Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:27 am

 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:28 am

Žvaka je napisao/la:
Minjore je napisao/la:dvije tekme vezano na grbavici odigramo odlicno prvo poluvrijeme, drugo isto ko da se napuse na poluvremenu pa se vrate na tere...
Možda su udovoljili željama igrača pa instalirali šišu u tunelu.
Fakat vidis dobra ideja. Isto one pumpice za astmu, kad nasima pozli dolaze do linije , karic raspali shishu na klupi i pripremi je za igraca da se restartuje :DD:
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:28 am

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:28 am

iVar je napisao/la:
SIMA_SIMAU je napisao/la:
iVar je napisao/la: Osjećao sam da je Frizurica jedan od kolovođa. Bljesne dovoljno da kupi raju i da raja oplete po treneru/ostalima. Zakucat' govna na klupu i staviti Pozdera ili Nikolića i sl. Kofrčenje na terenu kaže sve.
Ukljuci tu i reprezentativca
Pa naravno, Aca diskrecija nas :karanje: . I on isto tako.. kupi raju, izjave fazoni i onda šipak. Sam' budale ne vide.

:zeljeznicar1:
Kakav Aco
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:29 am

Igraci koji osjete, znaju sta nam znaci plava boja, koliko je ona bitna, poznata tj hocu reci kad god neko spomene boju plavu da je nama odma u glavi ZELJO...ti igraci ce da trce davati svoj maksimum, trudit se a to jedino mogu reci za Miroslava, kapa dole!
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:30 am

Izlija je napisao/la:
Neymar 11 je napisao/la:
storm_raider je napisao/la: Pa konacni cilj i jeste da se mahala ponovo uvuce u kub sa pricom "rekli smo ti". Podrzite Kostica, ne pisem to zato sto ga volim, nego jer je to za Zelju najbolje ako hocemo da se izdignemo iznad ovog sivila. Uprava je na ispitu zrelosti, morace pokazati kicmu! A to i ocekujemo, jer Zeljo i jeste to!
Kosticu ostani!

@Mirso, ponudjeno mu je, ali sad su bitnije stvari tu. Pricat ce se ja mislim sa njim na reprezentativnoj pauzi, ali tesko. Klasa je on, mada utice sve ovo i na njega.
Ma @Storme Jest dobar momak igracina brate, Al msm da mu se gadi sve ovo momak je zasluzijo dalje da ide na nasu zalost :)
Pogrešno rezonuješ, samo takvi igrači i trebaju da igraju u Želji, takve igrače čuvati i njemu slične dovoditi, a sve ove ostale na tribinu poslati, nema ni treninga, ni dopinga, ni minute na terenu, ja nekim našim igračima nebih dao da lopte dodaju mada kada o tome malo razmislim možda bi im to bila najadekvatnija kazna.
Pa nakon pauzee sjest sa momkom ponudit uslove ako prihvati +dat mu kapitensku , rastjerat ove mahalce uz Kostin odlazak jer , nedaj boze da uprava smjeni ova Kostu da oni podnesu ostavku dusmani bi jedva docekali .. Zato sto neko rece ko god da je blizak upravi treba da podrze da kosta ostane a da , na magupski nacin ove mahlace otjeraju. Volim te zeljo :zeljeznicar1:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:31 am

Plava Porodica je napisao/la:Znaci u Zenicu idemo sa jednim veznjakom..i to sa AMF.
Bekricu povedi nas do boda ako je moguce ikako!

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Ima i Jahić u sredini, valjda će se i Lazić oporaviti pa da stane na to j*beno lijevo krilo ili možda na lijevog beka.
イビチャ・オシム
 
Fatić Nermin
Postovi: 151
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:35 pm
Lokacija: Los Rajvos'
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:31 am

Izlija je napisao/la:
Neymar 11 je napisao/la:
storm_raider je napisao/la: Pa konacni cilj i jeste da se mahala ponovo uvuce u kub sa pricom "rekli smo ti". Podrzite Kostica, ne pisem to zato sto ga volim, nego jer je to za Zelju najbolje ako hocemo da se izdignemo iznad ovog sivila. Uprava je na ispitu zrelosti, morace pokazati kicmu! A to i ocekujemo, jer Zeljo i jeste to!
Kosticu ostani!

@Mirso, ponudjeno mu je, ali sad su bitnije stvari tu. Pricat ce se ja mislim sa njim na reprezentativnoj pauzi, ali tesko. Klasa je on, mada utice sve ovo i na njega.
Ma @Storme Jest dobar momak igracina brate, Al msm da mu se gadi sve ovo momak je zasluzijo dalje da ide na nasu zalost :)
Pogrešno rezonuješ, samo takvi igrači i trebaju da igraju u Želji, takve igrače čuvati i njemu slične dovoditi, a sve ove ostale na tribinu poslati, nema ni treninga, ni dopinga, ni minute na terenu, ja nekim našim igračima nebih dao da lopte dodaju mada kada o tome malo razmislim možda bi im to bila najadekvatnija kazna.
Ja i dalje ne vjerujem da vi mislite da je srž problema u treneru, postavci igre i u mogućnostima naših igrača... Ljudi dragi, otvorite oči, pogledajte šta se sve dešavalo u posljednjih 15 dana, ko je nama i na kakav način davao podršku, presice i odgovori kapitena našeg, neobjašnjivi golovi i reakcije naših igrača, kurcobolje pojedinih igrača, i na kraju "bespoštedna" podrška iz kopa igračima, a tjeranje Kostića... Sjetite se prošle godine nakon koliko je taj isti kop pjevao kontra igrača, kontra uprave, kontra svega... I ja danas odradim 45 minuta u kopu, i vidim koliko je sati. Zato, ako čita iko iz upravljačkih struktura našeg kluba ovo, nek' se pozabave malo krticama, rušiocima, vezama, mahalanjem i sličnim stvarima... Jer ako problem se ne sasječe u korijenu, nigdje nas nema sigurno.
A sektor je pravi sektor.
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:32 am

Uprava je sad u gadnoj situaciji ...je li dovoljno pametna , racionalna ali i hrabra da se konačno i u sportskom segmentu popne na viši nivo ? Do sada su u ovakvim situacijama impulsivno svi nudili ostavke , što nije mudro ...Niko nije bezgrješan, ali sad ispada da su "skauti" u upravi neozbiljno prišli zadatku dovođenja igrača , pa i SŠ.

Ne mogu se sjetiti da li sam ikad na Grbavici vidio on što se dešavalo večeras par puta u drugom poluvremenu kada su protivnički igrači držali loptu ili radili na terenu šta god su htjeli i koliko god dugo su htjeli , a naši igrači su bili toliko kritični da je nerviranje navijača moralo kasnije preći u histeričan smjeh ...
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:32 am

Kostic pravi gresaka dosta, ali igraci su glavni krivci. Mora pokazati karakter, da ima muda. U Zenici pola ovih da ne bude ni na klupi. Povesti Ugljesu, Bosketa, Bekriju, Jahica, Pozder, Halvadzica, Boccu.
Kapitensku oduzeti Aci. Predati je Bekricu. Stevanovic najvise zasluzuje tu traku, ali nekako nije igrac koji bi bio vodja ekipe. Nekako je previse dobar, ako se tako moze reci. Fin, povucen. Jbt, toliko je fin da ce radije asistirati nego probati da suta, uvijek gleda moze li nekom dodati. Neko ce se smijati na ovu moju konstataciju, ali samo budala ne vidi kako je to fin i skroman momak.
Znaci u Zenici izmijesan sastav izvesti, a nekih 5-6 igraca da uopste ne bude ni na klupi. Pa da vidimo onda.
A Kostic da se sabere i da ne pravi neke kardinalne greske, imam osjecaj da se pogubi u po utakmice, valjda od nemoci, jer ne moze kontrolisat bagru od igraca (sto je donekle njegova krivica, morao se do sada trznuti vec). U Zenicu sa izmijesanim sastavom, i maksimalna borba. Pa onda pauza.
Mnogi su jedva doc ekali ovaj kiks i svrsavaju. Ne dirati Kostica do pauza, smjena samo u slucaju ako neko bas ekstra se ima rjesenje. Ako nema, nek se prihvati posla, neka se rijesi nekih likova, za Zelju ce igrati samo oni koji zasluzuju, koji ce da natope dres znojem. SAMO ZELJO!
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:33 am

fk1921 je napisao/la:Igraci koji osjete, znaju sta nam znaci plava boja, koliko je ona bitna, poznata tj hocu reci kad god neko spomene boju plavu da je nama odma u glavi ZELJO...ti igraci ce da trce davati svoj maksimum, trudit se a to jedino mogu reci za Miroslava, kapa dole!
Ma pusti priču o ljubavi, o emocijama, petom, desetom. Navijači trebaju imati ljubav i imaju je, a igrači trebaju biti profesionalci. Ne interesuje me sviđa li ti se klub, stadion, boja dresa, grad, hrana u gradu, navijači na tribinama, temperatura vode u bojleru, vlažnost vazduha, to ti je poso za koji si ekstra plaćen u odnosu na standard u državi i hoću da svoj posao radiš kvalitetno. To je sva priča i sva mudrost. Samo profesionalnost i predanost radnim zadacima, bio to trening ili utakmica, svejedno je.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:34 am

Izlija je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:Znaci u Zenicu idemo sa jednim veznjakom..i to sa AMF.
Bekricu povedi nas do boda ako je moguce ikako!

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Ima i Jahić u sredini, valjda će se i Lazić oporaviti pa da stane na to j*beno lijevo krilo ili možda na lijevog beka.
@Izlija hajmo izdvojiti minutu jednu pa se opet prisjetiti najmilijih Hervasu.


Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
iVar
Postovi: 16
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 11:12 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:34 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
iVar je napisao/la:
SIMA_SIMAU je napisao/la:
Ukljuci tu i reprezentativca
Pa naravno, Aca diskrecija nas :karanje: . I on isto tako.. kupi raju, izjave fazoni i onda šipak. Sam' budale ne vide.

:zeljeznicar1:
Kakav Aco
Kosorić :? Ko nam je to još reprezentativac (sem Bosketa, ali ne vjerujem da je on u tome..)??
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:35 am

Grbavica je napisao/la:
fk1921 je napisao/la:Igraci koji osjete, znaju sta nam znaci plava boja, koliko je ona bitna, poznata tj hocu reci kad god neko spomene boju plavu da je nama odma u glavi ZELJO...ti igraci ce da trce davati svoj maksimum, trudit se a to jedino mogu reci za Miroslava, kapa dole!
Ma pusti priču o ljubavi, o emocijama, petom, desetom. Navijači trebaju imati ljubav i imaju je, a igrači trebaju biti profesionalci. Ne interesuje me sviđa li ti se klub, stadion, boja dresa, grad, hrana u gradu, navijači na tribinama, temperatura vode u bojleru, vlažnost vazduha, to ti je poso za koji si ekstra plaćen u odnosu na standard u državi i hoću da svoj posao radiš kvalitetno. To je sva priča i sva mudrost. Samo profesionalnost i predanost radnim zadacima, bio to trening ili utakmica, svejedno je.
I to naravno, al s profesionalnoscu kad dodjes da igras za ovako golem klub onda se stekne i takva ljubav da plavo zavolis i da si svjestan onda koji dres nosis i koji je grb na grudima, sve ima svoje ;)
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:35 am

Plava Porodica je napisao/la:
Izlija je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:Znaci u Zenicu idemo sa jednim veznjakom..i to sa AMF.
Bekricu povedi nas do boda ako je moguce ikako!

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Ima i Jahić u sredini, valjda će se i Lazić oporaviti pa da stane na to j*beno lijevo krilo ili možda na lijevog beka.
@Izlija hajmo izdvojiti minutu jednu pa se opet prisjetiti najmilijih Hervasu.


Sent from my LG-K350 using Tapatalk
vrlo rado cu mi posvetiti cijelu noc :)
 
w0st
Postovi: 140
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:36 am

Sutra nam je pitanje zivota ili smrti . Kostic ide ili ne ...
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:37 am

Minjore je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:
Izlija je napisao/la: Ima i Jahić u sredini, valjda će se i Lazić oporaviti pa da stane na to j*beno lijevo krilo ili možda na lijevog beka.
@Izlija hajmo izdvojiti minutu jednu pa se opet prisjetiti najmilijih Hervasu.


Sent from my LG-K350 using Tapatalk
vrlo rado cu mi posvetiti cijelu noc :)
Treba mu nekako nazvati suprugu i malo zalajati

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:37 am

Plava Porodica je napisao/la:
Izlija je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:Znaci u Zenicu idemo sa jednim veznjakom..i to sa AMF.
Bekricu povedi nas do boda ako je moguce ikako!

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Ima i Jahić u sredini, valjda će se i Lazić oporaviti pa da stane na to j*beno lijevo krilo ili možda na lijevog beka.
@Izlija hajmo izdvojiti minutu jednu pa se opet prisjetiti najmilijih Hervasu.


Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Šta minutu, sovaću sve do trinestog koljena i sve dok Lars ne postavi utakmicu da gledam opet.
イビチャ・オシム
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:38 am

Fatić Nermin je napisao/la:
Izlija je napisao/la:
Neymar 11 je napisao/la: Ma @Storme Jest dobar momak igracina brate, Al msm da mu se gadi sve ovo momak je zasluzijo dalje da ide na nasu zalost :)
Pogrešno rezonuješ, samo takvi igrači i trebaju da igraju u Želji, takve igrače čuvati i njemu slične dovoditi, a sve ove ostale na tribinu poslati, nema ni treninga, ni dopinga, ni minute na terenu, ja nekim našim igračima nebih dao da lopte dodaju mada kada o tome malo razmislim možda bi im to bila najadekvatnija kazna.
Ja i dalje ne vjerujem da vi mislite da je srž problema u treneru, postavci igre i u mogućnostima naših igrača... Ljudi dragi, otvorite oči, pogledajte šta se sve dešavalo u posljednjih 15 dana, ko je nama i na kakav način davao podršku, presice i odgovori kapitena našeg, neobjašnjivi golovi i reakcije naših igrača, kurcobolje pojedinih igrača, i na kraju "bespoštedna" podrška iz kopa igračima, a tjeranje Kostića... Sjetite se prošle godine nakon koliko je taj isti kop pjevao kontra igrača, kontra uprave, kontra svega... I ja danas odradim 45 minuta u kopu, i vidim koliko je sati. Zato, ako čita iko iz upravljačkih struktura našeg kluba ovo, nek' se pozabave malo krticama, rušiocima, vezama, mahalanjem i sličnim stvarima... Jer ako problem se ne sasječe u korijenu, nigdje nas nema sigurno.
Maa brate Samo korijen sjeci Mora se znati ko je kriv I ko stoji iza ovoga pa makar I lendra bio
I aco I veca "nase djete "
Blate klubb
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:38 am

iVar je napisao/la:
SIMA_SIMAU je napisao/la:
iVar je napisao/la: Pa naravno, Aca diskrecija nas :karanje: . I on isto tako.. kupi raju, izjave fazoni i onda šipak. Sam' budale ne vide.

:zeljeznicar1:
Kakav Aco
Kosorić :? Ko nam je to još reprezentativac (sem Bosketa, ali ne vjerujem da je on u tome..)??
Nas veliki golman...pa ko vjeruje u ovo veceras??? Hvala mu ali u Zenicu vratiti Fejzica na gol ali mislim da to nasi ne smiju radi mira u kuci ako ga ima.

KOSTIC OSTAJE TO JE 1000000%
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 243 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija