Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Qwerty_1987
Postovi: 269
Pridružen/a: uto jun 21, 2016 3:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 6:42 pm

Kakav ?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 6:42 pm

Sve u svemu tesko cemo naci profesionalce kao sto su Kostic i Lesnik koji su 100% posveceni i prate sve od ishrane do treninga ali sta je tu je vrazimo se u nasu realnost

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 6:43 pm

Ima izjava Kostića na ss
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 6:46 pm

bablaz je napisao/la:Mada je realno bilo ocekivati otkaz? zao mi je sto Milos nije uspio. Kockali smo se i izgubili. Za dobrog trenera treba i izdvojiti dobru svotu novaca.
Nije Milos cvjecka, imao je cudnih poteza ali ako samo on dobije nogu a drugi nikakve sankcije onda definitivno nista nisu uradili - ocajnicki potez
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 6:47 pm

0 2 Njanje
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 6:48 pm

Daj te link za Gigante !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 6:48 pm

Kostic se izgleda kasno sjetio da je musko i da ima muda... zao mi je sto to nije pokazao prvog dana
Država Željo
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 6:48 pm

Šta su sve ovi promašili jbt, pa moglo je biti 0-5
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 6:50 pm

Kakav belaj?
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
loshatu
Postovi: 1
Pridružen/a: pon jul 25, 2016 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 6:50 pm

0:2 Metalleghe ahahhahah

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 6:51 pm

E hajmo sad malo direktno pričati o igračima, kad oni mogu nama kidati živce i kad ih može bolit qrac i za Želju i za nas navijače koji ih pratimo gdje god igraju, možemo i mi direktno i bez dlake na jeziku pričati o njima i prozivati ih, to su jedino i zaslužili.
Uglavnom informacije do kojih dolazim, a to je od pojedinih igrača me nimalo ne ohrabruju, nećemo mi na zelenu granu dok nam ovi egoisti i umišljenje zvjezdice igraju u klubu. Odnos prema dresu i prema klubu kod 90% njih je nikakav.
Nadalje, nikad nisam vidio u svom životu ovoliko mahalanje dešavanja iz svlačionice i sa treninga. Pa da nam žene igraju u klubu čini mi se da bi bilo manje ovakvih stvari.
Već sam govorio o stvarima koje pričaju Memija i Kjosevski, a nikako da se zapitaju ima li i u njima ikakvog problema. Danas ćemo malo o Bekriću i njegovom jeziku.
Uglavnom po njegovoj priči, svi su protiv Kostića bili, od samog početka su bili u fazonu koji on nama ***** crta na tabli, šta nam to on može objasniti, tako da se nisu ni trudili provesti trenerove zamisli. Zbog ovoga me ne čudi kako je Kostić završio, a ima tu i dosta njegove krivice što nije držao autoritet u svlačionici.
J.ebeni Radinović dođe iz propalog Borca, j.ebeni Šećerović dođe iz Radnika, dođu u najveći klub u državi, naprave najveće korake u svojim k.určevim karijerama i neće da treniraju!? Kakav je to mozak i mentalitet ne može mi biti nikako jasno. I da, Šećerovićev drugi žuti nije slučajan.
Dosta sad zasad, gade mi se svi.
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 6:51 pm

Plava Porodica je napisao/la:Belaj na treningu bio izgleda..

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Sta je bilo uvezi cega.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 6:51 pm

Ovo sto nam se desava i jednim i drugima je sramota za ovaj grad i drzavu.
 
Avatar
likusa
Postovi: 281
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 6:52 pm

Puno mi svoje muke imamo da bi razmisljali o tim sto pisete ...
Željeznicar za život cijeli !
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 6:54 pm

19adi21 je napisao/la:
barbarez je napisao/la:Odovic za 2 polusezone koliko je vodio Zelju je igrao oba puta najljepsi fudbal od rata na ovamo. On je fudbalski romanticar. Da je on imao Amarove uslove napravio bi on puno vise.
Ja bi sad potpisao da ga vrate.
Titulu umalo nije osvojio, ali nije mogao protiv onih kupaca sa Koseva. Covjek je u ekipi imao Bajica, Amira i Ognjena od igraca vrijednih pomena. Mozda je tu bilo fula ali nije on zahtijevao one parmake nego su mu ih dovodili a on uzimao ne bi li sta ubo slucajno.
Ova raja sto stavlja Memiju u prvu, ma ljudi bolje dati sansu mladom Zericu, Memija ocito nema mozga da postane dobar igrac. Mali Zera bi sigurno vise pokazao. Oda ga je i poceo forsirat bio.
Odu za trenera a pajsera iz LZN za pomocnika.
Ovako zamisljam Odu i pomocnika , kako Lendricu objasnjavaju taktiku.
https://youtu.be/_S1LwPgbisw" target="_blank
A kakve je Amar to uvjete imao kad je dosao ? Sa alkoholicarima je uzimao titule, suludo je poredit Amara sa bilo kojim trenerom u drzavi, a i u regionu. Sad kad se pogleda, Odovic nije imao losu ekipu kao sto neki potenciraju, Bajic, Hadzaihmetovic, Djelmic, svi u inostranstvu, Mladenovic bolji od obojice ovih sad hajvana, ostatak ekipe je ostao koliko toliko isti.
Izuzmajuci 2009 godinu u ostale 4 titule imao je ubijedljibo najjaci tim u ligi. Jel tako brate. Ne sporim ja Amara. Oda je oba puta imao puno slabiju ekipu.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 6:55 pm

Haklapuc je napisao/la:
Spoiler:
E hajmo sad malo direktno pričati o igračima, kad oni mogu nama kidati živce i kad ih može bolit qrac i za Želju i za nas navijače koji ih pratimo gdje god igraju, možemo i mi direktno i bez dlake na jeziku pričati o njima i prozivati ih, to su jedino i zaslužili.
Uglavnom informacije do kojih dolazim, a to je od pojedinih igrača me nimalo ne ohrabruju, nećemo mi na zelenu granu dok nam ovi egoisti i umišljenje zvjezdice igraju u klubu. Odnos prema dresu i prema klubu kod 90% njih je nikakav.
Nadalje, nikad nisam vidio u svom životu ovoliko mahalanje dešavanja iz svlačionice i sa treninga. Pa da nam žene igraju u klubu čini mi se da bi bilo manje ovakvih stvari.
Već sam govorio o stvarima koje pričaju Memija i Kjosevski, a nikako da se zapitaju ima li i u njima ikakvog problema. Danas ćemo malo o Bekriću i njegovom jeziku.
Uglavnom po njegovoj priči, svi su protiv Kostića bili, od samog početka su bili u fazonu koji on nama ***** crta na tabli, šta nam to on može objasniti, tako da se nisu ni trudili provesti trenerove zamisli. Zbog ovoga me ne čudi kako je Kostić završio, a ima tu i dosta njegove krivice što nije držao autoritet u svlačionici.
J.ebeni Radinović dođe iz propalog Borca, j.ebeni Šećerović dođe iz Radnika, dođu u najveći klub u državi, naprave najveće korake u svojim k.určevim karijerama i neće da treniraju!? Kakav je to mozak i mentalitet ne može mi biti nikako jasno. I da, Šećerovićev drugi žuti nije slučajan.
Dosta sad zasad, gade mi se svi.
Piši sve što ti je na umu
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 6:55 pm

Hajde sada gg.ba pisi o dinastiji Kusturice i Selimovica hahaha
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 6:55 pm

Nadam se da je Kostić radio nešto slično o čemu je Pušnik pričao na pressu kada je došao, a to je dnevnik rada. Pa da prvi od budućih trenera vidi s čim će imati posla i ako je sposoban za to se adekvatno pripremi. Valjda opet Miske nakon nekog vremena iznese sve crna na bijelo kao što je bi slučaj nakon odlaska Mulalića.

Ako je su već imena Muse, Sime, Vlade, ljetos sam pisao i opet ću: Igor Pamić
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
baxuz87
Postovi: 445
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 6:56 pm

Pičke nego šta.
"Sarajevski Željezničar je novi-stari prvak, slijede ostale vijesti." -Dnevnik FTV
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 22, 2016 6:56 pm

Hajde sada gg.ba pisi o dinastiji Kusturice i Selimovica hahaha
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 262 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija