Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
sofronije
Postovi: 581
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 25, 2016 1:18 pm

Ja i pjesma baš nikakve veze. Nema veze taj Slavko samnom. Čuo sam za pjesmu, i za njega, ali to nisam ja… haha :)
Spoiler:
Na Grbavici ništa više neće biti kao prije. Plavom lokomotivom upravljali su skretničari, mašinovođe, pripravnici, kondukteri… Sa izuzetkom, dvojice trojice, poput Envera Hadžiabdića, Amara Osima i Milomira Odovića, svi su se manje više učili na Želji. Stažirali. Sada Grbavica ima pravog stručnjaka. Trenera koji dolazi raditi punu “šiktu”. U njegovoj kancelariji najčešće će se mijenjati sijalice.

Slavko Petrović je naš čovjek i njemački đak. S diplomom prestižne najjače u svijetu “Sepp Herbergerove škole” u Kelnu.

Petrović je za portal sportske.ba ispričao svoju sportsku i životnu priču. Intervju smo radili u vožnji. On se sa suprugom Tatjanom, Ukrajinkom s kojom je u svom drugom braku, vraćao preko Sokoca u Sarajevo, a vaš reporter je vozio iz pravca Tešnja, gdje su igrale šampionske generacije TOŠK -a i Čelika.

NISAM PJEVAČ!

Razgovor je prekidao signalom nepokriveni dio na njegovoj i mojoj ruti. I povremene policijske patrole. Petrović je za naš portal otvorio dušu.

– Željeli su me u Sarajevu, a evo me na Grbavici. Željo je jedan od najboljih klubova u regionu. Trenirao sam Fortunu iz Dizeldorfa, “Karl Cajs Jenu”, a Željo je po snazi jedan od najjačih klubova koje sam vodio- počeo je svoju sportsku i životnu priču.

Pitanja nisu išla uobičajenim “redom”. Kako se koja tema nametala. Neko je trenera Želje povezao sa izvjesnim srbijanskim pjevačem Slavkom Petrovićem, koji je otpjevao hit, “Danas majko ženim svoga sina…”, koji se i danas pjeva na svadbama.

– Ja i pjesma baš nikakve veze. Nema veze taj Slavko samnom. Čuo sam za pjesmu, i za njega, ali to nisam ja…

Iako mu je fudbal strast, život, ljubav, otkriva da ima hobi.

– Volim igrati bilijar. Ranije sam češće igrao. Kad uhvatim vremena i nađem dobrog partnera rado igram.

Ima veze i sa boksom.

– Moj kum Rajko Milić proslavljeni je bokser. Imao sam dosta prijatelja iz bokserskog svijeta, pa sam često odlazio na njihove treninge. Dosta volim i poznajem boks. Znam da mi je kum Rajko pričao kako je imao strašnu borbu sa čuvenim Kubancem Teofilo Stivensonom. Nakon prve runde, sav krvav, u modricama i razbijenom arkadom jedva se doteturao u svoj ugao, a trener Bruno Hrastinski viče: Odlično Rajko. Samo se tako drži. Bravo. Odlična borba. Samo tako nastavi!. Kaže Rajko njemu, pa dobro šefe ko me ovako unakazi, ako se dobro držim…

Stivenson je bio svjetska klasa. Rijetki su ring napustili čitavi.

Željin trener drži jedan rekord.

– Ja sam zvanično najuspješniji stranac koji je prošao školu “Sepp Herberger”. Šesti sam trener s ovih naših nekadašnjih prostora s trenerskom diplomom stečenom u Kelnu. Prije mene to su bili Ico Horvat, Zlatko Čajkovski, Branko Zebec, Aco Ristić i Dragoslav Stepanović.

Njegov je rad i danas kao primjer “trenera generacije”. Polagao je u generaciji dvadesetak bivših njemačkih reprezentativaca. Među njima i jedan veliki as.

– Bernd Šuster moj je dugogodišnji prijatelj. I sada se čujemo i viđamo kada se ukaže prilika. Zajedno smo polagali u školi u Kelnu.

PAMTI BEHLULOVIĆA, MRKIĆA, RADUŠIĆA…

U nogometni svijet krenuo je iz Beograda.

– Rođen sam u dijelu između Bežanije i Novog Beograda. Bilo je tu dobrih igrača, ali i poznatih iz svijeta muzike, filma.. Recimo, moj komšija je Jova Radovanović, blizu mene kuće su imali Brena, te još neki glumci i pjevači. Ja sam igrao malo u Zvezdi, potom otišao u Njemačku.

Ranih devedesetih godina Petrović je vodio jednog “oberligaša”, kojeg je pretvorio u sabirni centar za igrače s ovih prostora.

– Najviše je bilo iz Bosne. Kod mene su, između ostalih igrali Tomo Mrkić, Elmir Behlulović, Radušić, te još desetak igrača. Mrkića sam kasnije predlagao Šusteru u Keln. Pomagao sam koliko sam mogao. Behlulović i Radušić su bili najjači napadački tandem. Njih su dvojica postigla više od pedeset golova.

Petrović nije bio samo trener, već pisao punomoći, garantna pisma, bio stanodavac… Jednom sadašnjem željevcu želio je pomoći, ali nije se dalo…

– Kada sam bio trener Radnika, prišao mi je Almir Seferović, kondicioni trener Želje i pitao da li ga se sjećam. U proteklih dvadesetak godina u mojoj memoriji je na hiljade igrača, tako da se nisam sjetio u prvi mah. Onda me Sefer podsjetio da je bio kod mene, ali da nije ostao. Eto, sada sam ga zatekao ovde na Grbavici.

Kakva sudbina. Seferović slovi kao jedan od najboljih trenera za fizičku spremu u BiH.

– Ja nikad nisam dozvolio da mi kondicioni trener radi pripreme. Nikad! Sve sam ja radio sam. Zato su moje ekipe koje sam vodio bile najspremnije. Kod mene kondicioni trener može zagrijati ekipu ili raditi s igračima koji se oporavljaju od povreda, ali pripreme ja radim. Imam jednu tajnu, jedan recept koji koristim i koji je uvjek davao rezultat.

ŠOKANTAN PRIZOR U KUPATILU

Na kraju otvorenog razgovora za “sportske” je otkrio kako je ostao bez kose.

– Nisam ostao samo bez kose, već i bez jedne dlake. Niti na glavi, ni na obrvama… Prije nekih šest godina trebao sam preuzeti reprezentaciju Afrike. Dobio sam selektorsku poziciju. Kako je Afrika na izvjestan račin rizična zemlja morao sam primiti određene injekcije. Prije nego ću poći za Afriku otišao sam u ambulantu gdje mi je rečeno da neću moći sve od jednom. Već etapno. No, ja sam želio na svoju ruku primiti sve injekcije. Tako je i bilo. Kada sam došao u hotel, otišao sam u kupatilo i doživio šok. Na jednom je s mene počelo da opada sve. Najprije kosa, potom i dlake s cijelog tijela. Vrlo šokantan prizor. Nakon toga sam prošao određene terapije koje traju evo već nekoliko godina. Prema liječničkim prognozama, ako se do sedam godina kosa ne počne vraćati, onda se nikad neće izrasti. No, nisam time opterećen. Našao sam svoj mir, svoju terapiju u fudbalu. Sada mi je stalo da ono što sam uradio s Radnikom potvrdim u Želji. Željo je gigant, čeka nas puno posla, a ja se izazova ne bojim. Znam da će biti teško, ali znam i put do uspjeha. Samo rad. Zato sam po dolasku obišao klupske prostorije i pogledao svoju kancelariju. Ja ću na stadionu provoditi najveći dio svog vremena. Obično na stadion dođem u 7.30 i ostanem često i do ponoći. Željo je klub s reputacijom, sa ogromnom armijom navijača koji s pravom traže pobjede, trofeje. Ja im neću ništa obećati, sve će sami vidjeti nakon naših treninga, utakmica. Vidjet će jednog novog Želju. Modernog Želju. Moj tim nikad se neće braniti. Igrat ćemo uvjek na pobjedu- optimističkom najavom završio je Petrović intervju za Sportske novosti.

LJUPKO I SLAVKO

Sarajevo je željelo Ljupka Petrovića, ali su poklekli nakon kampanje po društvenim mrežama. I Ljupko se vratio za Beograd. Otvorili su pregovore sa Slavkom Petrovićem, ali su se nećkali. Menadžerski lobiji nudili su “zvučnija” imena, pa je Uprava Želje bila brža. Doveli su najjače trenersko ime koje je došlo na ove prostore. Željo je do sada zarađivao na transferima igrača, a sada ima priliku dobro se “ugradit” u obeštećenje kada jednom Petrović odluči potražiti novi klub. Ako poželi da napusti Grbavicu.

OSIM JE GOSPODIN!

Petrović je na jednom od seminara upoznao čuvenog Ivicu Osima.

– Impresioniram sam iskustvom, znanjem, filozofijom Ivice Osima.Jako mi je drago da sam u klubu u kojem je on igračka i trenerska legenda. Nadam se da ću sada imati više prilike porazgovarati s Osimom. Ivica je najbolji trener na ovim prostorima- kazao je Petrović.
Zadnja izmjena: sofronije, dana/u čet avg 25, 2016 1:20 pm, ukupno mijenjano 3 puta.
:zeljeznicar1:
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 25, 2016 1:19 pm

Ja sam se davno tako registrovao, klinkuo da mi telefon zapamti i konektujem se gotovo redovno. Zna se desiti da na poluvremenu bude gotovo nemoguće otvoriti stranicu ali ako nam je utjeha ni preko 3g mreže nema neke razlike u poluvremenu. Redovno pratim rezultate ostalih utakmica našeg prvenstva ukoliko se igraju u isto vrijeme.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 25, 2016 1:22 pm

Brkoo je napisao/la:Nisam ocekivao od Mehmeda da bude jos jedna marioneta saveza u nizu. Toliko nelogicnosti u vezi spiska igraca :oops1: Vranjes na spisku a nema kluba, Duljevic na spisku, Cimirot na dodatnom spisku a Vrancic na spisku, Cimirot deset puta bolji igrac, nema Kozulja koji je za Tomica izmislio fudbal, itd, zalosno sta se godinama radi od reprezentacije..
Svi su zasluženo na spisku. Vranješ je raskinuo ugovor pije par dana, vrlo brzo će naći novi klub, a kvalitet je neupitan, jedini koji može igrati desnog beka. Vrančić, Kožulj, Tomić, sve u pet deka, vječita rasprava o igračima podjednakog kvaliteta. S tim da je Tomić sjajan ove sezone i treba biti nagrađen.

To za dodatni spisak i Cimirota je glupost, na toj poziciji računa na četiri igrača, među kojima je i Gojko. Gdje je problem za Duljevića? Imamo dva krila, Lulića i Višću, naravno da će pozvati Duljevića koji je bio odličan kad god je nastupio za reprezentaciju.

Opet se povlači diskusija o igračima koji su u pet deka a niti jedan nije neko pojačanje za reprezentaciju i sjediće na klupi.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 25, 2016 1:23 pm

Izlija je napisao/la:Ja sam se davno tako registrovao, klinkuo da mi telefon zapamti i konektujem se gotovo redovno. Zna se desiti da na poluvremenu bude gotovo nemoguće otvoriti stranicu ali ako nam je utjeha ni preko 3g mreže nema neke razlike u poluvremenu. Redovno pratim rezultate ostalih utakmica našeg prvenstva ukoliko se igraju u isto vrijeme.
ja sam probao kad su prvi put uveli članske i nisam uspio do dan danas...
a 3g ne radi na poluvremenu nema šanse, valjda se optereti neki repetitor koji je najbliži i sve ode u 3pm...
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 25, 2016 1:25 pm

Pustite sad spisak repke da je nama uzeti Celik i popraviti stanje u timu a bice poziva kad budemo u vrhu.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 25, 2016 1:28 pm

I da napomenem da se "naša" slova ne kucaju, dakle Ć i Č su C, Š je S, Ž je Z, DŽ je DZ itd. Svi koji na idućoj utakmicu ne uspiju se konektovati na ovaj način neka se jave na jedan od službenih mailova.
イビチャ・オシム
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 25, 2016 1:29 pm

Izlija je napisao/la:I da napomenem da se "naša" slova ne kucaju, dakle Ć i Č su C, Š je S, Ž je Z, DŽ je DZ itd. Svi koji na idućoj utakmicu ne uspiju se konektovati na ovaj način neka se jave na jedan od službenih mailova.
Jel ime prezime zajedno il odvojeno?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 25, 2016 1:30 pm

Još sat ipo i Salko je tu !
Anarky je napisao/la:.
jel pripremljen stream?
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 25, 2016 1:31 pm

nou, nema neta, bit će video brzo :mrgreen:
 
addyno1
Postovi: 196
Pridružen/a: pon mar 28, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 25, 2016 1:32 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:Utakmicu će igrati 11+ 3 igrača i to možemo pretpostaviti koja. Da se ne lažemo, igrači iz naše lige su pozivaju "reda radi", tj. da se promociji naše lige, da se lakše prodaju, da se ispune nekakvi zahtjevi. Tomića teško možemo očekivati da zaigra, Duljevića isto tako, s tim da Dulja ima prednost zbog pozicije. Upravo zato je i Miroslav trebao dobiti poziv, ali šta je tu je. Naravno da je bolje biti stalni reprezentativac nego povremeni, ali igrači iz naše lige ne čine bitan faktor u repki, a nisu nikad i nešto činili. Pretpostavljam da će Miroslav, ukoliko sve bude ok, poziv dobiti naredni put
nema Amara i nemamo vise jak lobi. Kad smo najslabiji bili uvijek je bio jedan iz zelje
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 25, 2016 1:32 pm

Anarky je napisao/la:nou, nema neta, bit će video brzo :mrgreen:
Nije vam ovo trebalo.. :ganja: :ganja:
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 25, 2016 1:32 pm

:shisha:

ne sviđa mi se mobitelom ionako :kafa:
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 25, 2016 1:39 pm

sofronije je napisao/la:Ja i pjesma baš nikakve veze. Nema veze taj Slavko samnom. Čuo sam za pjesmu, i za njega, ali to nisam ja… haha :)
Spoiler:
Na Grbavici ništa više neće biti kao prije. Plavom lokomotivom upravljali su skretničari, mašinovođe, pripravnici, kondukteri… Sa izuzetkom, dvojice trojice, poput Envera Hadžiabdića, Amara Osima i Milomira Odovića, svi su se manje više učili na Želji. Stažirali. Sada Grbavica ima pravog stručnjaka. Trenera koji dolazi raditi punu “šiktu”. U njegovoj kancelariji najčešće će se mijenjati sijalice.

Slavko Petrović je naš čovjek i njemački đak. S diplomom prestižne najjače u svijetu “Sepp Herbergerove škole” u Kelnu.

Petrović je za portal hehe.ba ispričao svoju sportsku i životnu priču. Intervju smo radili u vožnji. On se sa suprugom Tatjanom, Ukrajinkom s kojom je u svom drugom braku, vraćao preko Sokoca u Sarajevo, a vaš reporter je vozio iz pravca Tešnja, gdje su igrale šampionske generacije TOŠK -a i Čelika.

NISAM PJEVAČ!

Razgovor je prekidao signalom nepokriveni dio na njegovoj i mojoj ruti. I povremene policijske patrole. Petrović je za naš portal otvorio dušu.

– Željeli su me u Sarajevu, a evo me na Grbavici. Željo je jedan od najboljih klubova u regionu. Trenirao sam Fortunu iz Dizeldorfa, “Karl Cajs Jenu”, a Željo je po snazi jedan od najjačih klubova koje sam vodio- počeo je svoju sportsku i životnu priču.

Pitanja nisu išla uobičajenim “redom”. Kako se koja tema nametala. Neko je trenera Želje povezao sa izvjesnim srbijanskim pjevačem Slavkom Petrovićem, koji je otpjevao hit, “Danas majko ženim svoga sina…”, koji se i danas pjeva na svadbama.

– Ja i pjesma baš nikakve veze. Nema veze taj Slavko samnom. Čuo sam za pjesmu, i za njega, ali to nisam ja…

Iako mu je fudbal strast, život, ljubav, otkriva da ima hobi.

– Volim igrati bilijar. Ranije sam češće igrao. Kad uhvatim vremena i nađem dobrog partnera rado igram.

Ima veze i sa boksom.

– Moj kum Rajko Milić proslavljeni je bokser. Imao sam dosta prijatelja iz bokserskog svijeta, pa sam često odlazio na njihove treninge. Dosta volim i poznajem boks. Znam da mi je kum Rajko pričao kako je imao strašnu borbu sa čuvenim Kubancem Teofilo Stivensonom. Nakon prve runde, sav krvav, u modricama i razbijenom arkadom jedva se doteturao u svoj ugao, a trener Bruno Hrastinski viče: Odlično Rajko. Samo se tako drži. Bravo. Odlična borba. Samo tako nastavi!. Kaže Rajko njemu, pa dobro šefe ko me ovako unakazi, ako se dobro držim…

Stivenson je bio svjetska klasa. Rijetki su ring napustili čitavi.

Željin trener drži jedan rekord.

– Ja sam zvanično najuspješniji stranac koji je prošao školu “Sepp Herberger”. Šesti sam trener s ovih naših nekadašnjih prostora s trenerskom diplomom stečenom u Kelnu. Prije mene to su bili Ico Horvat, Zlatko Čajkovski, Branko Zebec, Aco Ristić i Dragoslav Stepanović.

Njegov je rad i danas kao primjer “trenera generacije”. Polagao je u generaciji dvadesetak bivših njemačkih reprezentativaca. Među njima i jedan veliki as.

– Bernd Šuster moj je dugogodišnji prijatelj. I sada se čujemo i viđamo kada se ukaže prilika. Zajedno smo polagali u školi u Kelnu.

PAMTI BEHLULOVIĆA, MRKIĆA, RADUŠIĆA…

U nogometni svijet krenuo je iz Beograda.

– Rođen sam u dijelu između Bežanije i Novog Beograda. Bilo je tu dobrih igrača, ali i poznatih iz svijeta muzike, filma.. Recimo, moj komšija je Jova Radovanović, blizu mene kuće su imali Brena, te još neki glumci i pjevači. Ja sam igrao malo u Zvezdi, potom otišao u Njemačku.

Ranih devedesetih godina Petrović je vodio jednog “oberligaša”, kojeg je pretvorio u sabirni centar za igrače s ovih prostora.

– Najviše je bilo iz Bosne. Kod mene su, između ostalih igrali Tomo Mrkić, Elmir Behlulović, Radušić, te još desetak igrača. Mrkića sam kasnije predlagao Šusteru u Keln. Pomagao sam koliko sam mogao. Behlulović i Radušić su bili najjači napadački tandem. Njih su dvojica postigla više od pedeset golova.

Petrović nije bio samo trener, već pisao punomoći, garantna pisma, bio stanodavac… Jednom sadašnjem željevcu želio je pomoći, ali nije se dalo…

– Kada sam bio trener Radnika, prišao mi je Almir Seferović, kondicioni trener Želje i pitao da li ga se sjećam. U proteklih dvadesetak godina u mojoj memoriji je na hiljade igrača, tako da se nisam sjetio u prvi mah. Onda me Sefer podsjetio da je bio kod mene, ali da nije ostao. Eto, sada sam ga zatekao ovde na Grbavici.

Kakva sudbina. Seferović slovi kao jedan od najboljih trenera za fizičku spremu u BiH.

– Ja nikad nisam dozvolio da mi kondicioni trener radi pripreme. Nikad! Sve sam ja radio sam. Zato su moje ekipe koje sam vodio bile najspremnije. Kod mene kondicioni trener može zagrijati ekipu ili raditi s igračima koji se oporavljaju od povreda, ali pripreme ja radim. Imam jednu tajnu, jedan recept koji koristim i koji je uvjek davao rezultat.

ŠOKANTAN PRIZOR U KUPATILU

Na kraju otvorenog razgovora za “hehe” je otkrio kako je ostao bez kose.

– Nisam ostao samo bez kose, već i bez jedne dlake. Niti na glavi, ni na obrvama… Prije nekih šest godina trebao sam preuzeti reprezentaciju Afrike. Dobio sam selektorsku poziciju. Kako je Afrika na izvjestan račin rizična zemlja morao sam primiti određene injekcije. Prije nego ću poći za Afriku otišao sam u ambulantu gdje mi je rečeno da neću moći sve od jednom. Već etapno. No, ja sam želio na svoju ruku primiti sve injekcije. Tako je i bilo. Kada sam došao u hotel, otišao sam u kupatilo i doživio šok. Na jednom je s mene počelo da opada sve. Najprije kosa, potom i dlake s cijelog tijela. Vrlo šokantan prizor. Nakon toga sam prošao određene terapije koje traju evo već nekoliko godina. Prema liječničkim prognozama, ako se do sedam godina kosa ne počne vraćati, onda se nikad neće izrasti. No, nisam time opterećen. Našao sam svoj mir, svoju terapiju u fudbalu. Sada mi je stalo da ono što sam uradio s Radnikom potvrdim u Želji. Željo je gigant, čeka nas puno posla, a ja se izazova ne bojim. Znam da će biti teško, ali znam i put do uspjeha. Samo rad. Zato sam po dolasku obišao klupske prostorije i pogledao svoju kancelariju. Ja ću na stadionu provoditi najveći dio svog vremena. Obično na stadion dođem u 7.30 i ostanem često i do ponoći. Željo je klub s reputacijom, sa ogromnom armijom navijača koji s pravom traže pobjede, trofeje. Ja im neću ništa obećati, sve će sami vidjeti nakon naših treninga, utakmica. Vidjet će jednog novog Želju. Modernog Želju. Moj tim nikad se neće braniti. Igrat ćemo uvjek na pobjedu- optimističkom najavom završio je Petrović intervju za hehe novosti.

LJUPKO I SLAVKO

Sarajevo je željelo Ljupka Petrovića, ali su poklekli nakon kampanje po društvenim mrežama. I Ljupko se vratio za Beograd. Otvorili su pregovore sa Slavkom Petrovićem, ali su se nećkali. Menadžerski lobiji nudili su “zvučnija” imena, pa je Uprava Želje bila brža. Doveli su najjače trenersko ime koje je došlo na ove prostore. Željo je do sada zarađivao na transferima igrača, a sada ima priliku dobro se “ugradit” u obeštećenje kada jednom Petrović odluči potražiti novi klub. Ako poželi da napusti Grbavicu.

OSIM JE GOSPODIN!

Petrović je na jednom od seminara upoznao čuvenog Ivicu Osima.

– Impresioniram sam iskustvom, znanjem, filozofijom Ivice Osima.Jako mi je drago da sam u klubu u kojem je on igračka i trenerska legenda. Nadam se da ću sada imati više prilike porazgovarati s Osimom. Ivica je najbolji trener na ovim prostorima- kazao je Petrović.
Obavezno procitati :palacgore:
Ne zamarajte se sa spiskom. I ja bi stavio prije Stevanovica nego Duljevica koji polako, ali sigurno postaje krmak jer ga njegovi glupi roditelji tove sa sandzackim kajmakom i slicnim stvarima kojima fudbaler ne bi smio da prismrdi. Jednostavno, uzasan start sezone imamo, tak oda ovo nazalost nista nije cudno. Ne treba se fakat zamarati, samo da se Zeljo vrati u pravi kolosjek i eto nama Stevanovica u repki, bez brige. :palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 25, 2016 1:41 pm

I je li ono istina sto onaj lupa, da je postignut kao dogovor izmedju FK i SD? :S
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet avg 25, 2016 1:42 pm

Omar500 je napisao/la:I je li ono istina sto onaj lupa, da je postignut kao dogovor izmedju FK i SD? :S
Reče Storm maloprije da su laži
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 25, 2016 1:42 pm

Evo probaću vam napraviti primjer kako se konekrovati na mrežu, član Džemo Šućurović sa članskom kartom broj xxxxxxx1234 će moći pristupiti mreži sa slijedećim podatcima

User name: DZEMOSUCUROVIC

Šifra : 1234


Sve sličnosti u datom primjeru nemaju veze sa mogućim stvarnim ličnostima i date su samo kao uzorak pri registraciji na wi-fi mrežu.
イビチャ・オシム
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 25, 2016 1:44 pm

Izlija je napisao/la:Evo probaću vam napraviti primjer kako se konekrovati na mrežu, član Džemo Šućurović sa članskom kartom broj xxxxxxx1234 će moći pristupiti mreži sa slijedećim podatcima

User name: DZEMOSUCUROVIC

Šifra : 1234


Sve sličnosti u datom primjeru nemaju veze sa mogućim stvarnim ličnostima i date su samo kao uzorak pri registraciji na wi-fi mrežu.
e morao si mene uzeti za primjer :cigara:
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 25, 2016 1:45 pm

addyno1 je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la:Utakmicu će igrati 11+ 3 igrača i to možemo pretpostaviti koja. Da se ne lažemo, igrači iz naše lige su pozivaju "reda radi", tj. da se promociji naše lige, da se lakše prodaju, da se ispune nekakvi zahtjevi. Tomića teško možemo očekivati da zaigra, Duljevića isto tako, s tim da Dulja ima prednost zbog pozicije. Upravo zato je i Miroslav trebao dobiti poziv, ali šta je tu je. Naravno da je bolje biti stalni reprezentativac nego povremeni, ali igrači iz naše lige ne čine bitan faktor u repki, a nisu nikad i nešto činili. Pretpostavljam da će Miroslav, ukoliko sve bude ok, poziv dobiti naredni put
nema Amara i nemamo vise jak lobi. Kad smo najslabiji bili uvijek je bio jedan iz zelje
E da ti to kazes koji sve znas....kakav ba Amar pa valjda ti znas ko je haro po savezu i stitio nase interese...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 25, 2016 1:50 pm

pinki je napisao/la:
Izlija je napisao/la:Evo probaću vam napraviti primjer kako se konekrovati na mrežu, član Džemo Šućurović sa članskom kartom broj xxxxxxx1234 će moći pristupiti mreži sa slijedećim podatcima

User name: DZEMOSUCUROVIC

Šifra : 1234


Sve sličnosti u datom primjeru nemaju veze sa mogućim stvarnim ličnostima i date su samo kao uzorak pri registraciji na wi-fi mrežu.
e morao si mene uzeti za primjer :cigara:
Ma moderacija odaje podatke...pinki, sta si mu skrivio?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 25, 2016 1:51 pm

storm_raider je napisao/la:
pinki je napisao/la:
Izlija je napisao/la:Evo probaću vam napraviti primjer kako se konekrovati na mrežu, član Džemo Šućurović sa članskom kartom broj xxxxxxx1234 će moći pristupiti mreži sa slijedećim podatcima

User name: DZEMOSUCUROVIC

Šifra : 1234


Sve sličnosti u datom primjeru nemaju veze sa mogućim stvarnim ličnostima i date su samo kao uzorak pri registraciji na wi-fi mrežu.
e morao si mene uzeti za primjer :cigara:
Ma moderacija odaje podatke...pinki, sta si mu skrivio?
a ne znam, znam da voli džem možda je do toga?

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot], Meha87, SamoNapad i 327 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija