Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:38 pm

LARS1921 je napisao/la:
boja mora je napisao/la:Ne mogu da vjerujem da neko podržava pijanog alfabetu koji nas je svojim folovima nasamario i doveo u ovakvu situaciju. Čuj ne valjaju igrači i bojkotovali klub a valja janez. Šta vam je ljudi. Naravno da je svojom nestručnosču unjeo psihološki nemir u ekipu i on je jedini krivac. Moja puna podrška upravi i igračima i molim moderatore da obrate pažnju na psihopate i one koje namjerno unose nemir znamo svi pod čijim uticajem i u čijem interesu :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Slažem se puna podrška igračima, koji su nakon imenovanja znali da je on neznalica, prije svih treninga
Ne prije imenovanja ali več poslije prvih pripremnih utakmice i poslije prve utakmice sa pitarima svima koji se imalo razumiju u fudbal bilo je jasno da je čovjek neznalica totalna i prodavač magle što je sam AMAR OSIM rekao i sad kao ne valjaju igrači i bojkotovali klub.
 
Avatar
kemo
Postovi: 200
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 9:44 am
Lokacija: Jugozapad
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:38 pm

 
Avatar
south side
Postovi: 479
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:38 pm

Miloš Kostić od danas i službeno više nije trener Željezničara budući da je sporazumno raskinuo ugovor sa najtrofejnijim bh. klubom.

“Na današnjem treningu, Kostić je došao da se oprosti sa igračima, a umjesto oproštaja, zasuo je igrače uvredama da su pi*de i da su ga izdali, te da su mu radili o glavi i da nemaju karaktera. Igrači su poslije ovog incidenta ostali u šoku, ali su zato navijači se umalo fizički obračunali sa Kostićem. Obezbjeđenje na stadionu Grbavica je jedva uspjelo da ga izvuče sa stadiona i strpa u auto. Dok su ga vodili prema autu on je vikao sve najgore igračima”, ispričao je za “Sportske” izvor blizak klubu koji je prisustvovao ovom incidentu na Grbavici.

Dodajmo da je Kostić klupu Plavih sa Grbavice napustio poslije tri vezana poraza u kojima nije postigao niti jedan pogodak od toga dvije na domaćem terenu.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:38 pm

Potpisujem. Ali realno je dobar i ovaj forum, smiriće se ovo sve brzo, zato kažem

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 
Avatar
Funk
Postovi: 82
Pridružen/a: pon apr 18, 2016 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:39 pm

A odakle sad ova prica o bojkotu igraca? Jel ima neko konkretan info ili je ovo neko bacio bombu?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:39 pm

1987
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:40 pm

Kaznit se moraju igraci, definitivno ima njihovog udjela u ovome. Znali su da tribina stoji iza njih zbog nekih veza par igraca i digli se kurcevi. Ja bi njih pola poslao na tribine a juniore poslao u zenicu nek gamad vidi da nece biti po njihovom.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:40 pm

boja mora je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:
boja mora je napisao/la:Ne mogu da vjerujem da neko podržava pijanog alfabetu koji nas je svojim folovima nasamario i doveo u ovakvu situaciju. Čuj ne valjaju igrači i bojkotovali klub a valja janez. Šta vam je ljudi. Naravno da je svojom nestručnosču unjeo psihološki nemir u ekipu i on je jedini krivac. Moja puna podrška upravi i igračima i molim moderatore da obrate pažnju na psihopate i one koje namjerno unose nemir znamo svi pod čijim uticajem i u čijem interesu :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Slažem se puna podrška igračima, koji su nakon imenovanja znali da je on neznalica, prije svih treninga
Ne prije imenovanja ali več poslije prvih pripremnih utakmice i poslije prve utakmice sa pitarima svima koji se imalo razumiju u fudbal bilo je jasno da je čovjek neznalica totalna i prodavač magle što je sam AMAR OSIM rekao i sad kao ne valjaju igrači i bojkotovali klub.

jel ti to neko od igrača rekao?
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:41 pm

south side je napisao/la:Miloš Kostić od danas i službeno više nije trener Željezničara budući da je sporazumno raskinuo ugovor sa najtrofejnijim bh. klubom.

“Na današnjem treningu, Kostić je došao da se oprosti sa igračima, a umjesto oproštaja, zasuo je igrače uvredama da su pi*de i da su ga izdali, te da su mu radili o glavi i da nemaju karaktera. Igrači su poslije ovog incidenta ostali u šoku, ali su zato navijači se umalo fizički obračunali sa Kostićem. Obezbjeđenje na stadionu Grbavica je jedva uspjelo da ga izvuče sa stadiona i strpa u auto. Dok su ga vodili prema autu on je vikao sve najgore igračima”, ispričao je za “hehe” izvor blizak klubu koji je prisustvovao ovom incidentu na Grbavici.

Dodajmo da je Kostić klupu Plavih sa Grbavice napustio poslije tri vezana poraza u kojima nije postigao niti jedan pogodak od toga dvije na domaćem terenu.
Cuj napali Kostica. Boze sacuvaj. Svaki komentar suvisan. Ko bude ovo opravdavao, neka se zapita malo.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:41 pm

Vidite ljudi jednu stvar, problem je evidentno postojao na relaciji igrači - trener. Igrači su pogan, onako generalno, navijači isto tako. Šlihtaju se igračima, glume im neke jarane, traže senzacije, ekskluzive, ispijaju kafe itd. Trener mora biti tu autoritet prije svega radi toga da čuva svoje dupe, svoju poziciju, svoj posao. Ako on dopusti da se igrači povampire dobijemo to što dobijemo. Neki neće da igraju, neki ogovaraju, a neki opet šute i ostaju profesionalni do samog kraja. Tu dolazi sve ono negativno na površinu do igrača jer realno 99 % njih nisu neke pameti da se razumijemo. Tračanje, mahalanje, sabotiranje je njima u genetskom kodu kao i većini stanovnika ove zemlje a i Balkana općenito. Šef struke ako možda nema autonomiju kod dovođenja nekih igrača onda sigurno ima autonomiju da pukne šakom od stol i kaže hej ljudi ovi mene igrači sabotiraju, rade mi o glavi ne može to tako. To se vrlo lako da riješiti samo trebaš biti gad, mangup i reći te stvari otvoreno prije svega upravi kluba, a igrače samo nakon toga poslati na tribine pa neka se žale nailovoj materi što se mene tiče. Rekao sam danas, ako je Kostić izgubio tu komandu nad svlačionicom a očigledno jeste, nakon njega trebaju letiti i određeni igrači koji su sve to počeli i kuhati. Moj Miloše, kada sam govorio da budeš mangup i da kažeš ti si šutio i rekao da si možda i ti kriv. Nisi bio kriv, zabiše ti nož u leđa, a samo tvojom krivicom. Jer na kraju krajeva ti likovi bez karaktera ostadoše opet u klubu, a ti ode ko popišan upravo iz razloga što si šutio. Doći nakon otkaza i reći sve to još ako je istina u pripitom stanju? Prekasno, isuviše prekasno a u jednu ruku i neozbiljno. Navijače tu ne trebam uopšte komentarisati jer su oni samo krpelji koji dođu uz igrača. Odstraniš igrače koji ti remete atmosferu odstranio si i njih a da ih i ne pogledaš. Iskreno se nadam da će sljedeći trener biti prije svega MANGUP i GAD te imati dovoljno hrabrosti da takve "bojkotaše" ponizi onako javno, pred svima, dok to ne bude kasno. Toliko o toj temi. Generalno puno ozbiljnije moraju ljudi u klubu raditi na otklanjanju ovih sitnih problema. Sitnih da, ali ako ih pustiš onda to postaju golemi problemi.
Zadnja izmjena: Hurmasica, dana/u pon avg 22, 2016 8:43 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:41 pm

Kaznit se moraju igraci, definitivno ima njihovog udjela u ovome. Znali su da tribina stoji iza njih zbog nekih veza par igraca i digli se kurcevi. Ja bi njih pola poslao na tribine a juniore poslao u zenicu nek gamad vidi da nece biti po njihovom.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:41 pm

Leon_Professional je napisao/la:
boja mora je napisao/la:Ne mogu da vjerujem da neko podržava pijanog alfabetu koji nas je svojim folovima nasamario i doveo u ovakvu situaciju. Čuj ne valjaju igrači i bojkotovali klub a valja janez. Šta vam je ljudi. Naravno da je svojom nestručnosču unjeo psihološki nemir u ekipu i on je jedini krivac. Moja puna podrška upravi i igračima i molim moderatore da obrate pažnju na psihopate i one koje namjerno unose nemir znamo svi pod čijim uticajem i u čijem interesu :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
De nam ti reci.. Gdje si bio kad su se lijepe stvari desavale? Znas doci i pljuvati po svemu i svacemu, sad si ti na strani igraca, eto neka ih vodi ih kuci..
Milos pijan, a ovi igraci/navijaci nisu pijani, drogirani, napuseni..
Boze daj mi snagu i strpljenje...
ne znam sta citas likove kao sto je on...da sad napises da je mlijeko bijelo frajer bi dosao da te uvjerava kako je crno a ti jutros pio mlijeko i vidio da je bijelo...sta se zamaras budalama
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
voltriz
Postovi: 14
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:44 pm

chile je napisao/la:I stacsad psujete...
Na forumu glumite mangupe, to se radi na stadionu...sto niste otisli na trening i podrzali Kostica, opalili vaspitnu igracu koji (ako) bojkotuje.
Ne lakse je preko tastature.
Imam neki yeben osjecaj da vecina yebaca stadion visi samo preko streama.
Zaboli me qita i za Kosticem i za Misimovicem i za igracima pojedinacno... Zeljo je bitan svi su oni prolazni.
Sad u klubu neka sjednu i dobro razmisle gdje skripi i gdje treba da rade i u kom smjeru.
Kako se meni cini u svom ovom sranju i nove garrnitire navijaca imaju svog udjela...a akontoga ima prenisko smo mi pali i tesko ce se biti izvuci.
Velika istina je da u klubu nema legendi i da kako izgleda nece da imaju posla tu, da smrdi smrdi
Nadam se da nije onako kako ja to vidim...

Sent from my Plavo Sokocalo
Brate bez ikakve uvrede al molim te procitaj jos jednom sta si napisao. Da navijaci ulaze na trening i samaraju igrace??? I mi zelimo da se odmaknemo od ove zabokrecine od lige i svega ostaloga, nikad!

Otjerati bar 5 igraca minimalno zbog udara na reputaciju i Goodwill kluba a ovu dvojicu idiota placenika privatno tuziti

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:45 pm

ispade kostic gvardiola... ne kazem da je los strucnjak ali to je tako, trener je prvi koji leti
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:45 pm

1921.ba je napisao/la:te kockaste glave idu na svaku utakmicu i bodre ekipu, ucestvuju u humanitarnim akcijama, ako vam se ne svidjaju odete kod njih i rijestie problem.. fakat pretjerujete
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:46 pm

Jesu li igraci zvali zulica i ovog drugog na trening kad je kostic dosao da ih mozda cuva ili da se kostic ne ispuca i ne kaze u facu sve sto zeli. Vidi se na slici da kostic neso prica zulicu i covjek place.
Oj mamu im ***** svima koji su upleteni u ovu aferu sta nam uradise sa kluba. Sramota ako ima istine u ovome.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:47 pm

nema sad fajde pricati o milosu, bivsi je, i sad se treba okrenuti onim stvarim koje su bitne, a to je... UTAKMICA SA CELIKOM!!! nama navijacima nista ne vrijedi sto se prepiremo ovde i unosimo nemir u ovom osjetljivom vremenu... treba igracima podrska sad u zenici da pobjede zenicane da vratimo formu koju vec sedmicama trazimo ponovo...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:47 pm

delinjo je napisao/la:
ne znam sta citas likove kao sto je on...da sad napises da je mlijeko bijelo frajer bi dosao da te uvjerava kako je crno a ti jutros pio mlijeko i vidio da je bijelo...sta se zamaras budalama
MA brate, puna mi vise kapa ovih likova. Pored sve muke on dodje meni pamet soliti i mlatiti nesto po forumu kao da je pobrao svu pamet svijeta..
Mada upravu si, pored svih problema ne treba se njime baviti..
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:48 pm

dell21 je napisao/la:Jesu li igraci zvali zulica i ovog drugog na trening kad je kostic dosao da ih mozda cuva ili da se kostic ne ispuca i ne kaze u facu sve sto zeli. Vidi se na slici da kostic neso prica zulicu i covjek place.
Oj mamu im ***** svima koji su upleteni u ovu aferu sta nam uradise sa kluba. Sramota ako ima istine u ovome.
Nije ono Zulić :)
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6733
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:49 pm

Nije mi samo jasno ako je sve to danas Kostic rekao na treningu zasto nije javno dao neki intervju...ovako samo ode a ostalo bruku otvoreni pitanja.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Miso Ensar, SIMA_SIMAU i 227 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija