se nadati, prvi ja iako imam milion obaveza dolazim i već sad razmišljam o toj utakmici.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 10:44 am

Ma ne mozes ti vise nikog ni nagovorit da dodje na utakmicu. Dzaba istok, teren, krov, generalni... kad ljudi jednom kroce na stadion i vide 90 minuta nicega dzaba je, nemoj me vise zvati i to je to.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 10:46 am

exbabilon je napisao/la:
ned apr 22, 2018 10:44 am
Ma ne mozes ti vise nikog ni nagovorit da dodje na utakmicu. Dzaba istok, teren, krov, generalni... kad ljudi jednom kroce na stadion i vide 90 minuta nicega dzaba je, nemoj me vise zvati i to je to.
To je to.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 10:48 am

Jel to Adzeme još uvijek nosi otisao sram da te bude
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 10:50 am

Evo Adzem da dobije otkaz, ko je kalibar da preuzme nasu klupu a da je dostupan i da ga mozemo platit (i da nije Amar) ?

Inace, gledam ovaj fantasticni docek za Ivicu juce, djeluje mi da je skroz lose, jedva ruku dize da mahne navijacima na skandiranja.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 10:51 am

Nemojmo pretjerivati sa zakljuccima i pravdanjima da na klupi nema boljih i da samo ovih 11 mora igrati. Mozda je to pogresno formulisano, stvarno na klupi nema boljih, ali ima jednako ili priblizno dobrih, postoji tu kombinacija za rotaciju i to se moralo raditi. Sabanadzovic bi juce unio svjezine u ekipu, tu sam siguran. Okej, Ramovic nije u potpunosti oporavljen, pa to postujem. Modic i Zeric su mogli dati ruke u ovim utakmicama, takodjer sam siguran. Hadzic je los, slazem se, ali pokazuje se strah kada se on ne ubacuje, a stavlja Graovac desno. Ne kazem da to mozda nije trebalo uraditi, najsigurnija je opcija i ja bi to prvi uradio za derbi.

Nas je poremetilo par stvari. Ostali smo bez nekih krila, a Zeric i Jusufi prilika ne dobijaju iako su tu. Zeba je prijevremeno penzionisan jer vise ne moze, pa i tu gubis igraca. Kajkut je joker igrac koji moze pomoci kada pritisnes protivnika i nabijas stalno u protivnicki sesnaesterac loptu. Nama ulazi kada ganjamo preokret, sto ne ide bas. Proslo je u Sirokom, jer se sa njima standardno nadigravamo i to je to. Onaj niz se desio kada niko od nas nije ocekivao nista, ekipa nije bila pod pritiskom, kao ni Adzem. Vranjes se gura na prednjeg veznog bez potrebe jer 'mora' igrati, a igrac je u godinama kojeg preforsirasmo i sada lose igra. Ramovic trpi, pa mora opet ici na pozicije koje mu nisu sklone. Desno, na poziciji Zakarica, mi nemamo rjesenje. Nijedan igrac sa klupe nam nije desno krilo, tu bi jedino mogao igrati Zec mozda, ali i to pitanje kako. I Jusufi je ja mislim lijevo krilo.

Moglo se rotirati, tako bi se mozda i ocuvao timski duh, a ovako su se forsirali isti igraci i dobili smo sta smo dobili. Normalno kad odjednom ubacis Sabana i Modica nakon sto nikako nisu igrali, ne mozes ocekivati da ce bljesnuti. Ne ide to tako, ali neko pogresno zakljuci da ne znaju i da nisu dovoljno dobri.

Pad traje od Mostara gdje smo ih ubili i satrali. Znaci da se moze. Neka se pogleda i utakmica u Krupi i sta smo im radili. Sve poslije Zrinjskog se ne moze prepoznati, ekipa je u rasulu. I treba spomenuti da je i Zakaric u slabijoj formi u odnosu na jesen, da li je to do repke, transfera na ljeto, ne znam, ali iskreno zavisimo dosta i od njega. Izgubio se mobilni napadacki kvartet i tu je nestao i nas pritisak. Da ne spominjem fizicku spremu, u po ovog paklenog rasporeda igraci imaju takve treninge da umiru od bolova nakon istih. Ne razumijem se u struku, ali to mi nesto nema logike.

Strasno sam razocaran, izgubili smo timski duh, igra se ziheraski i to nas sve itekako kosta. Trenutno, mi kup ne mozemo osvojiti. Neke stvari se moraju promijeniti. Ne mora to znaciti nuzno promjena trenera, to se trebalo uraditi i prije ako smo mislili nesto mijenjati, ali cekala se vjerovatno Tuzla, prosli u kupu i gdje ces onda ista mijenjati. Ne ide.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 11:04 am

Zrinjski bi sa osvojenih 9 bodova i matematicki obezbjedio titulu, bez obzira na nase rezultate.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 11:08 am

dupla Krupa

:titula: :titula:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 11:10 am

Zar je to sve sto imam jaaa od tebe
1987

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], Google [Bot] i 144 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija