Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:05 pm

TheSvenderMan je napisao/la:Milose mi te ne zasluzujemo


Sent from my iPhone using Tapatalk
Upravo tako. Proteći će još vode Miljackom kad mi budemo spremni za ovakvog trenera-fudbalskog stručnjaka.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
NoKe
Postovi: 144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:05 pm

Sta ce se vracati.. zaboravimo Kostica..ko sto smo zaboravilo Odu,Sablju i ostale.. dovesce se novi trener.. valja ove picke u red dovesti.. to mene najvise brine
 
Avatar
dejavu
Postovi: 19
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:17 am
Lokacija: Sa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:07 pm

treba nesto poduzeti povodom ovog odmah!
Manijaci, Željo, Bog I Čaršija, neka živi Bosna, naša država!
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:07 pm

kostic je zavrsena prica tacka, necemo naredna 2 mjeseca se tim baviti, ekipa se mora konsolidovati i vratiti na pobjednicki kolosijek, sta vam je...
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:08 pm

Čekajte ba malo ljudi, spustite lopticu. Je li ovdje Kostić njih zvao ili su ovi ušli onako na teren? Otkud uopšte Kostić tu na treningu sada tj. večeras kad je već bio?
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:10 pm

voltriz je napisao/la:Kakva sega, taman kad pomislis da ti je klub krenuo naprijed ti vidis Farisa rame uz rame sa ljudima koji su bili strucni stab. I na osnovu cega da se nadas boljem? Placenici vode jug pod krinkom ozivljavanja grupe. Kakva farsa i parada.

Zali Boze svih iskrenih navijaca i ovog covjeka koji je sa casnom namjerom dosao od mahale da napravi Europu. Castan pozdrav Milose!
Prava raja sa juga koja zivi Zeljeznicar vec odavno ne idu na jug, tu su sad kriminalci tipa zulic i niko me nece ubijediti da on voli Zeljeznicar. Sjever je pravi lice stanja svega samim pjevanjem skinite dresove na sta su klosari odgovorili sa milose odlazi pa su i ovi neki pratili jer ne znas koga vise da krivis. Znam da je zabranjeno pisanje o navijacuma i slobodno me banukte vise me nije briga, ovo je postalo lakrdija.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:10 pm

Hurmasica je napisao/la:Čekajte ba malo ljudi, spustite lopticu. Je li ovdje Kostić njih zvao ili su ovi ušli onako na teren? Otkud uopšte Kostić tu na treningu sada tj. večeras kad je već bio?
gospodin čovjek,došao vjerovatno da se pozdravi i zaželi im sreću u nastavku prvenstva.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:11 pm

Ako je bas to u pitanju onda je stvarno sramota...

Ovo daje odgovor na pitanja par mjeseci unazad;
Zasto talentovanog igraca kakav je Memija niko nece da kupi?
Kako je moguce da igracine kao sto su Lendric, Blagojevic, Kosoric itd. nisu uspjeli na vecem nivou?

I onda ono najvaznije,
Zasto fudbal, i sport opcenito, u BiH konstantno nazaduje?
Zasto mladi fudbaleri jedva cekaju ponudu van drzave, ili se ispale prije nego sto i dođu do prvog tima?

Sada je veoma jasan odgovor na sva ova pitanja...
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:11 pm

MrRiccoli je napisao/la:
voltriz je napisao/la:Kakva sega, taman kad pomislis da ti je klub krenuo naprijed ti vidis Farisa rame uz rame sa ljudima koji su bili strucni stab. I na osnovu cega da se nadas boljem? Placenici vode jug pod krinkom ozivljavanja grupe. Kakva farsa i parada.

Zali Boze svih iskrenih navijaca i ovog covjeka koji je sa casnom namjerom dosao od mahale da napravi Europu. Castan pozdrav Milose!
Prava raja sa juga koja zivi Zeljeznicar vec odavno ne idu na jug, tu su sad kriminalci tipa zulic i niko me nece ubijediti da on voli Zeljeznicar. Sjever je pravi lice stanja svega samim pjevanjem skinite dresove na sta su klosari odgovorili sa milose odlazi pa su i ovi neki pratili jer ne znas koga vise da krivis. Znam da je zabranjeno pisanje o navijacuma i slobodno me banukte vise me nije briga, ovo je postalo lakrdija.

Sent from my C5303 using Tapatalk
na sjeveru je milion puta bolja jaca ekipa nego na jugu :palacgore:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
AdoS
Postovi: 48
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:11 pm

Pa valjda je normalno da šef nakon otkaza dođe da pozdravi svoj bivši kolektiv. Jedino sto mi nije normalno je ova kockasta glava u sredini

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:12 pm

1921.ba je napisao/la:kostic je zavrsena prica tacka, necemo naredna 2 mjeseca se tim baviti, ekipa se mora konsolidovati i vratiti na pobjednicki kolosijek, sta vam je...
Koja ekipa? Ti očekuješ od ove gomile mamlaza nešto? Iskreno, divim se tvom optimizmu.
Ovdje se izgleda ne radi o rušenju Kostića, mnogo dublje stvari su u pitanju i nijedan trener neće proći bolje od Miloša.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:12 pm

1921.ba je napisao/la:kostic je zavrsena prica tacka, necemo naredna 2 mjeseca se tim baviti, ekipa se mora konsolidovati i vratiti na pobjednicki kolosijek, sta vam je...
Cuj sta nam je, hoce da se biju sa Edisom koji je x puta proplakao u onoj polusezoni, ovaj dosao nakon mjesec dana pijan na trening da kaze igracima da su p i da su izdali klub, na treningu dva klošara kao brane nešto igrače, šta trebamo samo nastaviti dovoditi trenere a gamad iz shisa barova sa jaranima sa juga neka nastavi po svom ?
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:12 pm

REkoh da je dosao pijan ko guzica...a nije problem u Kosticu,doce drugi samo sto ja ne zelim da gledam bagru u svetom dresu koja je isla namjenski na stetu mog kluba.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:13 pm

pa sta je li bolje da se ide ka novom treneru i trzanju ekipe i nastavku dobre serije sa pocetka ili da jebemo mater svima i da sve ode u pm ?
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:13 pm

Bosanski lonac je napisao/la:Šta se dešava sa fudbalom u glavnom gradu? Ovo je nedopustivo.
Čiji si ti bogati navijač kad tako pišeš. Čuj fudbal u glavnom gradu. Njima njihovo a nama naše. Jedino pozitivno u glavnom gradu je što su oni u večoj krizi od nas i nikad ne smijemo zaboraviti sveti cilj naših očeva i djedova Jedan klub jedan grad = FK Željezničar :zeljeznicar1:
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:13 pm

delinjo je napisao/la:
MrRiccoli je napisao/la:
voltriz je napisao/la:Kakva sega, taman kad pomislis da ti je klub krenuo naprijed ti vidis Farisa rame uz rame sa ljudima koji su bili strucni stab. I na osnovu cega da se nadas boljem? Placenici vode jug pod krinkom ozivljavanja grupe. Kakva farsa i parada.

Zali Boze svih iskrenih navijaca i ovog covjeka koji je sa casnom namjerom dosao od mahale da napravi Europu. Castan pozdrav Milose!
Prava raja sa juga koja zivi Zeljeznicar vec odavno ne idu na jug, tu su sad kriminalci tipa zulic i niko me nece ubijediti da on voli Zeljeznicar. Sjever je pravi lice stanja svega samim pjevanjem skinite dresove na sta su klosari odgovorili sa milose odlazi pa su i ovi neki pratili jer ne znas koga vise da krivis. Znam da je zabranjeno pisanje o navijacuma i slobodno me banukte vise me nije briga, ovo je postalo lakrdija.

Sent from my C5303 using Tapatalk
na sjeveru je milion puta bolja jaca ekipa nego na jugu :palacgore:
Nisam mogao da psujem igracima u mnozini jer me stid Miroslava Stevanovica, a ostalim mars u pm...

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
dejavu
Postovi: 19
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:17 am
Lokacija: Sa
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:14 pm

MrRiccoli je napisao/la:
voltriz je napisao/la:Kakva sega, taman kad pomislis da ti je klub krenuo naprijed ti vidis Farisa rame uz rame sa ljudima koji su bili strucni stab. I na osnovu cega da se nadas boljem? Placenici vode jug pod krinkom ozivljavanja grupe. Kakva farsa i parada.

Zali Boze svih iskrenih navijaca i ovog covjeka koji je sa casnom namjerom dosao od mahale da napravi Europu. Castan pozdrav Milose!
Prava raja sa juga koja zivi Zeljeznicar vec odavno ne idu na jug, tu su sad kriminalci tipa zulic i niko me nece ubijediti da on voli Zeljeznicar. Sjever je pravi lice stanja svega samim pjevanjem skinite dresove na sta su klosari odgovorili sa milose odlazi pa su i ovi neki pratili jer ne znas koga vise da krivis. Znam da je zabranjeno pisanje o navijacuma i slobodno me banukte vise me nije briga, ovo je postalo lakrdija.

Sent from my C5303 using Tapatalk

Jug nije Jug vec 2 godine, a pogotovo od prosle. Znate sve sta se izdesavalo. 90% momaka koji su vodili tribinu su na sjeveru i sva normalna raja je tu, dok su se neki skroz povukli.
Manijaci, Željo, Bog I Čaršija, neka živi Bosna, naša država!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:14 pm

da jebemo mater svima i otjeras ih i onda nastavis normalno
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:14 pm

Čekajte ja ako razumijem sve ovo, Kostić došao da se pozdravi sa igračima što je sasvim uredu i normalno, ali došao pijan i počeo da igračima govori da su ga bojkotovali? E jebiga Kosta, što trijezan misli pijan govori, ti si trebao to reći mnogo, mnogo ranije. Ovu dvojicu glavonja pored Kostića i Lešnika ne bih komentarisao jer veze nemam odakle su tu oni...
Zadnja izmjena: Hurmasica, dana/u pon avg 22, 2016 8:15 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 8:15 pm

Nek su meni stavili onu zavjesu da ne mogu trening gledati a kockaste glave pustili da se sepure medju igracima..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Online

Trenutno korisnika/ca: BrUDA, Google [Bot] i 215 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija