Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
zlo87
Postovi: 15
Pridružen/a: ned jul 03, 2016 4:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 10:12 pm

kazu da vas Petrovic treba preuzet, blago vama ako je tako..
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 10:13 pm

slika
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 10:13 pm

Neandertalac je napisao/la:A kako znamo sa sigurnošću da su igraci prodali nekoga?
Kako znamo sa sigurnošću da nisu? Imamo oči druže, uživo kad se gleda sa Sjevera vidi se "kretanje" igrača bez lopte...otprilike k'o Gavrilo Princip u vakat

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 10:13 pm

Necemo nista cenzurisati, vi ste glas navijaca, ali prije nego kliknete na "Submit", procitajte jos jednom sta pisete. Nemoj da vidim da se medjusobno svadjate. Ni slucajno! Mi smo Zeljo, niti su to igraci, niti su to trener, a ni uprava. Kostic je u suzama napustio Grbavicu veceras i to valjda nessto znaci. Moramo se rjesavati onih koji su maliciozni u svojim redovima, samo tako mozemo biti jaki, jer nam se valja "potuci" van naseg dvorista. I to ne samo "potuci", nego izaci kao pobjednik iz svega. Stanite na loptu i sjetite se svi sta je Zeljo i ko ste vi, svaki pojedinacno.

Bice posljedica i na posjeti vjerovatno, ali Zeljo otkad postoji je isao od sjaja do ocaja i nazad. Valjda smo takvi evo 95 godina. Zato sam pisao da podrzite Kostica, cisto da ne radimo stvari koje su anamo oni radili i rade i dalje. Nema veze, dolazi novi trener, a i ovo je samo ubrzalo rjesavanje nekih drugih stvari o kojima @Neandertalac pise.

Vi ste svi dio sampionskog kluba i ponasajte se tako!!

Zeljo sampion! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 10:14 pm

Nedo Turkovic zeljino dijete ....on voli zelju bori se :)
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 10:16 pm

zlo87 je napisao/la:kazu da vas Petrovic treba preuzet, blago vama ako je tako..
Za mustuluka si!! :ganja:
Ali djaba Murinjo s ovom gamadi.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 10:16 pm

KO NAPIŠE ZA NEKOG IGRACA ŽELJINO DJETE, TREBA GA BANOVATI ZA VJEK VJEKOVA.
SAMO SMO MI NAVIJACI ŽELJINA DJECA
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 10:17 pm

delinjo je napisao/la:Nedo Turkovic zeljino dijete ....on voli zelju bori se :)
:guz: :guz: :guz:
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 10:18 pm

Model1964 je napisao/la:KO NAPIŠE ZA NEKOG IGRACA ŽELJINO DJETE, TREBA GA BANOVATI ZA VJEK VJEKOVA.
SAMO SMO MI NAVIJACI ŽELJINA DJECA
Sto posto! Zgadila mi se to!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 10:18 pm

storm_raider je napisao/la:Necemo nista cenzurisati, vi ste glas navijaca, ali prije nego kliknete na "Submit", procitajte jos jednom sta pisete. Nemoj da vidim da se medjusobno svadjate. Ni slucajno! Mi smo Zeljo, niti su to igraci, niti su to trener, a ni uprava. Kostic je u suzama napustio Grbavicu veceras i to valjda nessto znaci. Moramo se rjesavati onih koji su maliciozni u svojim redovima, samo tako mozemo biti jaki, jer nam se valja "potuci" van naseg dvorista. I to ne samo "potuci", nego izaci kao pobjednik iz svega. Stanite na loptu i sjetite se svi sta je Zeljo i ko ste vi, svaki pojedinacno.

Bice posljedica i na posjeti vjerovatno, ali Zeljo otkad postoji je isao od sjaja do ocaja i nazad. Valjda smo takvi evo 95 godina. Zato sam pisao da podrzite Kostica, cisto da ne radimo stvari koje su anamo oni radili i rade i dalje. Nema veze, dolazi novi trener, a i ovo je samo ubrzalo rjesavanje nekih drugih stvari o kojima @Neandertalac pise.

Vi ste svi dio sampionskog kluba i ponasajte se tako!!

Zeljo sampion! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

:zeljeznicar1: :palacgore:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
south side
Postovi: 479
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 10:18 pm

zlo87 je napisao/la:kazu da vas Petrovic treba preuzet, blago vama ako je tako..
Po meni bi on bio najbolje rijesenje u ovom trenutku.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 10:18 pm

Morzhy je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:A kako znamo sa sigurnošću da su igraci prodali nekoga?
Kako znamo sa sigurnošću da nisu? Imamo oči druže, uživo kad se gleda sa Sjevera vidi se "kretanje" igrača bez lopte...otprilike k'o Gavrilo Princip u vakat

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
Uozbilji se jarane. Sad cu ti nabrojat deset utakmica vrhunskih timova, sa vrhunskim igračima koji su izgledali pogubljeni na terenu a ne ovi nasi, poluamateri.

Ima li jos koji argument?
Željeznicar za život cijeli!
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 10:19 pm

Bas me zanima jel taj Nedo uzimao platu od Zelje dok je bio povrijedjen kad je takav navijac..
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 10:19 pm

Ljudi, ja ne znam gdje ste vi bili ove zadnje dvije utakmice i sta ste gledali. Eto, necemo reci da bojkotuju, nego nece da igraju. Nije govno, nego se pas posro.
Msm, imamo svoje misljenje, koje je veoma logicno kada sagledas kompletnu situaciju. Ne znam zasto je problem ako mislimo da je ovo najveca krivica nekih igraca? Pa nije jednoumlje, pa da sam moramo pljeskat igracima. Ja sam pisao za igrace i jos davno prije, pa su mi se neki smijali.
Nemam dokaz na papiru, normalno da to ne mogu imati, ako to vec trazite. Normalno je i da na forumu svako ima svoje misljenje, ali nemojmo se ponasati kao uvrijedjene mlade. Okej, ne slazemo se oko necega, raspravljajmo, a ne praviti zrtvu od sebe.
Meni nije uredu ovakav odnos igraca prema dresu koji nose. To je sva bit. Ko nam garantuje da nece 'bojkotovati' i sljedeceg trenera, ako im se ne svidi zbog necega? Pa jos vise bi se tek onda osilili, jer ce pomisliti da sve mogu.
Eto, to je neko moje misljenje.
I ne oplakuje se ovdje Kostic, jer on nije ni bitan u krajnjoj prici. Ovako ce se odnositi prema svakom treneru, a prema nekima vec prije jesu, sto je sada vise nego i ocigledno.
Ako imas premiju od pet hiljada za pobjedu, onda sigurno mora biti i sankcija za ovakvo ponasanje i 'igru' u bitnim utakmicama. Kada igras na Grbavici, premija nije potrebna, igras pred navijacima koji vole klub, i ti im tako vracas i jos se smjeskas.

I molim vas jos jednom, mi smo svi Zeljovci i ovdje zbog Zelje. Ne zelim da se neko uvrijedi i da se tako osjeca. Ako vam se to desava, onda previs eneke stvari shvatate licno. Svi zelimo isto, da prebrodimo ovaj teski period. Zaot se moraju napraviti neki rezovi i u kadru, a moje misljenje je da ces to postici ako sankcionises kapitena, golmana i jos 4-5 igraca, zna se ko su, da ne nabrajam. Za primjer drugima.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
iVar
Postovi: 16
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 11:12 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 10:20 pm

Velahalve je napisao/la:I određeni momci s Juga su jako upleteni u ovu cijelu priču, ide bojkot juga
Ja sam to još jučer napisao. Ne zato što sam znao, nisam insajder.. Ali dovoljno je bilo da vidim nekad i da mi ljudi ispričaju ko je ko. Dobro svi znate ko je na tribini.. Ljudi koji se na osnovu svog bekgraunda promovisu u glave, jer znaju da im ne smije niko nista. Progovoris li.. cujes zveket. I nećemo nikad napredovati dok tako bude.
Jel fkt mislite da isti Kostić ne bi progovorio da je smio? :ne: budite budale. Sad se čovjek ispario i to je to. A možemo i očekivati istinu ako ko propita kroz intervju.. Što si dalji od opasnosti, to si iskreniji.
Tribina nije onako kako bi trebala biti.. u vrh glave ponavljaju se iste stvari.. jebanje majke umjesto navijanje, nacionalističke poruke umjesto navijanja, sve umjesto navijanja. I onda se deru "ajde svi navijaj, da cujem glas".. ko ce ba navijat.. :ne:
Onda uplitanje u ovo sve, veze s igračima. A najinteresantnije je ovo sad za trenere.. jedan *****, drugi ustaša.
Ko tu gleda fudbal/nogomet (i još ponešto :mrgreen: )? Niko.
Neko spomenu ove zaštićene fudbalere ko međede od strane pojedinaca.. mene zanima kako klub to dozvoli? Niko u KS nema muda da stane tome u kraj (da ne pitam za FBiH)? Ili nekome u klubu savršeno odgovara..

A što se tiče Nede, taj beskorisni jablan da je ičemu valjao, ne bi tavorio po OlimpiCu. Dovoljno im je pogledati instagram profile i fb, ko se s kim druzi i sve je jasno. Ne treba bit budala. Zao mi je samo Mire. Propast ce momak s nama. Nije dorastao ovoj jaliji.. ***** ja tribinu koja se ponosi tim što je "jalijaška". Šta će gospoda ljudi što navijaju za klub? Možda su "štreberčići".. Kakva država, tako sve, pa i liga i klubovi.

Kostić je mozda pi*ka sto nije reagovao na vrijeme. Al' Aci i kompaniji se onako zdusno mile matere... picke umislile da su prvotimci Reala pa im ne smiješ ništa. Nisu u životu razvalili nekog pošteno u fudbalu, al' se znaju kurcit. MRS
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 10:21 pm

Model1964 je napisao/la:KO NAPIŠE ZA NEKOG IGRACA ŽELJINO DJETE, TREBA GA BANOVATI ZA VJEK VJEKOVA.
SAMO SMO MI NAVIJACI ŽELJINA DJECA
100% tacno
koliko sam se ja nasekirao zbog ovog, sjeban evo 12 dana i tacno ne mogu da vjerujem sta nam debili uradise
uprava i Manjiaci su na potezu, ja im vise aplaudirat ne mogu a kako "svojima!" zvizdat...ma na tribine dok ne pocnu molit da igraju
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 10:21 pm

1921.ba je napisao/la:te kockaste glave idu na svaku utakmicu i bodre ekipu, ucestvuju u humanitarnim akcijama, ako vam se ne svidjaju odete kod njih i rijestie problem.. fakat pretjerujete

ja za sebe mogu reci da zivim zeljeznicar (naravno koliko financijski mogu)
volim taj klub, jednostavno kad odem na sjevernu tribinu osjecam se ko gost. Pripadam jugu. A opet se ne osjecam ni da pripadam kopu, mozda zbog sve vece razlike u godinama, mozda zbog nekih poroka koja ne konzumiram :) ali stavljati sve u isti kos je debelo bezobrazno.
Ti momci fakat zive za klub, imaju svoj fazon, svojih ispada, svoj nacin bodrenja. Desi se da pogrijese, desi se da su za osuditi. Ali fakat da su kolektivno za pljuvati nikako.
Da se zna 99% tog kopa ne znam nikog licno ali imam oci i vidim da nije sve crno
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Format
Postovi: 414
Pridružen/a: uto mar 08, 2016 8:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 10:22 pm

Daj Petrovica da vidimo sta i kako,mogao bi i nekog prebit od igraca
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 10:23 pm

Direktno iz Miloševih usta: igrači su PRODALI utakmicu protiv Viteza
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 10:23 pm

e zamisli kad neandertalac napise raji, jezik brzi od pameti. Onda znas da je sve otislo u *****.


Milose hvala za sve, kao djentmlen si vjerovao igracima i nadao se necemu. Oni su te prodali kasno si to shvatio.

Sve najbolje ti zelim.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], BrUDA i 189 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija