Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 15, 2016 11:07 am

Kospicar je napisao/la:
boju dao si nebu... je napisao/la:
Kospicar je napisao/la:Sa ovakvim sastavom mi otprilike raspolazemo.

slika

Memija? :?: :?

Traze se AM R/L, DL i DC :zeljeznicar1:

Pa ode Memija gotovo sto posto
E jbg., kontao sam da ce ostati bar do kraja sezone.
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 15, 2016 11:08 am

BlwD je napisao/la:
Charlie Sheen je napisao/la:Za Memiju su stigle dvije ponude od 150 000 e,nasi valjda trazili 500 sto je previse,vidjecemo sta ce se dogoditi.Sto se Zakarica tice,ne vidim kojeg bi to boljeg igraca nogli dovesti mi na lijevo krilo.
Jesu obije iz turske ili?

Jeste malo, ali kad bi mogli neki postotak od sljedeceg transfera izvuci onda ne bi bilo toliko lose...
Jedna iz turske a druga zaboravih odakle je.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 15, 2016 11:12 am

exdomorocki je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Nista od Zakarica.. kakve su to price. Covjek ima viska kila.
Rekoše to i prošle godine Nasi stručnjaci,pa momak donese Zrinjskom pehar .
7golova
4 assist.
Bravo.
A kile lakse izgubiti nego nevinost u Varešu.
 
fczeljo
Postovi: 111
Pridružen/a: ned feb 28, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 15, 2016 11:22 am

ceze je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:Igra li onaj Hervas pas mu zenu yebo
Onako. 11 utakmica do sad, 4 po 90 minuta, ostalih 7 po pola sata u prosjeku. Klub mu u zoni ispadanja.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jebaće na ljeto ženi mater kad vidi da je mogo igrati evropske utakmice :rofl: :rofl:

Šalu na stranu, mislim da bi nam njegova tehnika, šut i dobar pas bio jako značajno koristio na nekoliko utakmica ove jeseni.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 15, 2016 11:25 am

Minjore je napisao/la:
exdomorocki je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Nista od Zakarica.. kakve su to price. Covjek ima viska kila.
Rekoše to i prošle godine Nasi stručnjaci,pa momak donese Zrinjskom pehar .
7golova
4 assist.
Bravo.
A kile lakse izgubiti nego nevinost u Varešu.
Daleko od toga da je iko strucnjak ovdje, pricamo. Naravno ako je do kila, najmanji je to problem. Na kraju dana, Slavko jedini odlucuje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 15, 2016 11:30 am

skinuti kile je prvenstveno stvar volje...a što smo vidjeli da se ne podrazumijeva, ni kod igrača za koje je sigurno da umiju.
gradi željo boli te *****
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 15, 2016 11:57 am

Danas nema uplata, raspadamo se. :oops:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 15, 2016 12:00 pm

ChWilla je napisao/la:skinuti kile je prvenstveno stvar volje...a što smo vidjeli da se ne podrazumijeva, ni kod igrača za koje je sigurno da umiju.
Nek odradi dva gostovanja falice mu kila :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 15, 2016 12:16 pm

boju dao si nebu... je napisao/la:Danas nema uplata, raspadamo se. :oops:
Bice, sacekajmo. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 15, 2016 12:34 pm

Prioritet nam je lijevi bek i stoper. Sandi Križman je pokazao da itekako dobro može odigrati po lijevoj strani. Nema neku brzinu, ali je igrački veoma inteligentan i veoma učinkovit. Dao je 4 gola u desetak utakmica, a imao je jako dobrih lopti u prostor i u kazneni, ali se nisu iskoristile. Dobro se postavlja i u fazi odbrane i u fazi napada, pametno ulazi u sredinu kada treba. Ima dobar šut i centaršut.

Sandi Križman potpuno fizički spreman je po meni kvalitetniji igrač od Zakarića. No, bez obzira na sve, volio bih vidjeti Zakarića u našem timu i nadam se da bi imao motiv nametnuti se za prvih 11.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 15, 2016 12:35 pm

Sandi Krizman je jebena igracina.
Željezničar ante portas !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 15, 2016 12:36 pm

Darko Markovic je karina od igrača
Spoiler:
:ganja:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 15, 2016 12:37 pm

AsharaK je napisao/la:Sandi Krizman je jebena igracina.
Potupuno fizički spreman, mislim da bi bio naš najbolji igrač, bez ikakve dileme.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 15, 2016 12:41 pm

Ne znam nekako sam mišljenja da se Krizman bolje ne može spremiti....da moze bez problema bi igrao u Rijeci,Hajduku ili čak Dinamu...ovako je kod nas. Sjetite se kad je došao koliko je bilo priče o njegovim učestalim povredama velikom srećom kod nas su ga zaobišle ili gazi ponekad i povrijedjen tako da je to to od njega. Daj Bože da nisam u pravu i da nakon priprema vidimo jednu mašineriju na lijevoj strani uz lijevog beka,školovanog!
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 15, 2016 12:49 pm

on nije brz igrač i on nikad neće letiti po terenu. međutim može se spremiti da bar nakon pola sata ne izdiše na terenu...
gradi željo boli te *****
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 15, 2016 1:17 pm

majstoreeeeee

[video]https://www.youtube.com/watch?v=YFk3_QUQcGg[/video]
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 15, 2016 1:17 pm

Mi smo u zadnjih dvadeset godina navikli da uvijek imamo neke pozicije koje moramo da krpimo. To nam je vec preslo u naviku. I prosle polusezone mi imamo taj hronican problem. Nazalost i kvalitet lige nas ne tjera da se to popravi bas pod moranje. Uvijek ide ono, ma moze to Stanic zakrpiti npr.

Isto tako smo vidjeli da se u ovim zadnjim prelaznim rokovima pokusalo dovesti masa igraca, kako bi uz malo srece imali popunjene sve pozicije sa po dva igraca na svakoj, kako bi imali i kvalitet i sirinu klupe koja je jako bitna. Ali nije to uspjelo. Hiljadu je razloga zasto je to tako. Mi smo danas bukvalno ostali na dva stopera koja igraju i na jednom mladom stoperu koji nema minuta i koji bi trebao te minute da dobije negdje na posudbi ako vec ne moze odmah ovde biti bacen u vatru. Struka to zna najbolje, da se mi ne mijesamo puno oko raznih misljenja. I od ta dva stopera jedan je nedavno vracen iz otpisanih. Da bi igrao. Na toj poziciji smo dosta fulili, to je cinjenica, kao i na trazenju rjesenja za lijevog bocnog igraca.
Masa je tu nekih problema, gdje se nama navijacima pokazalo i dokazalo da niko ne moze biti siguran kako ce se bilo koji igrac pokazati kod nas. Cak i oni igraci sa izvjesnim renomeom nisu pokazali nista. Bilo je za ocekivati naravno da ce jedan Sanel Jahic ili Zahirovic podici nivo ekipe i da smo tu zapravo dobili rjesenja koja su prakticno sigurna na svojoj poziciji, kao igraci koji iskustvom i karijerom u boljim ligama, sa brojnim utakmicama u nogama mogu da pomognu bez problema . Ali, eto, pokaze se da ne mozes biti siguran ni u takvu soluciju. Sve se to radilo, sasvim sam siguran, iz najbolje namjere. Potpises takvog igraca, da tvojoj ekipi bude bolje. Bez obzira na okolnosti , sto su oni u padu karijere ili pri kraju svog igranja. Kontas da taj profesionalizam postoji usadjen u njima kroz njihovo igranje u tim boljim ligama. Pa i M.Stevanovic je bio jedan od takvih igraca, i Lendric djelimicno. Pa su ova dvojica zadnjih to i pokazali, podigli su nivo nase igre na svojim pozicijama. Bilo je logicno da i ovi koji to nisu pokazali, to pokazu. Da je tako bilo, danas ne bi bilo problema oko sastava, niti bi se pricalo o brojnim podbacajima u igrackom kadru.

A tek ostali igraci koji su potpisivali, su bili manje vise igraci koji bi trebali pomoci svojim kvalitetom. Svakako da je kod potpisa brojnih igraca uvijek ocekivano da neki budu fule. Kad potpises 14 igraca, logicno je da nisi doveo svih 14 da budu prva postava, jer samo 11 moze da igra, a pri tome smo sigurno imali pet igraca koji su imali regularno mjesto u timu po kvalitetu. Tako da onda ocekujes da vise od pola onih dovedenih nece odmah igrati, nego ce pokusati da se nametnu kroz treninge i kroz ulazak u igru u nekim utakmicama. Ali onda to kada gledamo, vidimo kao podbacaj u dovodjenju. U stvai, podbacaj su napravili oni igraci za koje se od pocetka smatralo da su dovedeni kao imena , a nisu nam nista dali od igre.

I u slicnom smo mi i danas problemu. Poslije tako negativnih iskustava, hajde ti sada budi pametan i sigurno pogodi da ce taj igrac koji se dovede biti bas taj koji ce stvarno da pomogne ekipi. Nama je svima jasno da su to neke tri pozicije otprilike koje bi nam trebale kao popunjavanje u sastavu. Ali da se dovedu igraci koji bi odmah usli u sastav. To bi trebao biti prirodni cilj naravno. I dovedes se u situaciju da je svaki taj igrac koji bi mozda i mogao doci , cak i ako je poznat, opet macak u vreci. Ako fulis sa njim, opet ce raja reci da to nije to, da se grijesi u sportskom segmentu. I jeste tako. Ali kako biti pametan pa potpisati jednog Zakarica npr, a znati da nisi dobio novog Zahirovica ili Jahica. Svi znamo da po talentu i potencijalu Zakaric moze biti apsolutno pojacanje u ekipi kada je pravi i u optimumu. Ali je iz prethodnih iskustava sa takvim igracima ustvari macak u vreci. Kako biti pametan u ovakvim odlukama.? Zakarica sam dao kao primjer, nemam pojma da li je on uopste u opticaju.

I nije to bas takvo lutanje u ovom sportskom segmentu. Ja to shvatam tako da se ide logicki, jer toliku novcanu moc imas, da moras traziti slobodnog igraca a da bi kvalitetom mogao pomoci ako bude na svom nivou. I onda rizikujes. Meni je to normalno. Probati sa Zahirovicem, probati sa Jahicem, probati sa Lendricem. ...oni su slobodni igraci, mozemo ih platiti, ako bi odigrali kako ocekujemo, onda smo dobili to sto zelimo.
Lazic nije sigurno doveden da bi bio u pocetnom sastavu. Na njemu je bilo da se dokaze. I Djermanovic,i Husic i ostali. To je isto normalno.
Mi smo do ovog prelaznog roka dosli u situaciju da nam trebaju tri igraca. I to je dobra stvar. Prestali smo sa velikim promjenama i ja ocekujem da ce to kroz prelazne rokove ici u tom pravcu. To se vec sada tako namjesta. Sada treba naci takva tri igraca , a svaki je macak u vreci. I to je najveci problem. Postoji sigurno strah od narednih fula. Nasi su sada mnogo oprezniji, mada ja ne vidim kako ce moci to nesto puno bolje odraditi ako nije prisutan i faktor srece sa narednim potpisima, jer finansijski dovodimo i jedino i mozemo dovesti igrace koji su tu negdje, sa ovim sto imamo. Pa se tu postavljaju mnoga pitanja, bez nekih konkretnih odgovora.
Slavko Petrovic bi trebao tu imati mnogo bolji uvid danas u potraznji takvih igraca, on je taj koji bi svoje zelje trebao dobiti od kluba, medjutim opet tu ima mozda pitanja o finansijskim mogucnostima, i da li je igrac pod ugovorom negdje, lijevog beka je jako tesko pronaci i svjedoci smo godinama koliko je to teska misija, vidjeli smo na mnogim pokusajima. Lijevo krilo nismo imali pitaj Boga koliko godina, tu se krpimo oduvijek. Stoper je na moranje, ako ne cak i dva stopera. I ostaje nam da vidimo kako cemo proci u ovom prelaznom roku. Treba to razumjeti i treba shvatiti da nije lako dovesti bilo koga ko je kvalitet. Vidjecemo. Mozda cemo nastaviti da se krpimo. Ne bi nam bilo prvi put. Imamo Stanica :D
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 15, 2016 1:23 pm

Uplati i dekan...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 15, 2016 1:24 pm

biće i većih iznenađenja od njega :D
gradi željo boli te *****
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 15, 2016 1:54 pm

storm_raider je napisao/la:
boju dao si nebu... je napisao/la:Danas nema uplata, raspadamo se. :oops:
Bice, sacekajmo. :)

:palacgore:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 60 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija