Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:56 am

ž'21 je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:
SIMA_SIMAU je napisao/la:Cenan ODLAZI!!! Dajte ljudi posao nekome ko je bio neko i nesto u klubu (NIJAZ BRKOVIC).
Kakav bolan Cenan, covjek dosao prije mjesec dana tek. Nemojte ovakve gluposti pisati, unosite nemir nepotrebno. Cenan je jedino posredovao u Lendricevom i Zahirovicevom dolasku i to kao spoljni saradnik.

Sramota je ono sto su ovi nasi placenici uradili na kraju i sto nisu dosli pred sjever. To neka im ide na obraz!!!
Njima se trebalo jebati od do nakon Viteza. Ovo sada je preseravanje cisto. Lafo porodicna atmosfera lafo ovo lafo nece niko bojkotovat lafo ono a mi sedmi na tabeli. Ja sam sad miran kao nikada do sada. Ljudi su zasluzeno pobijedili i treba im cestitati. Vitez je kiks ogroman ovo je derbi i sve je moguce. Mi smo pogresno uradili. Pružili podrsku nakon Viteza a jebemo im majku sada

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Bas tako. Jedino mi brinemo jesu li nase zvjezdice fino spavale i jesu li podrignuli nakon sto su se dobro najeli. Brinemo se o njima i uzdizemo ih kao da su oni Zeljo, a mi smo Zeljo. Oni su ovdje zbog nas i zahvaljujuci nama. Dakle, Jug podrzava one za koje svi znamo kakve zivote vode, a oni izignorisu Sjever koji dolazi zbog njih i evo cijelu sezonu je dobro popunjen. Gospodo, oni samim tim bojkotuju Sjever i sve nas koji smo tu. Ispostuj, stani i saslusaj, a ako ne mozes podnijeti kritiku onda skini dres, jer ga nisi vrijedan.

@Baggio, sve sto sam napisao ima veze zbog mentaliteta ovce koji je generalno protkan kroz ovu drzavu u velikoj vecini. Eto kakve veze ima i Koldzo i drzava i sistem. Nije problem Kostic, on ce se vratiti (ako i ode) u sredjenu drzavu i sistem i nastaviti raditi ono sto radi, mozda uspjesno, mozda i ne, ali u sredjenom sistemu. Mi cemo onda morati "na horuk" traziti rjesenja i instant uspjeh. To nikada nije dobro na duze staze. Zato kazem, podrzite covjeka, sa razlogom to pisem. I to samo zato sto volim Zelju i volim profesionalce u svom poslu. To ne vole oni koji su navikli u ovom sistemu velike pare uzimati, jer profesionalci ovdje ne uspjevaju. Podlozno tlo za ovce i manipulisanje istim.

Njemu zamjeram samo sto je Radinovica zamjenio.. paklen igrac.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:57 am

Je*em li ti Dialiba nanu
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:58 am

slika
Željezničar ante portas !
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:58 am

storm_raider je napisao/la:
SIMA_SIMAU je napisao/la:Cenan ODLAZI!!! Dajte ljudi posao nekome ko je bio neko i nesto u klubu (NIJAZ BRKOVIC).
Kakav bolan Cenan, covjek dosao prije mjesec dana tek. Nemojte ovakve gluposti pisati, unosite nemir nepotrebno. Cenan je jedino posredovao u Lendricevom i Zahirovicevom dolasku i to kao spoljni saradnik.

Sramota je ono sto su ovi nasi placenici uradili na kraju i sto nisu dosli pred sjever. To neka im ide na obraz!!!
Ne trebaju dolazit na sjever, tamo je stoka koje se treba stidit. Tamo je stoka koja placa najskuplje karte u drzavi, tamo je stoka na tribini koja je najposjecenija u ligi mozda i regiji.
***** li im majku bezobraznu.
Izuzimam Miru i Ugljesu, ostalim se najebem milosne majke. Posebno Capetanu Ameriki. Dizite ga u zvijezde , samo ga dizite.
Tomic ih sam pojeo na terenu.
Zrinjski im sakrije loptu , izgledqmo ko rastimana banda, a sto je najveca tuga ljudi odigrali ispod prosjecnu utakmicu.
Nikad jadnijeg Zelju nisam gledao.
Bitno je da se dizu u zvijede ovi furaci, da jebu ove nase drolje , je bem li im majku sve do jednom, za ovo brukanje kluba.
Kosticu necu nista reci.
Upravu sam podrzavao maksimalno. A sad cu im reci da sad pokazu muda i dovedu ta 2 jebena igraca. Krilo i kreativca, il nek se nose u 3 pm, dusa me boli sto ce na kraju oni supci hrasno i kompanija na kraju bit upravu.
Prodrmajte ovu ekipu radite sta znate, sramota je ovo sta se desava . Pokazite muda sad. Imate nikad vecu podrsku a dopustate da ovo rade navijacima.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:59 am

10 dana do kraja prelaznog, deset igraca otpustiti i dovesti tri da valja taman mu plata bila preko 20 milja.
Zdrao

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Format
Postovi: 414
Pridružen/a: uto mar 08, 2016 8:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:59 am

Otpusti 5 igraca i daj njhive plate Stili plus 5 milja
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:59 am

storm_raider je napisao/la:
ž'21 je napisao/la:
storm_raider je napisao/la: Kakav bolan Cenan, covjek dosao prije mjesec dana tek. Nemojte ovakve gluposti pisati, unosite nemir nepotrebno. Cenan je jedino posredovao u Lendricevom i Zahirovicevom dolasku i to kao spoljni saradnik.

Sramota je ono sto su ovi nasi placenici uradili na kraju i sto nisu dosli pred sjever. To neka im ide na obraz!!!
Njima se trebalo jebati od do nakon Viteza. Ovo sada je preseravanje cisto. Lafo porodicna atmosfera lafo ovo lafo nece niko bojkotovat lafo ono a mi sedmi na tabeli. Ja sam sad miran kao nikada do sada. Ljudi su zasluzeno pobijedili i treba im cestitati. Vitez je kiks ogroman ovo je derbi i sve je moguce. Mi smo pogresno uradili. Pružili podrsku nakon Viteza a jebemo im majku sada

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Bas tako. Jedino mi brinemo jesu li nase zvjezdice fino spavale i jesu li podrignuli nakon sto su se dobro najeli. Brinemo se o njima i uzdizemo ih kao da su oni Zeljo, a mi smo Zeljo. Oni su ovdje zbog nas i zahvaljujuci nama. Dakle, Jug podrzava one za koje svi znamo kakve zivote vode, a oni izignorisu Sjever koji dolazi zbog njih i evo cijelu sezonu je dobro popunjen. Gospodo, oni samim tim bojkotuju Sjever i sve nas koji smo tu. Ispostuj, stani i saslusaj, a ako ne mozes podnijeti kritiku onda skini dres, jer ga nisi vrijedan.

@Baggio, sve sto sam napisao ima veze zbog mentaliteta ovce koji je generalno protkan kroz ovu drzavu u velikoj vecini. Eto kakve veze ima i Koldzo i drzava i sistem. Nije problem Kostic, on ce se vratiti (ako i ode) u sredjenu drzavu i sistem i nastaviti raditi ono sto radi, mozda uspjesno, mozda i ne, ali u sredjenom sistemu. Mi cemo onda morati "na horuk" traziti rjesenja i instant uspjeh. To nikada nije dobro na duze staze. Zato kazem, podrzite covjeka, sa razlogom to pisem. I to samo zato sto volim Zelju i volim profesionalce u svom poslu. To ne vole oni koji su navikli u ovom sistemu velike pare uzimati, jer profesionalci ovdje ne uspjevaju. Podlozno tlo za ovce i manipulisanje istim.

Njemu zamjeram samo sto je Radinovica zamjenio.. paklen igrac.
Šepao je prije izmjene tako da mislim da je to razlog što ga je zamijenio.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:59 am

Ugljesa Ne trudi se na treningu Radinovic

Jadna majko..
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u ned avg 21, 2016 12:59 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:59 am

zbog cega je lendric pokazao kurcobolju ? pa uz bekrica i bosketa je jedini veceras koje je trcao i grizao... vi bas ne birate ni rijeci ni kandidate za pljuvanje
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:59 am

Špekac1921 je napisao/la:
Virtu4L je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:Dali ste im podršku protiv Zrinjskog, dajte im i protiv čelika, šta fali
de ba popustite više sa tim one linerima i sarkazmom u pokušaju
:palacgore:
Strašno kunem ti se, evo mjesecima ništa pametno od njih, samo one lineri i neki pokušaji Ivo Andrić ironije i sarkazma
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:59 am

Jug na kraju, smijesan i providan.

Svaka cast ljudima koji su otjerali violinu iz kluba, ali ostade nam jos puno violina u ekipi.
Fuj bagro amaterska.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:01 am

Virtu4L je napisao/la: Strašno kunem ti se, evo mjesecima ništa pametno od njih, samo one lineri i neki pokušaji Ivo Andrić ironije i sarkazma

Ne znam da li si me preskočio namjerno ili "slučajno". Ako može neko objašnjenje, može i preko pm-a
 
Avatar
Žvaka
Postovi: 86
Pridružen/a: pet apr 29, 2016 6:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:01 am

sajo10 je napisao/la:
Žvaka je napisao/la:1. Nevjerovatno da kop podržava igrače koje svako malo vidimo na šiši, pivi, koji za užinu jedu čips i piju kolu. Ekipa iz kopa treba biti ta koja će obilaziti kafane i nagurati im pipu u guzicu mamu im ***** onu šminkersku i ufuranu, ono nešto glumi.

2. Znajući nas, Kostić ostao ili ne, sad ide posjeta prosjek 2.000 po tekmi a to znači zavrnuta pipa, to znači mane plate, a troškova ko nikad. Samo nas kakav boom može spasiti u tom segmentu.

3. U ovakvoj situaciji nema šanse da Miro produži ugovor. Jedan od top 3 igrača u poslijeranom Želji a mi ni Europu nećemo odigrati sa njim, samo zamislite ovaj tim bez njega, na šta ćemo ličiti. Ne kažem da nećemo izboriti al ćemo je igrati bez njega, tuga jedna golema po meni.
Ma idi Miroslave prvu sansu dobijes odavde. Idi hljeba ti... Miroslav je jedini igrac kojeg nebi zalio da ode za 0maraka, 0eura, 0dolara. Svaka njemu cast opcenito sto je takav kakav jeste i daBogda napravio jos vecu kariijeru. Ali bi halalio da ode a da nista ne zaradimo.

Lendric je dokazao svojim qurcenjem zasto nije uspijo u Hajduku i u drugim klubovima. Jer je takav mentalitet. I on NIKAD nece uspjeti. Zeljo i Hajduk ce mu ostati vrhunci. Tipican balkaneros koji van granica ex ju nista nece napraviti. On je samo jedan u nizu.
Slažem se brate ali mi je žao da sa njim nismo ništa mogli napraviti, e to me boli više od cijele situacije. Nek ide a svaki Željovac na spomen njegovog ima treba ustati, tako skromno stvorenje i tako gine za Želju iako ga realno ništa ne veže, ma kapa do poda Miroslave!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:01 am

Jeste, potvrdise mi upravo. Trazio je izmjenu sam.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:02 am

Hajde što nisu došli pred Sjever na kraju, meni smeta što nisu dolazili u šesnaesterac ispred Sjevera u toku utakmice

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:02 am

Morzhy je napisao/la:Hajde što nisu došli pred Sjever na kraju, meni smeta što nisu dolazili u šesnaesterac ispred Sjevera u toku utakmice

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk

:pljesak: :pljesak: :klanjase2:
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:03 am

Morzhy je napisao/la:Hajde što nisu došli pred Sjever na kraju, meni smeta što nisu dolazili u šesnaesterac ispred Sjevera u toku utakmice

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
:palacgore:
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:03 am

Morzhy je napisao/la:Hajde što nisu došli pred Sjever na kraju, meni smeta što nisu dolazili u šesnaesterac ispred Sjevera u toku utakmice

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk

Hvala ti brate sto si me uspio nasmijati, majke mi.. :rofl:

Ko ima apaurina viska?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:04 am

Morzhy je napisao/la:Hajde što nisu došli pred Sjever na kraju, meni smeta što nisu dolazili u šesnaesterac ispred Sjevera u toku utakmice

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
Eto covjek saze utakmicu u jednoj recenici. :palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 1:04 am

Morzhy je napisao/la:Hajde što nisu došli pred Sjever na kraju, meni smeta što nisu dolazili u šesnaesterac ispred Sjevera u toku utakmice
:rofl1: :rofl1: :rofl1: najbolja večeras :titula:
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], BrUDA, Diverzant, Google [Bot] i 263 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija