Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 10:39 pm

zubanovic89 je napisao/la:
čet maj 24, 2018 1:33 pm
boju dao si nebu... je napisao/la:
čet maj 24, 2018 12:32 pm
zubanovic89 je napisao/la:
čet maj 24, 2018 12:17 pm


Graovac moze imati samo vecu platu od ove jer je napredovao u medjuvremenu, igra konstantno i dobio je poziv za reprezentaciju + je slobodan igrac dakle sve pare od potencijalnog obestecenja nekog kluba moze dobiti kao platu. Ja ne lupam cifre ni za Vranjesa ni za bilo koga, samo sa izracunao koliko bi nas Graovac kostao da ostane i ima platu koju ima sada. Zasto bi neko pristao da igra za manje para ako ne mora, bil ti pristao? Ne mogu ti izracunati jer ne znam kolike su im plate. Opet cu ponoviti, ako imas obraza nazvat nesposobnim nekog sto ne moze da namakne 300 000 maraka za jednog igraca, das svoju lovu otkupis ugovor i prodas ga. Skupe vam karte od 5 maraka nije vam skupo 300 000 za igraca.
Cekaj majstore, prozivas mene da lupam, a ti si prvi izletio sa cifrom koliko ce nas kostati Daniel Graovac u slucaju da potpise ugovor. Ti pregovaras sa njim u ime kluba ili svoje cifre temeljis na pretpostavkama? Cak i ovaj prvio dio u tvom postu su pretpostavke...napredovao, a igra u PL BiH, al jbg. igra konstanto a? Dobio poziv za reprezentaciju, a frajer debitovao 2016 za A selekciju. Pare od potencijalnog obestecenja mozda, ali u slucaju da ima zainteresovanih klubova.
Kad vec spominjes karte i pare, meni karta nije skupa, al je skupa vecini u BiH. Imamo najskuplje ulaznice u BiH, posjeta opada iz sezone u sezonu. Mozda je i do cijene ulaznica?
Kad vec spominjes cifre i razbacivanje, vjerovatno si jedan od onih koji slijepo vejruje da mi zaradimo na svakom raskidu. Na kraju krajeva, jel Projic skup svega ti? Hocemo li ga tusnuti ove sezone i zaraditi?
Nisam izletio sa cifrom, rekao sam koliko covjek trenutno godisnje zaradjuje i da je to za nas nemoguca misija. Graovac je dobar igrac i iole kakav sposobniji menadzer ce mu naci super ugovor u Austriji, Belgiji, Turskoj i slicnim ligama. Ne postoji varijanta u kojoj mu mi mozemo ponuditi ni blizu para kao i jedan od klubova iz ovih liga. On ako ostane, ostace jer je je budala, onako iskreno. Ako je karta skupa vecini u BiH znaci da je ovaj iznos vise nego velik, pokrijes se koliko ti je jorgan dug, ne mozes davat 20 milja mjesecnu platu i imat karte od 3 marke, ne ide. To je ko kad bosnjo kupi Porshea i stavi plin u njega jer mu puno trosi. Posjeta opada iz milion razloga, od kojih barem pola nema veze sa fudbalom i Zeljom uopste. Ja ne vjerujem slijepo da smo zaradili na raskidima, ja sam vidio papir koji jasno pokazuje koliko smo platili koliko smo zaradili, papir fino kaze da smo bili u plusu 30 hiljada maraka. To sto ti imas neki problem sa tim jer eto, cool je imat problem sa tim, zadrzi za sebe. Ne znam koliku Projic ima platu, kad je dosao govorili ste svi da je top pojacanje, najbolji igrac protiv AIKa, pa je onda bio flop, veze nema, stranac 30 godina, velika plata, pa se pred kraj sezone Adzemu jebavala majka sto mu ne igra Projic, super momak, sjedi na klupi neopravdano, trenira, radi suti, onda ga ovaj ubaci pa onda jebu majku Adzemu sto je ubacio Projica, spor ne zna naprijed. De ba koji vam je K vise, kako vam se da. Velika vecina navijaca (ukljucujuci i tebe) su puni toliko neke negativne energije ja se moram na meditaciju otic svaki put kad otvorim ovaj forum i odem na stadion da restartujem mozak od govana koje cujem. Ko ste ba vi da vam se iko pravda izasta, 3000 ljudi na stadionu umjesto da budemo manji od makovog zrna mi se uzdigli, nesto mi zahtjevamo, mi ko fol. Zavrcu vam vodu u 10 navece, truju vas zimi, vozate auta stara 30 godina, pomrijecete svi u 50toj od rakova za koje medicina jos ne zna da postoje, tu sutite, al zato kad treba pametovat o tome kako se vodi fudbalski klub tu se dizu parole, to se prave buntovi, pametuje se po forumima, mediji se digli na noge. Ma odjebite ba svi, ako vam se ne svidja mrs u Njemacku
Hahahaha kralju. Sve tačno, od riječi do riječi.
Zadnja izmjena: Zvaka72, dana/u čet maj 24, 2018 10:40 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 10:39 pm

Kakva je situacija sa Zilićem? Ako neko zna...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 10:46 pm

Niste shvatili sta je covjek mislio sa tim postom...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 10:55 pm

jbt. o čemu vi pričate i upoređujete. CG ima cca 600000 stanovnika. ko predratni okrug Sarajevo. dobro ljudi ikako imaju ligu. jer nemaju novac ko Luksemburg ili Island
Plava porodica me ubi u pojam.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 11:02 pm

Ah kad se sjetim utakmice protiv Zete na SK. Kaze komentator: poprilicno bledo izdanje obadve ekipe. Verovatno se jos nisu uigrale ekipe posle letne pauze. A ono standardna Slavkina fudbalska filozofija :)
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 11:02 pm

Ne valja nam najbolji stoper cg lige haha. Sta bi onda rekli da dovedemo nekog jablana iz trece srbijanske kao sto je Krupa dovela Vukotica za kojim balimo tri godine.. Uozbiljite se bar malo.. Ovaj crnogorac bi bio odlicno rjesenje ako ima istine u citavoj prici o njegovom eventualnom dolasku..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk


Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6730
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 11:05 pm

Jel' Adzem sutra bivsi?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 11:23 pm

Ma neozbiljno bi bilo ikakvo duze cekanje, ili ga otpusti pa dovedi nekoga ili ga podrži da znamo svi na cemu smo i da se spremamo za europu.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 11:24 pm

Ma nece ostat, to je sigurno.
 
Avatar
Gola
Postovi: 474
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 11:25 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
čet maj 24, 2018 11:05 pm
Jel' Adzem sutra bivsi?
Kako je najavljeno, do kraja mjeseca ce donijeti konacnu odluku, imaju jos 7 dana.
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 11:32 pm

Ma nemas ti garant ni za jednog igraca. Zahirovic i Miro dosli kao reprezentativci, nivo iznad ove lige... jedan bude najbolji igrac lige, drugi ode kroz par mjeseci i zavrsi u Doboju kod Kaknja. Slavko i kartoteka insistirali na Projicu koji je dolazio iz jace lige od ovog stopera, pa sta bi s Projicem... Hadzic u jacoj ligi kapiten ekipe, mora valjat... mora ahaaa. Pa i taj Vukotic, mi smo ga prizivali na sve moguce nacine. Okrenu ga Ramovic kod prvog gola ko kakvog kadeta, Hajdar u drugom poluvremenu prodje pored njega ko pored cunja i izadje 1 na 1 s golmanom. Takva dva propusta su dva gola, smijemo li mi to sebi dozvoliti?

Helem, sto se mene tice ne mislim se ovaj prelazni rok zanositi kakva god imena da potpisu. Dok ih pravi trener ne postavi na pravo mjesto, dadne im prave zadatke i na terenu oni opravdaju to, oni su svi samo novi igraci, prinove. Na polusezoni mozemo pricati o tome ko je pojacanje, a ko ne. Opekli smo se previse puta.
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 11:36 pm

A Vukotic je tad već bio u specificnoj situaciji sa motivacijom, što je opravdano, imao dogovoren transfer, makar nesvjesno više nisi 100% u igri.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 11:44 pm

slika
Mene baš kopka ova fotka i ovaj traktor :D Da li će se između starih drenažnih kanala kopati novi ili će se ići u visinu sa nasipanjem potrebnih slojeva?
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 11:47 pm

Ima i to, ali finale Kupa je finale Kupa. Meni je bolja opcija provjeren Graovac u Zelji i Zrinjskom nego taj Vukotic.
 
ForzaLjoZe
Postovi: 137
Pridružen/a: čet apr 19, 2018 9:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 11:55 pm

zubanovic89 je napisao/la:
čet maj 24, 2018 2:16 pm
boju dao si nebu... je napisao/la:
čet maj 24, 2018 2:08 pm
zubanovic89 je napisao/la:
čet maj 24, 2018 1:33 pm


Nisam izletio sa cifrom, rekao sam koliko covjek trenutno godisnje zaradjuje i da je to za nas nemoguca misija. Graovac je dobar igrac i iole kakav sposobniji menadzer ce mu naci super ugovor u Austriji, Belgiji, Turskoj i slicnim ligama. Ne postoji varijanta u kojoj mu mi mozemo ponuditi ni blizu para kao i jedan od klubova iz ovih liga. On ako ostane, ostace jer je je budala, onako iskreno. Ako je karta skupa vecini u BiH znaci da je ovaj iznos vise nego velik, pokrijes se koliko ti je jorgan dug, ne mozes davat 20 milja mjesecnu platu i imat karte od 3 marke, ne ide. To je ko kad bosnjo kupi Porshea i stavi plin u njega jer mu puno trosi. Posjeta opada iz milion razloga, od kojih barem pola nema veze sa fudbalom i Zeljom uopste. Ja ne vjerujem slijepo da smo zaradili na raskidima, ja sam vidio papir koji jasno pokazuje koliko smo platili koliko smo zaradili, papir fino kaze da smo bili u plusu 30 hiljada maraka. To sto ti imas neki problem sa tim jer eto, cool je imat problem sa tim, zadrzi za sebe. Ne znam koliku Projic ima platu, kad je dosao govorili ste svi da je top pojacanje, najbolji igrac protiv AIKa, pa je onda bio flop, veze nema, stranac 30 godina, velika plata, pa se pred kraj sezone Adzemu jebavala majka sto mu ne igra Projic, super momak, sjedi na klupi neopravdano, trenira, radi suti, onda ga ovaj ubaci pa onda jebu majku Adzemu sto je ubacio Projica, spor ne zna naprijed. De ba koji vam je K vise, kako vam se da. Velika vecina navijaca (ukljucujuci i tebe) su puni toliko neke negativne energije ja se moram na meditaciju otic svaki put kad otvorim ovaj forum i odem na stadion da restartujem mozak od govana koje cujem. Ko ste ba vi da vam se iko pravda izasta, 3000 ljudi na stadionu umjesto da budemo manji od makovog zrna mi se uzdigli, nesto mi zahtjevamo, mi ko fol. Zavrcu vam vodu u 10 navece, truju vas zimi, vozate auta stara 30 godina, pomrijecete svi u 50toj od rakova za koje medicina jos ne zna da postoje, tu sutite, al zato kad treba pametovat o tome kako se vodi fudbalski klub tu se dizu parole, to se prave buntovi, pametuje se po forumima, mediji se digli na noge. Ma odjebite ba svi, ako vam se ne svidja mrs u Njemacku
1. Zato pregovaramo ako je nemoguca misija?
2. Slazem se da ima kvalitet za vani i da vjerovatno moze vise zaraditi
3. Kakve veze ima cijena ulaznice i mjesecna plata nekog igraca? Izbacio je @jovan statistiku posjecenosti prije neki dan...ispade da nam prihodi od utakmica donose manje od 10% kada se gleda godisnji budzet
4. Samo ti vjeruj da smo zaradili na raskidima jer si vidio papir, ali uzmi u obzir da je neko te neke "igrace" doveo u klub i placao ih mjesecima/godinama, pa se onda ponovo saberi jesmo li zaradili ili smo bacili pare
5. Ne sjecam se da sam komentarisao Projica, al njegova statistika dovoljno govori...koliko god da je placen pa makar i 100 KM mjesecno, bacene su pare 1/1

Ostatak ne zelim da konetarisem...osim ovog zadnjeg dijela. Kao sto sam spomenuo ranije jednom drugom forumasu, ovu pricu na kraju posta ostavi za kuce!
Zaobidji me ako nisi u stanju da komuniciras normalno!
Pregovaramo zato sto zelimo da ostane, ako uspije super, ako ne uspije boze moj.
Ako gledas plate kao bacanje para, bacio si pare i na Miri Stevanovicu jer je otisao djaba, bacio si pare na 95/100 igraca koji dodju u klub.
Ja imam pravo da pricam koju pricu koju zelim. To sto tebe boli istina pa izigravas uvrijedjenu mladu, tvoj problem.
Ja odavno bolji post ne procitah, a iz postovanja prema ljudima koje kritikujes, radi ucesca u akcijama za klub, nikad se ne usudih ovako nesto napisat.
Ovaj post secira pravo stanje.
Dodjes na forum i dobijes rak...
Odjebi Rusmire!
NAPOLJ UPRAVI!
Svi na Grbavicu!
 
ForzaLjoZe
Postovi: 137
Pridružen/a: čet apr 19, 2018 9:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 24, 2018 11:59 pm

bogi je napisao/la:
čet maj 24, 2018 9:17 pm
ForzaLjoZe je napisao/la:
čet maj 24, 2018 9:11 pm
Mislim da svjedocim pocetku propadanja kluba. Dakle, 2018/19 ce u smislu podrske klubu ostaviti trajne posljedice na isti.
Ovisno o ljestvici koju podigne ova uprava, zavisit ce i pad.
Sve je vezano za posjetu, atmosferu i navijanje, tj. odsustvo istih. Refleksa na brzo zasicenje. Samo ako napravimo jak evropski iskorak, sve se moze zaustaviti i vratiti vjera ljudima u Zelju kao nekada.
Zivi bili pa vidjeli.
Ma propast dinastije misimović,
da li vam se dopada kako Željo propada ?
Jednog dana Senada nece biti, kao sto ce se i ljudi iz danasnje uprave svega zasititi.
Ostaje publika koja se ponasa kao da je u pozoristu. Ceka glumce da zapocnu akciju, aplaudiraju i zvizde.
Tada kada ovih ne bude, nista nece sprijeciti podivljalu, anemicnu masu da napravi gresku.
Odjebi Rusmire!
NAPOLJ UPRAVI!
Svi na Grbavicu!
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 25, 2018 12:02 am

Bekric da je ostao bio bi unaprijedjen sa viljuskara na ovaj crveni traktor
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 25, 2018 12:08 am

Ja jesam možda "nezreo", ali reći da će klub propasti nakon udaranja najboljih mogućih temelja, ne znam meni nema smisla.
Neće biti Senada, nije riječ o Senadu, nego o modelu rada, o sistemu koji se uspostavlja. Gdje ćeš u Bosni uspostaviti sistem ? Ovo je u svijetu svugdje normalno što se radi samo je kod nas neka mega vijest. Razmazili su oni nas, raja sad ne dolazi na utakmice kaže skupa karta, bujrum kupiš godišnju i budeš "u plusu" ako je već to cilj, ali šta će toj raji godišnja kad su tu od derbija do derbija ? Ne isplati mu se, najviše se javljaju oni koji su najmanje u klub općenito, otvoriš na fb komentare i čitaš, ovdje ljudi se ubili pisajući o Šehićima i Daciću nijedan od njih nije odradio ni trening sa prvim timom osim A. Šehića koji je odradio 2. Kako znam ? Idem po treninzima, par forumaša to zna.
Kažeš Ovisno o ljestvici koju podigne ova uprava, zavisit će i pad ? Izvini gdje je sad ljestvica ? Koliko vidim jedino mi pljujemo 2 mjesto i osvajanje kupa, nama se "mažu oči" ulaganjima ?
Jedino što im mogu zamjeriti jeste što ne mogu ili ne žele da se dogovore sa Amarom, ali možda nije do njih možda je do Amara, svakako su obojica egoista. Ali sistem koji ostane iza Misimovića je održiv. Sistem koji je ostao iza Amara, sam skontaj je l' održiv ili nije ?
Prije svega Željezničar, ostali nek se redaju kako hoće.
Papac radi ne sikirajte se, već su kontaktirani pojedini igrači, o svemu će se znati na vrijeme.

.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 25, 2018 12:23 am

Imali gdje snimak da pogledam ovaj zadnji derbi..da ubijem vrijeme do sehura
 
Avatar
JUZNJAK
Postovi: 124
Pridružen/a: ned mar 26, 2017 5:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 25, 2018 12:27 am

Ja naprdzivanja u prazno... zasto se svi mi ne zapitamo evo sezona je prošla i šta je svako od nas pojedinačno uradio za želju ili za grupu... Vijerujem kad bi stali pred ogledalo svašta bi vidjeli sa druge strane... muka mi i otvoriti više ovaj forum sve neka negativa i pametovanje u prazno... kako se pojedinim da samo da mi je znati...
Fb grupa Manijaci-USA/Canada

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 212 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija