Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:02 pm

Hurmasica je napisao/la:I da, sudijama jučerašnje utakmice se sjetim i uže i šire familije kao naravno i kompletnom savezu zajedno sa uhljupima prolićem, pilavom i kompanijom.
Nažalost nije do sudije. I da je svirao penal pustili bi kapiten i vagina od golmana još koji

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:04 pm

Neno je napisao/la:
Leo Messi je napisao/la:Ono sinoc je bio pravi bojkot od igraca a u kojem su ucestovali nase takozvane vodze,jer jedan od vodza dole na ogradi se rukuje sa Kosoricem koda mu cestita umjesto da mu skine kapitensku i stavi Miroslavu Stevanovici na ruku o golu i Kiksevskom nema potrebe komentarisat jer i dijete od 6 god je moglo vidjet da je pusten al eto najlakse je skandirat Milose odlazi i mijenjat trenera svaka tri mjeseca an klosari igraju i ljube se i grle sa vodzama. Zeljeznicare volim teeee bezobzira na sveeee!!!!
Bravo sve objasnjeno :pljesak:
Kapa do poda :pljesak:
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:06 pm

Morzhy je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:I da, sudijama jučerašnje utakmice se sjetim i uže i šire familije kao naravno i kompletnom savezu zajedno sa uhljupima prolićem, pilavom i kompanijom.
Nažalost nije do sudije. I da je svirao penal pustili bi kapiten i vagina od golmana još koji

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
Ma ne kažem da su oni isključivi krivci za naš poraz jučer. Da su bogdo lakše bi bilo, već šta nama rade već neko vrijeme nije normalno. Bekrića jučer polomiše u prvom poluvremenu frajer jedan žuti jedva pokazao, sjecka igru na nepostojeće kontakte a kamoli faulove. I onda će doći onaj bilmez Elčić na BHT i reći kako se oni trude, suđenje je bolje itd.. ma mrš i vi i vaše suđenje
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:07 pm

Jel klosar na golu dobio sankcije ili ispisnicu ?? Sta se ceka sa tim.
Nijedan pojedinac se ne smije na taj nacin zajebbavat sa Zeljom, onakve golove primat ne mozes slucajno. Trener je njegov sef i ima da ga postuje. Svako od nas da ide kontra sefa dobio bi nogu u guzicu. Podrsku vise ne smije imat.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:08 pm

Dodjes u sumu i izvlacis drva, lijek protiv bijesa. :D
Željezničar ante portas !
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:08 pm

Hurmasica je napisao/la:
Morzhy je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:I da, sudijama jučerašnje utakmice se sjetim i uže i šire familije kao naravno i kompletnom savezu zajedno sa uhljupima prolićem, pilavom i kompanijom.
Nažalost nije do sudije. I da je svirao penal pustili bi kapiten i vagina od golmana još koji

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
Ma ne kažem da su oni isključivi krivci za naš poraz jučer. Da su bogdo lakše bi bilo, već šta nama rade već neko vrijeme nije normalno. Bekrića jučer polomiše u prvom poluvremenu frajer jedan žuti jedva pokazao, sjecka igru na nepostojeće kontakte a kamoli faulove. I onda će doći onaj bilmez Elčić na BHT i reći kako se oni trude, suđenje je bolje itd.. ma mrš i vi i vaše suđenje
Slažem se i za ovo, svi vidimo šta se radi, ali generalno smo sami sebi duplo veći problem nego suđenje, a za to se baš valjalo svojski potruditi

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:09 pm

glasajte za najboljeg igrača Željo-Zrinjsk viewtopic.php?f=64&t=331" target="_blank
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u ned avg 21, 2016 12:09 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:09 pm

Vedran je glavni krivac i mora se sankcionisati...jedino ako mu uprava stiti ledja.

Jug je smijesan postao sve je diktirano
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Zeljocity
Postovi: 47
Pridružen/a: uto maj 10, 2016 12:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:10 pm

addyno1 je napisao/la:
Zeljocity je napisao/la:3 vezana poraza su iznenadjenje za sve nas nakon tekme sa Širokim.
Na jednom drugom forumu procitah slijedece: 1) izbor golmana za tekmu nije bio Kostićev 2) uprava nekim navijacima placa valjda da drzi sve pod kontrolom i smiri situaciju mada znam da se ranije to radilo po dtugim carsijama Visoko konkretno gdje se grupatih najvatrenijih navijaca koristila da povuce raje sa sobom na tekmu i popravi atmosferu na utakmicama ovo je dakle period 97/98... 3) kazu da smo spiskali 3 miliona KM ako je tacno i ovo je neki maximum onda se stvari oko dovodjenja igraca moraju promjenit

Mene samo interesuje sad kad ce poceti raditi na istocnoj tribini zar vec nisu trebali pocet sa gradnjom??
ako smo spiskali 3 miliona onda mi nemamo vise para
Ne znam druze nisam upucen ali eto neka spika ide tako, mozda neko ima vise informacija??
Zadnja izmjena: Zeljocity, dana/u ned avg 21, 2016 12:10 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:10 pm

1921.ba je napisao/la:mi smo postali ekipa koja kad primi go u 90% situacija gubi, ovih 10% je remi, nije to samo ove sezone nego i prethodnih, pogotovo kad su u pitanju mecevi na strani. mentalitet 0
to je glavni problem. nemamo ekipu sa karakterom.
ne mogu dokuciti sta je razlog tome jer ne poznajem odnose, ali mi se cini da ova ekipa za pocetak nema pravog vodju, ALFU i OMEGU tima. Aco to u ovoj ekipi ne moze biti. on na racun svog fudbalskog umjeca i marljivosti to ne moze biti. imamo boljeg.
dakle, traku treba dati Miri i oko njega treba graditi tim. to bi bila svojevrsna poruka ostalim sta se cijeni u Zeljeznicaru.

sasvim sigurno bi i neke igrace na odredjeni period poslao na trening sa juniorima. tu mislim na sve one koji su ispratili sva cetiri trenera u proteklih godinu dana.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3952
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:11 pm

kostur ekipe: boccacini, sinisa stevanovic, blagojevic, radinovic, bekric, boske, lendric

kapiten boske, ostali neka se potrude
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Neno
Postovi: 17
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 10:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:12 pm

Ista se stvar desavala kod pitica,dodze strani trener oni nemogu meda,sabotiraju ga smijene,postave Uscuplica mokrog brata-proigraju ljudi kao da nisu isti oni igraci,a onda se navijaci pocnu loziti sa pricom kako im je Uscuplic nasao mjesta,formaciju ***** palac,eh isto je sad kod nas.Da se ja pitam,kao sto se nepitam,ostavio bih Kostica,M.Stevanovica,Lendrica,Bokacinia,i jos 1-2 ostalo na tribine,a ubacio juniore i brate kako god odigraju nece nas biti sramota i tacka.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:13 pm

1921.ba je napisao/la:kostur ekipe: boccacini, sinisa stevanovic, blagojevic, radinovic, bekric, boske, lendric

kapiten boske, ostali neka se potrude
:palacgore: daj taj video brate :zeljeznicar1:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:14 pm

mislim jedino veci placenici od igraca su oni na jugu ....kako je ono rezirano sinoc za medalje...vi normalni navijaci predjite na sjever ako ste u mogucnosti ...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:16 pm

delinjo je napisao/la:mislim jedino veci placenici od igraca su oni na jugu ....kako je ono rezirano sinoc za medalje...vi normalni navijaci predjite na sjever ako ste u mogucnosti ...
Jug je za mene gotov, nikada vise. Smijesno je ono sinoc u neku ruku mi zao Kostica gdje je covjek dosao
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:19 pm

1921.ba je napisao/la:kostur ekipe: boccacini, sinisa stevanovic, blagojevic, radinovic, bekric, boske, lendric

kapiten boske, ostali neka se potrude
tu bi jos dodao Secera, Jahica, Toskasa, Bevaba i Fejzica a pod povecalom drzao Lendrica.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:19 pm

Meni je zao mene, boli me ku.rac za Kosticem i onim klosarima od igraca.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:20 pm

tačno tako. nikoga ko dobija platu mi nije žao.
gradi željo boli te *****
 
Neno
Postovi: 17
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 10:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:21 pm

delinjo je napisao/la:mislim jedino veci placenici od igraca su oni na jugu ....kako je ono rezirano sinoc za medalje...vi normalni navijaci predjite na sjever ako ste u mogucnosti ...
Uvijek i uvijek sam bio na jugu i nikada me nije interesovalo ko i sta radi,srce mi je uvijek bilo ko Trebevic kada dajemo podrsku i nosimo igrace do pobjede ali sinoc je ono bilo jadno,ejjjj nemoze igrac ili igraci biti iznad kluba,tako jug,kop :ne:
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:25 pm

delinjo je napisao/la:mislim jedino veci placenici od igraca su oni na jugu ....kako je ono rezirano sinoc za medalje...vi normalni navijaci predjite na sjever ako ste u mogucnosti ...
? Može i na pm
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 48 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija