Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:15 pm

Poslije ove slike sve je mnogo jasnije...Zbogom Miloše, Marko, sretno vam u nastavku karijere...
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:17 pm

I nemoj da bi neko brisao postove zato sto se kao komentarise tribina. Kao sto nije ni meni mjesto na treningu, ne smije biti ni nikom drugom osim igracima i strucnom stabu i tacka.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:18 pm

Par igraca i navijaca nam smijeni trenera i citavu jednu koncepciju u klubu... Eto kakav smo mi klub.
Ovdje je jasna simbolika.
Samo bi se Amar mogao oduprijeti ovoj "ekipi" ali je on, nazalost, nedostupan.
Izrazito sam pesimistican oko svega!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:18 pm

A ekipe nema i to se mora regulisati, inace nista i od novog trenera, i njega ce sabotirati. Ozbiljne rzeove napraviti u igrackom kadru zajedno sa odgovarajucim sankcijama. Sta ima veze ako kaznih 6-7 igraca, ionako se ne bi primjetio njihov izostanak, igraju kao da ih nema.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:19 pm

1921.ba je napisao/la:pa sta je li bolje da se ide ka novom treneru i trzanju ekipe i nastavku dobre serije sa pocetka ili da jebemo mater svima i da sve ode u pm ?
Tako je. Treba smiriti tenzije.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Avatar
Amerigo
Postovi: 40
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 2:49 am
Kontakt:
Status: Offline

FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:19 pm

Kakvih sve gluposti i nezrelih , vulgarnih komentara koji su ispodniženja svakom ko imalo karaktera ima bezobzira na povod i ljubav prema klubu koju svi ovdje dijelimo ... Zbog nekih i njihovih komentara se tačno na momenat stidim gubi se ono što nas kroz istoriju razlikuje od drugih , ono što nas čini manijacima i pripadnicima ovog kluba ...
Nema za mene opravdanja spominjanje djece , majki itd .... nije to Željzničar niti su to manijaci ...
Sve više pravimo greške i ličimo na klub sa koševa , pojedinci jednostavno pokušavaju da prenesu taj mentalitet i među nas i to mi se nikako ne sviđa ...
Kroz istoriju smo imali uspona i padova ali smo uvijek to hrabro i zajednički prebrodili , dolazili na utakmice i kad je najteže bilo , nismo ganjali igrače po terenu niti palili stadion iz navodno opravdanog revolta prema nečem ili nekom ...
Jako sam tužan zbog svega što ovdje čitam , mnogo tužnije je sve ovo i više boli nego bilo koji poraz na terenu koji smo doživjeli ili ćemo doživjeti :(


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zadnja izmjena: Amerigo, dana/u pon avg 22, 2016 8:19 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:19 pm

BlwD je napisao/la:Ako je bas to u pitanju onda je stvarno sramota...

Ovo daje odgovor na pitanja par mjeseci unazad;
Zasto talentovanog igraca kakav je Memija niko nece da kupi?
Kako je moguce da igracine kao sto su Lendric, Blagojevic, Kosoric itd. nisu uspjeli na vecem nivou?

I onda ono najvaznije,
Zasto fudbal, i sport opcenito, u BiH konstantno nazaduje?
Zasto mladi fudbaleri jedva cekaju ponudu van drzave, ili se ispale prije nego sto i dođu do prvog tima?

Sada je veoma jasan odgovor na sva ova pitanja...
još da dodam i to zašto 99,99% tih fudbalera koji odu propadnu ko žeton vani i brže bolje se vrate u ovaj mulj.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:20 pm

Omar500 je napisao/la:I nemoj da bi neko brisao postove zato sto se kao komentarise tribina. Kao sto nije ni meni mjesto na treningu, ne smije biti ni nikom drugom osim igracima i strucnom stabu i tacka.
Nikom nije izbrisan post osim ako nije baš pretjerao
イビチャ・オシム
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:20 pm

Jednostavno, nemoj čitati
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:20 pm

Omar500 je napisao/la:I nemoj da bi neko brisao postove zato sto se kao komentarise tribina. Kao sto nije ni meni mjesto na treningu, ne smije biti ni nikom drugom osim igracima i strucnom stabu i tacka.
I dok god tu budu kockaste glave, kriminalci i klosari mi naprijed ici necemo. Sramota me, nikad se ovako u zivotu nisam osjecao kada je u pitanju Zeljo. Jug mi se gadi i kad bi morao birati ili jug ili ne dolaziti izabrao bih ovo drugo. Samo mi nemojte price kako oni idu po Bosni, po kisi i snijegu, idem i ja pa ko me j.ebe.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:21 pm

ocigledno da imamo problem i na tribini i da par likova stoji iza igraca i sabotiraju ....sto gore neko napisa eto kakav smo mi klub kad par igraca i naviajca izjebe cijelu koncepciju i plan kluba....mahala ...uprava se prvo mora obracunati sa navijacima....pa ovim majmunima u ekipi od igraca...tek onda moze trener doci na red...on je najmanji problem....pu majku vam *****
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:21 pm

A sta ako se primadonama ni sljedeci trener ne svidi? hahahahah joooooj kako su ponistili Zeljeznicar,pa jesmo li toliko mali da par bagavaca moze raditi sa klubom sta hoce
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:22 pm

Nije mi jasno sto se Misimovic ne umjesa ako vec ima toliki autoritet u klubu. Uprava treba da snosi dio krivice ako su znali sta se desava i pustili da stvari idu svojim tokom.
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:22 pm

Dovedite dzenu uscuplica za trenera da im bude trener i jaran, ne moraju ni trenirat to izgleda i hoce
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:24 pm

E bruke nevidjene, ko fol vole Zelju kako ih nije stid? Memijina porodica se smije posle tekme kad je krenulo navijanje Kosticu odlazi. Kao bice njemu bolje kad ode Milos, ovi ne zasluzuju vise nas dres majmuni preplaceni , klosari su i Tiaga natjerali da ode iz Zelje i to da se zna. Kapetan i co.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:25 pm

Sramota me!!!

nemam snage da ista napisem...
Ostaje samo muk
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:27 pm

I stacsad psujete...
Na forumu glumite mangupe, to se radi na stadionu...sto niste otisli na trening i podrzali Kostica, opalili vaspitnu igracu koji (ako) bojkotuje.
Ne lakse je preko tastature.
Imam neki yeben osjecaj da vecina yebaca stadion visi samo preko streama.
Zaboli me qita i za Kosticem i za Misimovicem i za igracima pojedinacno... Zeljo je bitan svi su oni prolazni.
Sad u klubu neka sjednu i dobro razmisle gdje skripi i gdje treba da rade i u kom smjeru.
Kako se meni cini u svom ovom sranju i nove garrnitire navijaca imaju svog udjela...a akontoga ima prenisko smo mi pali i tesko ce se biti izvuci.
Velika istina je da u klubu nema legendi i da kako izgleda nece da imaju posla tu, da smrdi smrdi
Nadam se da nije onako kako ja to vidim...

Sent from my Plavo Sokocalo
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:28 pm

Jedni jebu Kostiću sve, drugi ga vraćaju, treći jebu jug, četvrti Upravu, peti cirkuzaju. Ovdje se ne zna ko pije a ko plaća. Svi naprđuju a niko en zna šta se ustvari dešava i šta je problem, sve neke mahalske i neprovjerene informacije. Sve stručnjaci... zbogom forumu do nekih boljih vremena a za dvije-tri sedmice opet na Grbavicu.
Zadnja izmjena: arctg, dana/u pon avg 22, 2016 8:30 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:28 pm

Volim Zelju vise od normale ljubavi prema sportskom kolektivu, ali bgm ne vrijede ove sekiracije, treba se malo sklonit i od foruma i zelje uopste do nekih boljih vremena, i ovako mi skratio klub deset godina zivota, necu bgm vise da se sekiram ima vaznijih stvari u zivotu, pa se vidimo u buducnosti, svaka cast onima koji mogu zivaca za ovo sve
:zeljeznicar1:
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:29 pm

Jel' ima sutra trening?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 273 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija