Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:48 am

storm_raider je napisao/la:
pinki je napisao/la:STA MLATITE?
Kostica je preporucio Icica Osim!
Da ponovim jos jednom IVICA OSIM!
Jel on ne zna? Jel se sad i po njemu treba pljuvati?
Ne!
Za ovo su krivi manekeni na terenu a ne trener!
Covjek ima ideje pokusava da se prilagodi ali mu ga suknuse pi.cke od tzv igrača!
Milose prijatelju idi uzivaj u normalnoj zemlji bjezi iz ove vukojebine!
Isto vazi i za Upravu! Ne mozete ljudi posteno u ovoj ligi NE MOZETE!
Nas sudije masakriraju iz kola u kolo vi sutite!
Ne moze tako, dabogda se raspala i liga i drzava i sve otišlo u pm kad smo govna obicna!
:palacgore: :palacgore:

Rijese li se Kostica napravice veliku glupost. Ovo je proces. Valjda ni ne zasluzujemo bolje i ti si u pravu, pogotovo u zadnjoj recenici. Eto idu i izbori, Koldzo ce opet osvojiti, dosta budala iz Novog Sarajeva ce glasati za istog, i to opet vecina onih sto idu na utakmice. Jednostavno to je tako.

Za pocetak, rijesiti se placenika i dovesti profesionalce!
Da se raspadne i liga i država, zato što Kjosevski ne zna da uhvati loptu, ili zato što se sve raspada na terenu čim primimo gol, evo već treća utakmica za redom? I ne znam kakve veze s čim ima sad Koldžo, što smo mi imali sasvim dovoljno i vremena, a očigledno i para, da u miru sastavimo ekipu za ovu sezonu, a dešavaju nam se ovakve blamaže nakon samo 6 kola.

Ako ostane Kostić, ja nemam ni jedan argument za pobjedu protiv Čelika. Kažem opet, nažalost, branio sam ga. Ja ne vjerujem u tu priču o bojkotu, ali eto, neka naprimjer i jeste to što ovdje mnogi vjeruju, pa time Kostića brane: on da je dobar trener, ne bi sebi dozvolio da ga igrači bojkotuju.
FK Željezničar 1921
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:48 am

Necemo Celik dobiti i eto jos veceg belaja...ne igra nam Jovan i Secer. Ugljesa se izgleda povrijedio, Bekric kao da i ne igra. Necemo imati vezne linije. Lendric je malo vise postao ufuran, svaka lopta koja ne ide prema njemu odmah rukama mase i nesto psuje...jedan sansa u prvom i Miro je opucao umjesto njemu da je doda on poceo nesto psovati.

Sto se mene tice igraci su izdali sjever danas...dosli su pred jug jer znaju da "jug" nece nista a pres sjever nisu otisli jer su vidjeli da se sjever ne da (skontajte)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:49 am

Ozbiljno koju poziciju je Jahić igrao kad je ušao?
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:49 am

1921.ba je napisao/la:
Špekac1921 je napisao/la:Yebo me svak ako Enis ne bi bio bolji od Šećerovića!
secerovic je sasvim zahvalno odigrao, njegov problem tj. problem nas navijaca koji od njega ocekujemo da kreira napadae, on je klasicni defanzivni vezni i to obavlja i vise nego dobro... poslije tekme je u tunelu plakao
Pretjerah.
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:49 am

VRATITE NAM OSMIJEH NA LICE, NESPOSOBNE IZDAJICE !!!!!

STA KAZE KOSTIC, UGLJESA MU SE NE TRUDI NA TRENINGU..
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:50 am

Kako god dio sam Juga, i biti cu.
Ali ono veceras me strasno razocaralo.
Aplauz momcima, a na trenera drvlje i kamenje.
Joj Zeljo sta mi radissss

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:50 am

Okolele je napisao/la:Nema nema titule nema nema Evrope.nemoj vaditi pasose za sve ti hvala Milose...

Kurcobolja nevidjena..Mogu samo reci bravo za sjever i zvizduke onako ih treba ispratiti svaku tekmu a ne ko Jug i oni lazni aplauzi a u sebi im jebes majku majcinsku..
Bas tako...ma jug je posebna prica, ali necu nista pisati, doletit ce deset forumasa i reci da se ne smije nista pisati o tome ccc

Problem Kostica, pored toga sto ima lose odluke vezano za kadar, je sto nema muda ***** mu. Trebao je on ovo davno sasjeci u korijenu, ako nista, poslije Viteza. I opet ce mu isti igrati protiv Celika....dodje Guardiola u City (najsvjeziji primjer), otjera Harta, slobodno cu reci legendu novije historije kluba, da bi na nekom izgradio autoritet...ne kazem da sad treba tjerati, ali fino, rijesi se pola igraca, nemoj ih ni na klupu staviti za ovu tekmu protiv Celika..pa da vidimo hoce li se onda setkati po terenu. Ma ovo je sve plod silnih gresaka zadnjih mjeseci, jebi ga, dodje sve na naplatu.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:51 am

Faruk TM´87 je napisao/la:Veca - na posudbu poslat( u Ozrenu nek glumi Neuer-a)
Siniša - dobro odigrao, borio se, uklizavo. Sasvim ok.
Kosorić - katastrofa, oduzet kapitensku podhitno, otkako je on kapiten samo nekakvi problemi u svlacionici.
Boccaccini - Solidan, pokoja greska al može proći.
Husić - ograjiso
Šećerović - borio se, vidi se da mu nije svejedno.
Uglješa - solidan, i on se fino trudio.
Pozder - u prvom solidan, dobio vecinu vazdusnih duela, u drugom pao skroz.
Stevanović M - :klanjase2: :klanjase2: profesionalac, ne zasluzujemo ga .
Bekrić - Najbolji večeras.
Lendić - okuražio se previše, malo ga na klupu prebaciti da vidi da nije nezamjenjiv, bio je Željo i prije njega biće i poslije.
Odlično zapažanje. Samo se ne bih složio za Husića, po meni odigrao vrlo dobro, a lud 100%. Po njegovoj strani nisu ni smjeli napasti, ko će na budalu slika

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 
w0st
Postovi: 140
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:51 am

Dr. Kostic je napisao/la:Ozbiljno koju poziciju je Jahić igrao kad je ušao?
SREDINA :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:51 am

Plava Porodica je napisao/la:Samo da pohvalim dvojac veceras..
Jednog bi najmanje trebao boliti ku.rac za Zeljom,a to je Ugljesa Radinovic.Bravo.
Ovaj naš stručnjak ga drži na klupi 2-3 utakmice, strašno. Uglješa može biti naš najbolji igrač uz Stevanovića.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:52 am

Dali ste im podršku protiv Zrinjskog, dajte im i protiv čelika, šta fali
 
Avatar
Žvaka
Postovi: 86
Pridružen/a: pet apr 29, 2016 6:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:53 am

1. Nevjerovatno da kop podržava igrače koje svako malo vidimo na šiši, pivi, koji za užinu jedu čips i piju kolu. Ekipa iz kopa treba biti ta koja će obilaziti kafane i nagurati im pipu u guzicu mamu im ***** onu šminkersku i ufuranu, ono nešto glumi.

2. Znajući nas, Kostić ostao ili ne, sad ide posjeta prosjek 2.000 po tekmi a to znači zavrnuta pipa, to znači mane plate, a troškova ko nikad. Samo nas kakav boom može spasiti u tom segmentu.

3. U ovakvoj situaciji nema šanse da Miro produži ugovor. Jedan od top 3 igrača u poslijeranom Želji a mi ni Europu nećemo odigrati sa njim, samo zamislite ovaj tim bez njega, na šta ćemo ličiti. Ne kažem da nećemo izboriti al ćemo je igrati bez njega, tuga jedna golema po meni.
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:53 am

LARS1921 je napisao/la:Dali ste im podršku protiv Zrinjskog, dajte im i protiv čelika, šta fali
de ba popustite više sa tim one linerima i sarkazmom u pokušaju
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:53 am

Virtu4L je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:Samo da pohvalim dvojac veceras..
Jednog bi najmanje trebao boliti ku.rac za Zeljom,a to je Ugljesa Radinovic.Bravo.
Ovaj naš stručnjak ga drži na klupi 2-3 utakmice, strašno. Uglješa može biti naš najbolji igrač uz Stevanovića.
Realno, koju god je minutu upisao do sada,odradio je posao i vise nego dobro.
Ali ni ti ni ja nismo treneri..

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
iVar
Postovi: 16
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 11:12 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:54 am

diego1921 je napisao/la:Kapitenu sve dok si ti tu ,ne moze se desiti da igraci bojkotuju trenera ! To nek svima bude jasno !
Poslije Viteza ovi ljudi su sami sebi skocili u stomak, sve je trebalo drugacije uraditi.Vrbanjusa je to najbolje objasnio !!
Bravo za Jug i igrace,aferim !!
iVar dodaj tu jos jednog pojedinca samo,nije igrao veceras !!
Sljedeci koji idu su ovi ljudi,nazalost ! Vidjet cemo ko ce najvise profitirati,mada se to vec zna !! Imali smo priliku da se izdignemo iz ovog sivila,al nismo uspjeli..Mozda i ne zasluzujemo bolje ! Pisaj ga !! :palacgore:
Naš Nicky Butt? :oops1:
Ovo ostalo u ekipi mi se čini kao talašika da bi bili sudionici nečega.
Iskreno, na ne vjerujem šta se dešava. Nisam toliko "blizak" Želji kao većina vas ovdje (nemam kontakte, nemam informacije, Želju pratim samo kroz ovo što vidim), ali me zabrinjava..
Što se tiče lijeve strane, ne znam što.. ali mislim da bi bio pogodak da je ostao Kokot u ekipi. Mogao je, vjerujem, zatvoriti tu stranu.

A Uprava i trener neka skupe muda, detektuju problem i rastjeraju idiote. Nabijem ih kolektivno. :guz:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:55 am

Virtu4L je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:Dali ste im podršku protiv Zrinjskog, dajte im i protiv čelika, šta fali
de ba popustite više sa tim one linerima i sarkazmom u pokušaju
Jesi im i ti dao ? i ako moze pojasnjenje za ovo "one linerima"
 
w0st
Postovi: 140
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:55 am

Žvaka je napisao/la:1. Nevjerovatno da kop podržava igrače koje svako malo vidimo na šiši, pivi, koji za užinu jedu čips i piju kolu. Ekipa iz kopa treba biti ta koja će obilaziti kafane i nagurati im pipu u guzicu mamu im ***** onu šminkersku i ufuranu, ono nešto glumi.

2. Znajući nas, Kostić ostao ili ne, sad ide posjeta prosjek 2.000 po tekmi a to znači zavrnuta pipa, to znači mane plate, a troškova ko nikad. Samo nas kakav boom može spasiti u tom segmentu.

3. U ovakvoj situaciji nema šanse da Miro produži ugovor. Jedan od top 3 igrača u poslijeranom Želji a mi ni Europu nećemo odigrati sa njim, samo zamislite ovaj tim bez njega, na šta ćemo ličiti. Ne kažem da nećemo izboriti al ćemo je igrati bez njega, tuga jedna golema po meni.
Obidju oni kafanu , popiju koju s njima ...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:55 am

I dalje placem sa Djelmicem..
Sta bi on samo ovoj ekipi znacio.

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:56 am

Virtu4L je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:Dali ste im podršku protiv Zrinjskog, dajte im i protiv čelika, šta fali
de ba popustite više sa tim one linerima i sarkazmom u pokušaju
:palacgore:
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 12:56 am

Žvaka je napisao/la:1. Nevjerovatno da kop podržava igrače koje svako malo vidimo na šiši, pivi, koji za užinu jedu čips i piju kolu. Ekipa iz kopa treba biti ta koja će obilaziti kafane i nagurati im pipu u guzicu mamu im ***** onu šminkersku i ufuranu, ono nešto glumi.

2. Znajući nas, Kostić ostao ili ne, sad ide posjeta prosjek 2.000 po tekmi a to znači zavrnuta pipa, to znači mane plate, a troškova ko nikad. Samo nas kakav boom može spasiti u tom segmentu.

3. U ovakvoj situaciji nema šanse da Miro produži ugovor. Jedan od top 3 igrača u poslijeranom Želji a mi ni Europu nećemo odigrati sa njim, samo zamislite ovaj tim bez njega, na šta ćemo ličiti. Ne kažem da nećemo izboriti al ćemo je igrati bez njega, tuga jedna golema po meni.
Ma idi Miroslave prvu sansu dobijes odavde. Idi hljeba ti... Miroslav je jedini igrac kojeg nebi zalio da ode za 0maraka, 0eura, 0dolara. Svaka njemu cast opcenito sto je takav kakav jeste i daBogda napravio jos vecu kariijeru. Ali bi halalio da ode a da nista ne zaradimo.

Lendric je dokazao svojim qurcenjem zasto nije uspijo u Hajduku i u drugim klubovima. Jer je takav mentalitet. I on NIKAD nece uspjeti. Zeljo i Hajduk ce mu ostati vrhunci. Tipican balkaneros koji van granica ex ju nista nece napraviti. On je samo jedan u nizu.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot] i 74 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija