Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 9:26 am

taj gol je bio poezija a ne statistika...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 9:34 am

ponosannavas je napisao/la:
sri jul 26, 2017 9:11 am
Maksimović kojeg sam prozivao u timu kola HNL-a. Znam da mu je onaj konj menadžer ali eto. Neki su govorili kakav on ovo ono. Meni je recimo interesantan od ovih igrača Mladosti Abid Mujagić. Gledao sam ga u HNL-u prošle godine, jako je nezgodan. Kao rezervno krilo kod nas super varijanta, ali džaba sad pričati.
Ovaj MIšić što je na probi je bio jako dobar igrač. Ako može doći na 90% onoga kakav je bio za mjesec dana, treba ga ostaviti. Siniši noga. TO sam već obrazlagao zašto. Možda je i bolji od Stane, ali je stranac i očigledno mu se više ne igra tu. Evropu je odradio super, ali odmah me iznervirao svojim pristupm protiv GOŠK-a. pa prihvati da si na klupi jednu tekmu maeter mu je... Kad je Memija mogao trpiti da gleda tebe možeš i ti nekad pritrpiti.

@cwilla znam da ne može više nego eto :) vjerovatno je isti razlog kod obojice :)
Uz duzno postovanje prema Abidu mislim da nije i da nece biti kvalitet za nas klub.
Zelim mu srecu u Mladosti jer je kao momak korektan i normala ali nisam optimista.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 9:47 am

ponosannavas je napisao/la:
sri jul 26, 2017 9:16 am
hardwell je napisao/la:
uto jul 25, 2017 8:14 pm
Fejzic - Sehic, Kurtovic, junior, Besirevic - Hasanovic, Sabanadzovic, Beganovic - Bekric, Zeric, i neki junior.

Na poluvremenu izašli Sabanadzovic, junior napadac i Beganovic. Usao Zajmovic i dva juniora. Poslije je ulazilo još igrača, ali sve juniori
Taj junior stoper bi mogao biti Velić?, a junior napadač Hrvanović ili Šubo. Hajmo malo @skretnicar dajte da dešifrujemo ovo? I dajte malo konkretnije kakav je ko bio. Ova ekipa Olimpica je sigruno u rangu nekih ekipa iz Premijer lige, a sto posto je bolja od VIteza i Čelika. PO tome rezultat nije ni loš.
Ne znam bas da je napadac junior, mislim da je ovaj jedan napadac iz srbije sto su ga doveli, a igrao je i protov juniora neki dan na grbavici. Ima jos jedan vezni igrac(stranac je) dobro je igrao protiv juniora, zapravo jedini koji je nesto i igrao jer su ostali bili katastrofa. On je igrao na turniru jucer takodjer, danas bi se trebao s par juniora pridruziti prvom timu na treninzima.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 9:51 am

ChWilla je napisao/la:
sri jul 26, 2017 9:26 am
taj gol je bio poezija a ne statistika...
ma meni tad bilo bitno da ga je primio. Jebalo mi se ko je šutnuo :)
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 9:53 am

mamba21 je napisao/la:
sri jul 26, 2017 9:47 am
ponosannavas je napisao/la:
sri jul 26, 2017 9:16 am
hardwell je napisao/la:
uto jul 25, 2017 8:14 pm
Fejzic - Sehic, Kurtovic, junior, Besirevic - Hasanovic, Sabanadzovic, Beganovic - Bekric, Zeric, i neki junior.

Na poluvremenu izašli Sabanadzovic, junior napadac i Beganovic. Usao Zajmovic i dva juniora. Poslije je ulazilo još igrača, ali sve juniori
Taj junior stoper bi mogao biti Velić?, a junior napadač Hrvanović ili Šubo. Hajmo malo @skretnicar dajte da dešifrujemo ovo? I dajte malo konkretnije kakav je ko bio. Ova ekipa Olimpica je sigruno u rangu nekih ekipa iz Premijer lige, a sto posto je bolja od VIteza i Čelika. PO tome rezultat nije ni loš.
Ne znam bas da je napadac junior, mislim da je ovaj jedan napadac iz srbije sto su ga doveli, a igrao je i protov juniora neki dan na grbavici. Ima jos jedan vezni igrac(stranac je) dobro je igrao protiv juniora, zapravo jedini koji je nesto i igrao jer su ostali bili katastrofa. On je igrao na turniru jucer takodjer, danas bi se trebao s par juniora pridruziti prvom timu na treninzima.
Valjda će ovi naši objaviti, mada možda i neće napisati da s nebi saznali ovi na probi koji su :) ali evo čudi me raja gledala a nisu upratila pola stvari.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 10:00 am

SirAlexFerguson je napisao/la:
sri jul 26, 2017 9:34 am
ponosannavas je napisao/la:
sri jul 26, 2017 9:11 am
Maksimović kojeg sam prozivao u timu kola HNL-a. Znam da mu je onaj konj menadžer ali eto. Neki su govorili kakav on ovo ono. Meni je recimo interesantan od ovih igrača Mladosti Abid Mujagić. Gledao sam ga u HNL-u prošle godine, jako je nezgodan. Kao rezervno krilo kod nas super varijanta, ali džaba sad pričati.
Ovaj MIšić što je na probi je bio jako dobar igrač. Ako može doći na 90% onoga kakav je bio za mjesec dana, treba ga ostaviti. Siniši noga. TO sam već obrazlagao zašto. Možda je i bolji od Stane, ali je stranac i očigledno mu se više ne igra tu. Evropu je odradio super, ali odmah me iznervirao svojim pristupm protiv GOŠK-a. pa prihvati da si na klupi jednu tekmu maeter mu je... Kad je Memija mogao trpiti da gleda tebe možeš i ti nekad pritrpiti.

@cwilla znam da ne može više nego eto :) vjerovatno je isti razlog kod obojice :)
Uz duzno postovanje prema Abidu mislim da nije i da nece biti kvalitet za nas klub.
Zelim mu srecu u Mladosti jer je kao momak korektan i normala ali nisam optimista.
Vidi drug svako ima svoje mišljenje. Ja mu gledam motoričke i dr predispozicije. Vidio si kad malo brži igrač dođe, kao Ramović kako to izgleda. Eksplozivno pretrča frajera kod penala. Samo jedan detalj govorim. Hoće li neko uspjeti u Želji to je pitanje, ali znam da recimo neki nemaju ni to. Oni koji imaju i mozak i predispozicije mogu vani igrati i mogu se prodati. Imaš recimo ovih ko Stana koji imaju predispzicije, ali igračka inteligencija mu nije dala vani, ali on bi da se ije povrijedio uspio. Isto je i sa onim akoji imaju mozak. TO je primjer ZEba. On nije otišao vani jer ima lošu motoriku. Kad kažem mozak mislim na fudbalski. Za ovog nisam siguran da će uspjeti ali bi ga doveo. Bolje njega dovesti pa probati nego nekog starohana koji nema ni jedno ni drugo ili koji ima samo jedno. Bar je relativno mlad.
 
Avatar
KrajPrice
Postovi: 544
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 10:03 am

Protiv Mladnosti cemo vidjeti na cemu smo, oni su dobra ekipa, igraju tvrdi i niko se tamo nece naigrati.
Stvarno je bilo mucno gledati Zelju pod palicom Petrovica, dosadna i sablonska igra, bez napada i smisljenih akcija, da nije bilo Lendrica on i evrope ne bi izborio.
Imamo mi dovoljno svojim trenera i ne treba vise nikada traziti sa strane.
Adzemu puna podrska!
Godine zivota svoga tebi dao sam! :zeljeznicar1:
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 10:09 am

ponosannavas je napisao/la:
sri jul 26, 2017 10:00 am
SirAlexFerguson je napisao/la:
sri jul 26, 2017 9:34 am
ponosannavas je napisao/la:
sri jul 26, 2017 9:11 am
Maksimović kojeg sam prozivao u timu kola HNL-a. Znam da mu je onaj konj menadžer ali eto. Neki su govorili kakav on ovo ono. Meni je recimo interesantan od ovih igrača Mladosti Abid Mujagić. Gledao sam ga u HNL-u prošle godine, jako je nezgodan. Kao rezervno krilo kod nas super varijanta, ali džaba sad pričati.
Ovaj MIšić što je na probi je bio jako dobar igrač. Ako može doći na 90% onoga kakav je bio za mjesec dana, treba ga ostaviti. Siniši noga. TO sam već obrazlagao zašto. Možda je i bolji od Stane, ali je stranac i očigledno mu se više ne igra tu. Evropu je odradio super, ali odmah me iznervirao svojim pristupm protiv GOŠK-a. pa prihvati da si na klupi jednu tekmu maeter mu je... Kad je Memija mogao trpiti da gleda tebe možeš i ti nekad pritrpiti.

@cwilla znam da ne može više nego eto :) vjerovatno je isti razlog kod obojice :)
Uz duzno postovanje prema Abidu mislim da nije i da nece biti kvalitet za nas klub.
Zelim mu srecu u Mladosti jer je kao momak korektan i normala ali nisam optimista.
Vidi drug svako ima svoje mišljenje. Ja mu gledam motoričke i dr predispozicije. Vidio si kad malo brži igrač dođe, kao Ramović kako to izgleda. Eksplozivno pretrča frajera kod penala. Samo jedan detalj govorim. Hoće li neko uspjeti u Želji to je pitanje, ali znam da recimo neki nemaju ni to. Oni koji imaju i mozak i predispozicije mogu vani igrati i mogu se prodati. Imaš recimo ovih ko Stana koji imaju predispzicije, ali igračka inteligencija mu nije dala vani, ali on bi da se ije povrijedio uspio. Isto je i sa onim akoji imaju mozak. TO je primjer ZEba. On nije otišao vani jer ima lošu motoriku. Kad kažem mozak mislim na fudbalski. Za ovog nisam siguran da će uspjeti ali bi ga doveo. Bolje njega dovesti pa probati nego nekog starohana koji nema ni jedno ni drugo ili koji ima samo jedno. Bar je relativno mlad.
Ima i toga sto ti kazes, sve stoji. Međutim ja pričam iz drugog ugla, dugo godina smo igrali zajedno. Sto se konkretno njega tice, uvijek bih junioru pruzio sansu nego njega doveo na klupu. Ja njemu naravno kao bivsem kolegi želim sve najbolje i da on uspije i da mene demantuje. Sportski pozdrav.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 10:10 am

Adžem traži napadača da se dovede...po meni trebao bi i stoper...ako Mišić potpiše dobar je igrač ako se vrati u formu koju je imao u Čeliku onda će nam biti pojačanje...
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 10:13 am

MrkiMedo je napisao/la:
sri jul 26, 2017 9:16 am
Cenan je imao hrpu promasaja i nije uspio dovesti igrace koje smo mi prizeljkivali (Jasarevic, Vukotic, Ordagic, Subic itd), ali su to sve igraci pod ugovorom. Do sada, ovaj prelazni rok je za mene odlican i ako upijemo ubosti napadaca bice odlicno.
Ako ce doci neko bolji onda nek ide, al cisto sumnjam da mi mozemo platiti nekog da obavlja tu funkciju na pravi nacin.
Nije to promasaj Cenan prije bi ga nazvao promasajem/ odlukom uprave. Evo da ti bude jasno radis u BiH i imas platu 1000 KM a zelis da vozis Ferarija on kosta koliko kosta jel tvoj promasaj sto ne mozes da ga kupis ?
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 10:14 am

ramović je i u švedskoj čim je ušao odmah jednog pretrčao, a to je ipak nivo više.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
south side
Postovi: 479
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 10:21 am

Leko je rođen 17. februara 1994. godine, a karijeru je počeo u Dinamu u kojem se u velikoj konkurenciji nije uspio nametnuti, te je otišao prvo na posudbu u Sesvete, a potom je definitivno napustio Dinamo i potpisao za NK Zagreb. Nakon toga je igrao u Sloveniji za Zavrč, potom i za hrvatsku ekipu Lučko, a odatle je prešao u slovenački Koper, gdje je igrao do početka ove godine, kada je postao član NK Vinogradar. Leko je odigrao drugo poluvrijeme jučerašnje utakmice između Željezničara i Olimpika na turniru Visočko ljeto 2017.

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/hrva ... caru/89666
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 10:33 am

pile87 je napisao/la:
sri jul 26, 2017 10:13 am
MrkiMedo je napisao/la:
sri jul 26, 2017 9:16 am
Cenan je imao hrpu promasaja i nije uspio dovesti igrace koje smo mi prizeljkivali (Jasarevic, Vukotic, Ordagic, Subic itd), ali su to sve igraci pod ugovorom. Do sada, ovaj prelazni rok je za mene odlican i ako upijemo ubosti napadaca bice odlicno.
Ako ce doci neko bolji onda nek ide, al cisto sumnjam da mi mozemo platiti nekog da obavlja tu funkciju na pravi nacin.
Nije to promasaj Cenan prije bi ga nazvao promasajem/ odlukom uprave. Evo da ti bude jasno radis u BiH i imas platu 1000 KM a zelis da vozis Ferarija on kosta koliko kosta jel tvoj promasaj sto ne mozes da ga kupis ?
Opet ja na tebe :D
Ferrari košta cca 500k KM
Mi ne tražimo Ferrarija (to bi recimo iz mog ugla gledanja bio Kenan Kodro), mi tražimo nekog golfa četvorku...i to je polovnu, i to "na rate"
Pravi se naučna fantastika, pravi se situacija kao da navijači žele igrače koji koštaju ko bar trećina našeg budžeta, a mi samo želimo igrače koje smo dovodili kao i do sad, džabe. Ali da se koliko toliko ubode sa njima, svaki drugi recimo a ne svaki peti. Da bi to bio slučaj, igrač se mora pratiti bar mjesec dana, pogledati nekoliko utakmica. Ne možeš nikome više vjerovati 100% ako ti kaže "ma dobar je on" jer si imao toliko fula do sad sa takvim informacijama da sve moraš uzeti sa rezervom. Ne moraš ih gledati uživo (ako su u hrvatskoj, ali možeš ako su lupam u Visokom)
Igrače sa realnim platama (do 10k KM).
Takvih ima, ne može me niko ubijediti da nema više i da je to vrijeme prošlo.
Možda izgleda da nema jer ustvari nema poznanstava da ti preporuče igrača, nema raznih menadžera koje smo otjerali od kluba i sl.
Zadnja izmjena: salle86, dana/u sri jul 26, 2017 10:53 am, ukupno mijenjano 1 put.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 10:35 am

Amar927 je napisao/la:
sri jul 26, 2017 10:10 am
Adžem traži napadača da se dovede...po meni trebao bi i stoper...ako Mišić potpiše dobar je igrač ako se vrati u formu koju je imao u Čeliku onda će nam biti pojačanje...
Jel to onaj igrač što ga je zabio Delaču sa 78m? :)
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 10:35 am

ChWilla je napisao/la:
sri jul 26, 2017 10:14 am
ramović je i u švedskoj čim je ušao odmah jednog pretrčao, a to je ipak nivo više.
Ja sam davno ovdje pisao, samo da ga zdravlje posluzi ako Bog da bit će svega...:D
Odigrao je dobru utakmicu protiv Goska ali sam vidio na njemu da nije spreman jos uvjiek, osjetilo se na trenutke da nije zapinjao, sta ce biti kad se skroz spremi ostaje nam da vidimo. :D
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 10:36 am

Ma samo dobit Mladost, ne treba nista vise. :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 10:41 am

Je l' nam ovo Mario Stanić šalje ove igrače iz Hr na probu? :D Možda se ubode novi Križman, samo da je dobar u glavi.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 10:46 am

mula je napisao/la:
sri jul 26, 2017 10:35 am
Amar927 je napisao/la:
sri jul 26, 2017 10:10 am
Adžem traži napadača da se dovede...po meni trebao bi i stoper...ako Mišić potpiše dobar je igrač ako se vrati u formu koju je imao u Čeliku onda će nam biti pojačanje...
Jel to onaj igrač što ga je zabio Delaču sa 78m? :)
Jeste
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 10:49 am

U hrvatskoj drugoj u 30 utakmica 6.golova
U slovenskoj prvoj u 33 utakmice 6.golova i 1.asistencija.
Nije loše a i mlad je.
Ovakvi nam trebaju po probama :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 26, 2017 10:51 am

south side je napisao/la:
sri jul 26, 2017 10:21 am
Leko je rođen 17. februara 1994. godine, a karijeru je počeo u Dinamu u kojem se u velikoj konkurenciji nije uspio nametnuti, te je otišao prvo na posudbu u Sesvete, a potom je definitivno napustio Dinamo i potpisao za NK Zagreb. Nakon toga je igrao u Sloveniji za Zavrč, potom i za hrvatsku ekipu Lučko, a odatle je prešao u slovenački Koper, gdje je igrao do početka ove godine, kada je postao član NK Vinogradar. Leko je odigrao drugo poluvrijeme jučerašnje utakmice između Željezničara i Olimpika na turniru Visočko ljeto 2017.

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/hrva ... caru/89666
To je cini mi se onaj sto mi rekose da je Slovenac...kazu da je zanimljiv, najbolji u onoj tekmi protiv juniora. Ovako kad mu gledam gdje je igrao, kontam da nije preporuka Zlatana Muslimovica, on se u to vrijeme vrtio u ovim klubovima.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], BrUDA, Google [Bot] i 216 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija