Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:50 pm

Jaozinho daj brate javno dokaz ako imas, da progledam i ja, zaludjen, zaljubljen u Zelju i sve vezano za njega...jer ocigledno ja ispadam dezurna budala, branim nesto, a nemam nikakav dokaz nizasta, nikakve price, samo zaludjenost prema Zelji
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:54 pm

nikson je napisao/la:
Kapiten je napisao/la:
delinjo je napisao/la:mislim jedino veci placenici od igraca su oni na jugu ....kako je ono rezirano sinoc za medalje...vi normalni navijaci predjite na sjever ako ste u mogucnosti ...
ma jok to su gluposti ... Ti momci rade puno za nas klub :) :)
i corav vidi sta je u pitanju

Prvo niko te ne tjeraq da stojis u kopu, jug je sinoc sam od sebe bio pola-pola...
Normalan sam navijac, ne stojim u kopu, stojim na jugu i stajat cu, s vodjama bez vodja meni je nebitno - stojim zbog ZELJE!

A mislim da ne treba furati beogradski mentalitet i preskociti ogradu skidati igracima trake, prebit ih, samo se dalje uvlacimo u dubiozu, igraci su onda u grcu, pod strahom a to ne valja...bilo kakk bilo sve je tk mac s dvije ostrice...
Nije mi namjera svadjati se, raspravljati, nego jednkstavno smatram da takvim pricama nije mjesto na javnlm forumu, ozbiljne su to optuzbe.
ja am vec par godina na sjeveru ...onako pricam samo ...ma nikoga ja ne optuzujem ali brate ne mozes krivi trenera a igrace zastiti ...pa to nigdje nema na dunjaluku ...sta cemo sad svako 5 kola mijenjati trenera...??
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:55 pm

delinjo je napisao/la:
nikson je napisao/la:
Kapiten je napisao/la:
ma jok to su gluposti ... Ti momci rade puno za nas klub :) :)
i corav vidi sta je u pitanju

Prvo niko te ne tjeraq da stojis u kopu, jug je sinoc sam od sebe bio pola-pola...
Normalan sam navijac, ne stojim u kopu, stojim na jugu i stajat cu, s vodjama bez vodja meni je nebitno - stojim zbog ZELJE!

A mislim da ne treba furati beogradski mentalitet i preskociti ogradu skidati igracima trake, prebit ih, samo se dalje uvlacimo u dubiozu, igraci su onda u grcu, pod strahom a to ne valja...bilo kakk bilo sve je tk mac s dvije ostrice...
Nije mi namjera svadjati se, raspravljati, nego jednkstavno smatram da takvim pricama nije mjesto na javnlm forumu, ozbiljne su to optuzbe.
ja am vec par godina na sjeveru ...onako pricam samo ...ma nikoga ja ne optuzujem ali brate ne mozes krivi trenera a igrace zastiti ...pa to nigdje nema na dunjaluku ...sta cemo sad svako 5 kola mijenjati trenera...??
Joj djece mi sad kad te napadne @AsharaK hahahahahahaha
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:57 pm

Sto :o
Željezničar ante portas !
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:57 pm

ž'21 je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
nikson je napisao/la:

Prvo niko te ne tjeraq da stojis u kopu, jug je sinoc sam od sebe bio pola-pola...
Normalan sam navijac, ne stojim u kopu, stojim na jugu i stajat cu, s vodjama bez vodja meni je nebitno - stojim zbog ZELJE!

A mislim da ne treba furati beogradski mentalitet i preskociti ogradu skidati igracima trake, prebit ih, samo se dalje uvlacimo u dubiozu, igraci su onda u grcu, pod strahom a to ne valja...bilo kakk bilo sve je tk mac s dvije ostrice...
Nije mi namjera svadjati se, raspravljati, nego jednkstavno smatram da takvim pricama nije mjesto na javnlm forumu, ozbiljne su to optuzbe.
ja am vec par godina na sjeveru ...onako pricam samo ...ma nikoga ja ne optuzujem ali brate ne mozes krivi trenera a igrace zastiti ...pa to nigdje nema na dunjaluku ...sta cemo sad svako 5 kola mijenjati trenera...??
Joj djece mi sad kad te napadne @AsharaK hahahahahahaha
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:58 pm

AsharaK je napisao/la:Sto :o
Pa napad'o si momke kad su pričali o onom sastanku sa igračima, da je ono smijurija, da onakvi ulaze u klub itd. Tvoja reakcija je bila kao ne može se tako pričati, zabranjujem vam itd itd :D
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:01 pm

bablaz je napisao/la:IZrinjski je jednostavno najbolja ekipa! I najozbiljnija!
ne znam
daleko su oni od najbolje, najozbiljniji možda jesu
imaju plan i viziju kako doći do rezultata i to je to
makar se i valjali preko 10-ak puta bezveze, branili "ko žepa" u prvom
ali vidi se da imaju nekog ko zna kako posložiti ono što ima
ne izmišlja toplu vodu
i vlada dobra atmosfera kod njih
to je i najbitnije
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:01 pm

Rammus je napisao/la:Ma jednostavno ako imaš problem s igračima napraviš presicu, zaprijetiš, ako se nećete truditi, trening poslije utakmice u trajanju od 3 sata, nećeš ? Vozdrica, traži drugi klub. Ja mislim da bi se onda igrači dobro zamislili hoće li se truditi tih 90+ minuta ili će rintati kao konji poslije utakmice.

Po meni, dakle, ako postoji problem s igračima, a ti kao trener samo šutiš i ništa ne radiš da se to popravi onda je i do tebe i do tvog autoriteta i do tvoje psihologije i to je jedino što mu zamjeram. Ova situacija je meni slična onoj kada imaš profesora kod kojeg ne možeš divljati i onog kojem možeš skakati po glavi, jbt ga kako stigneš... Sve je to do autoriteta.

:pljesak:
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:03 pm

Nakon Slobode i Viteza dobili su jos jednu sansu da se iskupue (zrinja), usrali su sve.Prvenstveno mislim na igrace, a i Kostic ima svog masla.
Mislim da je vrijeme za neke rezove, ostaviti Blagojevica, Bekrica, Lendrica, Stevanovica x2, Ugljesu, Secera, Bokacinija, Pozdera (+klupa) a ostali iz prve postave ispisnice ako je ikako moguce.I nakon raskida sa debilina pola para preusmjeriti i dati Bosketu na novi ugovor + kapitenska.
Ubaciti par juniora, i da se do polusezone nadje adekvatna osoba za sportski segment.
Kada se Lazic oporavlja? Volio bi njega i Jahica vidjet protiv Celika.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Gola
Postovi: 476
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:04 pm

"Kostić je, zapravo, sam sebi potpisao otkaz u noći nakon poraza od Viteza.
Naime, na sastanku dijela Uprave, stručnog štaba i nekoliko važnijih igrača predvođenih kapitenom Kosorićem i stvarnim liderom tima Bekrićem, Slovenac je tražeći alibi za poraz, hladno rekao: “nemam ekipu”. Svi su se zaledili nakon ovih riječ, jedino je Bekrić rekao da se ne slaže sa trenerom i da misli da je tim dobar."

Koliko je ovo istina?
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:08 pm

ž'21 je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:Sto :o
Pa napad'o si momke kad su pričali o onom sastanku sa igračima, da je ono smijurija, da onakvi ulaze u klub itd. Tvoja reakcija je bila kao ne može se tako pričati, zabranjujem vam itd itd :D
Nisi ti mene skonto. Ja sam brisao postove jer je se nazivalo narkomanima,mafijom.tamo su bila cetvorica. I direktno je se o njima pricalo. To nije uredu...
Željezničar ante portas !
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:09 pm

AsharaK je napisao/la:
ž'21 je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:Sto :o
Pa napad'o si momke kad su pričali o onom sastanku sa igračima, da je ono smijurija, da onakvi ulaze u klub itd. Tvoja reakcija je bila kao ne može se tako pričati, zabranjujem vam itd itd :D
Nisi ti mene skonto. Ja sam brisao postove jer je se nazivalo narkomanima,mafijom.tamo su bila cetvorica. I direktno je se o njima pricalo. To nije uredu...
Nije brate u redu ni da onakvi ulaze u klub i da u tzv. porodičnoj atmosferi drže predavanja igračima, ali to je već drugi par cipela, da ne nastavljamo dalje. Živio.
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:10 pm

Nekada smo domace utakmice igrali u dolini cupova, nikome nije bilo svejedno kada dodje ovdje da igra lopte. Danas bodove nosi ko i kako hoce. Ovo je sramota. Pamtim ja da smo mi ovdje gubili od Zvezde, Hajduka, Partizana, ali na kraju se te ekipe bile prvaci one drzave, ekipe koje se ne plase nikoga ni u Evropi, a danas bodove nose Radnik, Vitez, Zrinjski, Rudar...Ovo se nije smijelo dopustiti. Vise od svakog poraza boli seljakluk u koji smo se pretvorili, gadjamo kamenjem boljeg od sebe, psujemo, klosari koji su najgori u historiji ovog kluba svaku utakmicu dobiju crveni karton. Nekad se pruzila ruka boljem i trcalo na sljaku da poderes koljena ne bi li sljedeci put pobjedio. Neko je gradio ovo godinama, decenijama, i onda dodje neki klosar koji ne shvata sta znaci ovaj dres i ovaj grb i popisa se na sve to. Nema smisla vise ovo opravdavati. Dobijes veliki samar, ne spavas nocima, plasis se nekih mjesnih zajednica i sela kada dolaze na Grbavicu. Svi su krivi redom i neka ih bude sram.

Mene ova uprava podsjeca na neke igrace koje su otjerali. Nedo i Enis na primjer. Ono vole Zelju, ali jebi ga nisu taj kalibar. Svaka cast ovim ljudima na mnogim stvarima, pomogli su klubu, ali smo dozivjeli mnoge sramote u njihovm mandatu, a izgleda da tome ne misle stati u kraj. Kakva vec ustaljena procedura, kakvo je to sranje. Onaj ko je kriv za ovu pizdariju ponudi sam sebi ostavku i logicno odbije je. Ko koga jebe ovdje? Koji je ovo prelazi rok da kazemo zajebali smo, ali valjda ce nauciti nesto. Niko nikada u ovoj drzavi, u bilo kojem sportskom kolektivu nije imao ovoliku podrsku, a oni bahati i pomalo bezobrazni. NE ZNATE LJUDI. Sto je toliko tesko priznati tu stvari i traziti pomoc od nekoga ko zna. Dejo i Miske izmijenjase pet trenera za godinu dana, pored njih jos trideset igraca, mnoge otjerase ko zadnje klosare i sta smo dobili? Dobili smo da s nase Grbavice nosi bodove ko hoce. Kad su bila najteza vremena za klub to se nije moglo desiti, a vidi nas sad. Trebalo za opstanak, Evropu ili titulu ima bodova na Grbavici. Tuga.

Koliko puta smo svi zajedno opravdavali nelogicne poteze, nadas se valjda ce nadoci i shvatiti gdje grijese, ali nista od toga. Po vec ustaljenoj proceduri dovedi hrpu igraca, mijenjaj trenere da sebe operes, a onda opet ponovo. Sta sada kad se smijeni Kostic? Ko ce ga zamijeniti? Jos jedan totalni anonimus za kojeg niko nije cuo? Odovic? Hoce, ali u kukuruzima, nije ni Oda vise budala. Covjek im spasio guzice svima, napravio rezultat za pamcenje, nije izgubio utakmicu cijelu polusezonu, promovisao igrace koje su nam donjeli pare. Pare koje su bacene u bunar, na Husice, Pozdere, Kostice, opremu za treniranje da bi bio u grupi za opstanak. Sjecam se dobro price o upravi i koliko su neki tvrdili da je ova uprava napravila te pare i da je red da ih oni potrose. Nadam se da su ih potrosili do sada i neka idu voditi te svoje uspjesne firme. Hvala im za hrpu stvari, ali ne i za sramocenja. Ispadali od Metalurga, uz poklonjeni penal prosli Krupu na Vrbasu, porazi od Doboja kod Kaknja, Viteza, Radnika, Zrinjskog, tjeranje igraca kao zadnjih klosara.

Ko ce i kako ce opet rastjerati ovaj skart koji je doveden po vec ustanjem procedurama? Mozda ih opet ponizavati i tjerati kao kerove da se operu svoje greske. Mozda opet trenera otjerati? To nikada nije bio Zeljo i to su stvari koje im se ne mogu oprostiti. Znamo da citaju ove forume i neka se dobro zapitaju za mnoge stvari. Ne mozes potpisati Husica na tri godine i kada shvatis da si se zajebao onda ga tjerati preko ledja kluba. Niko nema pravo da blati ime ovog kluba, da dovodi razne polovnjake koji ce dobiti crveni karton kada ne ide na terenu, koji ce kaljati ime kluba i grb koji nose. Ovo je velika sramota. Tri poraza uvezati i jedva sansu stvoriti, dvije utakmice na Grbavici izgubiti da ne zabijes gol je samar svim ljudima koji su uvijek bili tu za ovaj klub i za ovu upravu. Svaku akciju smo ispostovali, punili stadion i kada nismo valjan razlog za to, najposjeceniji u kontinuitetu. Zasto? Da bi se neko zajebavao po vec ustaljenim procedurama.

Kosticev odlazak nista nece promjeniti, sta ce biti sada? Doci ce novi trener kojem nece trebati Pozder, Bevab, Toskas, Husic, Bekric, Nikolic...a doci ce novih 10 do 15 igraca. Koji je ***** s tim Sandijem, sta ce s njim novi trener, ili s ostali 10 napadaca koje su zgrnuli u ekipu. Ako ne misle dovesti cojeka koji ce se baviti sportskim segmentom mogu slobodno svi vec danas podnjeti ostavke. Dosta su se oni igrali i zajebavali s ovim klubom. Pravimo nove tribine da raja gleda kako Vitez pregazi Zelju, ili da se Zrinjski igra s nasim pulenima i sakriva loptu.

Bilo je do Ode, bilo je do Vlade, do Edisa, sada je do Kostica, bilo je do Mladenovica, Kramarica, Livaje, Stokica, Kokota, sada je do Bekrica, Kosorica, Kjosevskog, Husica...jest malo sutra. Ne zna se ko dovodi igrace, ko je trazio ovakave klosare koji kvare ugled klubu, ko dovodi trenere koje kao bojkotuju igraci? Postoji neko iznad njih i vrijeme je da krene svojim putem. Mnogo su su se neki borili kada je bila prica o parama, kako ova uprava zasluzuje da potrosi pare koje je Odovic donio. Ja sam jos tada pisao da je to sasvim posteno, mislim da su ih do sada potrosili i vrijeme je za rastanak. Jebale vas pare. Nadjem na onom portalu tekstove o Odovicu, krahu transfer politike, pa onda skontam da smo vise mi govna, nego govno.govno.ba. Pljuvali smo ljude, a apsolutno su u pravu.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:10 pm

pa vi ste se bojali da im prijete, a oni su očito na njihovoj strani.
gradi željo boli te *****
 
struja
Postovi: 677
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:13 pm

Minjore je napisao/la:Nekad sam bio na pretplati u bh telecomu, sad sam u apotekama..
Xanax mjera vjeruj bratu :ganja:
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:14 pm

ChWilla je napisao/la:pa vi ste se bojali da im prijete, a oni su očito na njihovoj strani.
Svi bismo trebali da smo na istoj strani, nema ova i ona strana, jedina strana je Željo, Grbavica itd itd. Mi se možemo razilaziti u mišljenjima, ali svima u interesu treba da bude najbolji Željo. Ako je nekome nešto drugo u interesu, onda taj neko ne zaslužuje da bude u i oko kluba više, pa kako god ime da mu bilo.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:18 pm

Miske, ti jedini imas muda. Izadji, sazovi pres i ovako kao Zeljko Obradovic popizdi i reci sve i napravi rezove.
Ko ce ako neces ti!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:20 pm

Leon_Professional je napisao/la:Miske, ti jedini imas muda. Izadji, sazovi pres i ovako kao Zeljko Obradovic popizdi i reci sve i napravi rezove.
Ko ce ako neces ti!
:palacgore:

mislim da Misimovic mora cesce izlaziti u javnost a ne bi bilo zgoreg i da neko poluvrijeme sidje u svlacionicu.
malo mamicevizma nece skoditi.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:21 pm

Kritikovao sam Tuceta, sad prvo sto hocu da napisem da je dominiro sinoc, i sa loptom i bez nje, svaka cast. Nastavi ovako.

Za VECU ne znam sta bih rekao, ako ima nekog bojkota, prvo je za*ebo sebe u zivotu, pa zelju, pa sve nas ostale. Ako se imaju jasni dokazi da je bojkot, da je Gigi Buffon licno, na tribine do kraja ugovora. Da mi je rođeni brat.

Odbrana ne znam vala sta bih rekao, ACU bi na hladjenje par tekmi, tamo HUSIC opet toplo hladno, ne znam sta bih rekao. BONUCI i SINISA zadovoljavajuce.

BOSKE - Bog i batina, kapa do poda, nemam rijeci. Ono klizanje s ledja kad uze loptu... :klanjase2:
Ako ih ovakav Miro ne moze pokrenuti sviju, onda nas pišaj. Ako ne osjete stid pojedinci, onda oni ne da nisu za Želju nego nisu za fudbala.

Uglješa i Šečer pprvo poluvrijeme solidno, drugo slabije. Šečer nije za crvenog bio al eto, sudija je odlucio da pokaze drugi zuti. Trebamo biti mudri, jer nas niko popaziti nece, i glupe stvari ne treba raditi ako ne moras. A on juce nije morao. Moramo "odrasti" na ovom nivou, jer pored igraca manje na terenu, dosta utice na psihu ostalih 10. Tri crvena u 6 kola je katastrofa. Mora se raditi i na tome.

TUCE opet da napisem, svaka cast nastavi ovako.

LENDRIĆ- POZDER , Pozder mi se svidio kao i njegova uloga, izvlacio se i iz drugog plana napadao. Steta sto ne udje onaj volej, *ebiga nesreca, Lendricu se ne dade na ubacaj Mire da pogodi, nesreca.

Napadalo se, fino se igralo,presing se pravio, prvo poluvrijeme nemam zamjerku, drugo slabije, zasto? kako? Ne zna niko.
Da nismo vezali treci poraz nakon ovakve tekme bi ih aplauzom ispratili sa tribina, ovako su ispraceni ruzno, najruznije. Ne smije se vise ponoviti onakav ispracaj, taman da smo 10.tu izgubili zaredom. Sastanak kao prije ove tekme i sve u cetiri zida rijesiti. I njima lakse, a i nama. Moramo stati uz klub, razumijem da pojedinci ne osjecaju klub srcem, kad je takav slucaj onda igrac mora biti profesionalac, ako to nije onda smo donji. Klošari nam ne trebaju. Koji god klošara na tribine do zime, i rijesiti ga se.
K L O Š A R I nigdje nisu pristali, cistimo ih.

Podrzavam Kostica, neka ostane. Ko nece da ga slusa i kome se ne svidja, neka se izjasni. Imaju tribine, a moze i sporazmni raskid kao Hervas, plati i idi.
Kada je gospdoin Senad MIsimovic govorio za Edisa kako su ga pitali sta zeli da kaze, on je rekao premije. Nije ni bitno sta je trazio, hocu da kazem ako pitaju, a pitaju vjerovatno i Kostica sta zeli i sta ne valja, ako hoce da ostane neka se izjasni bez dlake na jeziku. Ulozili smo u njega dosta, mora se tako i ponasati, sve sto vidi i sta sumnja ima upravu i neka rijese. Od uprave do mene i od mene do uprave svi smo Ž E L J O i tako se trebamo SVI ponasati bez razlike. Ko ne osjeca pripadnost klubu i ko se ne odnosi profesionalno prema klubu, on nema mjesto ovdje.

Budite mi pozdravljeni, i strpite se. ČUVA BOG ŽELJU SVOG!
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:24 pm

Dobro @sergejevicu

Onde je raja bila isprovocirana onim seljakom Bilbijom i sudijama ali opeet ne opravdava gadjanje..Pa eto proslo kolo nas je Vitez mlatnuo 2:0,odigrao bolje nego Zrinjski i ljudi su zasluzeno dobili aplauz,niko nije provocirao od njihovih igraca kad su zabili golove..Kokot se gospodski ponio nakon gola,nije slavio i normlano da ce dobiti aplauz..Ali ono sinoc je bila cista provokacija naokn gola..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], GegenPress, Google [Bot] i 229 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija