Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
vobznaazna
Postovi: 123
Pridružen/a: uto maj 09, 2017 12:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 11:51 am

Vukotu kontaktirali iz Zvezde i Zrinjskog od nas nikad nikom i Zeljo je za njega gotova priča iz njegovih usta
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 11:52 am

jel iz njegovih usta ili tastature
 
vobznaazna
Postovi: 123
Pridružen/a: uto maj 09, 2017 12:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 11:53 am

Usta... Druze da je tastatura napisao bi
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 11:54 am

Svi govore da se treba napraviti dugorocan plan koji bi dao na kraju rezultat. Govorim o sportskom segmentu i ja sam potpuno saglasan.

Belgija je napravila plan za repku. Strucni ljudi sjeli i rekli klubovima, da se narednih 10 godina forsiraju i selektiraju najbolji mladi igraci, koji ce za 10 g ciniti respektabilnu reprezentaciju. Svi bili saglasni i svi krenuli sa takvim radom. Evo vec par g Belgija je jedna od boljih reprezemtacija Svijeta. Jedno vrijeme su bili 1. na FIFA rang listi.

Moze li se to primjeniti kod nas? Mislim da ne moze, a glavni razlog su navijaci. Mi sigurno ne bi istrpili ekipu od 18-20 godina koja ima ugovore na 5-7 g i koji bi u prvoj sezoni, mozda ispali iz lige. Mi tjeramo trenera nakon 2 poraza u prvenstvu, tjeramo igrace, tjeramo Uprave, ma nema koga ne tjeramo. Nemamo mentalitet ni strpljenje za bilo sta. Ovdje samo supljiramo. Daj nam Istok halalit cemo Evropu 3 godine. Istok se napravi za par mjeseci, ispusimo titulu, zavrsimo drugi i neki bi sve zivo tjerali. Imamo li obraza pogledati se u ogledalo i reci istrpit cemo 10 g djecu od 18-20 g, koja ce nakon toga napraviti rezultat.

Po meni su navijaci osnovni problem za provodjenje jednog takvog plana, a siguran sam da bi taj plan dao rezultat. Pitam vas koliko bi vas dolazilo na tekme u drugoj ligi ili eto da se ta mladjarija bori za goli zivot u PL.

Pitam zasto ima neko pptrebu hebavati najkorisnijem i najboljem strijelcu lige ustasku majku. Pitam, zasto tjeramo trenera nakon par poraza. Nemojte mi samo govoriti ne zna, ne forsira mlade itd. Eto, Adzem je forsirao mlade bio sa tom djecom dobro plasiran, pa je otjeran.

Nisu problem pare, tereni... problem je u nasem mentalitetu. Mi zaboravljamo za tri mjeseca obecanja o Istoku, halalu i Evropi. Ma kakva tri mjeseca mi za heftu, neka se desi poraz hebemo sve zivo i mrtvo.

Koliko bi nas istrpilo belgijski plan od 10 godina. Iskreno?

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 11:56 am

pišam ja: vukotica, subica, ramovica, i sve oko kojih se hype stvorio, mi smo krivi
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 12:02 pm

avlami97 je napisao/la:
pon jun 12, 2017 11:54 am
Svi govore da se treba napraviti dugorocan plan koji bi dao na kraju rezultat. Govorim o sportskom segmentu i ja sam potpuno saglasan.

Belgija je napravila plan za repku. Strucni ljudi sjeli i rekli klubovima, da se narednih 10 godina forsiraju i selektiraju najbolji mladi igraci, koji ce za 10 g ciniti respektabilnu reprezentaciju. Svi bili saglasni i svi krenuli sa takvim radom. Evo vec par g Belgija je jedna od boljih reprezemtacija Svijeta. Jedno vrijeme su bili 1. na FIFA rang listi.

Moze li se to primjeniti kod nas? Mislim da ne moze, a glavni razlog su navijaci. Mi sigurno ne bi istrpili ekipu od 18-20 godina koja ima ugovore na 5-7 g i koji bi u prvoj sezoni, mozda ispali iz lige. Mi tjeramo trenera nakon 2 poraza u prvenstvu, tjeramo igrace, tjeramo Uprave, ma nema koga ne tjeramo. Nemamo mentalitet ni strpljenje za bilo sta. Ovdje samo supljiramo. Daj nam Istok halalit cemo Evropu 3 godine. Istok se napravi za par mjeseci, ispusimo titulu, zavrsimo drugi i neki bi sve zivo tjerali. Imamo li obraza pogledati se u ogledalo i reci istrpit cemo 10 g djecu od 18-20 g, koja ce nakon toga napraviti rezultat.

Po meni su navijaci osnovni problem za provodjenje jednog takvog plana, a siguran sam da bi taj plan dao rezultat. Pitam vas koliko bi vas dolazilo na tekme u drugoj ligi ili eto da se ta mladjarija bori za goli zivot u PL.

Pitam zasto ima neko pptrebu hebavati najkorisnijem i najboljem strijelcu lige ustasku majku. Pitam, zasto tjeramo trenera nakon par poraza. Nemojte mi samo govoriti ne zna, ne forsira mlade itd. Eto, Adzem je forsirao mlade bio sa tom djecom dobro plasiran, pa je otjeran.

Nisu problem pare, tereni... problem je u nasem mentalitetu. Mi zaboravljamo za tri mjeseca obecanja o Istoku, halalu i Evropi. Ma kakva tri mjeseca mi za heftu, neka se desi poraz hebemo sve zivo i mrtvo.

Koliko bi nas istrpilo belgijski plan od 10 godina. Iskreno?

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
I pitao si i odgovorio...nažalost jako mali broj...
 
vobznaazna
Postovi: 123
Pridružen/a: uto maj 09, 2017 12:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 12:02 pm

LARS1921 je napisao/la:
pon jun 12, 2017 11:56 am
pišam ja: vukotica, subica, ramovica, i sve oko kojih se hype stvorio, mi smo krivi
Slažem se...ovo za Vukotića sam samo rekao da ga raja vise ne očekuje i ne stavlja u neke postave tako da i tu dvojicu navedenih isto tako mogu zaboraviti.
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 12:03 pm

Nismo se mogli za jasara dogovoriti sa njima da se za vukotu hahhaha, pa dokle ćemo više pisati o njemu ccc
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 12:05 pm

Pa ako smo već dogovorili Graovca, nema ni potrebe dovoditi Vukotića. Bolje tog "stranca" popuniti na nekoj drugoj poziciji.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
vobznaazna
Postovi: 123
Pridružen/a: uto maj 09, 2017 12:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 12:06 pm

Za Vukotića nismo ni pokusali sami smo sebi presudili da ga dovesti ne mozemo i da je skup sto je daleko od istine a 70% je igrac Zrinjskog otkud njima lova frajeru zar su toliko jaci od nas???
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 12:07 pm

moze li se cenzurisati kako riječ vukotić zrinjski sulenta pare
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 12:07 pm

Hajmooo portali, gdje su vijesti sa Grbavice. Novinari radite svoj posao, nemojte samo citati forum da bi sta napisali. Hajmoo. Gdje Graho, gdje Zeko, gdje Bekrija :D Jeli se Slavko udebljo preko odmora?? Svi suteeee.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 12:10 pm

Ma nek idu svi u pm, i portali i insajderi i Husara i menadžerska klika, pa izgleda nema mi jednog igrača u PL kojeg je Željo pokušao dovesti i naravno nije uspio, a drugi klubovi izgleda sve riješe za jedan dan..Nek niko i ne dolazi od ovih silnih majstora, samo nek pojedini odu....A ovakve stvari se sigurno odraze na posjetu onih random gledatelja na početku sezone, koliko namsamo štetu prave sa pumpanjem klikova, a mi ćemo lijepo snositi troškove.
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
vobznaazna
Postovi: 123
Pridružen/a: uto maj 09, 2017 12:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 12:12 pm

LARS1921 je napisao/la:
pon jun 12, 2017 12:07 pm
moze li se cenzurisati kako riječ vukotić zrinjski sulenta pare
Ok sto se mene tiče necu ga ni spominjati vise nit njega nit bilo kojeg igrača koji nije Zeljin
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 12:12 pm

bombarderi u niskom letu...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 12:14 pm

vobznaazna je napisao/la:
pon jun 12, 2017 12:12 pm
LARS1921 je napisao/la:
pon jun 12, 2017 12:07 pm
moze li se cenzurisati kako riječ vukotić zrinjski sulenta pare
Ok sto se mene tiče necu ga ni spominjati vise nit njega nit bilo kojeg igrača koji nije Zeljin
ma pisi ti sta hoces ne govorim tebi :D

nego me on nervira :lol:

kad će ti kod doktora jebli sebe valja se budit na nba
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 12:14 pm

Po meni smo jeddnog kapitalca izgleda doveli a to je Graovac da je još jednog plus povratak Sadikovića i Beganovića i ja bi bio zadovoljan
 
Ndare
Postovi: 196
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 7:05 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 12:18 pm

Ne znam ali mislim da bi trebali pridavati više pažnje malim Željinim vojnicima koji dolaze tipa, Šabanadžovića i ostalih klinaca. Ovo veličanje i odlasci na ine fb stranice ovih "igračina" koje se još uvijek motaju po PL ligi i davanje im vjetra u leđa, a koji poslije sad ne znam koliko je i ako je istina uzmu kofer i od kluba do kluba pregovaraju to po meni ne vodi nigdje. Čim si ti u šetanju od Sarajeva do Mostara meni ga nikad nebi potpisao jer mi to liči na scenario ovih "profesionalaca" koji su iznijeli ove zadnje tekme za titulu u stilu "BMK odoh poslije odrađene bezmube tekme na šnjuru opaliti selfi a navijači i djeca Željina nek se jedu, nek ih moždani i infarkti pucaju to je sport nije do mene ja samo igram jer imam bolji ugovor nego što mi je nudio Široki, kone i sl". Ko god dolazi u klub treba biti završen i da je to to, a ne ko oni što po vratima med i prepeličja jaja prodaju, lagano od vrata do vrata i ko kupi kupio. Dovesti isključivo ljude koji će biti Željini igrači u pravom smislu riječi ili ovu djecu pustiti barem znam da će raditi na terenu stvarno bez glume, a svima ovim sa miliona opcija dati opcije bez Želje. Mi moramo biti klub u koji se dolazi da to stvarno bude to a ne u slučaju i ukoliko.....Moje mišljenje je ovakvo jer ovo do sada izgledalo je ko ulica crvenih svjetiljki u Amsterdamu i ništa drugo.
To je neka moja lična odluka, a ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam, jer vi to vrlo dobro znate. Ali ako ništa drugo, i ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava.
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 12:21 pm

avlami97 je napisao/la:
pon jun 12, 2017 11:54 am
Svi govore da se treba napraviti dugorocan plan koji bi dao na kraju rezultat. Govorim o sportskom segmentu i ja sam potpuno saglasan.

Belgija je napravila plan za repku. Strucni ljudi sjeli i rekli klubovima, da se narednih 10 godina forsiraju i selektiraju najbolji mladi igraci, koji ce za 10 g ciniti respektabilnu reprezentaciju. Svi bili saglasni i svi krenuli sa takvim radom. Evo vec par g Belgija je jedna od boljih reprezemtacija Svijeta. Jedno vrijeme su bili 1. na FIFA rang listi.

Moze li se to primjeniti kod nas? Mislim da ne moze, a glavni razlog su navijaci. Mi sigurno ne bi istrpili ekipu od 18-20 godina koja ima ugovore na 5-7 g i koji bi u prvoj sezoni, mozda ispali iz lige. Mi tjeramo trenera nakon 2 poraza u prvenstvu, tjeramo igrace, tjeramo Uprave, ma nema koga ne tjeramo. Nemamo mentalitet ni strpljenje za bilo sta. Ovdje samo supljiramo. Daj nam Istok halalit cemo Evropu 3 godine. Istok se napravi za par mjeseci, ispusimo titulu, zavrsimo drugi i neki bi sve zivo tjerali. Imamo li obraza pogledati se u ogledalo i reci istrpit cemo 10 g djecu od 18-20 g, koja ce nakon toga napraviti rezultat.

Po meni su navijaci osnovni problem za provodjenje jednog takvog plana, a siguran sam da bi taj plan dao rezultat. Pitam vas koliko bi vas dolazilo na tekme u drugoj ligi ili eto da se ta mladjarija bori za goli zivot u PL.

Pitam zasto ima neko pptrebu hebavati najkorisnijem i najboljem strijelcu lige ustasku majku. Pitam, zasto tjeramo trenera nakon par poraza. Nemojte mi samo govoriti ne zna, ne forsira mlade itd. Eto, Adzem je forsirao mlade bio sa tom djecom dobro plasiran, pa je otjeran.

Nisu problem pare, tereni... problem je u nasem mentalitetu. Mi zaboravljamo za tri mjeseca obecanja o Istoku, halalu i Evropi. Ma kakva tri mjeseca mi za heftu, neka se desi poraz hebemo sve zivo i mrtvo.

Koliko bi nas istrpilo belgijski plan od 10 godina. Iskreno?

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Puno je 10 god. ali 4-5 moze.Pravim navijačima nije problem nista, ja sam gledao Zelju i kad su nas nabijali Zmaj i Gradina i Lukavac po 5 razlike. Kad smo u ratu igrali na Kosevu kad je snajper pucao po tribinama,tako da bi mogao i gledati ligu za opstanak i sl., a ovi sad bolesnici neznam kako bih nazvao sto u 5 min.psuju pljuju i sto maltretiraju igrače sto svoje lične neuspjehe kompenziraju sa uspjesima svog kluba i sto im je sve u zivotu da se prepucavaju sa pitarima i obratno daleko im kuca od Grbavice, Želje i fudbala uopste.
Nek se uhvate svojih livada,sela, kafana,klošara,lopova pa s njima nek se druze.
 
vobznaazna
Postovi: 123
Pridružen/a: uto maj 09, 2017 12:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 12, 2017 12:21 pm

@lars1921
Sutra cu kod hecima...

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Majestic-12 [Bot], South i 59 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija