Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 2:02 pm

Mislim da brzinom, zustrinom Jahic ne moze parirati njemu, ali svakako ako pokaze suprotno, onda moze i obrnuto. U pravu si da ne ulijeva povjerenje, ali on to i dalje radi, dodje do pola terena, iznosi loptu, u napadu ga ima, bio bi koristan u nekim kontrama za ubacaje sa strane, vjerujem da je kondiciono bolji od Jahica koji je sigurno bolji u postavljanju, iskusniji, itd. i bas mi je zato bolji za stopera. Njemu se vjerovatno ne bi desila ona situacija sa Kokotom, koji se Boccaciniju samo malo ubacio iza ledja, ovaj pao trazeci faul koji nije bio i to je to, a imao je sve vrijeme svijeta da se nastima jer je lopta letila sa 30 m i samo je izbijena bila sto dalje od gola Viteza.
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 2:05 pm

Sad moramo igrati sa onim najboljim što imamo, nebi smjelo više biti izmišljanja pozicija..

Na golu bi bio Fejzić, kakav god da je opet je sigurnije djelovao od Vedrana. Desnog beka mora igrati Siniša jer Memija nije u nekoj zavidnoj formi. Lijevo dileme, hajd' budi pametan.. Ja bih opet stavio Husića tu se nema mnogo izbora (jedino možda probati sa Talijanom ako bi Jahić mogao zauzeti mjesto štopera - čini mi se da je on i igrao tu poziciju nekad ranije). Štoperski par Kosorić - Matteo, mogu oni obojica mnogo bolje a kapiten bi se trebao zapitati i zabrinuti za svoju igru..

Na sredini bi mjesto zadnjeg veznog pripalo Šećeroviću, to mu je i prirodna pozicija a ispred njega bi igrali Radinović i Bekrić, (Bekrić nešto kao lažna desetka) desno bi igrao naš najbolji igrač Miro Stevanović i njemu bi dao ulogu polušpica sa mnogo više ofanzivnih zadataka.. Lijevo bih stavio Bevaba jer nemamo baš mnogo izbora a prvenstveno iz razloga da pojačamo defanzivno tu stranu, čak mislim da bi i Dino mnogo bolje odigrao prema naprijed jer je podslednju sezonu igrao kao lijevo krilo. Tu kombinaciju lijevo još nismo vidjeli. Ako ne bude tako onda Beganovića staviti na tu poziciju sa zadaćom da što više ulazi u sredinu i pomaže Bekriću. Defanzivno bi Radinović pomagao desnoj strani a Šećerović lijevoj.

Naprijed Ivan kao špic sa zadacima da se što više otvara i nudi mogućnost duplog pasa. Zadnja linija mora stajati visoko, bekovi moraju biti mnogo ofanzivniji, mora se napraviti kvalitetan presing na zadnju liniju, što bolje markiranje igrača u sredini i onemogućavanje laganog prijema lopte. U fazi napada Miro i Bevab ulaze u sredinu, bekovi prolaze po strani dok u fazi odbrane pravimo gust bedem na sredini sa Lendrićem kao prvim igračem odbrane ali ne na centru već na nekih 30-ak metara od njihovog gola, gdje bi naša zadnja linija stajala na 35 metara od našeg gola. Naravno uz to pravilno kretanje svih naših linija i udvajanje protivničkih igrača od kojih prijeti najveća opasnost, ne smije se dozvoliti da oni imaju mnogo prostora i vremena za razmišljanje u igri. To bi po meni bio recept za uspjeh, a vidjećemo šta je Miloš zamislio..

Oni će sigurno izaći sa jakom sredinom terena sa željom da tu preuzmu kontrolu, a igra će im se većinom bazirati na probojima po krilu.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 2:12 pm

Hajde molim tee samo jebi tee picke mostarskee
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 2:28 pm

Kjosevski
Sinisa-Kosoric-Boccacini-Bevab
Secerovic- Ugljesa
Miro-Bekric-Beganovic(Halvadzic/Lazic)
Lendric

Prejak je Zrinjski da bi se zajebavali sa 2 napadaca
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 2:35 pm

GoodisonPark je napisao/la:Sad moramo igrati sa onim najboljim što imamo, nebi smjelo više biti izmišljanja pozicija..

Na golu bi bio Fejzić, kakav god da je opet je sigurnije djelovao od Vedrana. Desnog beka mora igrati Siniša jer Memija nije u nekoj zavidnoj formi. Lijevo dileme, hajd' budi pametan.. Ja bih opet stavio Husića tu se nema mnogo izbora (jedino možda probati sa Talijanom ako bi Jahić mogao zauzeti mjesto štopera - čini mi se da je on i igrao tu poziciju nekad ranije). Štoperski par Kosorić - Matteo, mogu oni obojica mnogo bolje a kapiten bi se trebao zapitati i zabrinuti za svoju igru..

Na sredini bi mjesto zadnjeg veznog pripalo Šećeroviću, to mu je i prirodna pozicija a ispred njega bi igrali Radinović i Bekrić, (Bekrić nešto kao lažna desetka) desno bi igrao naš najbolji igrač Miro Stevanović i njemu bi dao ulogu polušpica sa mnogo više ofanzivnih zadataka.. Lijevo bih stavio Bevaba jer nemamo baš mnogo izbora a prvenstveno iz razloga da pojačamo defanzivno tu stranu, čak mislim da bi i Dino mnogo bolje odigrao prema naprijed jer je podslednju sezonu igrao kao lijevo krilo. Tu kombinaciju lijevo još nismo vidjeli. Ako ne bude tako onda Beganovića staviti na tu poziciju sa zadaćom da što više ulazi u sredinu i pomaže Bekriću. Defanzivno bi Radinović pomagao desnoj strani a Šećerović lijevoj.

Naprijed Ivan kao špic sa zadacima da se što više otvara i nudi mogućnost duplog pasa. Zadnja linija mora stajati visoko, bekovi moraju biti mnogo ofanzivniji, mora se napraviti kvalitetan presing na zadnju liniju, što bolje markiranje igrača u sredini i onemogućavanje laganog prijema lopte. U fazi napada Miro i Bevab ulaze u sredinu, bekovi prolaze po strani dok u fazi odbrane pravimo gust bedem na sredini sa Lendrićem kao prvim igračem odbrane ali ne na centru već na nekih 30-ak metara od njihovog gola, gdje bi naša zadnja linija stajala na 35 metara od našeg gola. Naravno uz to pravilno kretanje svih naših linija i udvajanje protivničkih igrača od kojih prijeti najveća opasnost, ne smije se dozvoliti da oni imaju mnogo prostora i vremena za razmišljanje u igri. To bi po meni bio recept za uspjeh, a vidjećemo šta je Miloš zamislio..

Oni će sigurno izaći sa jakom sredinom terena sa željom da tu preuzmu kontrolu, a igra će im se većinom bazirati na probojima po krilu.
Desavat ce nam se isto ako izadjemo u 4 4 2 formaciji. Sigurno je kako imamo pregrst slabosti i sve njih su u zadnje dvije tekme obilato koristili. Vezni red njihov, mora biti neutralisan ili bar uravnotezen sa dva zadnja vezna, jednim Amf i dva krilna igraca. Lendric u napad te cetvorica u zadnjoj liniji, 4 3 3. Krilni igraci bi morali jako puno raditi, Stevanovic na jednoj nije problem a druga strana, po poluvrijeme dva igraca, praviti izmjenu i da trkacki daju maximum.
Seser i Ugljesa dva solidna dm, cak i dobra mogu puno uciniti u defanzivi a Bekric na Amf da prilazi i pomaze u kreiranju nasih napada, uz puno trke, od sesnaest do sesnaest.
Lendricu dati slobodu nekako mi se najbolje osjeca i krece kada je ima bez onih nabojanja lopte od nasih stopera gdje ga udvajanjem lako ustopaju.
Bekovi mogu izlaziti ofanzivnije jer sada imas dva izrazita defanzivna igraca.

Tako nesto onako amaterski, probati ih iznenaditi.
Bit ce jako tesko.
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5135
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 2:53 pm

AsharaK je napisao/la:Zar stvarno mislite da ce Kostic reci da je bio bojkot? Covjek opet preuzeo krivicu na sebe, majstorski, gospodski. Ako smjenimo covjeka, nikad mi iz sivila necemo izac.
Ne znam, po meni ni ovo razmišljanje nije ok. Slična situacija je bila i sa mulalićem pa na kraju ispade skroz kontra.
Podrška ok, ima je i treba tako ali isto tako mora i on to zasluživati, a za sad bgm bar mene ne oduševljava, ono više sam iznenađen nekim odlukama nego oduševljen.
Rezultati pa hajmo reći i igra su to jedino mjerilo. Za sad kod nas je oboje 'ni tamo ni vamo'
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 2:54 pm

A nisi ni ti daleko, ima tu i istine. Recimo Olimpic i Siroki.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 3:15 pm

Goodison Park i droba, javite se na temu sport1 liga prognozera upali ste u igru sa liste cekanja !

PS. uradjen je update nakon 5. kola pa pogledajte vi koji igrate
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 3:25 pm

Ja mislim da je za sve ovo kriv Dado
21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
braco
Postovi: 123
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 3:27 pm

[video]https://www.youtube.com/watch?v=3h7AqRdKQLA[/video]

Ima ovdje dosta istine :mrgreen:
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 3:29 pm

nezz jel bilo na predhodnim stranicama. Čitam na sc.sport, Dejan Nikolić podnio ostavku, upravni odbor nije prihvatio. Zna li neko nešto više?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 3:33 pm

Nije bilo osim jedno 30 puta :lol:
 
Avatar
KrajPrice
Postovi: 544
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 3:47 pm

Protiv Zrinjskog 4-5-1 ide :pljesak:
Godine zivota svoga tebi dao sam! :zeljeznicar1:
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 3:50 pm

Pa izjava Kostica u kojoj kaze da je vrag odnio salu, vjerovatno misli na formaciju, i da je shvatio da je mozda bolje vratiti se na 451, no vidjet cemo.. Svaki covjek je bitan protiv Zrinjskog !
 
Avatar
salle86
Postovi: 5135
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 3:51 pm

KrajPrice je napisao/la:Protiv Zrinjskog 4-5-1 ide :pljesak:
hahaha
fakat ako bude ta formacija onda ću dobro se zapitati ko sve ne piše ovde po forumu od naših, što iz uprave, stručnog štaba, igrača ... pa i bivših sve nobarojanih

:))
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 3:52 pm

Svi smo mi uprava, što bi acika reko, Ipe ima 15 akaunta
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 3:53 pm

Larson je Joldic.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 3:55 pm

KrajPrice je napisao/la:Protiv Zrinjskog 4-5-1 ide :pljesak:
jel jos uvjek aktuelan dolazak ljevog krila ? imal oko toga sta novog , znam da je u igri bio bugar otpo povreda i slovenac koji ide u olimpiju ;)
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 3:57 pm

I da se vratimo na 4-5-1, opet nemamo to lijevo krilo. Opet gledamo Bekrica na najvaznijoj poziciji u toj formaciji. Kostic je doveden da unese neke promjene, mogli smo Edisa komotno ostavit.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 3:57 pm

A recimo @neandertalac je Dejo Nikolic.
I on je podnio ostavku na forumu al mi je nismo usvojili :DD:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 313 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija