Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
braco
Postovi: 123
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 18, 2016 11:35 pm

Od bitnijih igrača ja mislim da samo Todorović neće igrati protiv nas zbog povrede, što je odlično uzimajući u obzir im je jedan od bitnijih igrača. Ali opet oni su veoma uigrana ekipa i postoji neki sistem igre tako da su i bez njega razvalili Slobodu. Kako sam upratio Matej Sivrić igra umjesto njega u prvih 11.
Zadnja izmjena: braco, dana/u čet avg 18, 2016 11:35 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
pintol_TM87
Postovi: 440
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 10:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 18, 2016 11:35 pm

Ajmo ljozeeeeeeeeeeee ..jedanje zivot
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 18, 2016 11:43 pm

[video]https://www.youtube.com/watch?v=EzQ1aNMHOls[/video]

Samo jedan gol može promijenit' sve, sve do kraja Željo NEMA PREDAJE!

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 18, 2016 11:44 pm

Lendric Ivan je napisao/la:Hajmo braco biti slozni i pomoci nasem klubu uz nasu podrsku da prebrodi ovu krizu. Potrebniji smo vise nego ikad, mozda se jebe nekim igracima ali mi Zivimo to i niko od nas ne bi volio jos jednu propalu sezonu i nove ostavke.. Ne zanima me ko ce izaci na teren i da li ce to biti Lendric ili Mujagic , da li ce biti Kosoric ili Osmankovic , zelim vidjeti 11 ratnika koji ce znoj i i krv proliti za sveti dres. Mi smo uvijek bili najveca karika kluba i sve ce ovo proci, kao i jos mnogo igraca i ljudi kroz klub ali Zeljo ce uvijek ostati kao i mi. Nikad, ali nikad nisam digao ruke od kluba ni kad smo gubili po svim selima u BIH, uvijek je bio jedan bolesnik koji ih je svaki dan podrzavao i volio sve vise i znao da moraju doci bolji dani.. Svi smo mi i na ovom forumu iskljucivo zbog Zelje i zato hajmo zajedno svi ovo prebroditi.. Zeljo ne moze bez nas, kao ni mi bez Zelje ! Svi na JUG !! 90+
Bravo majstore. Malo smo "utanjili" sa sadrzajnim postovima, moracemo aktivirati boccaccia i artcg. Takodjer tu je i DerekDuval koji jako rijetko pise, ali je uzivanje citati ga. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 18, 2016 11:50 pm

shzna je napisao/la:Hercegovko, hercegovko... :karanje:
nema gluplje pjesme na dunjaluku. U Konjicu postoji ogroman broj naših navijača, ta pjesma i njih pogađa
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2016 12:10 am

Samim tim sto je bila svecana promocija za ukljucenje rasvjete na trgu heroja ja msm sve govori...jbt ko da je 1920. godina, pa neki bauk rasvjeta...kreten hoce za sve da skupi politicke poene
ne biraju politicari, idu i paketici za djecu, paketi za penzionere, dno dna bukvalno! Odjednom otvaranje parkova, picki materina!
Da barem uspijemo izgraditi istocnu...a i nervira me sto stalno ovi nasi nude ostavke, cim se nesto zakuha, msm da je to skroz djetinjasto. Usli ste u klub, tu i ostanite cijeli mandat.
A Zrinjskog idemo dobit, losi smo haos, ali idemo ga dobit, moze bit dobra tekma kao protiv Sirokog, ipak je to PL BiH :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2016 12:16 am

Kako cemo se svi sjebati u subotu kad proradi inat i zagrmi (nevezano za posjetu)

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2016 12:18 am

Svi na Jug, neka nasa pjesma zagrmi ponovo iz inata!
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2016 12:19 am

MrRiccoli je napisao/la:Kako cemo se svi sjebati u subotu kad proradi inat i zagrmi (nevezano za posjetu)

Sent from my C5303 using Tapatalk
Peoradit ce moj k...vako vi moji dragi forumasi vazda se nalozite pred tekmu ide pobjeda ide deranje guzova vako nako. Spustite se na zemlju, ako pobjedimo Zrinjski znajte da je Zrinjski los dan imao ili da smo imali tonu srece.
Zadnja izmjena: fk1921, dana/u pet avg 19, 2016 12:21 am, ukupno mijenjano 1 put.
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2016 12:20 am

MrRiccoli je napisao/la:Kako cemo se svi sjebati u subotu kad proradi inat i zagrmi (nevezano za posjetu)

Sent from my C5303 using Tapatalk

U to jedino mogu biti siguran. Manijaci nikad izdali nisu!

Volim te Zeljoooo :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2016 12:23 am

fk1921 je napisao/la:
MrRiccoli je napisao/la:Kako cemo se svi sjebati u subotu kad proradi inat i zagrmi (nevezano za posjetu)

Sent from my C5303 using Tapatalk
Peoradit ce moj k...vako vi moji dragi forumasi vazda se nalozite pred tekmu ide pobjeda ide deranje guzova vako nako. Spustite se na zemlju, ako pobjedimo Zrinjski znajte da je Zrinjski los dan imao ili da smo imali tonu srece.
Nisam spomenuo igru uopste, a ne pobjedu, deranje guzova ili slicno. Procitaj fino

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2016 12:26 am

MrRiccoli je napisao/la:
fk1921 je napisao/la:
MrRiccoli je napisao/la:Kako cemo se svi sjebati u subotu kad proradi inat i zagrmi (nevezano za posjetu)

Sent from my C5303 using Tapatalk
Peoradit ce moj k...vako vi moji dragi forumasi vazda se nalozite pred tekmu ide pobjeda ide deranje guzova vako nako. Spustite se na zemlju, ako pobjedimo Zrinjski znajte da je Zrinjski los dan imao ili da smo imali tonu srece.
Nisam spomenuo igru uopste, a ne pobjedu, deranje guzova ili slicno. Procitaj fino

Sent from my C5303 using Tapatalk
U mnozini sam pisao...do tri tacke sam tebi pisao :)
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2016 12:27 am

Sad malo listam klipove i naletim na ovu tekmu, sudija nas zaklao, pitarska kuhinja već počela, a onda Benjo u devedesetku

[video]https://www.youtube.com/watch?v=m9ZbbAYGFiE[/video]
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2016 12:36 am

Dobijamo 2:0 rutinski
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2016 12:38 am

mi nismo favoriti ni protiv Metalike ...tako da bice guravo ...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2016 12:45 am

Nase je odradimo sto je do nas, a to je da dodjemo i da podrzimo, a sta ce biti na terenu to je do njih. Mi ako ne zakazemo nece ni oni i vjerujem da jedva cekaju istrcati na teren.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2016 1:08 am

delinjo je napisao/la:mi nismo favoriti ni protiv Metalike ...tako da bice guravo ...
Hajmo malo optimizma majku mu. Ja imam osjecaj da ce proraditi kad najvise treba, mislim ne ocekujem sad da to blista na terenu ali zalaganje ocekujem itekako

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2016 1:35 am

Uvijek dam 150% od sebe da sto glasnije , sto jace iz srca pjevam,u subotu cu 200% dati samo da nam Zeljo zaigra!
Braco svi u kop, pa i vi sto godinama niste tu, pobjedom izlazimo iz krize i vracamo lokomotivu na pobjednicki kolosijek!
Mozda nam je ovo presudna utakmica za narednih par kola, mozda ovdje lomimo sezonu, zato nam treba svaki dlan i glas..
Zabit cemo ga mi , zabili smo ga mnogo puta, kad je najtanje iz inata nasa pjesma zagrmi, a igraci zaigraju.

SVE DO KRAJA ZELJO NEMA PREDAJE!

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2016 2:09 am

Ja bih u subotu poceo ovako
Fejzic
Memija Bokaccini Jahic Husic

Uglješa Secerovic

Bekric
Pozder
Miroslav Lendric

Kapiten na klupu.Neka pogleda go pitara,prvi go Slobode,utakmicu protiv Viteza i u tim utakmicama svoje postavljanje,reakcije i komandovanje odbranom i shvatit ce zašto klupa.Na Memiju i Husica obratiti paznju i ako to nije na nivou koji nam treba mjenjati u prvih 30 minuta.Secer pored svojih defanzivnih zadataka u sredini pomoci Husicu jer Pozder nije kadar sve nazad propratiti.Dobra saradnja Uglješe i Bekrica bi sigurno urodila plodom na sredini,dalo bi se više prostora Miroslavu za prodore i ubacaje a tu je Lendric da to završi.Pozder bi ulascima sa krila u sredinu takodje mogao i asistirati ali i poentirati i puno biše doprinjeti nego da se duplira sa Lendricem.Kosticeva se pika i nadam se da cemo uzeti tri boda bez obzira koji sastav u subotu istrci na teren.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 19, 2016 8:58 am

exbabilon je napisao/la:Husic je dugorocno rijesenje na lijevom beku, tri godine ugovor jadna ti majka..
Još uvijek mi u glavi kako opali onog iz Viteza...da slomi nogu i njemu i sebi....

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], cvrle_jedanesterac, Google [Bot] i 212 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija