Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 9:34 pm

Ajzea je napisao/la:Neandertalac od najomrazenijeg forumasa do ikone. Povedi nas, Neandertalce !

Cekamo izjavu Zuje, pa mozda cak i Dzele. Pizda vam materina, gdje ste svi bili da pamet solite dok smo pred stecajem bili, tad ste digli ruke od vase satro ljubavi a eksponirali ste se u medijima toliko da je covjek zaboravio da postojite.
Evo i ja se ibretim jel ovo neanderatalac ili mu je neko hack acc :roll:
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 9:36 pm

naravno da neće otići.

aci hvala što je i neupućenim nacrtao odakle stvarno vjetar puše...
gradi željo boli te *****
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 9:37 pm

Ukrade nam Zahović potencijalnog trenera :(

http://booyakasha.ba/vec-obavio-razgov ... a-maribor/" target="_blank
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 9:37 pm

A čovjek je ovo sve vrijeme isto pričao samo što ste ga pljuvali da je mrzitelj svega i svačega :D Bravo @Neandertalac

p.s.

http://3.sendvid.com/iwg351ds.mp4" target="_blank
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 9:37 pm

Ne znam, ja još dolazim sebi :)
Samo sam ček'o kad će doć i napisat "jesam vam rek'o"
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 9:38 pm

Ajzea je napisao/la:Neandertalac od najomrazenijeg forumasa do ikone. Povedi nas, Neandertalce !

Cekamo izjavu Zuje, pa mozda cak i Dzele. Pizda vam materina, gdje ste svi bili da pamet solite dok smo pred stecajem bili, tad ste digli ruke od vase satro ljubavi a eksponirali ste se u medijima toliko da je covjek zaboravio da postojite.
Dzelo nece. on je iz SDPa :rofl:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Tm Olovo-Ljubljana
Postovi: 47
Pridružen/a: ned jun 12, 2016 1:57 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 9:39 pm

Prvo nisam nikakav pljuvac,clan bilo kakvih sekti samo sam obicni,nojobicniji navijac..Za ovakvu situaciju se krivac mora znati.Krenemo li od igraca,vidimo da to nije dobro ukomponovano,postavlja se pitanje odakle i s kojim ciljem su dosli?Ja licno nisam vidio qrcobolje protiv Zrinjskog ja sam vidio nemoc,jednostavno nemoc.Igraci su dovodjeni ne planski,bez jasne vizije,koji igrac u datoj situaciji koliko moze.Na sve te igrace doveden je trener koji nije naucio raditi u takvom okruzenju sa takvim igracima,a jednostavno ni igraci se nisu htjeli prilagoditi njemu.Trener nije nesto aman zaman,ali nije ni los,prosjecan trenere sa Evropskim iskustvom,ali sto se tice nase lige srednja zalost,tipa Karacic,Musa itd. Nista ni bolji,nista ni losiji.Ima istu krivicu za poraze kao i igraci,po mom skromnom misljenju.Sledece pitanje se postavlja?Ko bi mogao biti jos kriv,pa vjerovatno oni koji su sve ove prije navedene postavili.Svaka vam cast za izgradnju stadiona ali trenutno mislim da ste pomijesali babe i zabe,i mislili ste da je mnogo jednostavnije voditi klub,mislili ste kupiti nadprosjecne igrace za ovu ligu i da ce stvari ici same od sebe,e vjerujte mi da nece...dosta se stvari u nasem Zelji mora posloziti da budemo oni pravi! Znam da ce te me napasti sa raznih strana,ali zaboli me tuki,ovo je moje misljenje,misljenje obicnog Manijaka,koji je totalno neopredjeljen za sve (politicku partiju,upravu,policiju) ali u jedno siguran da voli Zeljeznicar!
I kada budem dedo,voljet cu te Zeljo!
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 9:39 pm

Dobar je Neandertalac vazda bio, ako ćemo pravo

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 9:46 pm

avlami97 je napisao/la:Upravi i Kostiću bih dao punu podršku. Neki igrači bi mi presjedili na tribinama do kraja ugovora. Svi smo svjesni da je bilo, a kada nije kroz historiju, bilo propusta u sportskom segmentu.

Ovo nije više nije borba na sportskom polju. Ovo je borba između dobra i zla. U ovoj borbi mora pobijediti dobro, ali znam da će to na kraju polučiti zdrav temelj. Zdrav temelj se tako lako nikada više neće moći zaljuljati :zeljeznicar1:
Ma kakva, bolan, borba između dobra i zla, pustite više tu priču. Ovo je vrlo konkretno sramoćenje Želje, za koje su odgovorni, neko manje a neko više, i igrači, i Kostić, i uprava. Bacite pogled na tabelu. I odvojite tu priču od sukoba sa SD-om i Koldžom, naivnog medijskog guranja nekih ljudi za nove predsjednike i uprave...

Umjesto mitskih priča o dobru i zlu, gledajte malo činjenice. Ova uprava je dokazala svoje dobre namjere: zato ima podršku većine navijača da proba riješiti ovaj problem, koji nipošto nije samo rezultatski. I to treba da pristupe rješavanju tog problema uz svijest da su i oni dio njega.

Što se tiče Kostića, eto neka odluče, ako misle da treba ostati, neka ostane, prihvatit ću, bez obzira na to što nisam više za njegov ostanak, jer je sada još riskantniji i puno je više argumenata protiv.
FK Željezničar 1921
 
Avatar
JoseMourinho
Postovi: 86
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 9:53 pm

Samo se nadam da uprava nece popusti pod pritiskom i da nece dati ostavke jer bi se popisali na sve dobro sto su uradili i opet bacili zelju u lose ruke, nadam se da ce skupit snage i ostat, ne trebaju otkazi treba samo malo da razmisle i da se konsultuju sa ljudima iz fudbala kada su u pitanju sportske stvari, a oni nek nastave i dalje ovako sa svim ostalim :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 9:56 pm

Svjesni smo da sportski segment šteka. Niko nije lud. Ja sanjam Stadion već 6 decenija i u tih 6 decenija sam se nagledao svakakvih maketa, projekata bla, bla, bla, ali je ovo prvi put da vjerujem da će se isti izgraditi tako napraviti čvrst temelj za budućnost. Meni je prioritet Željo, jer sam uživao gledajući ga i u drugoj ligi. Uživaću i dalje aBd sa nove Istočne tribine i novog Juga, barem. AkoBogda.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 9:56 pm

Boli me qurac hoću titulu koju su obećali. Ako to ne ostvare mrs iz svetinje svi ali kompletno svi. Imat će našu podršku još koliko? Jbt kako ćeš napravit stadion nit ideš u evropu nit ces imati više posjeta nit gs. Ne interesuje me ko je na čelu ni ko igra hoću rezultate.
Cuva Bog Zelju svog!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 9:59 pm

Kostiću tebe neko pravo naljutio. Jel daješ više ostavku, red bi bio?
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 10:02 pm

Pa dobro, neko i hoce morati odgovarati u slucaju da se titula ne osvoji. Obecana je vec drugu godinu, sada neka je izmisle.

Neka je kupe, boli me kur.ac.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 10:06 pm

Ajzea je napisao/la:Pa dobro, neko i hoce morati odgovarati u slucaju da se titula ne osvoji. Obecana je vec drugu godinu, sada neka je izmisle.

Neka je kupe, boli me kur.ac.
:palacgore:
1987
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 10:07 pm

LARS1921 je napisao/la:Kostiću tebe neko pravo naljutio. Jel daješ više ostavku, red bi bio?
Kad smo kod toga kako da mijenjam nik. Danas sam sjedio sa momkom koji je generacija sa Dzekom u juniorima igrao isper Dzeke i kaže da je Stila blizu da dodje. Kako se neću naljutit pi*ke neće da igraju mamu im klosarsku. Dali samo znaju koliko ljudi daju život al bukvalno život za Zelju a oni se pisaju po tome. Je*o sda i sdp i Koldju imamo mi pametnija posla. Kao prvo je*at im mater svima sem Tucetu i Miri
Cuva Bog Zelju svog!
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 10:09 pm

Larsone mozes li nekad streamat HNL? Npr sad ovu tekmu hajduk rijeka
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 10:10 pm

fk1921 je napisao/la:Larsone mozes li nekad streamat HNL? Npr sad ovu tekmu hajduk rijeka
Mogu al ovu sad ne mogu.

@Kostic moras se adminu javiti

#Stilapropo
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 10:10 pm

Vala se gg.ba bas izofirao danas. Da su objavili jedan tekst u kojem otvaraju oci navijacima Zelje i sportskoj javnosti, pa hajd.. al ljudi svako dva sata izbacuju novi tekst, novu ispovjest bivsih zaposlenika kluba, igraca.. i onda jasno daju doznanja da nisu objektivni nego da napadaju iz nekog razloga.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 10:14 pm

Je*o gg.ba hoću titulu. SAMO TITULA DOLAZI U OBZIR ! Pa makar mi babo bio Misimovic ne ispunili obećanje vozdra imamo mi naših legendi koji vole Želju
Cuva Bog Zelju svog!

Online

Trenutno korisnika/ca: BrUDA, Google [Bot] i 171 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija